Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 672
,,..istenkém, mi nem voltam én életem során, ha jobban belegondolok?:((("
És még mennyi minden lehetsz.
Nekem a munkahelyeim közül így visszagondolva az éjszakai metro takarító,meg egy dekoratőr állás egy vidéki kisváros művelődési házában jött benagyon.
Semmit sem kellett csinálni szinte a fizetésért,de azt intenzíven.
Előzmény: Zicherman Istvan (667)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 671
,,..mert fegyvert csak az ottani oslakos orvvadaszok hasznalhatnak,nekik viszont kotelezo. Mert polgarmester arrafele az nem is lehet akit legalabb egyszer el nem kaptak vagy orvhalaszaton vagy orvvadaszaton es errol jogeros iteletet kell igazolnia pocsettel a zala megyei birosagtol. egyebkent nem valaszthato.
Jelolt egyebkent csak az lehet kozuluk akinek a szarvaskolbasza es szalamija es financnemlatta palinkaja atmegy az elovalasztasokon es akkor jelolt lehet.A zsurizest a a zala megyei vam es penzugyorseg vegzi hagyomanyosan.mert ebben ok a szakemberek. ha a financ egy palinkat jonak talal akkor az egy mervado velemeny."
Az a gond,hogy ezt nem hiszik el Derek.
Pedig ez most tényleg igen közel jár a valósághoz.
Mint pl.az első Garabonci Orvhorgász Egylet.
Tanusíthatom,sőt ha kell,az a polgármester is,akivel pár napig együtt voltam a fogdában. :-)
Előzmény: Derek (666)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 670
Jól van, látom hozzáértő bajtárssal van dolgom - elárulok egy titkot: a Bükk Börzsönyi partizánzóna Felszabadítási Mozgalma megszerezte egy szupertitkos, kétszemélyes diverzáns tengó tervét. Ezzel fogunk lecsapni a Dunán a pösti sétahajókra:))
10 m mélységig merülhet, hangtalan, az akuk 20 km hatórádiuszt engedélyeznek, a legénység két tagja elfér benne és még szállítható k.b. 100 kg diverzáns felszerelés (p.l. pálinka és csempészcigi, megvesztegetési céllal).
Előzmény: Törölt nick (668)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 669
Na, kétéltű hadviselésben máris világelsők vagyunk:)))
Előzmény: Törölt nick (668)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 668
Bőven.
A flotta sebességét tekintve a part bármely cm-re 10 percen belűl elérhető.
Ez irtózatos sebességet feltételez.
Előzmény: Zicherman Istvan (665)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 667
Zalát nem kell bemutatni.:) Volt odavalósi barátnőm (Beleznáról), meg sok fenyőst ismerek, mivel pár éven át ez volt a kiegészítő, karácsony előtti munkám - őrizni a fenyőpiacot, illetve két évvel ezelőtt árultam is.:)

istenkém, mi nem voltam én életem során, ha jobban belegondolok?:(((
Előzmény: Derek (666)
Derek Creative Commons License 2007.12.04 0 0 666

Ha normal kozuti utanfuton odavontathatok igen. De minden fegyvert le kell rola szerelni meg a hatar elott,mert fegyvert csak az ottani oslakos orvvadaszok hasznalhatnak,nekik viszont kotelezo. Mert polgarmester arrafele az nem is lehet akit legalabb egyszer el nem kaptak vagy orvhalaszaton vagy orvvadaszaton es errol jogeros iteletet kell igazolnia pocsettel a zala megyei birosagtol. egyebkent nem valaszthato.

 

Jelolt egyebkent csak az lehet kozuluk akinek a szarvaskolbasza es szalamija es financnemlatta palinkaja atmegy az elovalasztasokon es akkor jelolt lehet.A zsurizest a  a zala megyei vam es penzugyorseg vegzi hagyomanyosan.mert ebben ok a szakemberek. ha a financ egy palinkat jonak talal akkor az egy mervado velemeny.

Előzmény: Zicherman Istvan (665)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 665
A flottánk elfér a stégnél? A hadihajóink? Mind a kettő?:))
Előzmény: Derek (664)
Derek Creative Commons License 2007.12.04 0 0 664
A fovaros mar megvan,Potrete, mert jo csukazo hely es kikotoje is van
Előzmény: Törölt nick (662)
ZR Creative Commons License 2007.12.04 0 0 663
Az minek? Eddig is minden bajunk fő oka a centralizáció volt...nem azért rázzuk le az élösködő bürokráciát, hogy egy másik szerveződjön helyette...vándorparlament kell, amelyik minden hónapban más megyében ülésezik, a helyi problémákra koncentrálva...kivéve nyáron, mert akkor lángost kell árulniuk a Balatonon a pihenő választóknak...:-)
Előzmény: Törölt nick (662)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 662

és mi lenne a főváros?

