Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 427

Nagyon -nagyon sok pénznek kéne lenni, ahhoz, hogy ezt a dolgot meg akarnám oldani, ez engem momentán nem annyira zavar.

Esőben nem megyek az udvarra.

 

Ez csak az eladás szempontjából befolyásoló tényező.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (425)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 426
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 425

".sittet csak primitív emberek töltenek fel a kertjükbe udvarukba.."

Bezony.....és azok kiknek nincs elég pééézecskéjük /amúgy az udvaron mint hírlik, ki van betonnyozva...tehát rajta  a sitt nem oszt, nem szoroz---csak az esővíz lecsurog..((((

Előzmény: Törölt nick (424)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 424

sittet ne pakoljon senki a kertbe pls.

én Őrségben lakom itt minden még a tyúkól is téglából van.

ami ház összedől azt általában betolják az agyagos talajba.

Konyhakertemnél 3 évig kurvaanyáztam,de ma is ha egy fát el kell ültetnem szikrázik a talajfúró.

sittet csak primitív emberek töltenek fel a kertjükbe udvarukba.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (423)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 423

Gondolom a házad beton alapon van. Tehát semmi akadálya annak hogy az udvart vissza töltsd vagy 15..20 cm, A problémád máris el van hárítva /a töltéshez nagyon jó a törmelék/sitt is/. Sok építkezésnél úgy sem tudják hová elhelyezni!

Előzmény: püfffneki (419)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 422

az vajon ki lehet

Előzmény: püfffneki (421)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 421

Nem tudom mikor és ki zár be egy topikot, de én látogatok egy olyat amelyben jellemzően egyetlen beíró van és mégis működik.

Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 420

akkor topik zárható is.

Előzmény: püfffneki (419)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 419

És pláne nem akarom a nyomoromat az interneten látni, ami mint tudjuk nem felejt:(

Előzmény: Mantis Screamer (417)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 418

egyébként mifelénk bejáratott hogy a ház mögött a ház és a kerítés között csinálnak utat a vízelfolyásnak de a helyszín ismerete nélkül ez megmondhatatlan

Előzmény: püfffneki (416)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 417

Eddig csak kétszázszor kértek tőled képet a házzal meg udvarral kapcsolatos problémáidról. Az építési és tereprendezésiekre gondoltam, nem a lustaságodra, bár azt is fotózhatod ha tudod. De nincs se filléres fényképezős telefonod, se fényképeződ, ezt mondtad. :D

Előzmény: püfffneki (416)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 416

Pusztán kíváncsiságból, hová vezetnéd az alacsonyabban lévő beton udvarról az esővizet?

Előzmény: Mantis Screamer (406)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 415

Nagyon könnyű mindent ami a fülednek nem tetszik azt a rívás kategóriájába besuvasztani.

2 alaptétel van itten.

Egyik, hogy nem biztos hogy aki szorgalmas és beosztó mint én voltam huszonévesen az nem szegényedhet el, és aki nagyon kreatív, bevállalós, az  nem biztos, hogy hasznosabb,  mint a lusták.

 

a másik, hogy miért is nem akar elkelni  a ház, vagyis a hibái felsorolása.

Előzmény: arnyekxxx (413)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 414

:))))

 

 

Előzmény: arnyekxxx (413)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 1 413

neki kell egy 20-30 nem vízáteresztő fal

 

dehogy kell neki, miről rína itt nap mint nap ha rendben lennének a dolgai? :)

Előzmény: Mantis Screamer (406)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 0 412

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

Végülis ha nincs szerencséje az embernek és átesik a Földön, belezuhanhat akár a Napba is elvégre semmi nincs köztük a Földön kívül

Előzmény: püfffneki (403)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 0 411

Számukra biztosan.

 

csak kíváncsiságból.

 

Hányan jöttek már oda hozzád ezzel:

 

Jobb lett az életem mióta te együtt érzel velem drága butatárs.

Előzmény: püfffneki (391)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 410

".A vízóra akna van a járda kellős közepén..."

Mint írtam, az enyém is ott van..,,az utcai kaputól alig 1 m. /mert így szabályos(((( A teteje egy szögvas fémkeret /tüskékkel bebetonozva/ rátéve egy passzentos  3mm-es lemez /a belső oldalán 2 drb szögvas ráragasztva, hogy ne hajoljon/ 250...300 kg-ig bomba biztos. Igy kell/ene csinálni..!!

Előzmény: püfffneki (403)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 2 409

Püffnekinek az kell, hogy valaki oldja meg az életét. Aztán majd fanyalog, ha megoldották.

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 408

:)))

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (406)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 407

....20-30 centis nem vízáteresztő perem...

Előzmény: Mantis Screamer (406)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 406

ugyan már millió ház épült közvetlen egy földfal alá, nem 10 centire hanem méterekkel

szerintem neki kell egy 20-30 nem vízáteresztő fal de mögötte kialakítani a víz tervezett elfolyási útját

nem nagy ügy egy délután alatt meg van

 

az aknafedél parát meg kár minősíteni, szerintem a zoknit se tudja ki venni reggel a fiókból annyira tehetetlen

Előzmény: ásítósmacska (405)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 405

Akkor meg szedd le a fölös talajréteget!

 

Ráérsz, minden nap megcsinálsz két négyzetmétert, hamar kész leszel... :)

 

 

Előzmény: püfffneki (404)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 404

TE egyáltalán nem tudsz olvasni.

Így is a kert a magasabb, a betonozott udvar és járda az ami emelésre szorul.

Előzmény: ásítósmacska (397)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 403

Írtam már hogy az emésztő az hátul van

A vízóra akna van a járda kellős közepén.

Én sehol máshol nem láttam, ezért gondoltam, hogy ez is súlyos hiba.

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

A Mama 120 kiós volt , mindig rettegtem ha végigment rajta.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (399)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 402

mazochizmus... :-D

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (401)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 401

Tudod hogy kurwára nem fog semmit se csinálni, még a lapátot se veszi elő a sufniból, de az is fárasztó neki hogy az internetet erre használja két percig.

Minek strapálod magad ?

Előzmény: ásítósmacska (397)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 400

jajistenem új fedél kell rá, ajajaj.....  könnyebb embert küldeni a Marsra mint egy akna fedelet kicserélni

Előzmény: püfffneki (396)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 399

"..Be van fedve, de akkor is a járda közepén van..."

Hihihííí, hahahaaaa! Ki volt az a bolond aki emésztőt /vízgyűjtőt/ a járda alá épít? Gondolom a ház beton alapját is érinti?  Amúgy nékem is a vízórám a járda alatt van---lefedve egy stabil fémlappal---amúgy 1,7 m mély..((..de a szennyvíz gyűjtő /míg szükséges volt/ a kertben, a lakóépülettől távol..!

Előzmény: püfffneki (396)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 398
Előzmény: püfffneki (358)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!