Keresés

Részletes keresés

Victoare Creative Commons License 2001.10.30 0 0 307
Touche: 20001 8)
NLQ Creative Commons License 2001.10.30 0 0 306
20000 :)))
Előzmény: CS2 (300)
ttttt Creative Commons License 2001.10.30 0 0 305
Hali!

Ma delutan tesszuk fel az 1.07-es firmware verziot, amiben nehany bug javitasa mellett uj funkcio az AUTOVOLUME. Ezzel remelhetoleg megszunik a - tobbek altal is emlitett - szamvaltasok utani hangero tekergetes. Reszletek a www.dension.com-on a letolteseknel talalhato history.txt-ben.

Szerda estere varhato a manager uj verzioja, amiben mar mukodni fog a VDIR drag-and-drop tipusu szerkesztese.

Lejatszasi profilok (valasz Borzolonak):

A lehetoseg adott, csak a megfelelo CFG file-okat kell osszeallitanod a managerrel. (Amik a megfelelo VDIR es MYRADIO file-okra hivatkoznak; az egyeb beallitasok pedig maradjanak "don't change"-ben).

Udv:
Juhasz Tamas
Dension Kft.

Előzmény: borzoló (302)
F_R_D Creative Commons License 2001.10.30 0 0 304
Sziasztok!

Lenne egy kis próbléma az éppen lejáttszott elem számának kijelzésével (Virtual Dir - Program - Repeat mod). A baj az, hogy ez a következő képlet szerint alakul:

x = (n / 2) + 1

Ahol "n" a tényleges érték, "x" meg a kijelzett...

A számokat egyesével adogattam hozzá a programhoz, különböző könyvtárakból

Van valami ötletetek?

mpdm Creative Commons License 2001.10.30 0 0 303
Szerintem a winamp playlist segíthet neked, asszem disk módban ki lehet választani(még nem próbáltam...)
Előzmény: borzoló (302)
borzoló Creative Commons License 2001.10.29 0 0 302
Hi mindenkinek,

én el tudnék viselni egy olyan lehetőséget, hogy előre megadott lejátszási profilok lennének, amelyek közül könnyen tudok válogatni. Pl: ha a gyerekekkel megyek, akkor az ő kedvenc gyereklemezeit hallgatjuk, randomban. Ha az asszonnyal, akkor némi progresszív zenét, eredeni sorrendben, ha meg olyan a hangulat, akkor kabaréjelenteket randomban, vagy rockzenét MyRadioban. Mondjuk, ezeket összeállítom a PC-n, s a kocsiban csak váltanom kell a profilok között.

Egyébként jelenleg kazetta adapterrel hallgatom, szivargyújtóról meghajtva, és semmi zaja nincsen. Viszont a kazi adaptert átkozom, mert ha egy nagyobbat döccen az autó, akkor elmozdul a fej, és totál lehalkul az egész. Már nagyon várom az FM adaptert, de rádiócserén is töröm a fejem. Tud valaki ajánlani max 40 ezerig olyan típust, amelynek van line bemenete, és egyébként is jó?

mpdm Creative Commons License 2001.10.29 0 0 301
1.03 firmware visszatoltese, majd 1.06 ujrabetoltese nekem is bejött!
A managert indítva sikoltozott, hogy a magyar kijelző fájl már ott van, majd le ok-va kilépett. Csak úgy indult, ha ezt a fájlt kiszedtem a helyéről, ő viszont nem tett be semmi ilyet. Akkor meg mi van? Apró bosszuság, amúgy nem nagy gáz. A múlt héten megpukkant a backlight-om, kicserélték az Üllőim úton (Rendes gyerekek...). Azóta visszavettem a fényreő értékét 20-ra s hozzáállítottam a kontrasztot is. Így is látni mindent, viszont talán ez már nem huny ki.
CS2 Creative Commons License 2001.10.29 0 0 300
Sziasztok!

