Keresés

Részletes keresés

Aquarell Creative Commons License 2007.05.25 0 0 239
Én nem mondom, hogy lesznek kiscicák, de szerintem egy 11 éves kandúr még képes alkotni. :)
Előzmény: dori0503 (237)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 238
Akármennyi "rosszat" is hallottam Strachiról, ettől függetlenül tagadhatatlanul gyönyörűséges és fenséges..
Előzmény: kingA (227)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 237

Jövő nyár se rossz...Majd szorítok!

Nem tudom,hogy lesznek e cicc-miccek, én majd csak ősszel szerettem volna befedeztetni, de úgy látszik a kiskandúrom megmutatta,hogy majd azt ő eldönti helyettem,hogy mikor :-)) Nem biztos, csak olyan furin lóg a hasa..de Augies szerint oldalra kellene nőnie annak a pocinak,nem lefele...akkor viszont csak jóllakott...Szombaton a doki csak meg tudja mondani..

Előzmény: bandúr (231)
Augies Creative Commons License 2007.05.25 0 0 236

Ő tehát fiú? A papája gondolom a vörös kandúrod, de a mamája ki? Amalcha?

(Szerintem ki ne add a kezedből!!! :))

Van még róla és a testvéreiről képed?

Előzmény: Lumiere du Soleil (229)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.25 0 0 235
Nem is gonosz :)
Előzmény: Augies (228)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.25 0 0 234

Tündériek ezek a kiscicák :))

 

Milyen érdekes színe van a kis teknőcnek, alul, mintha vörös cirmos lenne. Ezen a harmadik képen meg nézzétek meg a kis pociját :)))) Megzabálom :)

Előzmény: Cicelle-Dendera (230)
bandúr Creative Commons License 2007.05.25 0 0 233

Tündér édes kicsi lányka :)

Nagyon-nagyon szép.

Előzmény: Cicelle-Dendera (230)
bandúr Creative Commons License 2007.05.25 0 0 232
Annyira szép, méltóságteljes :)
Előzmény: kingA (227)
bandúr Creative Commons License 2007.05.25 0 0 231

Hű, gratulálok az esküvőhöz, nálunk jövő nyár a kiszemelt időpont.

Hű, kiscirmákok ismét :)

Mondjuk Bandúrnak is lóg ám a hasa viccesen, pedig egyáltalán nem kövér...

Előzmény: dori0503 (222)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.25 0 0 230
Szia! Nagyon szép ez a kép Strachiról.
A kis teki nekünk is nagy kedvencünk, már csak azért is, mert ő a legkisebb, és mindig olyan bánatosan néz. Tényleg ő lesz olyan, mint a mamája, kis karcsú kecses kislány.
Nem tarthatom meg, pedig szívesen tenném, de nagyon jó gazdája lesz: egy gyógypedagógus kolléganőm, aki maga is pici és vékony, természetre is nagyon hasonlóak, visszahúzódó és félénk mindkettő, imádni fogják egymást.
Ezen a közös képen ahogy elnyúlik, szépen látszik a mintázata :-)


Előzmény: kingA (227)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.05.25 0 0 229

Köszönöm:-))))

Nekem is meglepetés a fejlödésük...

2 kislányt gondoltam megtartani, bár szivem szerint.....

Amice jelleme is különleges, kilog a csapatbol: vagány, aktiv, rámenös kölyök, elveszi a nagyobbtol a játékot, söt morogva el is viszi: az az övé:-))) mindenre figyel, okos, nagyon kedves.

 

Üdv Csokiszörny:-)))) a 'szörnyecskék' filmben nagyon szeretetre méltoak és aranyosak voltak a Szörnyecskék...

Amice és a mama

 

Üdv.

Előzmény: Augies (226)
Augies Creative Commons License 2007.05.24 0 0 228
lyan gyönyörű-gonosz feje van, imádom!
Előzmény: kingA (227)
kingA Creative Commons License 2007.05.24 0 0 227

Sziasztok Cicabarátok!

 

Engem, és Strachi-t is ismertek már a sziámisok klubjából, és Augies-hez hasonlóan én is azért jöttem át hozzátok, mert hiányolom Cicelle családjáról a képeket! Gyönyörűek a kis szőrmókok, és szuper fotók készülnek róluk, majd benézek még többször is hozzátok, hogy láthassam a "kalandjaikat"! :-)

A kis teki pedig igazán különleges, mint a mamája... Róla szívesen néznék majd sok közelit, azt hiszem nagyon szép arca lesz! Cicelle-Dendera! Őt nem tartod meg? (bár lehet, h akkor a férjednek kell búcsút mondanod... :-)))

 

A többi itteni régi és új cicabarátnak üdv, és bemutatkozásul egy portré a Csokiszörnyről. :-)

 

 

Előzmény: Augies (207)
Augies Creative Commons License 2007.05.24 0 0 226

Gratulálok, nagyon szépek! Főleg Amice, ő igazán különleges. Megtartod?:)

Előzmény: Lumiere du Soleil (225)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.05.24 0 0 225

Sziasztok,

küldöm az én kedvenceimet  (már ha sikerül:-)))))

 

BabeAmice

 

 

Sarah

Babe, Amice és Sarah:-))))

 

Sztem nagyon jo a BonBon, csak probáld meg hogy nem ragozod...

