Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2003.08.14 0 0 1043
Ősz Piros szerintem a kővé változtatott rokonokat jött kiszabadítani. Hátul tűz van, lehet azért piros a Piros.
Előzmény: komancs (1042)
komancs Creative Commons License 2003.08.14 0 0 1042
Szerintetek Ősz Piros védi a lakhelyét vagy ő a támadófél? Mivel előről is ,hátulról is jönnek ellene ezért úgy tünik a normál emberek a védők.

Ennek viszont ellentmond a 2 szörnyszobor, amik inkább Piroska laberendezési stílusához illenek.

Előzmény: Vajk (1031)
komancs Creative Commons License 2003.08.14 0 0 1041
Tényleg csuda fantáziád van, ha ebbe a képbe 1 gépeltérítést bírtál belelátni!
Előzmény: 8-I (1030)
Vajk Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1040
Nemtom, de piros
Meg ösz a haja...
Előzmény: komancs (1039)
komancs Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1039
Oh, pardon!
teljesen a fő alakra koncentráltam és azt hittem ez a szó vmi titkos megnevezése.
Persze inkább 3 szemű óriásnak hívhatjuk.
Ősz Piroska? Mert csaj szerinted? Vagy álnév?
Előzmény: Vajk (1037)
8-I Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1038
Haat, elso probalkozasom volt es ugy latszik nem tul jol sikerult :) Talan mindekit tulSZARnyalt a fantaziam ? Mind 1 nem megy ez nekem ,termeszetesen az 1003 -as kepet probaltam megfejteni ... A kep bal also negyedeben lathato a pilotat es az onmagat sakkbantarto voroshaju no , a lovas emberalak a sziami ikrei , a kep foszereploje a vilagos ruhas pilota aki a "bot"kormannyal iranyit :) es harman repulnek el a hegycsucso dolgozo Mozes (a hatso figura kardal ) elott...
Előzmény: goldfinger (1033)
Vajk Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1037
A nuncsakus fickó(akiről beszéltem) az Ösz Piroska mögött vett fel éppen támadó formációt...
Előzmény: komancs (1036)
komancs Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1036
Nem csak az önbizalma, az ereje is nagy , csak úgy nyakon ragadta fegyverestől mindenestől az egyik katonát, és bal kézzel meg vív.
Nemhiába jönnek ellene ennyien.

Előzmény: Vajk (1032)
Vajk Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1035
3 szem még hagyján, de milyen szar lehet úgy becsukni a száját Őszhajú Piroskának,hogy az alsó fogai a felső ínyébe fúródnak.
(Nyitott szájjal pedig nehéz lenyelni a nyálat, ámbátor az ilyen pollendús időkben jól jöhet nyálkahátya duzzanat esetén. Márminint a nyitott száj)

OFF.
(Szombaton próbáltam beszélni veled, de nagyon közösségben voltál zubi szobájában)

Előzmény: kaviat (1034)
kaviat Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1034
milyen lehet 3 szemmel látni a világot?

[off: én úgy tudom, itthon is van több féle szinü mókus]

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: Vajk (1032)
goldfinger Creative Commons License 2003.08.13 0 0 1033
Komancs: nekem nagyon tetszett, köszi!:-))

8-I: én nagyon nem vagyok képben, hogy melyikről írtad ezeket... Kimoderáltak valamit, míg nem voltam?

Vajk: ez a kép már a Képfejtők könyvtáramban várakozott- koldusbotra akarsz juttatni?!

:-)

Vajk Creative Commons License 2003.08.12 0 0 1032
a nunchakus fickónak igen nagy önbizalma lehet:)
Előzmény: Vajk (1031)
Vajk Creative Commons License 2003.08.12 0 0 1031
Előzmény: Vajk (1029)
8-I Creative Commons License 2003.08.12 0 0 1030
A Biosphere I nevu csillaghajon nemsokkal a start utan, atveszik az iranyitast a szellozorendszerbol elomaszo gepelteritok. A kep baloldalan egy skizofren anya lathato aki a bornadragnal ill. loszornel osszenott sziami ikreit akarja Szingapurba jutattni, mivel otthon csak a bako vallalta volna a szetvalasztast. Jol lathato amint egyik torevel a botkormanynal allo pilotat, a tavaszikabatos Zorrot fenyegeti (aki szorosan tartja tekintetet egy utjukat keresztezo vadludcsapaton h. elkerulje az utkozest) a masik torrel pedig sajat magat tartja sakkban .

