Keresés

Részletes keresés

mocsadekallat Creative Commons License 2004.10.30 0 0 191

Emberek!

Ez fos volt! Én lelkes vagyok az ügyben, de ez télleg szar volt. Nemcsakhogy semmiről sem szólt, de mostmár megsem pórbáltak érdemben beszélgetni. Nemhogy kultúráról (!!!), de eccerűen használható ötlet híjján témáról sem dumáltak.  Ki a fszt érdekel, hogy ki-kit szeret ott? Lefosom. Beteg emberek gyülekezete. Egyikre sem bíznám rá a kutyámat sem...Több volt ebben, de szétkúrták

restless Creative Commons License 2004.10.30 0 0 190
Kösz. Erről kár, hogy lemaradtam.
Most olvastam a címlapon, hogy ritkulni fognak az adások: cikk szövege.
Előzmény: szalapala (189)
szalapala Creative Commons License 2004.10.30 0 0 189

Előtte a  buzi-e vagy (sickratman).

Felejthető kis médiatámogatás az elvileg médiatámogatást kifejezetten kerülő Paizs Miklós most megjelent CD-jéről.

(Nagyon tetszik ez a kis ellentmondás.:-)

Amúgy a képi vonalon javult a műsor, tartalmilag nem igazán.

Előzmény: restless (187)
Old England Creative Commons License 2004.10.30 0 0 188
Sajnos én is pont onnan láttam, restless.
Előzmény: restless (187)
restless Creative Commons License 2004.10.30 0 0 187
Sziasztok. Lemaradtam az elejéről, elmesélné valaki röviden, hogy mi volt az olimpiásterroristás rövidfilm előtt?
Ez a 2.0-ás verzió jobb, mint az előző, de az idegesítő kameraeffekteket hanyagolhatták volna.
erdélyifatányéros Creative Commons License 2004.10.30 0 0 186

Ennyi azért édeskevés innen: http://www.supergroup.hu/tvmusor.html:

 

Fenyvesi Zsófi

"B"

 

21 éves..
hobbi : csavargás a világban, négylevelű lóhere gyűjtes, hódeszkázás, hullámlovaglás, lovastorna, filozófia, ruhakészítes es rajzolas.

Előzmény: erdélyifatányéros (184)
Old England Creative Commons License 2004.10.30 0 0 185
Deeee... szerintem pörgősebb, életszerűbb lett a dolog, jobbak a fények, kicsit kevesebb :) az idegesítő kameraugrálás, és a közönség sem rossz ötlet.
Előzmény: erdélyifatányéros (184)
erdélyifatányéros Creative Commons License 2004.10.29 0 0 184

Kedves para-kov! Elnézve az új széria első adását, úgy tűnik, semmit sem tanultatok a hibáitokból. De sebaj! Pár megosztható infó a KÉK RGB lányról, Zsófiról, és hipp-hopp jönnek majd a pozitív kritikák! :)  Me' nem lehet az ember fááából... :)

 

Előzmény: para-kov (166)
erdélyifatányéros Creative Commons License 2004.10.21 0 0 183
restless Creative Commons License 2004.10.20 0 0 182
Előzmény: the soft cushions (181)
the soft cushions Creative Commons License 2004.10.11 0 0 181
oktoberben indul allitolag. tudja vki, mikor?
volesojinka Creative Commons License 2004.07.02 0 0 180

"...a gondolatokat meg egyenesen ugy kopom ki, mint a nyers epet."

 

Te tudod. Akkor minden bizonnyal a könyvektől is hányingered támad. Azok a vackok tele vannak gondolatokkal. brrrr.

Előzmény: the soft cushions (158)
volesojinka Creative Commons License 2004.07.02 0 0 179

"...elsődleges követelmény a magunk szórakoztatása..."

 

Ja, bocs. Akkor valamit baromira félreértettem, alighanem az írásaidban is. Azt viszont alighanem nincs kedvem finanszírozni az adóforintjaimból, hogy te vagy bárki csak úgy "jól érezze magát" a köztévében. Akkor már inkább a sarki koldusnak fizetnék egy felest, hogy egy kicsit ő is jól érezze magát.  

Előzmény: para-kov (157)
pulykapipi Creative Commons License 2004.07.02 0 0 178

én viszont még a magyar hírlap kritikáját is láttam, szerzője szarka klára, júni 10 körül írhatta.

 

azzal kezdte, hogy megnézte a gangot, mert hát mégiscsak a mi paránk van benne - utalva arra, hogy ugyanazon újsinak (is)  írtok. de ez volt az összes pozitiv megnyilvánulása a műsorral kapcsolatban, a többi eléggé lesújtóra sikerült.