Üdv.

Előzmény: teca1258 (224)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 224
micsoda fenevad!!! :-)))
Előzmény: dori0503 (223)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 223

Bocsika...egy újabb kép Bonbonomról (de hülyén néz ki így leírva...)

 

dori0503 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 222

Hát bizony...az én fejem is beköttetik úgy néz ki :-)

Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy öreg kandúrom mégiscsak "alkotott" azon a hétvégén...Szofika már 5. hete nem nyafog és olybá tűnik, hogy a pocija is megnőtt...Oldalról nézve legalábbis olyan, mintha lógna neki...

Előzmény: Aquarell (219)
bandúr Creative Commons License 2007.05.24 0 0 221
Hűű, de jó is a tengerpart. Jó pihenést!
Előzmény: dori0503 (218)
bandúr Creative Commons License 2007.05.24 0 0 220
Szerintem egyáltalán senkinek nincs ilyen szándéka, érdekes dolog a genetika, jó olvasni.
Előzmény: Augies (217)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.24 0 0 219
óóó gratulálok :)))
Előzmény: dori0503 (218)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 218

Akkor az én cicám a világ legrendesebb cicája??? Ő ugyanis nem rosszalkodik....Bár a páromat kellene inkább megkérdezni...Szerinte Szoficica egy rosszaság...Ezt persze csak azért mondja, mert az ő drágalátos kutyuskáit bosszantja őkelme....(mondjuk tényleg - hehe)..persze én neki drukkolok! :-))

Csak egy kis horvát tengervizitre megyünk (tengerfüggő vagyok), majd augusztusban nászút!!! :-)))

 

Előzmény: bandúr (216)
Augies Creative Commons License 2007.05.24 0 0 217
Mielőtt kitiltanak innen, még gyorsan megjegyzem, hogy a fehér egy domináns szín, tehát CSAK fehér szülőnek születhet fehér kölyke. 
Előzmény: dori0503 (212)
bandúr Creative Commons License 2007.05.24 0 0 216

Bandúrka nagyon jól van. Rosszalkodik rendesen, ahogy azt kell. Az előbb alig bírtam a kaját megcsinálni, folyton ott kell lennie az orrának :) Most meg a csapnál pacsál... Vízimakka :)

Az már nem is olyan sok idő ám 23-ig... Főleg ha mentek nyaralni... Külföld?

Előzmény: dori0503 (214)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.24 0 0 215
Ha megnézed a farkincájukat, az már kicsit krémes :) Máshol nem lkáttam rajtuk, csak a farkukon.
Előzmény: dori0503 (212)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 214

Hát mivel nyaralni megyünk júniusban, így 23-án tudom csak elhozni....de legalább addig is jó kezekben van... nem akarnám úgy elhozni, hogy utána nemsokára meg elutazunk...

még nagyon-nagyon sok idő!!!!!! :-(((

Kandúr-bandúr hogy van? ő is olyan égedelem, mint Szemibaba?

Előzmény: bandúr (213)
bandúr Creative Commons License 2007.05.24 0 0 213
Mikor lesz meg az új cicukád?
Előzmény: dori0503 (212)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 212

Nekem abszolút belefért...mondjuk engem érdekel is a genetika

Én is azt gondoltam volna, hogy fehérek maradnak a kicsik...kiváncsian várjuk hogy alakul a kis színük...

Előzmény: Augies (207)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.23 0 0 211
Írtam levelet.
Előzmény: Törölt nick (210)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.23 0 0 210
Szia,

a sziami 3 evig panelban lakott a 4.-en. Most mar egy tarsashazban lakunk a fsz-en.
Itt is bent van, de amikor pisilnie kell, akkor az erkelyen at kimegy a kertbe. Ejszaka szeret bent aludi az ember mellett. Sajnos ez a mi rossz/jo szokasunk, hogy beengedjuk az agyba.
O olyan, mint egy kutya. Harom utcaval lejjebb van a bolt. Oda elkiser, megvar a bokorban, es jon haza velem, ha vegeztem.
A voroske nem lakott soha panelba. Ot itt fogadtuk be 2 eve. O is szobatiszta, de szinte soha nincs bent, mert allandoan a kertben portyazik. O egy "igazi" macska, aki azt varja, hogy mikor jon egy masik maccs, akivel harcolhat. A szomszed atvallalna, de csak az egyiket. Igy nincs szivem odaadni nekik. Meg nem is lenne nagyon jo dolga. Nagyon szeretik a gyerekeket. Gyerekek mellett nottek fel, allandoan fel voltak oltoztetve es babakicsban "setaltak". Szoval turelmesek, foleg a sziami.
Előzmény: Aquarell (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!