Keresés

Részletes keresés

huncutka777 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 29

Hát, én neonzöldre gondoltam... :-))

Kb árat tudsz esetleg mondani, mennyi egy ablak, erkélyajtó? aztán ha sikerül valamit egyeztetni a csajjal, majd mondom és összehasonlítjuk. :-))

Előzmény: Zsombor1 (28)
Zsombor1 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 28
:-D Te egy kicsit alul vagy informálva, mikor írtad alá a szerződést?
A redőnyt a bemutató teremben meg tudod nézni, gondolom időpontot kell kérni a
leányzótól. Azért dobtam fel a témát, mert gondoltam, hogy a ház úgy nézne ki kulturáltan, ha egységes lenne a kinézete, nem? (egy színű redőnyök lennének) De ha senki nem foglalkozik vele, akkor nekünk rózsaszín lesz és villogó.
A lakás méretétől függ az ajánlat, mekkora és hány darab ablakra kell.

Lehet, hogy hülyeség, de legalább okoskodhattam egy kicsit. Ha megtudok valamit úgyis írogatom.

huncutka777 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 27

De vicces kedvében van valaki... :-)) Val.szleg korábban lehettem ott, nem volt a bemutatóteremben.  Nem, nem kaptam árajánlatot sem...

Neked milyen ajánlatot tettek? :-))

 

Még annyit, hogy sztem hülyeség, vagy inkább butaság azokat a lakásokat csinálni, amiknek már megvolt a konzultációja. Ha építek 1 házat, és tudom, milyen lesz a tető, de nem tudom még pontosan a szobaelosztásokat, akkor sem kezdek a tetővel, nem?

Zsombor1 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 26
Ne huncutkodj velem. Ha voltál műszaki egyeztetésen a bemutató teremben akkor láttad a redőnyt is. Te nem kaptál árajánlatot?
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 25
A redőnyökről én ne tudok semmit! Milyen áron adják? Hol lehet megnézni? A bem. teremben, vagy a neten valahol.
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 24

A műszaki egyeztetésen már ezekben a házakban mindenki túl van szerintem. Továbbra sem értem a történetet. De végülis nekem mindegy.

Zsombor1 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 23
Szerintem az épitkezést csak úgy tudják folytatni, ha műszaki egyeztetések el vannak fogadva. Valószínűleg azokat a lakásokat fogják elkezdeni csinálni.
Erről jut eszembe mi a véleményetek a redőnyről? Megéri az árát, tetszik nektek?
Huncutka777 relax!!!!!! :-)

huncutka777 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 22

Lehet, hogy ez is pszichika? Ha messziről nézik, olyan, mintha haladna az építkezés, mert ki feltételezné, hogy az 1. emelettel kezdik????

Ránézek, milyen szépen haladnak, (igaz, max.2 ember falaz) very happy vagyok! Hát, ez szerintem nem pszichika, hanem nagy átcseszés!

Persze, ne kongassunk vészharangot, de hogy lehet 72 lakást KÉSZRE készíteni 6 hónap alatt????????????????????????????????????????????????????????????

 

huncutka777 Creative Commons License 2007.05.22 0 0 21
Miért az első emeletet kezdték el falazni? Ez valami szabály? Aztán mennek a tetőre, majd fszt, majd 2. emelet? Vagy ez hogy van?
gorog78 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 20

hat igy epiteszeti/falszaradas szempontbol nem gondoltam bele,

inkabb csak penzugyi szempontbol, es sajnos az az elsodleges, ugy tunik nekik is..

a biztos vevok mar befizettek, alairtak az (elo)szerzodest penzdeted vissza nem kapod, a bizonytalanok meg nem, es szerintem kell a penz nekik valamibol a mota-nak ki kell fizetni a magyar epitoket

bar nekem a sales csajok azt mondtak a budapest bank az egesz epitkezest elore finanszirozza

de ez esetben is minnel hamarabb fizetnek a banknak annal kevesebb kamatot fizetnek

egy ilyen magyar epitok kaliberu alvalalkozo epito cegnel a minoseg irant szerintem egyedul akkor kell aggodni ha nem rendesen fizetnek nekik

szoval a lakasok mihamarabbi eladasa mindannyunk erdeke

miert ment el a csaj?

