Keresés

Részletes keresés

=***= Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71448
Sajnálom... :-((
Előzmény: chrystine (71445)
=***= Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71447
Tudsz róla valamit? Nála is sok gond volt, főleg az elején... Remélem, minden OK vele! (És én még asszittem, már meg is van a baba...)

Jut eszembe, Te mikor mész a fagyikért?
Előzmény: Törölt nick (71441)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71446

Szerintem ők nem haragszanak.

Előzmény: fr.uzsi (71442)
chrystine Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71445
Ebben reménykedek én is. És még sokan mások.
Előzmény: mullyka (71444)
mullyka Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71444
Semmi szomorkodás!Mindig csak előre lás.Hidd el eljön a mi ídőnk is.
Előzmény: chrystine (71438)
trento35 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71443

Azalea babája biztos nagyon formás és kétségek sem merülhetnek fel, hogy gyönyörű :-))

Előzmény: Törölt nick (71440)
fr.uzsi Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71442
Most égek! Ezer bocs az érintettektől! Kevertem az A-betűs nickeket. Szégyellem magam.  Bocs!
Előzmény: Törölt nick (71440)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71441
Akácvirágnak májusban derült ki hogy sikerült, csak jövőre fog szülni...
Előzmény: =***= (71435)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71440

Azalea-nak okt 23.-án du 5 kor született meg a kisfia 3400 gr 55 cm,

Ezt írta: " a legobjektívebb véleményünk szerint is gyönyörű"  :))

 

Akácvirágról én nem tudok semmit, de szerintem neki később kellene szülnie.

Előzmény: fr.uzsi (71436)
ekatlan Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71439
:((
Előzmény: chrystine (71438)
chrystine Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71438

Sziasztok lányok!

Hát sajnos csak egy csíkom lett, de má tegnap kisírtam magam és már a következőn gondolkodom.

Le vagyok sújtva.

gaspoltshofen Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71437
HB-t megkérdem, mert ők tartották a kapcsolatot.
Előzmény: =***= (71435)
fr.uzsi Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71436
Húúú, milna nekem mintha mondta volna, hogy megszült. De nem vagyok benne biztos, egy kicsit ugye másfelé jártak mostanában a gondolataim. De majd jön milna, aztán pontosabb infókkal szolgál. :)
Előzmény: =***= (71435)
=***= Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71435
Már több napja gondolkodom rajta, de mindig elfelejtettem beírni: tud valaki valamit Akácvirágról? Szerintem, ha minden jól ment mostanában kellene szülnie...
Dongo75 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71434

Köszi az infót lányok! Nem idegesít, hogy késik, de én azt mindig figyelem hány napra jön meg akár van akció, akár nincs. Meg most azért is fontos, mert hiszeróra megyek és jó lenne ha tudnék időpontot egyeztetni a héten! Hát majd csak megjön vmikor!

Üdv Manó, igen ez itt tényleg nagyon jó hely, sok segítséget kap az ember és persze adhat is. Én gyógyszer ügyben nem tudok mit mondani, én mindig csak Menopurt (?) kapok. Ha jól értem most stimulálnak a második lombikra? Biztosan rendben lesz a dolog, a doki nem véletlen írta fel ezt a gyógyszert, amit most kapsz! Sok sikert!

Előzmény: fr.uzsi (71429)
gaspoltshofen Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71433
Nekem is késett majdnem egy hetet, bár nekem a lapar és a hisztero egy alkalommal volt.
Előzmény: Dongo75 (71428)
gaspoltshofen Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71432

Szia Manó,

 

légy üdvözölve a fedélzeten, és ne maradj sokáig:)

 

Tessék bizalommal nekifutni a mostani lombiknak, hiszen - sajnos tapasztalatból is - mindegyik stimu teljesen más. Tessék hinni, hogy most sikerülni fogsz. Jó kezekben van, a dokik értik a dolgukat. Volt egy lány itt a fórumon (HB), aki ma már boldog anyuka, nála volt két hiperstimus stimu, az elsőnél még visszakapta az embrikókat, kórházban kötött ki, két hetet ott feküdt, a másodiknál pedig már vissza sem kapta, de abból a fagyiból sikerült neki a baba. Szóval nem szabad feladni. A leszívásnál meg lehet, hogy a leállított gyógyszerek miatt nem volt (tényleg kaptál előtte tüszőrepit azért?) minden tüsző megérve, így termékenyült csak meg a fele, és azok sem túl jó aránnyal osztódtak. A fagyi meg mindig lutri, nekem az elsőnél háromból három élte túl, a másodiknál hétfől négy, tehát semmi következtetést nem kell levonnod, hogy esetleg most sem fogják túlélni.

