Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.11.10 0 0 7930
:O((((
PuPu Creative Commons License 2009.11.09 0 0 7929

Lepkem, kedvesem!

Reggel be kellett mennem centkeresdehelyre, mert egyeztetnem kellett, melyet tegyenek egy befejezetlen telephellyel.

Ezt tenre befejeztem, s szenvedtem, szenvedtem, - kettes meg egyre telephelyemre keveredtem.

Reggel nem megyek semerre, beszedem felcservegyszereket s kerevetemen nyekergek, - rendbe kell szednem testem.

Nem egy rettenetes eset ez, de fene kellemetlen, fejemben csepp fekete szerzetek serege megy fel-le, - elesett lettem...

Debezzeg te nem leszel beteg, megehetsz egy teherkerekes rettenetes kerek fejfedelest, - szervezeted Fe-elemekkel lett megtervezve.

Nekem nem kedvesek nedves helyek, - esetleg egyet kedvelek, - esetleg sejted, melyet?

S persze szeretlek, s nyekeregve sem feledhetlek!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7928)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.09 0 0 7928

Legkedvesebbem, ne legyen beteg tested!

Ne  ez legyen rend, egy hetet en betegeskedem, erre egy hetet te.

Szerencsevesztett kedvesem, rettenetes lehet gyenge, elesett testtel szenvedned.

 

Este lementem s keveset tekeregtem nedves leveleken. Kerekedjen szemed, nekem kedvemre lett e sejtelmes permet, mely estet jellemezte.

 

Szeretem a ködöt, na meg téged.Nem lehetett veszteg lennem, mert terjedelmes szerelmetes epedelem telepedett meg bennem, s ez lekergetett, csendesedjek le cseppet. Sejtheted, mely ember lehetett epedelem-centerbe.

Elmerengtem, mely kellemes lenne  kezedbe tennem kezemet s veled kerengnem.

De ez beleshetetlen messze, s ezen elkeseredtem.

 

Nem kellemes reggelem, mert beteg kedvesem.

Esdek, ne legyen beteg!

Előzmény: PuPu (7927)
PuPu Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7927

Jajj, jajj, szegény teve!Lepkem, kereteseld el, beteg lettem.

Nem rettenetesen, de kellemetlen.

Testemen nedvek peregnek, fejelejem csepeg, - rettenetes helyzet.

Nem sejtem, merre szedhettem fel ezt, mert nem mentem jeges helyekre, - lehet, csepp gyermek terjesztette...

Delet vert vekker, when megjelentek erste jelek s ezzel elkezdve nyekergek s menetelek fel-le, mert lefekve meg nem vehetek leget...

Egy pecses persze nem lehet cseppet beteg, nekem sem lehet elfelednem, lejegyezzem letzte rendeletem...

De neked legyen kellemes reggeled, menetelj nevetve neveldehelyre, s ne felejtsd el beteg tevecsedet...

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7926

Hehehe...

Meglett egyed nem sebesen, de rendesen rendbetesz!

S rendben, egyes esetekben jegyzel kedveseket es...

Terved, melyet veled kell megtennem tetszett, de cseppet felkevert: jelenleg nem Teve egyes s egyetlen kedvenced?

Zene sem kellemetlen, s ebben sem lelsz egyebet: egyhelybenvesztegelsz, s elnyered prejzed...

:O))))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7924)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7925
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7924

1. Jegyzek - nem legyezek - neked rendszeresen, s lesheted, mely kedveseket, melyek lelkedet tehermentesre tehetnek.

2. Te rengeteg embernek, cseppnek s felcseperedettnek kedvence lehetsz.

Engem es lehetne belehelyezned kettes kerekes helyett egyebedre, sejtem, emegett egyes s egyetlen kedvencem Teve lenne.

2+1. Mely esetben csendesen megpedzegetem, mely remek lenne legkevesebb kettesszer, erre telhetetlennek leszek nevezve, s le lesz szegezve, engedelmesen veszegelnem kell, esetleg beszerezhetek egy elemes szerkezetet.

 

Nesze neked e zene, melyet beszerkesztettem esetedre, s mely nekem rengeteg perces. Ebben meglett pecsesek elzengenek, mely lesz, meglett lesz szerkezet.

 

Kellett nekem meglett pecsessel kezdenem!

De nem tehetek ellene, te kellesz nekem.

Előzmény: PuPu (7923)
PuPu Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7923

1. Sejtheted, - reggel belesek e helyre, s keresem jegyzted.

Nem lelem, - ez rettenetes teher lelkemnek, depersze te erre legyezel...

2. Ketteskerekesem betettem kerekes szerkezetembe s hetet kezdve megszereltetem, mert szerkezet, mellyel tekernem kell leesett.

