Szemi csak úgy lehet kint, hogy én ott vagyok. Ez annyira hülye, se sem tojja, hogy szólok neki, csak meg a saját feje után, nem lehet visszahívni, nem hallgat rám egyáltalán.
Strachi is kimehet a kertbe néha, de max 5 percre tűnhet el a szemem elől. Iszonyú rendes, mert ha hívom, azonnal előjön, nyávog és odaszalad. Veszélyes kutya nem lakik egyik szomszédban sem (csak egyben lakik egyáltalán, de az olyan dagadt, hogy meg se bír mozdulni).
Szemi is így van. Amikor hallotta először a hangomat, hogy én kint vagyok az udvaron, neki meg a szunyogháló mögött kell ülnie és csak onnan nézhet, ráadásul Kormi a szunyogháló másik oldaláról lesett rá vissza, egyből kedve támadt kijönni.
Úgyhogy megnéztük mi van a fűben és laposkúszással végigjártuk az udvart, majd a gazdi betessékelt bennünket. A hétvégén többször is kijöhettünk, mert ordítottunk odabent. :DDD
Zanzibar aki köztudottan Okonor és szerintem tudjátok mindannyian,h mekkora "balhé" volt Győrbe,h nincs ivartalanítva....
Ezért most szeretném mindenkivel tudatni,h Zanzibar a mai nappal IVARTALANÍTVA lett!!!!!!!!!!!!!
Papírt nem kaptam róla,sajna elfelejtettem elkérni.... Nem tudom,Ti hogy vagytok vele de Én nagyon szarul érzem magam ez miatt!!!!!!!! :(((((((((((((((((
A mi dokink kinyomta Muki kukiját és kinyomott belőle egy jó nagy kukac húgykövet, megkatéterezte, aztán kapott antibiotikumot. Nagyon veszélyes, mert ha nem ürít toxikózikhoz vezethet a dolog, ami tönkreteszi a máját, veséjét.
Bocs, hogy gusztustalan voltam, de tényleg így történt.
Szóval... kicsit behavazóttam a melóval meg akad néhány gond (munkahelyi) amin egy kicsit sokat agyalunk a párommal és azért nem nagyon jöttem fel!!!!! :(
Szerencsére holnaptól jobb lessz (remélem) ha + nem akkor 3 ember repül a cégtől....
+ a kutyikkal is volt gond... és nagyon meleg van a tetőtérbe az irodában + nem nagyon jó a net (mobilinternertünk van) bár ma kaptunk egy klímát... (csak nem működik! :( ) holnap jönnek megcsinálni...
Hát röviden és szétszortan ennyi :))) Bocsi a nem összefüggő mondatokért!