Itt leszünk mi neked, ha szükséged van lelki támaszra, vagy a stimuval kapcsolatos tanácsra.

 

Mára pedig egy kalappal.

 

Gaspi

Előzmény: manó-71 (71431)
manó-71 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 71431

 

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Néhány hete találtam rátok, azóta olvasom az oldalt, most nálunk is beindultak a dolgok és néha rámférne egy kis biztatás.

4 inszem és egy lombik van mögöttünk, sajna sikertelen. A lombiknál a szervezetem úgy döntött, hogy a hormonszintem egyik napról a másikra a megengedett szint négyszeresére, több mint négyezerre ugrik. Túlstimúláció, de a dokim nagyon rendes volt, azt mondta, hogy megprobál mindent, hiszen nagyon sok tüszőm van. A gyógyszereket leállították és négy nap várakozás után, megtörtént a leszívás. Azt tudtam, hogy csak 60-70 %-a fogja túlélni, de szerencsém volt, a 21-ből 10 db. volt jó, kilenc megtermékenyült, de csak négy fejlődőtt rendesssen. Beültetés nem sikerült, két hónap múlva a fagyasztott manók sem akartak sajna megszületni.

Ma megyek vérvételre meg uh-ra és sík ideg vagyok, hogy minden OK legyen. Most lecsökkentették a gyógyszeradagot és másikat kapok, ezt nem ismerem és nem tudom, hogy a szervezetem mit szól hozzá? Remélem a hormonom most nem fog rekordokat döntögetni és minden rendben lesz.  

NAGYON GRATULÁLOK MINDENKINEK akinek sikerült, nagyon szorítok mindenkinek, aki várakozik!

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredtem, de olyan jó leírni, kicsit megnyugszik az idegrendszerem.

Pandi36 Creative Commons License 2006.10.29 0 0 71430

Szia Dongo!

Én úgy emlékszem,hogy a laporoszkopiám után késett a mensim,asszem egy hetet is! Szóval lehet amiatt is...

Előzmény: Dongo75 (71428)
fr.uzsi Creative Commons License 2006.10.29 0 0 71429
Erre most mit írjak? :))) Igen, lehet. :))) Főként a stimu miatt, idő kell, míg helyreáll a hormonháztartás. Nem véletlenül írja elő a törvény a három hónap szünetet két stimu között. Én a stimu utáni hónapokban egyáltalán nem szoktam figyelni a ciklusomat, ugyanis nincs értelme. Csak idegesíteném magamat feleslegesen, hogy most miért rövidebb vagy miért hosszabb a szokásosnál. És egy nap késés, még igazán nem ok az aggodalomra. :)
Előzmény: Dongo75 (71428)
Dongo75 Creative Commons License 2006.10.29 0 0 71428

Sziasztok!

Kérdeznék én is újra: késik a vérzésem, igaz csak egy napot, de ilyen úgy 15 éve nem fordult velem elő. Lehet ez a laparoszkópia miatt, ami ebben a ciklusban volt, (véreztem utána) vagy talán még az előző havi stimulálás miatt? Apróbb görcseim vannak, de semmi nem jelzi, hogy meg akarna jönni...Ja, bébiről sem lehet most  szó sajnos!

Évi 28 Creative Commons License 2006.10.29 0 0 71427

Szia!

Köszönöm szépen a választ!Olyan izgatottan vártam és nagyon jó volt olvasni megnyugodtam erre az idöre mig olvastam! Még 2 nap és megtudom az eredményt!A doki is azt mondta hogy a fagyasztás majd jó lesz a tesohoz jó volt hallani mikor ezt mondta!Igaz én örülnék nagyon ha mind a 2 megtudna maradni most is!

Szia!

Előzmény: fr.uzsi (71425)
=***= Creative Commons License 2006.10.28 0 0 71426
Utro mellett is megjöhet - általában nem szokott. De ne gondolj most erre!
Előzmény: chrystine (71422)
fr.uzsi Creative Commons License 2006.10.28 0 0 71425

Szia Évi!

Üdv a topikon! :) Jól tetted, hogy írtál. A kiütés lehet a sok gyógyszertől is amit kapunk ilyenkor. Ezt mindenképpen említsd majd meg a dokidnak, amikor legközelebb beszélsz vele. A mensis görcsök azok teljesen természetesek a beültetés utáni időszakban. Emiatt nem szabad mindjárt rosszra gondolni.