Eladó egy DMP3 és egy hozzá tartozó 40 GB-os winchester (Quantum Fireball). A winchester is vadonat új, mert a DMP3-hoz vettem. Az eszköz kb. 10 X volt használva és garanciális (mindkettő).

Aki a legtöbbet ad érte, az elviheti.
Az ajánlatokat e-mailbe küldjétek el.

Üdv:
CS2

OBunsen Creative Commons License 2001.10.28 0 0 299
Lehet hogy az előzőekben nem voltam egészen egyértelmü.
Az a gondom hogy most már ki sem jelzi a kütyü az igy tömöritett zenéket, pedig az 1.04-es firmware-el még le is játszotta!
Az 1.05 még kijelezte de nem szólalt meg, helyette az előző számot játszotta.
Az új managerben (1.10) és a készüléken már nem is látható!

De küldöm a (rövid)file-t!

Köszi!

Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.28 0 0 298
Hi!

Valaki megtenné, hogy elküldi nekem az uj managert meg az új firmwaret a fenti címre?

Valamiért a Dension oldalán mostanában nem megy a letöltés rész...

Előre is köszönöm!

OBunsen Creative Commons License 2001.10.27 0 0 297
Az uj manager nem ismeri fel a Realjukebox Plus-al tomoritett zeneket???:(

Oka?

A konyvtar megvan, de tök üres!

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.27 0 0 296
Na hali!

Windows 2000 alatt a progi acces errorral abbahagyja a scannelést.

Nekem is villog.

Iszonyatmód elkezdett torzítani, de ha a balance-ot -9-re veszem akkor jó, értelemszerűen +9-nél még roszzabb. Ötlet?

ICTUS Creative Commons License 2001.10.27 0 0 295
1.03 firmware visszatoltese, majd 1.06 ujrabetoltese
Ez használt, ti. nekem is villogott.

MPDM irta
A peak-hold Cool, nekem jobban teccene ha kicsit tovább tartaná a pozícióját.

Szóról szóra egyetértek.

Ictus

Előzmény: ttttt (292)
eFi Creative Commons License 2001.10.27 0 0 294
Hali,

DMP3 Manager 1.10 bugak:
nekem elindul, de azert meg van mit csiszolni rajta:
- A file menu Exit Magere pontja nem csinal semmit
- uj Configot nem tudsz letrehozni, amig nem lat default configfile-t - marpedig ilyen nincs neki
- a toolbar ikonjain megszunt a buborek help, ami nagyon hianyzik
- ha a MyRadio profilban kersz egy automatikus szazalekelosztast, a profilt elmented, majd ujra editalod, akkor mindig lesz egy par szazad szazalek remaining percentage (biztos kerekitesi baj)
- a virtual directoryknal meg mindig nincs drag and drop - bar lehet, hogy en csinalok valamit hulyen: nekem ugy lenne egyszerubb virtual dirt letrehozni, hogy fogok egy ures dirt es belehuzigalom azokat a foldereket, amelyek az adott virtual dirbe kellenek - nem pedig ugy, hogy default mind benne van es en abbol szedjem ki azt, ami nem kell az adott virtual dirbe.
- a managerhez is jo lenne egy history.txt file

Azert van jo is, pl.:
+ a scanneles mintha gyorsabb lenne
+ a MyRadio profilnal van normalis drag'n'drop
+ a Settings mar szinte egesz attekintheto
+ az ID3 tagek update-elesenel mar korrekt a multiple mp3-akra torteno tag update
+ a teljes mp3 listadat kirakja egy Comma Delimited file-ba (very cool)

Es vegul nehany javaslat: az en kedvenc ID3 tag editorom a Tag and Rename. Rengeteg 5letet lehetne belole meriteni:
? mp3 id tag update CDDB server info alapjan
? mp3 id tag update www.allmusic.com server info alapjan
? auto fill track number teljes albumokban
? pattern alapjan id3 tagbol -> mp3 filenev
? pattern alapjan mp3 filenevbol -> id3 tag

eFi

ttttt Creative Commons License 2001.10.27 0 0 293
ID3V2 Tag problema:

Megint azt tudom javasolni, hogy a kerdeses file-t kuldd el legyszi az info@dension.com cimre. (Ha lehet akkor egy rovidebb file legyen). Tudtommal nem tortent valtozas ezen a teren az utolso javitas ota, tehat valoszinu hogy egy masik problemaval allunk szemben.

