Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1964
Pontosan mire gondolsz?
Ne haragudj de ettől már sokkal durvább hozzászólásaim is voltak sőtt, de most tényleg nem tudom melyik az a konkrét hozzászólás ami már a te szemed is bántja!
Erre tényleg kíváncsi vagyok!
Előzmény: hangar (1962)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1963
Nem azt nem verem ki a fejemből, hogy amíg bunkó vagyok két dolog miatt nem lesz nőm, ha pedig nem leszek bunkó akkor egy dolog miatt!

Ez van, milyen jó lesz nekem!
Látom nem értetted amit tegnap írtam!

Előzmény: Doc Reallife (1956)
hangar Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1962
Catkiller :

Ezekkel tisztában vagyok. Viszont mostmár az én szememet is szúrja ez a stílus, főleg amit ma produkált.

Előzmény: Törölt nick (1961)


Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1961
Nem most először vetette el a sulykot.
Nyilván nem ok nélkül moderálták ki.
Én igyekszem megérteni, hogy belőle valójában a kétségbeesés beszél, de szerintem a depresszió bármely foka sem lehet arra mentség, amit néhanapján megenged magának.
Előzmény: hangar (1958)
despil_hun1 Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1960
Ááá.. nem is szépek..
Ha meg már fizetni kell, akkor legalább tessen nekem a csaj...
Vagy Ő fizet?
Előzmény: Zoli tata (1957)
despil_hun1 Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1959
Tomikám, ahhoz a válaszhoz képest egy lekoptatott fagerenda velőscsont..
Előzmény: Törölt nick (1955)
hangar Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1958
OFF:

TOOMEE :

Ugyan semmi közöm hozzá, hogyan irsz a HUSZ-ba,
de nem vetetted el kicsit az utóbbi két napban a sulykot ? Ha mindenkit elzavarsz, lehülyézel, hazugnak nevezel - mint ahogy ma is tetted - , akkor ki fog veled vitatkozni , vagy úgy általában szóbaállni ?
Az életben is ilyen stílusban beszélsz az emberekkel ?

ON

Zoli tata Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1957
Gyerekek, nem kell se szépnek, se jónak lenni, kattintsatok ide és válasszatok egy jó partnert..
Doc Reallife Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1956

Ird ki az agyad föle, hogy lefekves elött, ebredes utan ez legyen az elsö, amit a tudatod erzekel, hatha akkor belemaszik a fejedbe: "amig bunko vagyok, nem lesz nöm."
Előzmény: Törölt nick (1955)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1955
Válaszoltam rá!
HA jól tudom egy nagyon velős válasz volt!
Előzmény: Doc Reallife (1954)
Doc Reallife Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1954
Mar elfelejtetted a tegnapi axiomaimat: Aki nöt akar es ronda, az nem engedheti meg maganak, hogy bunko is legyen. Ez van. Mit tudsz rajta valtoztatni? Semmit.
Előzmény: Törölt nick (1952)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1953
Vigyázz, Tomika, mert vadásznak rád a modik.
Akár Te nyitottad a topikot, akár nem.
Előzmény: Törölt nick (1952)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1952
Komolyan mondom, ezzel a belsőlve szeretnék egy hétre, kurva jó pasi lenni!
Tényleg szeretnék!
Annyira szeretném látni a pofátokat, amint meglátjátok, hogy az "aranyos kis csajszikat"hogy kefélem!
Fel is venném nektek videóra!
Sőtt ha egy hétig jó pasi lennék, akkor nem csak az aranyos csajokon mennék végig, hanem az egész topicon!(Veget és Mambót is megkefélném, bár kiicsit húznám szájam, de melgennének)

Ja és akkor lenne a meglepi részetekről, amikor ezzel a belsővel még a ti nőiteket is megkurnám!

Hát ilyen a jópasik sora!
De erről htz többet tudna mesélni!