Emellett feltetetek egy szerkezetet, melybe csepp gyereket beletehetem, s vele kerekezhetek, - ez tetszhet, s elnyerhetem gyermek-kegyeket, kedvence lehetek, leverve gyermekemet...

2+1. Ne legyen kegyed telhetetlen, egy meglett teve nem elemmel megy, egyszerre egy megy s kell kegyed egyhelyben vesztegeljen, s esdekeljen Lexentebbhez, segedelmezzen.

De lehet esetleg egy fegyverrel megfenyegetned: emelkedj fel, ellenesetben fegyverem elnyekkent!

Persze lehet, ez sem segedelmez, ez esetben nyerhetsz egy szerkezetet, mely berreg s ernyedhetetlen...

Kell ez neked?

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7922)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7922

De nem, nem hergellek szeretett Tevecsem!

Nem lehetett semerre mennem, mert termemben kell tennem-vennem, legelejbe es

nemezelnem kellett - lesheted, mely rendes nemzetes kebles lettem, hehe, nem selymet, de nemezleplet szerkesztek -, cseppet rendbe kellett tennem, melyet zsenge gyerekkezek pepecseltek, de nekem es nehezen ment.

Jelenleg fejeztem be, helyesebben be sem fejeztem, ellenben kezem szertemegy, elegem lett s erre berekesztettem tettet.

Neszelt mellettem szerkezet, melyben zene s csevegde ment, s ebben csevegett egy ember, mely kettes kerekessel teker szerecsenekhez, s merre este lesz, e helyen szendereg, nem keres fedelet feje felett.

Elkereteseltem, mely helyesen festene Teve kettes kerekeken, lenne kedve ezzel kerekezzen!

Lett eszembe, egyebekben meg kecsegetve lettem nem es egyszer, edzve lesz kerekessel!

Ezt persze elfeledted, bezzeg nekem elrendelted, eddzem metszetem!

De rendben, elengedem, szerecsenekhez kettes kerekessel menj, ellenben helyt kell vesztegelned velem, s ne feledd, jeleztem, nem telhetek be eggyel.

Melyet  felelsz erre?

Lehet helyt vesztegelned?

Előzmény: PuPu (7921)
PuPu Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7921

E Lepke egyre hergel.

Nem sejthetem, mely esett meg vele, - gyermeke telepedett le netszerkezete mellett s nem jegyezhet nekem, hegyekben csellengett,  esetleg bement telephelycenterbe s tekercseseket les, feketeleves mellett cseveg frendekkel, pecsesekkel hetyeg, ne tegye Lexentebb, de megbetegedett s felcsercenterben hever elesetten, - e Lepke engem elfelejt, legfeljebb esetleg este ten fele vet nekem egy nemterjedelmes jegyzetet, - nesze neked keshedt teve!

Elszemtelenedett rettenetesen, de jejj neked, te Lepke!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.06 0 0 7920

Lepkem, reggel nem mentem be centkeresdehelyre, elhevergettem s nedvekben hemperegtem.

Kellemesen esett.

Delet vert vekker when felkerestem kebles felmenetelem, vele csevegtem, meg kerekessel elmentem vele egy helyre, where kenyeret meg egyebeket vett, ezt befejezve meg elmentem egy centelverdehelyre, melyben vettem kettes testleplet fenekemre s egyebekre, melyben tenger s medence lesz felkeresve Szerecsenlendben...

Jelenleg estem be termembe, s egyszerre letelepedtem, mert nem feledtem:  jegyeznem kell neked, ne felejthesd, egy Teve kerget szerelemmel telve...

Egyebekben meg persze esmersz, de nem engedhetem, teljesen esmerj, mert ez esetben egy kebles rettenetesen elszemtelenedhet, - kell ez nekem?

Depersze te nem teszed ezt, - nemde?

Nefelejcs...

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7919)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.06 0 0 7919

Tevecsem, beszerkesztett csendes zene kellemesen meglepett e zsenge reggelen, emegett sejtem, remek lesz e gyenyem, mert kezdete menten remek.

Ellenben emlegetett zeneest es kedvemre lett, elmerengve befele leshettem zene nemfelett, mellyel cseveg fenn s lenn.

Hehe, esmerd el, helyesen nembeegyszeregyeztem, neked nem kellemes e zene.

Esmerlek, esmerlek!

Esmerlek?

De egyes esetekben meg megkeversz.

Sejtem, kezedben nem lenne beteg testem, s ketteselkednem sem lehetne egy szemrebbenetet sem.

 

Mennem kell.

Legyen neked kellemes reggeled!

