Nem tudom,hogy lesznek e cicc-miccek, én majd csak ősszel szerettem volna befedeztetni, de úgy látszik a kiskandúrom megmutatta,hogy majd azt ő eldönti helyettem,hogy mikor :-)) Nem biztos, csak olyan furin lóg a hasa..de Augies szerint oldalra kellene nőnie annak a pocinak,nem lefele...akkor viszont csak jóllakott...Szombaton a doki csak meg tudja mondani..
Szia! Nagyon szép ez a kép Strachiról. A kis teki nekünk is nagy kedvencünk, már csak azért is, mert ő a legkisebb, és mindig olyan bánatosan néz. Tényleg ő lesz olyan, mint a mamája, kis karcsú kecses kislány. Nem tarthatom meg, pedig szívesen tenném, de nagyon jó gazdája lesz: egy gyógypedagógus kolléganőm, aki maga is pici és vékony, természetre is nagyon hasonlóak, visszahúzódó és félénk mindkettő, imádni fogják egymást. Ezen a közös képen ahogy elnyúlik, szépen látszik a mintázata :-)
2 kislányt gondoltam megtartani, bár szivem szerint.....
Amice jelleme is különleges, kilog a csapatbol: vagány, aktiv, rámenös kölyök, elveszi a nagyobbtol a játékot, söt morogva el is viszi: az az övé:-))) mindenre figyel, okos, nagyon kedves.
Üdv Csokiszörny:-)))) a 'szörnyecskék' filmben nagyon szeretetre méltoak és aranyosak voltak a Szörnyecskék...
Engem, és Strachi-t is ismertek már a sziámisok klubjából, és Augies-hez hasonlóan én is azért jöttem át hozzátok, mert hiányolom Cicelle családjáról a képeket! Gyönyörűek a kis szőrmókok, és szuper fotók készülnek róluk, majd benézek még többször is hozzátok, hogy láthassam a "kalandjaikat"! :-)
A kis teki pedig igazán különleges, mint a mamája... Róla szívesen néznék majd sok közelit, azt hiszem nagyon szép arca lesz! Cicelle-Dendera! Őt nem tartod meg? (bár lehet, h akkor a férjednek kell búcsút mondanod... :-)))
A többi itteni régi és új cicabarátnak üdv, és bemutatkozásul egy portré a Csokiszörnyről. :-)
Hát bizony...az én fejem is beköttetik úgy néz ki :-)
Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy öreg kandúrom mégiscsak "alkotott" azon a hétvégén...Szofika már 5. hete nem nyafog és olybá tűnik, hogy a pocija is megnőtt...Oldalról nézve legalábbis olyan, mintha lógna neki...
Akkor az én cicám a világ legrendesebb cicája??? Ő ugyanis nem rosszalkodik....Bár a páromat kellene inkább megkérdezni...Szerinte Szoficica egy rosszaság...Ezt persze csak azért mondja, mert az ő drágalátos kutyuskáit bosszantja őkelme....(mondjuk tényleg - hehe)..persze én neki drukkolok! :-))
Csak egy kis horvát tengervizitre megyünk (tengerfüggő vagyok), majd augusztusban nászút!!! :-)))
Bandúrka nagyon jól van. Rosszalkodik rendesen, ahogy azt kell. Az előbb alig bírtam a kaját megcsinálni, folyton ott kell lennie az orrának :) Most meg a csapnál pacsál... Vízimakka :)
Az már nem is olyan sok idő ám 23-ig... Főleg ha mentek nyaralni... Külföld?
Hát mivel nyaralni megyünk júniusban, így 23-án tudom csak elhozni....de legalább addig is jó kezekben van... nem akarnám úgy elhozni, hogy utána nemsokára meg elutazunk...
még nagyon-nagyon sok idő!!!!!! :-(((
Kandúr-bandúr hogy van? ő is olyan égedelem, mint Szemibaba?
a sziami 3 evig panelban lakott a 4.-en. Most mar egy tarsashazban lakunk a fsz-en. Itt is bent van, de amikor pisilnie kell, akkor az erkelyen at kimegy a kertbe. Ejszaka szeret bent aludi az ember mellett. Sajnos ez a mi rossz/jo szokasunk, hogy beengedjuk az agyba. O olyan, mint egy kutya. Harom utcaval lejjebb van a bolt. Oda elkiser, megvar a bokorban, es jon haza velem, ha vegeztem. A voroske nem lakott soha panelba. Ot itt fogadtuk be 2 eve. O is szobatiszta, de szinte soha nincs bent, mert allandoan a kertben portyazik. O egy "igazi" macska, aki azt varja, hogy mikor jon egy masik maccs, akivel harcolhat. A szomszed atvallalna, de csak az egyiket. Igy nincs szivem odaadni nekik. Meg nem is lenne nagyon jo dolga. Nagyon szeretik a gyerekeket. Gyerekek mellett nottek fel, allandoan fel voltak oltoztetve es babakicsban "setaltak". Szoval turelmesek, foleg a sziami.