A kep jobfelso reszen a meglepett, a hegycsucson eppen kotabla hamisitason kapott Mozest lathatjuk korabeli gravirozojaval a kezeben.

A gep nemsokkal a kep elkeszitese utan egy halaszsassal utkozott,es teljesen megsemmisult.
A feketedoboz atvizsgalasa sem adott magyarazatot a legnagyobb rejtejre: Hogyan kerult a mokus farka a pilota kalapjaba?

Vajk Creative Commons License 2003.08.12 0 0 1029
Ja? Kéne még?
Keresek
Nem egyet, de ezeret.
Előzmény: komancs (1028)
komancs Creative Commons License 2003.08.12 0 0 1028
Vajk nem értette meg az enyhe célzást.

Íme egy ünnepi vers, az ezredfordulóra. Ígérem a következő csak 2 ezernél jön!

Címe: KFT

Elértük az ezeret,
Törtük fejünk eleget.
Keresgéltünk fiút, lányt,
Megfejtettünk sok talányt.

UFF

Előzmény: goldfinger (1027)
goldfinger Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1027
Ilyen keresgélős kép jöhetne még nagyon sok.:-)

Jut eszembe, nem ünneplünk valamivel?

kaviat Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1026
dehogynem vetted észre, hát most írtad le, hogy elhagytuk az 1000et!

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: goldfinger (1024)
kaviat Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1025
mókus : a kép jobb szélén, úgy az alsó harmadnál

.kav]4t neofittnesspop

goldfinger Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1024
Elhagytuk az 1000-et, és észre se vettem.:-(((
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1023
Ne legyél már krumplinudli, megtalálom én neked a mókust...:-)))

mókus=muksó, pasas, pacák, tag, figura stb....

Előzmény: komancs (1021)
Vajk Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1022
De az is olyan teféle indián leht, hiszen Szürke Mókus csak Indiániában van...
Merhogy a mókusok veresek.
Előzmény: komancs (1021)
komancs Creative Commons License 2003.08.09 0 0 1021
Ha sokáig nem jelentkezem, akkor krumplinudli lettem, ugyanis megvan a mókus!
Előzmény: goldfinger (1020)
goldfinger Creative Commons License 2003.08.08 0 0 1020
Akkor ez egy duplán jó képfejtős kép.:-)
Előzmény: komancs (1019)
komancs Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1019
Krumplinudli legyek, ha látok 1 szál mókust a képen!
Előzmény: kaviat (1018)
kaviat Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1018
amúgy a mókus nekem is gyanús volt az első pillanattól kezdve

.kav]4t neofittnesspop

kaviat Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1017
nekem a kardozós baszósak tetszeneka legjobban

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: goldfinger (1005)
Kham Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1016
A képen ismét egy kultúrtörténeti eseménynek lehetünk tanúi. Valamikor régen a ködbe vesző történelem hajnalán amikor a könnyűzenei műfajok határai még jobban össze voltak mosódva, létezett egy énekes-dalos párocska akik együtt járták a szórakoztatóipar rögös útját. A páros női felét Bóni Emmának hívták, a hímneműt pedig Szlé Jernek. Együtt énekelgettek-dalolgattak királyi lakomákon, főhercegi fogadásokon, aratóünnepeken, zenés kivégzéseken és csata előtti lelkesítéseken. Sosem arattak sikert, sőt legtöbbször túlérett terménydobálás volt a jussuk, bár Szlé-t majdnem megtették a III. Skót Gyalogszázad, a Süketfajdok elődalolójának, de a hír hallatán a II. Skót Gyalogszázadban, a Nagy Dudák Magazinnál, többen megtagadták a szoknyaviselést, ezért végül Szlé sem kapta meg az állást. Bónit is érték kisebb sikerek a pályáján, például egy lefejezés után az áldozat özvegye meghatottan szorongatta a kezét, és közölte vele hogy így sokkal könnyebb volt szegény ura elkárhozott lelkének távoznia a földi siralomvölgyből, bár az özvegyet később elítélték boszorkányság miatt.