én székesfehérvárt javaslom:)

Psycho Dad Creative Commons License 2007.12.04 0 0 660
Majd jól kihasználjuk, hogy egymás ellen harcoltok, egyszer ezt segítjük, egyszer meg amazt...
Előzmény: Hierro Nyh. (657)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 659
Pardon, ,,Felszabadulási"... Mondjuk így sem rossz.;P
Előzmény: Zicherman Istvan (658)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 658
Mi, az Elszabadulási Bükk-Börzsonyi Front ezt, dik, máskípen gondoljuk::)
Előzmény: Hierro Nyh. (657)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.12.04 0 0 657
Nana, Nyomorland nem hagyja, hogy hevesi és borsodi területek elszakadjanak tőle, pláne azt nem, hogy a Győzike-Anettka Szövetségi Köztarsásag népével kokettáljanak!
Előzmény: Zicherman Istvan (655)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 656
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 655
Sőt, mán emblémánk meg titkos terveink is vannak (extra haditechnikai eszközök, amiket gyártani tudunk, illetve megosztani a licencet baráti gesztusként Transdanuviával.:)
Kit érdekelnek a vázlatok?:)))


Bükk-Börzsöny Partizánzóna. Embléma. A piros a vért, a fekete a földet szimbolizálja.:))))
Előzmény: Zicherman Istvan (652)
alcsuti kisputyin Creative Commons License 2007.12.04 0 0 654
a fővárost alcsútdoboz kis király-császári helyiségbe tenném
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 653
Minek őket temetni? Tudom, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük, de azért elkél majd némi szorgos kéz a sok-sok építkezésen, a bányákban, no meg a Balaton-Adria hajózási csatorna építésénél.:)P
Előzmény: Törölt nick (614)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.12.04 0 0 652
Phü... Ez minden? A gerilláim jóval jobban fel vannak fegyverezve.
Íme, a Bükk-Börzsöny partizánzóna gerillái.:)))
(Plíz, csináljon valaki térképet a zónáról:)))
Előzmény: horex (612)
Derek Creative Commons License 2007.12.03 0 0 651
az kulon extra
Előzmény: Zalancelot (650)
Zalancelot Creative Commons License 2007.12.03 0 0 650
"minden evben parat kilohetnek kozuluk a nyugati vendegvadaszok lohatrol az eppen aktualis piaci arakon+afa es kofa."

Ez ma már nem trendi a nyugati végeken.
Inkább minden évben kilőhetnek néhány nyugati vadászt, hiszen dunát lehet velük rekeszteni. Áfa +köfa rendben.
Előzmény: Derek (628)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 648
Ennyire naprakesz a titkosszolgalatotok?
Előzmény: Törölt nick (647)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 646
Nem, a dakotaink a bolenyek melle kellenek diszorsegnek, nem tudsz olvasni? Kapnak par import tollat a fejukre, azt' maguk is elhiszik. Legfeljebb nem Kolombar Giovanninak fogjak oket innentol hivni, hanem mittomen Sargarez Tomahawknak vagy Aluminium Bikanak.
Előzmény: Törölt nick (641)
mavtelep Creative Commons License 2007.12.03 0 0 645
Pont az a hely a csúcs, ahol a Kóka villa van....))
Előzmény: Törölt nick (640)
Derek Creative Commons License 2007.12.03 0 0 643

."Ha a bolenyt lehet kiloni, minek melle a dakota?"

 

Reklam celjabol, valahogy egy tolldiszes indian a boleny mellett a foton jobban nez ki es stilusosabb mint egy hortobagyi csikos kek bogatyaban,a hortobagyi csikos majd a szurke marha melle kerul a kepen. Globalizacio,globalizacio..

Előzmény: Törölt nick (639)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 640
Buda ertekesebb reszei ala foliat kell gyurni es el kell vonszolni a nyugati hatarhoz. A K00ka-villa maradhat, ahol van.
Előzmény: Törölt nick (626)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 639
Ajjajjaj, nagyon ketertelmu ez... Most a bolenyt vagy a dakotat lehet kiloni?? Egy ballib csak nem ir le ilyet... Ha a bolenyt lehet kiloni, minek melle a dakota?
Előzmény: Derek (628)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 638
"Termeszetesen a nepnek kuss. A tobbi szinte mindegy, amennyiben jo szandeku a vezetes."

Már látom a Budai Szabadállam felé áramló dunántúli meneküloszlopokat. Nem mintha beengednénk őket, Budán a bevándorlásnak jó időre vége ..."

Ahogy azt te... MIkor szokott istenadta nepunk a jogaiert folkelni? "Csak egy kicsit elnenk mar jobban..." Ha teli a hasa, nem pofazik.
Előzmény: Törölt nick (620)
mavtelep Creative Commons License 2007.12.03 0 0 637

Mintha valamelyik képen úgy láttam volna, - de jobb, ha  nem szennyezi a dunántúli környezetet...)))

Előzmény: mac.m (636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!