Juhasz Tamas
Dension Kft.

Előzmény: OBunsen (284)
ttttt Creative Commons License 2001.10.27 0 0 292
Hali!

A villogas annak a jele hogy firmware frissites soran megserult valahol a firmware (chksum hiba). Javaslat a kovetkezo: 1.03 firmware visszatoltese, majd 1.06 ujrabetoltese.

Juhasz Tamas
Dension Kft.

Előzmény: seaky (288)
eFi Creative Commons License 2001.10.27 0 0 291
>Mire használatos az in-use delay a HW Setup menüben?
leveszed a gyujtast es ennyi sec mulva kapcsol ki a kutyu.

eFi

Előzmény: F_R_D (286)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.27 0 0 290
Na hali!

Nekem az új manager nem fut, a régit pedig eltökítettem, ha valaki átdobná mailben azt +köszönném.

mpdm Creative Commons License 2001.10.27 0 0 289
Hali!
Nálam csak táp ki-be-nél villog. A peak-hold Cool, nekem jobban teccene ha kicsit tovább tartaná a pozícióját. A skin cucc is tuti. Egyre jobban teccik....
seaky Creative Commons License 2001.10.27 0 0 288
Hi,

Nektek is villog az LCD hard-bekapcs-nál. (firm1.06)Dension, ez természetes vagy csak nekem ilyen. Nekem nem probléma, csak eddig nem volt ilyen. :)

Regards,
Seaky

F_R_D Creative Commons License 2001.10.27 0 0 287
...Nnna van új manager is...
F_R_D Creative Commons License 2001.10.27 0 0 286
Üdv mindenkinek!

Szóval nagy királyság ez a 1.06-os firmware. Megoldja minden eddigi problémámat, és teljesült egy kivánságom is (tisztára mint a mesében...:)
- Végre elfogadja a Pause-t a szám végefelé is
- Van éppen lejátszott elem számának kijelzése
- Nem bugzik (eddig nem találtam semmit)

Nagyon jó a peak-hold, ki ne szedjétek... (én mindenképpen mellette szavazok. Esetleg még "trendibb" lehetne ha megindulna lefelé egy idő után, mint a Winampnál)

Szeretnék kérdezni viszont egy-két dolgot, ami nekem nem annyira egyértelmű:
- Az auto-volume alatt normalizálást kell érteni (tehát a halk számok hangosabban lesznek játszva?)
- Az in-use bemenet csak jel-bemenet, vagy terhel is?
- Mire használatos az in-use delay a HW Setup menüben?
- Nem fogja a gépkocsi kasznija leárnyékolni az FM adót?

Egyébként ahogy néztem, már mai a Manager könyvtárának a dátuma, úgyhogy lehet, hogy abból is lesz új?...

ISDN User Creative Commons License 2001.10.26 0 0 285
Sziasztok! Nálam is az a baj, hogy autoba építve kikapcsolás után nem lehet bekapcsolni, csak ha kihúzom a keretből és vissza. Miért van ez ?
OBunsen Creative Commons License 2001.10.26 0 0 284
Hali!
Densionok! Nagyon király az 1.06, de ismét előjött a régi problémám (az 1.05 alatt is)nem kezeli a 64k hosszú id3v2 TAG-et az elején.

Javítás? Vagy netán nálam van a baj?

Köszi!

Nagyon szuper a csapat!