Előzmény: Doc Reallife (1951)
Doc Reallife Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1951
1.Semmilyen elmelkedes nem fog felmenteni a bunkosagaid alol, es nem fog neked nöt szerezni.
2. Könnyebb jopasinak lenni, mint szep nönek. Es tovabb is kitart.
Előzmény: Törölt nick (1949)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1950
A havibérlet 3500 FT!
Nem vagyok testépítő, csak hobbiból gyúrok!
Nem veszek táplálékiegészítőt sem, de még nem is kokszolok!
Ez van!
Előzmény: Banana Joe (1924)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1949
Na de mégegyszer, hogy világos legyen minden fogyatékosnak!

először is:
Az, hogy látunk egy bombanőt szar hapsival, nem bizonyítja azt, hogy az a nő nem a külsőt nézi elsősőroban!Ugyanis nyílvánvaló, hogy nagyságrendekkel több szép nő van mint jópasi!
Ugye egy jópasi nemcsak helyes, hanem magas és izmos valamint intelligens és pénzes is,,,tehát sokkal kevesebb ilyen van!
Nyílván nem létesíthető kölcsönösen egyértelmű megfeleltetés a jónők és a jópasik között, így a jónők nagyrészének be kell érni a szarabb minőségű béta-hímekkel is!
Igen ezek a párok valóban láéteznek(bár általában a pasi ha nem helyes, szinte mindig pénzes)de ettől független ezek még nem változtatnak azon a tényen, hogy ha hosszútávra kaphatott volna, akkor jópasit választott volna a jónő is!

másodszor:
Az, hogy azok a nők aki ideírnak, azt mondják, hogy ők a belsőt nézik, nem bizonyítja azt, hogy a nők nagyrésze a belsőt nézi!Ugyanis ez nem jó mintavétel:miért is?
Mert nyílván aki a külsőt nézi, nem írja be a véleményét, mert nem sok értelme lenne és nincs is vele mit büszkélkedni!

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1948
Picinyem! Nem fogom százszor a te agresszív kedvedért kikeresgetni, amiket írtam az anyatopicban, és amikben leugattatok és lehazugoztatok. Szarok az egészre, tudod? És az sem érdekel, ha most is hazugnak nevezel. Nektek úgysem elég semmi bizonyíték, semmi ellenkező tapasztalat, mi a fasznak erőlködjünk? Legyél boldog a nézeteiddel.
Előzmény: Törölt nick (1947)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1947
Jó, akkor meséld el mégegyszer mert ugylátszik tényleg szenilis vagyok!
De ki is vághatod a hozzászólást amiben leírtad!

Ne vicceljünk már kérem!

A 18-20 éves korosztály úgy a külsőt nézi mint a sicc!
És 100000000 forintot felajánlok akkor, ha ennek az ellenkezőját bebizonyítod4

Vazzeg ekkora hazug tényleg nem lehetsz!

Mondom, ha bebizonyítod, hogy a 18-20 éves lányaok nem a külsét nézik elsősorban, akkor komolyan mondom egész életemben neked fogok ROBOTOLNI!!!!

Ingyen szolga!
Te is tudod Mambó, hogy hazugáság!

Előzmény: Törölt nick (1945)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1946
8-a = 80%-a
Előzmény: Törölt nick (1945)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1945
Drága szenilis Toomee-kám! Felhívnám figyelmedet, hogy többször beszámoltam róla, mit tapasztaltam diákjaim (18-20 éves lányok, 8-a jó nő) körében, s ti hitetlen lévén, s engem hazugnak nevezvén, de köszönve angyali türelmemnek felajánlottam a felmérést.

Szerintem ezen nincs mit magyarázni. Csókol anyád, Mambó

Előzmény: Törölt nick (1943)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1944
Mambó!

Mindketten tudjuk az igazat, az hogy kinek mit adsz be más kérdés!

Igen mindenkinek beismerem, hogy nem adtam szempontokat(ebben semmi hazugság nincs)
de az viszont Mambó a te dolgod beismerni, hogy azok a kérdések amelyek a spontán beszélgetésidből lejöttek,,,milyen eredményt hoztak?
Mit néznek azok a lányok!
Mert ugye én is pedagógus vagyok, és tudom hogy egy normálois tanár-diák kapcsolathoz nagyon sok spontán beszélgetés hozzátartozik(erről-arról)!

Persze annál a korosztálynál a főtémák a fiúk(ilettva a lányok), nem mondd nekem, hogy soha nem volt mér róluk szó!

Mégegyszer kérem és kérve kérem, tedd közzé a tapasztalataidat ez ügyeben!
Ha pedig nem teszed, akkor nem én leszek aki csúsztat és ezt remélem mindenki látja!

Előzmény: Törölt nick (1940)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1943
Mambó!

Mindketten tudjuk az igazat, az hogy kinek mit adsz be más kérdés!