multkor felhivtam, es azt mondta ez a projekt mar sinen van kuldik egy kovetkezore

persze mondani barmit lehet..

ilyen azert siman elofordul egy palace ingatlannal, ha megnezed a weblapjukat dolgoznak ezek jopar tarsashaz eladasan

szoval ingatlan berkeben eleg nagy nevek dolgoznak ezen a projekten,

egyik se kockaztatja a johiret

mota, magyar epirok, palace, budapest bank

engem ez nyugtat leginkabb

 

szertinem adjunk nehany honap turelmi idot es mondjuk augusztusban kezdhetunk anyaznni ha nem ugy alakul:)

 

 

Előzmény: huncutka777 (19)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 19

Nem tudom, nekem továbbra sem tetszik ez a kapkodás... Nem ésszerűbb felhúzni azt, amit már elkezdtek, hogy a falak tudjanak szikkadni, és akkor nyugodtan lehet csinálni az andort. ez kb 1 hónap lett volna szerintem. már rég csinálhatnák akkor is andort (kb 1,5 hónapja nincs haladás a másik kettőben). Aztán mikor kész az andor, az szárad, és talán kevesebb repedezett fal és probléma merülne fel. 

 

Lehet, hogy jobban megy így az andor, de miért nem gondolnak a biztos vevőkre?! Minket már innentől kezdve le kell sz.ni? ha érdeklődni merek, még én vagyok a bunkó, és gusztustalan álkifogásokkal jönnek?!?!

 

Szóval lenne hova fejlődniük, kár, hogy rajtunk próbálkoznak.

 

Egyébként tudod, miért ment el a másik csaj?

Előzmény: gorog78 (18)
gorog78 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 18

most nezem az execell tablalt, datumok nincsenek az egyes utemek mellett, szoval az szart sem er..

arra gondolok, hogy akartak villantani valamit az andor utcaibol mert nem nagyon akar beindulni az ertekesites ellenben a zsomborossal, ezert vonultak at oda a betonvazas cuccokkal. az ember szivesebben adja a penzet ha van valami minimalis latszatja egy kezdodo epitkezesnel, nem csak a telek, ez pszihika

es valami talan beindult ott, 20 lakast vegre eladtak

szoval szerintem ennek csak orulj, mert a projekt finanszirozasaban nincs kette vallasztva a ket epulet.

a minoseg rovasara az fog menni ha vegul nem tudjak ertekseiteni az andoros szarnyat, ennek kell szurkolni szerintem

amugy az ev vege meg nagyon messze van, talan kar meg aggodni

 

Előzmény: huncutka777 (17)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 17

én nem tudok excell tábláról... érdekes az infó szolgáltatásuk...

Az viszont érdekes, hogy elkezdték a zsombor utcait, aztán meg félbehagyják (2. emeletnél) az andor miatt. nem????? miért kell egy betonvázat félbehagyni? Miért nem fejezik be a betonvázat, falazást, hogy aztán tudjanak oda menni a szakik (víz, villany...), és akkor tényleg teljes létszámban mehetnének nyugodtan az andor utcaihoz... nem értem ezt az egészet.

pl. a kondorisinál felhúztak egy épületet, aztán mentek át a következőre. nem egy kicsit ezt, egy kicsit azt.... ez olyan barkácsolósnak hat! felvetődik a kédés: NEM MEGY EZ A MIN. ROVÁSÁRA?????????

gorog78 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 16

ahhoz kepest volt mar csuszas?

 

gorog78 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 15

sok hely mar nincs max meg egy tombot fognak tudni felhuzni

ez teny hogy zajjal porral jar viszont jon vele egy egesz nagy kert, raadasul a szomszedos parkolot ezert vegre megvettek, anlekul nem is lett volna negszog a telek.

nem halad? nekem ugy tunik most az andor utcaira koncentralnak

elvileg azt 3 hoval a zsombor utan at kell adniuk

van egy ilyen excell tabla az utemtervrol

ahhoz kepest volt mar csuszas

en csak az andoret ismerem az eddig annak megfeleloen alakul

 

 

 

Előzmény: huncutka777 (14)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 14

Hát, az építtetők biztos látnak benne fantáziát, ennek örülök, de vajon mennyire jó ez nekünk???????????? Újabb építkezés, ki tudja meddig, por, zaj....

