Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 78
és Te is náluk vagy? Mert előbb szivesen kérdeznék meg vkit aki már jártas a dolgokban, akinek van tapasztalata velük, vagy vkit akinek már okozott kárt egy olyan személy aki ennél a biztositónál van. Nekem is kidobta amúgy ezt a biztit a kalkulátor, a legjobb árban van majdnem, de ami olcsó az lehet hogy olyan is.
Előzmény: Törölt nick (76)
henike9 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 77
én is bedobtam most az adataimat a dijszámitó kalkulátorba és ez a waberer féle tényleg elég jónak tűnik, az egyik legolcsóbb is a listámban. Még a Köbe meg Allianz van egy szinten vele, mármint árban, viszont ebből a háromból én a legutóbbit választanám, mert az számomra a legismertebb. vhogy nem mernék olyan biztositóval szerződést kötni, ami új és még nem eléggé ismert. Honnan tudjam, mennyire megbizható?
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 76
Szia!

Én a Wáberer György féle biztosítás mellett döntöttem.. Egyszer voltam is náluk, egész rendben van a biztosító.. De a biztositastipp.hu oldalon azért nézd meg mi a számodra a legmegfelelőbb, hisz tudod, hjogy autója is válogatja..

Szép napot!
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 75
én is most vettem tudomást erről a lehetőségről, sajnos úgy veszem észre, nem is tájékoztatják eléggé az embereket, néhány nagyobb biztositónak láttam a reklámját, de csak most fogtam fel... Erősen gondolkodom a váltáson, számolgattam az oldalon, de még mindig nem tudom mit érne meg a legjobban...nem mindegy hogy 200ezer ft-t megspórolok vagy ráfizetek. Mert már ilyen külömbséggel is találkoztam :(
tuccser Creative Commons License 2008.11.12 0 0 74
Hát pont ezért érdemes alkuszoldalak segítségét igénybevenni... :) Minden lényeges adat minden biztosítótól össze van gyűjtve, már csak össze kell hasonlítani és kiválasztani a legmegfelelőbbet.
tompor1 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 73
15 biztosító van, a biztositastipp.hu-n annyit számoltam legalább is össze. ööö gyanusan olcsó árak nincsenek, viszont nagy eltéreések lehetnek a biztosítók árai között
tuccser Creative Commons License 2008.11.12 0 0 72
borat: sztem csőd már nem várható, mert már alig 14-15 biztosító van a piacon, ők már meg tudnak élni gazdaságosan. Gyanúsan olcsó árak meg már a MÁV óta tényleg nincsenek.
harckaresz Creative Commons License 2008.11.12 0 0 71
Mindenesetre most, hogy már nincs MÁV biztosító, nincs aki ennyire lenyomja az árakat, és most már a többieknek sem kell árban versenyezniük velük. Úgyhogy én arra számítok, hogy:

- egyrészt szép lassan felmennek a díjak minden biztosítónál

- másrészt most már az emberek nem bíznak a gyanúsan olcsó húsban többé

Elég sok változás várható, de újabb biztosító-összeomlás tuti hogy nem. Úgyhogy érdemes válogatni a megmaradt stabil biztosítók között, és statisztikusi diploma híján szerintem jobb, ha ilyen online segítséget vesz igénybe az ember.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 70
Ne azt nézd, hogy 150 forint vagy sem, hanem, hogy mennyire áll biztos lábakon a jelenlegi biztosítód...egy nagy cég mint pl: Allianz biztos nem jelent csődöt! Ez SZERINTEM megér 150 forintot de még 2150et is!
fradistaörökké Creative Commons License 2008.11.11 0 0 69
mondjuk nekem mindegy, mert 150 forint különbözetért - ennyit számolt ki nekem a biztositastipp.hu - nem fogok váltani az biztos. nem kell nekem ez a macera
fradistaörökké Creative Commons License 2008.11.11 0 0 68
hát ez remek...és én erről csak most hallok elősször
Előzmény: urszula1 (67)
urszula1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 67

Tehát készül egy új kormányrendelet ,amit ha elfogad a kormány,aminek az esélye 90%,akkor megszűnik a novemberi biztosítóváltás. Ezek szerint mindenkinek akkor kell váltania,amikor az autóját vette, vagyis évfordulóra. Ezzel megszünnek olyan kedvezmények is,amik a novemberi kampámyban igénybe vehetők .... pl. 30% novemberi kedvezmény az Allianznál.