Igen mindenkinek beismerem, hogy nem adtam szempontokat(ebben semmi hazugság nincs)
de az viszont Mambó a te dolgod beismerni, hogy azok a kérdések amelyek a spontán beszélgetésidből lejöttek,,,milyen eredményt hoztak?
Mit néznek azok a lányok!
Mert ugye én is pedagógus vagyok, és tudom hogy egy normálois tanár-diák kapcsolathoz nagyon sok spontán beszélgetés hozzátartozik(erről-arról)!

Persze annál a korosztálynál a főtémák a fiúk(ilettva a lányok), nem mondd nekem, hogy soha nem volt mér róluk szó!

Mégegyszer kérem és kérve kérem, tedd közzé a tapasztalataidat ez ügyeben!
Ha pedig nem teszed, akkor nem én leszek aki csúsztatsz és ezt remélem mindenki látja!

Előzmény: Törölt nick (1940)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1942
Ne gyere ezzel az Übermensch-szöveggel...
Előzmény: Törölt nick (1941)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1941
Csak annyira számít a férfiak külseje a nő számára, mint amennyire, egy férfinek a nő burkolata... szerintem

Igen pontosan erről beszélek én is!
A nők kb annyira nézik a külsőt mint a pasik!
Persze a férfiak a külsőn kívűl a belsőt nézik a
nők pedig ugye nézik a pénzt és a hatalmat, valamint a hírnevet!

Istenem milyen csodás a te alkotásod, de miért rontottad el a gyenge folytatással?

Előzmény: nomadliba (1914)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1940
Édes kisbogár Toomee! Én be tudtam másolni az akkori hozzászólásaimat, Te nem. Melyikünk bizonyította be, hogy hazudik a másik? Nos, az nem te voltál.

Pápá.

Előzmény: Törölt nick (1938)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1939
Édes ksibogár Toomee. Én be tudtam másolni az akkori hozzászólásaimat, Te nem. Melyikünk bizonyította be, hogy hazudik a másik? Nos, az nem te voltál.

Pápá.

Előzmény: Törölt nick (1938)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1938
Csak akkor gyere ha átlagnál gyengébb pasi vagy!

Még mielőtt kimerülne az agyad, ne erőltesd tovább...az akkor azt jelentené, hogy minden jónővel rendelkező pasit meghívok!

Bár ez is jól hangzana, de akinek van egy kis esze, az látja, hogy elírás történt, ami az ilyen helyeken törvényszerű!

KEdves Mambó!!!

mindketten tudjuk hogy mi volt akkor!
Szempontokat kértél és szerinted én nem adtam!
Attól függetlenül azt is tudjuk, hogy ha nem is irásban, de már szóban mindenképpen megcsináltad a tesztet!

Hogy miért nem mondod el az eredményt,ezt mindenkinek szíve joga eldönteni?

Előzmény: Vegetable (1913)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1937
De jó példa Mambó, aki "nem csinált tesztet" mert nem merte elmondani az eredményét!

Édes aranybogár piciszívem, Toomee! Két hete lefutottuk ezt a meccset, még egyszer nem fogom bemásolni, hogy hazudsz és ferdítesz.

Vagy ennyire szar a memóriád?

Előzmény: Törölt nick (1900)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1936
Ha nem tudjuk egy kicsit egymáshoz igazítani az igényeinket, akkor igen :)
Előzmény: hapcibeno (1887)
Mollly Creative Commons License 2002.06.14 0 0 1935
Menő a Charlie is, és Zámbó Jimmy is az volt, pedig náluk rondábbat keresve sem találni.

Tudod, én is megnézem a helyes fiúkat, voltam egy mesterkurzuson tavaly, volt ott egy olyan szép tenorista! Gyönyörű fiú volt. Megnéztem, és azt mondtam magamban: Istenem, milyen szép a te alkotásod! Megnéztem, mint egy festményt, ugyanígy, mikor Olaszországban jártam, megnéztem a helyes fiúkat, ahogy az ember képekben gyönyörködik. De: Ezért még nem szerettem kevésbé a párom akkor sem, pedig a szép ifjú tenoristához képest bizony öreg, és legalább öt ponttal rosszabbul néz ki. Ezért még nem választottam volna másképp. A szép fiúkat megnézi az ember, a párját pedig lelki adottságai alapján választja, minél magához illőbbet.

Nos, elköszönök, mert egy hétre elmegyek.

Előzmény: Törölt nick (1900)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!