És a fő kérdés: mikorra készül el a miénk? Miért nem haladnak vele?

gorog78 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 13

felelmeim vannak, bar belevagtam:

a borzalmas dugo es a lehangolo panelrengeteg, de bizakodok:

-elvileg a 1.5 ev mulva megepulo m-nullas reszben tehermentesiti az andor utcat, mert jobb alternativa lesz pestrol/m3-rol az m1-m7-re atjutni

olyat is hallottam, hogy a kornyezetvedok tiltakoznak a ketsavossa teteltol, es el is ertek mert mar 2003-ban elkulonitettek lovet e celra

-idovel az osszes panelt felujjitjak, latok mar egy-ket atalakulo peldanyt az etele uton, szep szines

-a majd kozeli negyes metro is visz egy kis lenduletet a kornyekbe

szoval szerintem hosszu tavon van ebbe a tarsashazba potencia

mas:

ugy nez ki lesz egy harmadik utem is, ha sikerul megegyezni az arabbal aki most epp tul sokat ker a zsombor utcai epulettol befele eso kis csaladi hazert

ezek szerint az epittetok is latnak benne tovabbi fantaziat

na hajra!

huncutka777 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 12

1 melós nem tudom, melyik év novemberére fog elkészülni a 3 házzal...

 

Sajna azt láttam ma, amit pénteken. A B épületnek megvan a tetőtere, de az A még mindig a 2. emeletnél tart (kb Húsvét óta, most meg már csaknem Pünkösd van). OK, igazad van, elkezdték a téglát rakni, de érdekes módon, az első emelettel kezdték, és val.szleg tényleg 1 ember rakja, mert semmit nem haladt...

 

Aggódni csak szabad, nem?

Előzmény: Zsombor1 (10)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 11

Sziasztok!

Pont most akartam írni, hogy ma újrakezdték az építkezést! Ha jól láttam, a B betonváza kész, most az A-n voltak...

reméljük...

de novemberig még sok mindent kell csinálni, nem csak a falakat!

Zsombor1 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 10
hali mindenkinek! Nem tudom, hogy mi a problémátok. Velünk rendesen voltak, épül a ház (ma is láttam egy melóst meg téglákat) és amúgy is messze van még november. üdv
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 9
mivel???????????
RealCorpus Creative Commons License 2007.05.08 0 0 8
Mitakarsz ezzze???
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 7
hol? A zsombor utcánál? valamiért azt félbe hagyták, és átmentek az andor utcához...
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.08 0 0 6
Szerintem reggel mozgott a daru.
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 5
A múlt idő (épült) elég túlzó, a jelen sem nagyon megfelelő sajna. talán a jövő idő?????
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 4

Köszi. Mi direkt ezért nem akartunk közvetlenül ott venni.

De iszonyat nehéz jót találni a XI. kerületben.

martindoc Creative Commons License 2007.05.08 0 0 3

A cikkben említett társasház is az Andor utcában épült, ezért linkeltem be.

Előzmény: huncutka777 (2)
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 2
Ez a cikk nem az Újbuda Th-ról szól. A ház 3 épületből áll, az egyik az Andor utcán, a másik a Zsombor-Tétényi sarkán, a 3. a Zsombor utcában lesz.
huncutka777 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1

Ez az egyik, bár ez kevésbé. Az igazsághoz tartozik, hogy az Andor utcai épületből eddig még tudtommal nem sokat adtak el. Baj viszont a hozzállásuk, és az, hogy az építkezés áll...

Igaz, hogy ott az Andor utca, viszont a másik 2 ház előtt még van egy házsor...

Előzmény: martindoc (0)
martindoc Creative Commons License 2007.05.08 0 0 0

Gondolom az egyik félelmetek a ház mellett elhaladó Andor utca 2*2 sávossá szélesítése.

 

"Értékesíteni tudták a viszonylag drága lakásokat, annak ellenére, hogy a szélesítés miatt vitatott az utca jövőbeni ingatlanpiaci helyzete, jelenleg pedig lehangoló az állapota..."

cikkújbuda társasház
Előzmény: huncutka777 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!