 

 

Előzmény: para-kov (166)
restless Creative Commons License 2004.07.02 0 0 177
Az lehet a baj, hogy soha nem viseltem olyan keresztnadrágot, aminek a szárába anyukám belehímezte a jelemet. Biztos ezért nem értettem, hogy mire célozgatsz.
Előzmény: the soft cushions (176)
the soft cushions Creative Commons License 2004.07.02 0 0 176
(sohaj) na, akkor bovebben. arra celoztam, h egy olyan kijelentesre, h "szerintem zsenialis vagyok", csak szigoruan meghatarozott korulmenyek kozott vicces azt valaszolni, h "es szereny is". a szigoruan meghatarozott korulmenyek koze tartozik pl egy olyan kertesznadrag viselese, aminek a szárába anyukad belehimezte a jeledet.
Előzmény: restless (175)
restless Creative Commons License 2004.07.02 0 0 175
Majd legközelebb kiteszem a szmájlit. /:-)/
Előzmény: the soft cushions (171)
the soft cushions Creative Commons License 2004.07.02 0 0 174
nem errol beszeltem, de mindegy.
Előzmény: restless (173)
restless Creative Commons License 2004.07.02 0 0 173
Ne vegyél mindent olyan komolyan, nem akartam én bántani senkit. Ha visszaolvasol, láthatod, hogy én a Gangot nem utálók táborába tartozom. De ettől még lehetnek kritikai észrevételeim. És nem hiszem, hogy a beírásomon PKI egy pillanatra is meg fog sértődni. Ő annál sokkal edzettem.
Előzmény: the soft cushions (171)
1kispapa Creative Commons License 2004.07.02 0 0 172
igen. vagyis nem.
Előzmény: the soft cushions (171)
the soft cushions Creative Commons License 2004.07.02 0 0 171
elnezest, nekem nincs humorom, meg a kulturahoz se ertek, ugyhogy biztos hulyeseget kerdezek, de muszaj minden szandekoltan magas labdat lecsapni? a reakciokbol latom, h ez vicces, de nem ertem, mitol. lehet, h en jottem egy parhuzamos dimenziobol?
Előzmény: restless (167)
shit4sale Creative Commons License 2004.07.02 0 0 170
ez a max.
Előzmény: 1kispapa (169)
1kispapa Creative Commons License 2004.07.02 0 0 169
minden relatív.

mennyiből?
:))
Előzmény: shit4sale (168)
shit4sale Creative Commons License 2004.07.02 0 0 168

ezért 10 pont!

:)))

Előzmény: restless (167)
restless Creative Commons License 2004.07.02 0 0 167
"Különben is, szerintem zseniálisak voltunk...:-))"

Aha... Már hallottam a párhuzamos univerzumokról, de azt hittem, ezek csak a scifi műfajban léteznek.
Különben meg úgyis a szerénységedért szeretünk.
Előzmény: para-kov (166)
para-kov Creative Commons License 2004.07.02 0 0 166

Bakker, a Népszavát nem is láttam.

Verebes, nos, maradjunk talán abban, hogy komolyabban veszek egy nickname-es baszogatást, mint az ő szárnyalását.

A közpénz vonal esetleg megfontolandó, de ezek a pályaművek teljes low-budgettel lettek elkészítve, a károsítás tehát minimális.

Különben is, szerintem zseniálisak voltunk... :-)) és közszolgálatiak.

Előzmény: 1kispapa (165)
1kispapa Creative Commons License 2004.07.01 0 0 165
amit hatan néztek

már ide is többen írtunk +a médiakritikák +családtagok
gondolkozz! :)

oszt' miért baj, hogy élvezi, amit csinál? nekem az a baj, hogy ha én nem élvezem, amit ők csinálnak. és most itt erről volt nagybaszó.

de ezt már kitrágyaltuk. mikor lesz a folytatás? nem várom, csak kérdem ;)
Előzmény: Millenniumbetyár (164)
Millenniumbetyár Creative Commons License 2004.07.01 0 0 164

hát, közpénzből én is elélvezgetnék egy műsorban, oszt szarnék a véleményekre, jól elvagyok, mi a baj? Imho felháborító, h így gondolkozol, hiszen értelmiségiként (lásd még: megmondóember) kicsit felelősebben kéne, nem?

 

Az, h egy magánújságban kinek az örömére és miért írsz, nem érdekel, a te dolgod, meg a kiadó dolga, az olvasó vagy megvesz vagy nem. De te közpénzből éreznéd jól magad, miközben hullaszar műsort csinálasz, csinálnál, amit hatan néztek.

Előzmény: para-kov (157)
shit4sale Creative Commons License 2004.07.01 0 0 163

na akkor tisztelt barátom átnyomtad a szart a másik térfélre, mert akkor ezek szerint a kedves bizottságnak kellene levonnia a megfelelő konzekvenciákat és sűllyeszteni...ami persze, mint már írogattuk nehéz eset ebben a belterjes "you scratch my back i'll scratch yours" világban, ami ráadásul közpénzekből gazdálkodik.

egyébként meg szerencsés fickó vagy, ha elszórakoztat amit csinálsz és még némi zsetont is fel lehet nyalni érte...csak hát ez sajna nem egy pisi-kaki performansz az arra kíváncsi szűk "műértő" közönséggel, hanem elvileg egy feneketlen büdzsé felett rendelkező köztévé, de hát akkor amint sugalltad, a fékezésetek más dolga...

Előzmény: para-kov (157)
pulykapipi Creative Commons License 2004.07.01 0 0 162
örülök, hogy tetszik. hát igen, szerintem is brumi rulez. :)
Előzmény: the soft cushions (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!