Keresés

Részletes keresés

Interfan Creative Commons License 2003.10.09 0 0 149
Komolyan?:-)
Ehh,ezt nem is gondoltam volna ;-D
Előzmény: Steffi21 (148)
Steffi21 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 148
Nem élő volt a meccs, felvételről ment.
Előzmény: Interfan (147)
Interfan Creative Commons License 2003.10.09 0 0 147
Tegnap játszott a reál?Nem is tudtam:-)
Előzmény: Agassi Fan (142)
Steffi21 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 146

Steffi21 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 145

Hajrá Reál!!

Dope Creative Commons License 2003.10.09 0 0 144
Bekkem egy taknyos kis buzi
Steffi21 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 143
Nekem is nagyon tetszett!
Előzmény: Agassi Fan (142)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.10.09 0 0 142
Tegnap milyen gyöngyörű gólpasszt adott Ronaldonak!
Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.30 0 0 141
A szerdai meccsen nem fog játszani, de remélem azért nélküle is simán nyernek. :-)
Előzmény: Steffi21 (140)
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.30 0 0 140


Néztem a Real meccset, sajnáltam hogy kikaptak! :-(

Steffi21 Creative Commons License 2003.09.30 0 0 139
Hát nem lehet könnyű, hogy állandóan vadásznak rá a fotósok! :-((
Előzmény: FAITH (136)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.18 0 0 138
Köszi, nekem is jól jött a fordíás. :-)
Előzmény: FAITH (136)
Svejci kislány Creative Commons License 2003.09.18 0 0 137

szegény hülye Bekem
Előzmény: FAITH (134)
FAITH Creative Commons License 2003.09.18 0 0 136
Nagyjából arról szól, hogy Beckham Madridban mozdulni se tud a fotósoktól, firkászoktól, akik mindenhova követik, és ezért nem érezheti magát biztonságban. Tegnap is körbevették, miközben a fiához sietett volna, aki elesett egy mozgólépcsőn és felrepedt a homloka, és sietségében meglökött egy spanyol fotóst, aki ököllel rávert és behorpasztotta a kocsijának a motorháztetejét. A hotelből (ami előtt történt) kirohantak a biztonsági őrök, de a rendőrséget is ki kellett hívni.
Nemrégiben Victoria testvére is kisebb balesetet szenvedett, miközben az erőszakos riporterek fotózták, egy másik alkalommal pedig Becksnek Juan Carlos király rezidenciájára kellett bemenekülnie. Sajnos megvan az esélye, hogy előbb-utóbb úgy jár, mint Diana.
Előzmény: Steffi21 (135)
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.18 0 0 135
Magyarul nincs meg ez a cikk, utálom végig rágni magam ezeken a cikkeken, meg amúgy is németes vagyok sajnos! :-(
FAITH Creative Commons License 2003.09.18 0 0 134
PUNCH-UP AS DAVID RUNS INTO SNAPPER

A FIGHT broke out yesterday after David Beckham bumped into a photographer as hetried to drive out of his hotel.
The snapper shouted out in pain and apparently slammed his fist on the bonnet ofBecks's Audi A8, denting it.
Security guards rushed out of the hotel and a brawl broke out with 15 waitingjournalists. Police were called.
A police spokesman said: "We spoke to all parties and are investigating."Photographers had been waiting for Becks, 28, to come out of the Santo Maurohotel in central Madrid.He emerged looking ashen-faced. His son Romeo, one, had two stitches in his headafter falling down an escalator the day before. Becks grew frustrated as hewaited in a traffic jam surrounded by photographers.He revved up and accelerated two yards behind the car in front, nudging theSpanish photographer. An agent with Becks' promotional firm SFX filmed with acamcorder as the situation became heated.Becks stayed in the car looking glum.
He eventually escaped the jam to make itto a pre-match meal with his Real Madrid team-mates.
His wife Victoria's sister Louise Adams crashed her Porsche last week afterbeing photographed outside the hotel. And Becks complained to police about hissafety after being cut-up by journalists.In another incident, he had to go into King Juan Carlos's palace to escape.
And he was stunned when a fan ran on to the pitch after a league game earlier thismonth and grabbed him around the throat.
A friend of the Beckhams said: "David has now seen the downside of life inMadrid. The non-stop attention is getting a bit much."

Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.17 0 0 133
Szuperek a képek, remélem a BL-ban jól játszik majd.
Előzmény: Steffi21 (129)
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 132
Beckham tavaly abba akarta hagyni a futballt

David Beckham, a nyáron a Real Madridhoz szerződött futballsztár egy interjúban elismerte, hogy tavaly kis híján visszavonult.
- Azidőtájt nagyon sok dolog történt velem: megszületett második gyermekünk, Romeo, elváltak a szüleim, Sir Alex Ferguson manchesteri vezetőedzővel sem volt felhőtlen a viszonyunk, a feleségemet, Victoriát pedig emberrablók fenyegették meg - mondta a The Sun című bulvárlapnak az angol válogatott kapitánya.

A 28 éves középpályást végül neje - a Spice Girls popegyüttes volt tagja - beszélte rá a folytatásra.

- Elmagyarázta nekem, hogy mennyire fontos a játékom a klubomnak és a szurkolóknak egyaránt. Ezzel sikerült meggyőznie - mesélte Beckham, akinek önéletrajzi könyve októberben kerül a boltokba.

Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 131
Megjelent David Beckham önéletrajza


Pénteken megjelent David Beckham önéletrajza, melyben életének sikereiről és kudarcairól számol be. A könyv bemutatóját a madridi Ritz Hotelben tartották.
A 'My side' (kb. Részem) című opusz bemutatóján Beckham stílusosan bézs dzsekiben, farmerban és fehér polóban jelent meg a tiszteletére összegyűlt újságírók és rajongók előtt. A szinte névjegyévé vált gyémántfülbevalói is a helyükön voltak, a haját pedig megszokott módon lófarokba fogta össze a Real Madrid aranylábú játékosa. Mint elmondta, a legnehezebben azzal a résszel vergődött zöldágra, ami a szülei válásáról szólt. Ami a saját szülőszerepét illeti, melynek szintén hosszú oldalakat szentelt a Tom Watts-szal közösen írt könyvben, azt hangsúlyozta, hogy mindent megtesz azért, hogy jó apává váljék, és hogy gyermekeinek egyelőre nem tűnt fel, hogy az életük másként zajlana, mint a többi családé: 'Brooklyn azt gondolja, hogy minden papa és mama autogrammokat osztogat, és hogy teljesen természetes, hogy a szülőket folyton fotózzák, amik aztán megjelennek az újságban. Élvezi' - mondta az immár elsőkönyves szerzővé is lett focista.

Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 130

Beckham kipakolt

"Ferguson miatt jöttem el Manchesterből" - állítja önéletrajzában David Beckham, és beolvas a United ünnepelt edzőjének.


David Beckham góllal mutatkozott be a hétvégén a Real Madridban, ám az angol közvélemény sokkal többet foglalkozik a válogatott csapatkapitányának közeljövőben megjelenő önéletrajzával, amelyből előzetesen közölt részleteket a The Sun.

"Ferguson miatt jöttem el Manchesterből" - állítja Beckham, aki most először közöl részleteket a korábban többször is letagadott konfliktusról. Februárban két öltéssel kellett összevarrni a középpályás felrepedt szemhéját, mert az edzője - az akkori nyilatkozatok szerint véletlenül - fejenrúgta egy az öltöző padlóján heverő cipővel.

"Ferguson engem tett felelőssé az Arsenal elleni 2-0-s kupavereségért, összeszólalkoztunk, életemben először nem tudtam uralkodni magamon, úgy kellett lefogni a társaimnak, különben biztosan összeverekedünk. Mintha egy gengszterfilmben lettünk volna, finoman szólva is puskaporos volt a levegő."

Beckham azt sem tagadta, hogy az esetről nem beszélhetett, mert nem akarta megkockáztatni a csapatvezetés esetleges büntetését. "Szerencsétlen véletlen volt a sérülésem, ennyit mondhattam csupán, de a valóság az, amit leírtam" - magyarázta.

Ferguson kis híján felfalta a szemeivel

Az incidens után lett igazán feszült a viszonya a szakvezetővel, és a Real Madrid elleni elveszített BL-negyeddöntőn is úgy érezte, hogy a kiesésért őt hibáztatja a skót tréner, noha csak csereként állt be. "Amikor nem lőttem be a szabadrúgást kevéssel a vége előtt, a kispadon ülve is majd' felfalt a szemeivel" - emlékezett vissza.

Beckham: még mindig remeg a gyomrom

Beckham hat évvel ezelőtti életveszélyes megfenyegetéséről is ír. "Még a Worsley-i házamban laktam, amikor felnyitottam egy boritékot, amelyikben két pisztolygolyó volt. Jóllehet mindkettőbe az én nevem karcolva, mellékelt fecni szerint az egyiket Victoriának szánták. Még ma is remeg a gyomrom, ha eszembe jut az a pillanat. Álltam a biliárdasztalom mellett, amikor a golyók a posztóra huppantak. Ezt a tompa hangot mindmáig fel tudnám idézni." A rendőrségnek azóta sem sikerült kinyomoznia ki fenyegette meg a Beckham házaspárt.

Beckham a gyereknevelés problémáiról szólva elmondta: "igyekszünk mindent megtenni annak érdekében, hogy Romeo és Brooklyn ugyanolyan szeretetteljes és gondoskodó családban nőjenek fel, mint amilyenben Victoria és én élhettünk, de nem tudjuk hogyan védjük meg őket a folyamatos nyilvánosság okozta hátárnyoktól."



Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 129
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 128
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 127
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 126
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 125
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 124
MASH
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 123
Hát ez van, tenni nem lehet ellene. Szerintem is felesleges volt átmennie oda, de biztos meg volt az oka rá.

MASH

Előzmény: Marcinter (122)
Marcinter Creative Commons License 2003.09.15 0 0 122
Én szeretem de a csapatját gyűlölöm... szegény nem vette észre (vagy beleegyezett) hogy ő csak egy reklámnak kellett...
mocskos reálvezetőség telebeszélte a fejét, pénzzel...:(
Előzmény: Steffi21 (117)
Steffi21 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 121
MASH

Ha jól tudom, akkor a feleségét is sokan "szeretik"! :-)

Steffi21 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 120
MASH

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!