Előzmény: PuPu (7918)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7918

Lepkem, rendesen kell enned, - ezerszer lejegyeztem neked.

Nem egyszer hetente, ellenben rendszeresen, reggel, delente s este.

S nem keskeny green leveleket, ellenben vegyes eledeleket, mlyekben fellelheted elemeket, melyek kellenek szervezetednek.

Tested ezekkel jelez: nem rendesen kezeled tested s szervezetednek elege lett.

Legyen eszed, egyre rendszeresebben kell lesned jelekre, melyekkel szervezeted cseveg veled.

Nem kell elgyerekeskedned rettenthetetlent, be kell lesned, percek mennek s tested cserben felejt, when nem szereted.

Persze tested kezemben lenne, egyszerre rendben lenne...

Deellenben e zene...

Zene?

Ez legfeljebb embereknek, melyek e szerkezeteket vernek lehet zene, - ezek elkereteselnek egy keblest, melynek feneke kerek s e keretesre merengve vernek zeneszerkezet-fenekeket ezerrel.

De nekem?

Fejlebernyegemnek ez egy rettenet, ez ellen kellene felmeneteljetek, nem fegyveresek szerkezete ellen...

Ez zene...

Legyen rendben tested s ne feledj engem, szeretlek!

:O))))

 

ejropalepke Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7917

Tetszett mese.

Ennen fejemben es megtekeredett, esetleg nem szeretne-e vesztemet egy ember, e fejfedeles nem nevezetes elmefelcseres-fejfedeles lett-e...

 

Tevecs, e gyenyek nem kedveznek nekem.

Neveldehelyen rengeteget pepecseltem gyerekekkel, nemezelve lett, s e cselekedet mellett egyszerre rettenetesen lettem, megen le kellett telepednem, s csendesen jejgetve lehelgettem letzte percekben. Termemben le kellett hevernem, nem lehetett egyenesen vesztegelnem, kettesbe ment testem.

Mely lett velem? Cserben felejt testem?

Nem ez lett egyeztetve, megcsevegve, neheztelek testemre!

Jelenleg cseppet rendesebben lettem, felkecmeregtem.

 

Este el kellene mennem terembe, melyben egy kedvenc zenemester szerepel, de e percben merengek, rendben leszek-e.

Beszerkesztem neked, de felette elkerekedne szemem, tetszene neked e zene:

http://www.youtube.com/watch?v=ezN5yC5FC34&feature=related

 

De en tetszem neked?

Előzmény: PuPu (7912)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7916

Hehhhh!

Termetes stejn esett le, lelkem megnemnehezedett...

Le veletek egerek!

:O))))

 

Előzmény: zilah (7915)
zilah Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7915

 

Nem kell, mert egerek ezen fejedelme

egy cseppet sem kekeckedett vele,

megette, ne szemtelenkedjen Teveccsel.

:O))

Előzmény: PuPu (7913)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7914

Kellemes reggelt Lepkem!

Errefele esett, s jelenleg csepereg, - legyen neked szebb eged s kellemes kedved e gyeny!

:O)))

Előzmény: PuPu (7912)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7913

Rendben, never nem leszek elkeseredve, better s beszt helyzetek nemmennek, s egy teve felett ever tengeres eget lelsz!

De eme elszemtelenedett egeret sem lehet levetnem terepre?

:O)))

Előzmény: zilah (7909)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7912

:O)))

Egy mese megy egyre fejemben:

 

- Kettes meg egyszer vettem el keblest, s jelenleg egyesben tengetem Lebent...

- Elnyekkent erste nejed?  Megbetegedett?

- Meg, rettenetes vegyszert evett, kerek fejfedelesbe rejtve...

- S kettes nejeddel mely esett meg?

- Rettenetes vegyszert evett, kerek fejfedelesbe rejtve s elnyekkent...

- S letzte kebles?

- Leesett kettes meg kettes emeletet...

- ???

- Nem szerette kerek fejfedelest...

 

Deellenben veled ez nem eshet meg, te szereted...

Ellenben rendesen kell enned, mert veres nedvedet rendbe kell tenned, - e helyzetben megbetegedsz, s szervezeted nem verekedhet meg csepp szervezetekkel, melyek esetleg eszegetnek.

Egy csepp fett lesz erre meg emerre, de nem nyeklkensz el, nekem meg tetszel kerekdeden es...

Nekem e gyeny csendesen ment el, kedves frend lett eltemetve, - egy csendes, rendes ember, - hetvenesen fejezte be...

Ember persze ez esetben egyszeregyezget s el kell keseredjen, - rengeteget kellene tennem-vennem s erre sebesen megyek nembefele...

De el ezzel, jelenleg Leben kellemes s Lepke szeret...