A fagyibabás transzfert gyakorlatilag egy hónap kihagyással már lehet is csinálni. Tehát, ha valakinek nem sikerül, akkor ugye megjön a mensije. És amikor azután megint megjön, tehát az első spontán ciklusa van, akkor abban a ciklusban már meg is lehet csinálni a transzfert.

De inkább azért drukkoljunk, hogy majd csak a kistesóhoz kelljenek a kis eszkimók. :)

 

Előzmény: Évi 28 (71424)
Évi 28 Creative Commons License 2006.10.28 0 0 71424

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra és annyira örülök neki!!Ha nem haragszotok volna pár kérdésem mit szeretnék megkérdezni! De egy pár mondatot mondanék magamról! 7 éve vagyunk házasok és 6 éve hagytam abba a gyogyszert baba reményében de csak nem akart sikerülni és akkor kezdtünk el orvosról orvosra járni és 7 hónapja jutottunk el a Bp-i Kaáli Intézetbe dr Kovács Péterhez! 3 inszem. után most 13-án volt a leszivás 17 db sejt sikerült és 19-én volt a visszaültetés 2  babát kaptam és megnézhettem öket mikroszkop alatt érdekes volt a biológus azt mondta nagyon szépek én csak annyit tudtam kérdezni hogy akkor ök már az én gyerekeim??Hát azok.Majd mikor a kezembe adták az ultrahangképet nagyon-nagyon sirtam mert annyira jó és hihetetlen volt látnom!31-én megyek a vérvételre most hogy már közeledik nagyon félek hogy mit mondanak majd!!! Azt szeretném kérdezni hogy nekem a mellkasom hátam felkarom tele lett nagyon apró pattanásal és viszketet is de mára már halványodik volt valakinek ilyen problémája? Hát az sem jó érzés hogy minden nap görcsölést érzek mintha megakarna jönni nagyon riogat! Ha nem lesz jó az eredményem akkor majd valamikor fog jelentkezni a vérzés és mennyi az az idő mikor lehet a következő beültetés(3 gyerköcöt sikerült lefagyasztani)??Azért is döntöttünk a fagyasztás mellett mert a férjem kamionsofőr külföldre jár és nagyon ritkán tud itthon lenni sajnos!Ezért is örülök hogy írhatam mert a sok egyedüllét mellett most olyan jól éreztem magam mig leírtam a soraim és addig se tiprodtam!

Köszönöm!!

Sziasztok! 

chrystine Creative Commons License 2006.10.28 0 0 71423

Fr.uzsi!!!

Köszönöm szépen, nézegetem.

És nemsokára írom az eredményt.

Előzmény: fr.uzsi (71417)
chrystine Creative Commons License 2006.10.28 0 0 71422

Csillag!!

Köszi, tök jó hír, mrgnyugodtam.

Holnap reggel csinálom a tesztet, legkésőbb hétfőn beszámolok róla. Azt nem értem, h azt mondja az orvosom, h amíg az Utrót szedem nem jöhet meg. De akkor másnak hogy jött meg a teszt előtt. Vagy ez csak egy eshetőség???

köszi

Mirosz Creative Commons License 2006.10.27 0 0 71421

Szomorúan olvastam, az elmúlt napok negatív tesztjeiről. "sajnálom" helyett küldöm nektek a következő idézetet:

" Ha romba dőlnek legszebb álmaid,

   Reményeid el ne hagyjanak!

   Ne csüggedj, mert csüggedni nem szabad!

   Hisz nem egyszer az összedőlt rom felett

   A legszebb virág fakad!"

 

Fruzsi! Te nagyon erős vagy... El se tudom képzelni hogy lehet túlélni lelkileg 8 lombikot? Én már a negyedik után úgy éreztem, hogy csak azért bírom elviselni a kudarcot, mert közben haladunk egy olyan úton is aminek a végén biztos vár ránk egy baba.

 

Trentó! Nani! Nektek gratulálok!

ani0227 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 71420
Nálunk fel sem ajánlották,hogy megnézhessük!Mindenhol máshogy működnek ezek a dolgok?Vagy ezt kérni kell?
Előzmény: Törölt nick (71411)
ani0227 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 71419
muzsa!Szorítok neked a továbbiakban,és várom a fejleményeket,hogy mennyiben tudott neked segíteni a pszichiáter!Régóta próbálkoztok?

fr.uzsi!Köszi a biztatást!Jól esik!Biztos átmentél már te is sok mindenen,és tapasztalt vagy!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!