Keresés

Részletes keresés

Aquarell Creative Commons License 2007.05.30 0 0 296

Szemi csak úgy lehet kint, hogy én ott vagyok. Ez annyira hülye, se sem tojja, hogy szólok neki, csak meg a saját feje után, nem lehet visszahívni, nem hallgat rám egyáltalán.

Előzmény: teca1258 (295)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 295
Nálunk nincs kerítés,így Ciluka csak felügyelettel sétálgathat.Már kezdi megtanulni a telekhatárokat,de egyedül még nem merjük kiengedni.
kingA Creative Commons License 2007.05.30 0 0 294
Strachi is kimehet a kertbe néha, de max 5 percre tűnhet el a szemem elől. Iszonyú rendes, mert ha hívom, azonnal előjön, nyávog és odaszalad. Veszélyes kutya nem lakik egyik szomszédban sem (csak egyben lakik egyáltalán, de az olyan dagadt, hogy meg se bír mozdulni).
Előzmény: teca1258 (292)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.30 0 0 293

Szemi is így van. Amikor hallotta először a hangomat, hogy én kint vagyok az udvaron, neki meg a szunyogháló mögött kell ülnie és csak onnan nézhet, ráadásul Kormi a szunyogháló másik oldaláról lesett rá vissza, egyből kedve támadt kijönni.

 

Úgyhogy megnéztük mi van a fűben és laposkúszással végigjártuk az udvart, majd a gazdi betessékelt bennünket. A hétvégén többször is kijöhettünk, mert ordítottunk odabent. :DDD

Előzmény: teca1258 (292)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 292
Gondolom neki is tetszett a bogarászás a kertben!Ciluka úgy sír,amikor hazaérünk,kaparja az előszoba ajtaját és ki akar menni!
Előzmény: Aquarell (291)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.30 0 0 291

 

Mi is voltunk a hétvégén felfedezőúton :)

Előzmény: teca1258 (289)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 290

hétvéde=hétvége

 

Elcsúsztak a feliratok!

Előzmény: teca1258 (289)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 289

Sziasztok.

Néhány képet beteszek a hosszú hétvédéről.Cilukát levittük a kertbe.Nagyon tetszik neki a szabad,vidéki élet.Nem is akar hazajönni.

Jó a kilátás az autó tetejéről!

Erre a fára másztam fel!

Jó itt lenni nagyon!

kingA Creative Commons License 2007.05.30 0 0 288

A kis csíkos kedvencem tényleg sokkal kisebb a tesóinál.

Van már nevük?

A kis csíkos nem lesz Tigris? (a nagyanyja után...)

Előzmény: Cicelle-Dendera (284)
kingA Creative Commons License 2007.05.30 0 0 287
Nekem veszélyes lenne ilyen cicababa-vállalkozásba fognom: egész nap csak őket bámulnám, nem mennék sehova és kirúgnának a munkahelyemről... :-)
Előzmény: Cicelle-Dendera (284)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 286

sziasztok.

Nem tudok betelni ezzel a kis családdal.Olyan aranyosak így együtt!

Előzmény: Cicelle-Dendera (284)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 285
Nagyon kis édesek :))) Annyira tetszenek ezek a kis vacakok :)))
Előzmény: Cicelle-Dendera (284)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.29 0 0 284
Mai termés:
1. Szoptatás és ölelgetés
2. Alszunk...
3-4. Enyém a vár, tiéd a lekvár.
5.Kismalacok a vályúnál :-)





Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.29 0 0 283
:-(
És ő hogy van?
Előzmény: Kenyka (280)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.29 0 0 282
Nagyon szép!!! Olyan, mint egy kis plüssmackó...
Előzmény: dori0503 (273)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 281

ó :((

 

Ő sem lett leborotválva.

Előzmény: Kenyka (280)
Kenyka Creative Commons License 2007.05.29 0 0 280

a Képek:

 

Előzmény: Kenyka (279)
Kenyka Creative Commons License 2007.05.29 0 0 279

Sziasztok!!!

 

Zanzibar aki köztudottan Okonor és szerintem tudjátok mindannyian,h mekkora "balhé" volt Győrbe,h nincs ivartalanítva....

 

Ezért most szeretném mindenkivel tudatni,h Zanzibar a mai nappal IVARTALANÍTVA lett!!!!!!!!!!!!!

 

Papírt nem kaptam róla,sajna elfelejtettem elkérni.... Nem tudom,Ti hogy vagytok vele de Én nagyon szarul érzem magam ez miatt!!!!!!!! :(((((((((((((((((

Előzmény: Augies (278)
Augies Creative Commons License 2007.05.29 0 0 278
Úgy értem a sziámi jegyűek közül is!
Előzmény: Cicelle-Dendera (268)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 277
Igen, altatásban.
Előzmény: kingA (274)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 276
Írtam mailt...
Előzmény: Aquarell (275)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 275
Szééépséges kittita :))
Előzmény: dori0503 (273)
kingA Creative Commons License 2007.05.29 0 0 274

Remélem, mindezt altatásban!

 

...jaaaaj...

Előzmény: Aquarell (271)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 273

Baromi jó képeket csináltál, nem is tudtam, hgy ilyen komoly kis vadaspark van Nyír1-en.

Bonbon nekem is tetszik, jó lenne már végre meggyömöszkélnem.

Egy friss képet küldött róla a tenyésztő:

 

 

Ennivaló mindenki cicái!!!!!!!!!

Ugye Bonika is az????

Előzmény: Kenyka (254)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 272

Jaj, nagyon édesek ezek a gyerekek :)))

Előzmény: Cicelle-Dendera (256)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.29 0 0 271

A mi dokink kinyomta Muki kukiját és kinyomott belőle egy jó nagy kukac húgykövet, megkatéterezte, aztán kapott antibiotikumot. Nagyon veszélyes, mert ha nem ürít toxikózikhoz vezethet a dolog, ami tönkreteszi a máját, veséjét.

Bocs, hogy gusztustalan voltam, de tényleg így történt.

Előzmény: GulybiGabi (260)
kingA Creative Commons License 2007.05.29 0 0 270

Gyönyörűek ezek a világító vörös csíkjai, főleg a nadrágján! :-)))

Szerencsés a leendő gazdija, remélem tudja magáról!

A többi ciculi is nagyon édi persze.

Előzmény: Cicelle-Dendera (268)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.28 0 0 269
Szépek a képek! :-)

Előzmény: Kenyka (265)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.28 0 0 268
Igen, úgy tűnik.

Előzmény: Augies (264)
Kenyka Creative Commons License 2007.05.28 0 0 267

nah 1 kicsit szétszórt vagyok!!!! bocsi ;)

Szóval... kicsit behavazóttam a  melóval meg akad néhány gond (munkahelyi) amin egy kicsit sokat agyalunk a párommal és azért nem nagyon jöttem fel!!!!! :(

Szerencsére holnaptól jobb lessz (remélem) ha + nem akkor 3 ember repül a cégtől....

+ a kutyikkal is volt gond... és nagyon meleg van a tetőtérbe az irodában + nem nagyon jó a net (mobilinternertünk van) bár ma kaptunk egy klímát... (csak nem működik! :( ) holnap jönnek megcsinálni...

 

Hát röviden és szétszortan ennyi :))) Bocsi a nem összefüggő mondatokért!

Előzmény: Kenyka (266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!