NLQ Creative Commons License 2001.10.26 0 0 283
Bazz nekem meg 1.03 van rajta...
egy kicsit besokaltam, nem volt idom vele foglalkozni... na mingyart gep restart es kuszik fel ra az 1.06

nlq

Előzmény: eFi (282)
eFi Creative Commons License 2001.10.26 0 0 282
Hali,

1.06: nagggggggyon korrekt - eddig semmi baja :-)
Az uj PlayDisplay config is ok (a CONFIG konyvtarba kell tenni a .ply es a .msg file-okat is, ha ez nem lenne 1ertelmu) - a 2.-ban latod azt, hogy az adott programbol hanyadik elemnel tart.
Az is nagyon rendben van, ahogy uj logot valasztasz a menuben es confirm utan megmutatja.
A magyar nyelvu message file is teljesen ok (bar ez nekem nem hianyzott).
Az uj menusorrend is cool: Sound Menu/Playmode Settingx/SW Setup/HW Setup.

Azert kerdezek is:
* a HW Setupban mar valaszthato A es B FM csati - ez ugye azt jelenti, hogy mar ezerrel alphatesztelitek az FM adot?=)
* mikor lesz uj manager, amivel a featurekat configolni lehet (leginkabb a virtual directorykkal kuzdenek mar, de a drag'n'drop nelkul nem nagyon akarok nekikezdeni a ~5000 mp3-nak)?
* AutoVolume mikor lesz kb?

eFi, a turelmes (ha ez nem is latszik ;-)

eFi Creative Commons License 2001.10.26 0 0 281
hali,

1.06 firmware kint van! plusz jott DMP3 Config Files folder, benne 2 kulonbozo Playdisplay, es egy magyar Message beallitas.
Nyomas download!

eFi

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 280
Na hali!

Végre megint net közelben :) Mindjárt elolvasom az eddigi termést, de azt már anélkül is tudom, hogy a tekerőgombom ragasztása jobblétre szenderült :(( Majd kiviszem a srácokhoz, hátha van valami ötletük.

F_R_D Creative Commons License 2001.10.26 0 0 279
Kedves Dension! Egy apró észrevétel:

Elég furán működik a Random lejátszás (Virtual Dir - Program mode):

Ha egybe benyomok neki egy kb 50 file-t tartalmazó könyvtárat, akkor azt egész jól keveri -> nagyon ritkán ismétel, amíg le nem megy egyszer az összes szám.

Ellenben ha egyenként adogatom hozzá a számokat, akkor nagyon sűrűn ismétel, egy-két szám után, és nem csak egyszer, többször is...

Érdekes....

ICTUS Creative Commons License 2001.10.26 0 0 278
Kedves Dension-os csapat!

Egyre jobb a firmware! Most az 1.05-össel már a MyRadio, Program és Jukebox ficsöröket is ki tudtam próbálni.

A következő meglátásaim lettek:

A Myradio & Jukebox nagyon jól használhatók olyan zenéknél, ahol az albumokon szereplő számok sorrendje nem lényeges. Viszont olyan albumok lejátszására nem megfelelő, ahol az albumon belül a számok sorrendje kötött. (Pl. komolyzene, progressziv rock stb.)

SzVSz a következő lehetőségek segítenének ebben:
- MyRadio összeállításakor playlist (M3U) hozzáadása. (Adott listán belül kötött lejátszási sorrenddel)
- vagy MyRadio összeállításakor ill. lejátszásakor választhatóan teljes könyvtárak lejátszása.

- Jukebox módban playlist vagy könyvtár hozzáadási lehetőség

- vagy bármilyen egyéb megoldás, amit jónak gondoltok.

Emlékeim szerint a gyorstekerés funkció régebben nem volt lineáris. Néhány másodperc után felgyorsult. Most viszont lineárisnak tűnik és 4-5 percnyi előre tekerés is nagyon sokáig tart. Lehetne (újból) nemlineárissá tenni a gyorstekerést?

Tisztelettel

Ictus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!