Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 253
Filly! megkaptam köszi. replyztem is. aztán majd lesz valami.:O)) ha nem jól csináltam volna, majd kiderül a napokban..
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 252
Nincs itt semmifele kesztyu... dolgoztam neminemuleg a szegedi ejszakaban, megtudom vedeni magamat, raadasul kesztyu nelkul...

Filly: en nem meggyes munkaugyi problemait vitattam, te szerencsetlen, nem erted??? Egyszer irta az e-mailjet, amvel felajanlotta, hogy segit jobb lapot csinalni, amire nem valaszoltam, es utanna mintha durvabb hangon kezdett volna beszelni...

Szerintem nem kell gyerekeskedni...

es ez a topic mintha a linkjeim miatt jott volna letre...
azota sok mas linket is latok, az nemzavar senkit?

Egyeb adomany, Yah, neha veszek papirt, meg tonert a nyomtatóba... adok magamnak neha belyeget, hogy az egyesulet leveleit fel tudjam adni... ahan...

Nem a mi egyesuletunk kapta a 20+6nullaFt-os 1%-ot, es a nyugati verdat:)) az masik szervezet...

Előzmény: Filly (249)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 251
Tényleg, ezzel mit akartál írni?

A végére minden kiderül, vagy a végére mindenki derül? :oD
Előzmény: mokuss (246)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 250
Mokuss mintha felvenné a kesztyűt...
Előzmény: mokuss (248)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 249
Most is tartom a véleményem, hogy taknyodon csúsznál tova, ha találkoznánk. Az ok pedig, amit már szintén leírtam, az a minősíthetetlen, undorító, aljas, szemét, hátbatámadós módszer, ahogy egy normális vita közben egyszercsak elkezded Meggyest b@szogatni munkaügyeiből kifolyólag.

Az adó miatt sem vádolt meg senki, csak rákérdeztünk. Ha akkor rögtön válaszolsz, talán még hiteles is lett volna :o) Tényleg, ha 1%-otok még nincs, egyéb adományokat csak kaptok? :o)

Előzmény: mokuss (248)
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 248
Fily: 78-bol:
"Ha személyesen találkoznánk, dobbantóleckéket vennék az orcádon a gerendagyakorlatomhoz. "

Atneztem ezt az egész ökörködést mégegyszer:
és már azzal is megvádolt valamelyőtök, hogy az adók 1%-át esetleg nem arra herdáljuk, amire kéne...

Van adószám kiírva, de mivel 3. évesek vagyunk, nem jogosult a szervezet az adó 1%-ra, es aki nekunk adta, azt más szervezet fogja megkapni...

Nem kezdem ujra, senki ne ilyedjen meg... és nagyon örülök a kezdeményezéseteknek, ami remélem nagyobb eredményt hoz, mint a mi "nagy szar" tevékenységünknek...

Majd egy év mulva én is azt kérdem, hogy nah hány kutyát, macskát, csincsillát mentettetek meg a sintérek, a szőrmekészítők elöl...

:))

Előzmény: Lord Iffy (247)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 247
tudjuk, utoljára szólsz hozzá...:O))
ki akart kinyirni????
Előzmény: mokuss (246)
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 246
a_vegere_minden_ki_derul...

a felvonulason en is ottleszek, szereny reszunkkel kepviseljuk magunkat, Hiszen Allatvedo es Tembar Szovetseg tagok vagyunk vagy miaszosz. Ugyhogy aki parszaz beszolassal hatrabb ki akart nyirni, azt varom sokk szeretettel a helyszinen...

Előzmény: Lord Iffy (242)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 245
ááá, nekem magas szintü a kommunikáció itt.:O)) de szivesen segitek ahol tudok (értem itt honlapkészitésben). ha bevesztek a galleribe ráérek szinte minden nap böngészni.:O))
Előzmény: Filly (243)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 244
Sajna felvonulni nem tudok menni. Pedig azon tűnôdtem, remek alkalom lenne egy kis közvéleménykutatásra az állatvédô szervezetekkel kapcsolatban.

Miccótok?

Előzmény: Lord Iffy (242)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 243
Van :o)
Csatlakozol?
És Monthy?
Előzmény: Lord Iffy (242)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 242
:o)) miért, van benn érdemre méltó rész? :O))

apropo, nem gyöttök a felvonulásra vasárnap?