Miután sikertelenséget-sikertelenségre halmoztak úgy döntöttek hogy megkeresik a világ ismert részei-szerte hírneves zenészt TamásJános bátyát, adjon nekik tanácsot mit tegyenek hogy ők is degeszre kereshessék magukat és sztár allűrjeik lehessenek. Nosza, neki is indultak, Bóni gyalogosan, Szlé pedig a nyugalmazott skót hadizenészeknek kijáró fehér lovon, de azért mindig lépést tartott Bónival, csak nem fáradt el annyira. Átkeltek a Poppzene mocsarán, keresztülvágtak a Dzsessz útvesztőin, végül az Átláthatatlan Lemezkiadói Szerződések dzsungeljében leltek az öreg TamásJános bátyára. Egyből felismerték a kalapjáról, no meg arról hogy az öreg rávezetésképpen ezt dalolta.

Elmondták neki mi járatban vannak, TamásJános pedig gondterhelten nézett a levegőbe, miközben a szétszedhető akusztikus gitárjának a nyakára támaszkodott. Bóni aggódva nézte az örökifjú hírességet, miközben izgatottan szorította kezdetleges kézimikrofonját, észre sem vette hogy fellépőminiszoknyája majdnem teljesen felcsúszott. Szlé, miközben repedt basszusgitárját rejtetgette a lova jobb oldalán, kissé dühösen bámult, és arra gondolt hogy majd pont ez a nyálas öregedő szívtipró fogja megmondani nekik a frankót. "Sajnos külön kell válnotok." sóhajtott hosszú idő után TamásJános "Neked Bóni lányom a flitteres ruhát javaslom és a diszkógömb nevű varázslatot. Te pedig Szlé eriggy találd fel az elektromosságot és dugd a gitárodat egy Torzító nevű titkos helyre. A hajviselet mindkettőtöknél maradhat" A párocska egészen elszontyolodott, de tudták hogy népszerűség áldozatot követel, mint tengerimalacoknál a titkosügynökösködés.

Szlé ekkor valami zörgést hallott a közeli szikla mögül, ijedten pördült hátra, de csak valami gyorsan mozgó foltot látott eltűnni az aljnövényzetbe. "Mi volt az?" kérdezte harcra készen." "Á, csak a tanítványom Kozsó. Próbálja ellesni a szakmai fogásokat, de azt hiszem a különös hajviselet résznél sosem jut tovább."

goldfinger Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1015
Én módosítom az útonállós álláspontom.
Hát úgy néz ki az a botos, mint egy útszéli rabló? Közel sem. Akkor bizony másról lehet szó, valószínűleg valamilyen személyes sérelemről.

Egy biztos, a mókus mindent tud. Látom a szemén.

Előzmény: vkibitoroljaanevem (1014)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.08.06 0 0 1014
először azt hittem, h a szárnyas macskaképűre gondolsz, de aztán kiszúrtam a kis aljast:) rejtőzködni azért tud.. szerintem is utonállás vétsége forog fenn. az első kettő vmi balhét színlel, amibe belecsöppen a feketeruhás és így amíg nem figyel, a hátsó pofa suttyomba levágja a lóva farkát. a botos kalapjából kiindúlva ebben utazhatnak. a sokrétű felhasználása és a környéken lévő fehér lovak csekély száma miatt meglehetősen nagy értéket képvisel egy ilyen fogás. a mókus ugye meg ugye mint főrabló csendben figyeli az akciót a háttérből, de vajon mit tudhat, h idáig vitte?
Előzmény: goldfinger (1013)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!