Megyek szerecsenekhez,  kettesezerten esztendeje ezzel lesz kezdve, kettes hetet leszek kellemes melegben, - ez kellemesen lepett meg, mert nem ez lett tervezve.

S persze ezerszer ment eszembe csepp szerelmem, e gyeny meg nem jelezted, mely lehet veled s fene megevett, - esetleg bekk kellett menned felcsercenterbe?

Legyen kellemes ested s ne feledd el tevecsedet, mely Csepel mellett desertben les

Mecsek fele...

:O)))

 

 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7911)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7911

Kedves Tevecsem, reggel sebesen neveldehelyre meneteltem, mely helyen nem keveset kellett tennem-vennem.

Neveldemesterek kedvesek lettek velem, el kellett rendre fecsegnem, mely rettenetes esett velem.

Gyerekeknek es jeleztem, ne egyenek meg egyes fejfedeleseket, melyek nem kedvesen emelgetnek fejfedelet.

 

Ellenben el kell merengnem eme eset felett, s be kell fejeznem, egyre entelten hencegek: egy lepke nem lehet egyszer sem beteg, s lelesnem sem lehet gyenge embereket, melyek rendszeresen betegeskednek.

Velem szerencse lett, de be kell lesnem, engem es meglephet kellemetlen, nem lettem sebezhetetlen.

Jelzem, jelenleg es nehezen kereteselhetem el, sete esetem lehet, egyre legendet emelek elnyekkenthetetlen testemnek...

 

S veled melyek estek meg elment gyenyeken?

S mentem-e eszedben?

Mert nekem te rengeteget.

 

Előzmény: PuPu (7908)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7910

Nem - nem!

De merre lehet Lepke?

Ejnye!

:O)))

Előzmény: zilah (7909)
zilah Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7909

 

Nem....:O)

Előzmény: PuPu (7907)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7908

Nem biztos, hogy ami szép, az jó is. Talán a teve a kivétel...Szép reggelt Lepkem!

Nevessen feletted meleg gelb stern, eledeled legyen kellemes s vegyszermentes!

S ne feledj el engem!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7907

Persze, de egy teve nem brekkencs, egyszer-egyszer elkeseredhet, - nemde?

:O)))

Előzmény: zilah (7906)
zilah Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7906

 

Helyes, helyes......:O))

Előzmény: PuPu (7905)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7905

Helyesen sejtetted!

S persze nevettem, when megjelent!

:O)))))

Előzmény: zilah (7902)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7904

Csak óvatosan!Jejjj, jejjj!

Keleketye Lepke!

Lehet, nem vetted e fejfedelest, ellenben szedted?

Next esetben nekem veres fejfedelest eszel wejsz pettyekkel, s egyszerre nevetgethetsz!

Szerencse, nem termedben kezelted, legyezve egyet kezeddel!

S lejegyeztem neked, - rengeteget kell enned, vegyes eledeleket, melyek green levelesek, de emellett egyebeket sem feledhetsz el, mert elveted fettet, ez esetben elemek, melyek testednek kellenek nem mennek bele szervezetedbe!

Depersze szeretlek, de never nem ehetsz kerek fejfedelest, melyet nem termesztettek

Lepkem, szeretlek, L ne vesszelek!

:O)))) 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7903)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7903

Az érdestinóru volt a bűnös. Messze kerülendő!Helyesen pedzetted: betegteremben hevertem.

Vettem rengetegben termett fejfedelest, s nem lestem, e szerzet nem kedvesen fejfedelet terephez vereget. Keveset eszegettem, ellenben e csepp es fertelmesen betegre tett, elveszetten hevert gyenge testem egy teljes meg egy feles gyeny.

Szerencse, felcserek megmentettek, sveszterek felette kedvesen tettek-vettek velem.

Veres nedvem elemeztetett s leszegeztetett, rengeteg szeget kell ennem, esetleg szegelemes vegyszert szednem, mert nem teszem, nem verhet veres szervem wejter, s nem rejthetem bele Tevecsem.

 

S lehet, mely esetben szenvedett veres szervem, mert nem szeretsz, csepp veres nedvem tette ezt velem, s nem te (nem te?).

Beszedve vegyszereket megleshetem, veres nedvem rendesen csergedez-e erekben, s kerge veres szervem neked ver egyre.

 

S Teve?

Esetleg beszedhetek ezer szem vegyszert, emegett es szenvedhet veres szervem, mert szeretetlen leszek?

Előzmény: PuPu (7899)
zilah Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7902

 

 

Ne keseregj, este felel Neked, lehet :O)

Előzmény: PuPu (7899)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7901

LEPKEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!