Előzmény: állati emlék (241)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 241
Helyes-helyes, gondolkodj!
A topicot olvastad? Úgy értem, amit érdemes belôle.
Előzmény: Monthy (240)
Monthy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 240
Engem is érdekel a téma. Most azon gondolkozom épp hogy lesz e nekem időm.
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 239
Az egyetlen állatokkal kapcsolatos dolog a járdatakarítógépre szerelhetô kutyaszarszippantó elem volt. viszont életemben nem láttam még ennyi tűzoltócsapot egy helyen.

Csináljunk állatvédelmi szakkiállítást! ANITECH :))

Előzmény: Filly (238)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 238
Semmi alternatív módszer nem volt? Pl. nyúlbarát tartástechnológia? Ez most nyugaton nagy divat lett.
Előzmény: állati emlék (237)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 237
Sziasztok!

Voltam az Ökotechen, de a mi szempontunkból teljesen feledhetô. Nagyüzemi módszerek. Takarítógép, hulladékgazdálkodás, olajszűrôk.

Amúgy nem rossz, de állatvédelemmel pl. távolról sem foglalkozik. Szóval szvsz ne fáradjatok.

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 236
Haaat... holnap nem megy... majd elmeselitek:)
Előzmény: állati emlék (234)
baphomet Creative Commons License 2001.10.01 0 0 235
sziasztok!
egyenlőre jó a szerda. már csak a búzasör miatt is...:-)
ez a jelszó akkor komoly? mert nem akarom, hogy a pincér ennél hülyébbnek nézzen...:-))

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 234
Kedveseim!

Esetleg valaki más holnap az Ökotchen?

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 233
Akkor ezt majd drótpostán beszéljük meg!
Előzmény: Filly (232)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 232
Holnap tuti nem, de valamikor majd csak kitalálok...

Ja, nagy vagyok, 176 cm! ;o)

Előzmény: állati emlék (231)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 231
Ott leszek. Taláxunk?

(köremil ment, nagy vagy Filly!)

Előzmény: Filly (230)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 230
Holnap Ökotech kiállítás nyílik a Hungexpón!
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.01 0 0 229
csobolyó, megpróbálok mingyá bekapcsolódni csak én lemaradtam valahol a 1xx hozzászólás körül.:O))
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 228
Na, nekem asszem okes. Ma, hétfôn legalább is úgy fest.
Előzmény: Meggyes (227)
Meggyes Creative Commons License 2001.10.01 0 0 227
Honnan fogjuk megismerni egymast? Passz - en mindenesetre foglaltatok asztalt, a jelszo, amit a pincernek kell bemondani "index" lesz. Mondhatnam azt is, hogy "gerontopresszionator", de az hujen hangzik. :)
Mokuss, latod-latod: vitaban _mindenki_ huje, csak _te_ vagy okos, osszejovetelnel _mindenki_ bumlizzon le hozzad Szegedre, csak _neked_ ne kelljen alkalmazkodni. Biztos bennem van a hiba, de ezek utan nem tudlak komolyan venni ha ilyet szolsz: "Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom..." meg "Csak sose fentrol nezni ;)".
Gondolkozz, aranyalma: lehet, hogy ugyanez tortenik, mikor harcoskodsz az allatvedelem temaban?
m1s
Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 226
Akkor szerda 19:00? En ott leszek, de ha megis lefujjatok, akkor legyszi valaki kuldjon egy mailt, mert nem biztos, hogy fel tudok maszni a forumra addig... Ja, honnan fogjuk megismerni egymast? Valaki talaljon ki valamit... :)
Előzmény: Filly (225)
Filly Creative Commons License 2001.09.30 0 0 225
Búzasör nagyon rulzik! :o) A Western-t meg én is csak ajánlani tudom.
Előzmény: baphomet (217)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.29 0 0 224
Bevallom, hogy a Rakosi uti sorozo nekem eleg szimpatikus lett volna:) ... Bar a Blaha vagy kornyeke is tokeletes szerdan delutan... vagy akarmi, ahova a Fovam teri szabadidokozpontbol el lehet jutni:)Tenyleg... ha kavezo kell es nem sorozo, akkor ott a CD-FU vagy az 1000 Tea a Vaci utcaban....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!