 

Tehát aki akar váltani...az még gyorsba tegye meg,idő se sok már....

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 66
az fog történni, hogy jövőre valszeg. drágábban kötünk biztosítást!
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 65

Most akkor mi fog történni?

Mi változik???

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 64

Mindent utoljára kell úgy látom megtudnom. :)

Új kormányrendelet... mi a szösz.

tompor1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 63
én erről nem is hallottam, azért jó hogy sosem tájékoztatják az embereket. Akkor lehet most kéne meglépni még, ha változtatni akarunk, mert évfordulóra már nem járhatunk olyan jól
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62
érdemes mindenkinek kihasználni a kedvezményeket, mert lehet h jövőre már nem tudjuk...ugyanis készül egy kormányrendelet amit ha elfogadnak nem lesz többet novemberi kampányolás, mert mindenkinek akkor kell a biztosítását megkötni, mikor az autóját vette. Tehát minden évfordulón.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 61
biztositastipp.hu a legjobb! Minden rajt van. én is itt kötöttem...kaptam online- és gyerekkedvezményt és tényleg mindent meg tudtam nézni és össze tudtam hasonlítani.
Bárcsak minden ilyen egyszerűen működne.
henike9 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 60
Köszi megnézegetem...elég jónak tűnik az oldal.
Előzmény: kalabui (58)
tompor1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 59
én végigmegyek az összes ilyen oldalon. Biztositastipp, biztositas, netrisk. Az elsőt érzem a legprofibbnak, de lehet csak nekem tűnik úgy
kalabui Creative Commons License 2008.11.11 0 0 58

biztositastipp.hu -t nézd meg, ott lehetőség van válogatni.

Itt az összes (mind a 15) biztosító ajánlata kiszámolható,

Előzmény: henike9 (56)
iciripiciri10 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 57
netrisk?
Előzmény: henike9 (56)
henike9 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 56

Sziasztok!

 

Tudtok valami jó alkusz oldalt mondani nekem? Esetleg valami jó biztosítót?? Látom ki van vesézve, hogy mennyire jó neten biztosítást kötni,de már csak azt nem tudom hol és mennyiért :)!

Köszi

janir18 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 55
Hi! Nem kérnek semmit az alkuszok (tőlünk). Tavaly én is online kötöttem, minden rendben zajlott. Idén is váltottam eddig minden ok!
Előzmény: zesst (51)
llnyuszi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 54
Akkor felállhatok a gépemtől? Más nem akar írni nekem? :(( Olyan izgi, hogy válaszoltok mindenféle okosságot, aminek a felét se értem, de akkoris!
Előzmény: zesst (53)
zesst Creative Commons License 2008.11.06 0 0 53
Attól aki tud rá válaszolni!:P
Előzmény: llnyuszi (52)
llnyuszi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 52
Zesst, ezt most tőlem kérdezed? Remélem nem.. Nem tudom.. Jones-t kéne megkérdezni, ő szakmester ebben, vagy legalábbis volt már dolga vele..
Itt ülök, és várom a megoldást, meg gondolkodom, hogy kéne hozzáállni ehhez..
Most végre én akarok dönteni!
Előzmény: zesst (51)
zesst Creative Commons License 2008.11.06 0 0 51
Ezek az "alkusz" cégek amúgy nem számítanak fel valamilyen díjat??
llnyuszi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 50
Ha ez így van, ki sem mozdulok otthonról.. Azt is hallottam, hogy akár kenyeret is tudsz netről rendelni.. Ez számomra olyan megmagyarázhatatlan erő, amivel nem tudok mit kezdeni.. Úgy értem, hogy tegnap még pizzát és kenyeret tudtál rendelni telefonon meg interneten, ma már biztosítók közül is tudsz rendelni, úgy, hogy ülsz a székben.. Én nem vagyok otthonülős típus, de ha ilyenekről van szó, akkor inkább...
Nem szeretem, ha kijátszanak nagyon.. Kicsit se! És ez személyesen tényleg sokszor megtörtént..
Előzmény: jick jones (49)
jick jones Creative Commons License 2008.11.06 0 0 49
Azt szeretném hogy sikerüljön végre biztosítót találnod!:P
Simán érthetően vannak leírva a dolgok talán még te is megérted!És még a lábad se kell kitenni az ajtón!;)
Előzmény: llnyuszi (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!