Keresés

Részletes keresés

gstibb Creative Commons License 2004.10.04 0 0 29

Azt valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért olyan az endúró sisakok formája amilyen?

A sild gondolom napellenzőként szolgál, de miért jó a kiugró állvédő, és miért nem plexis, hanem szemüveget kell hozzá külön venni?

 

 

gstibb Creative Commons License 2004.10.04 0 0 28

Erre mit is mondhaték......hüp, hüp  Nagggyon jó izlése van a fiadnak.

Ja, és goooo naked!!!

Előzmény: jim32 (27)
jim32 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 27

Ez a GS500 tetszett a fiamnak a legjobban az összes ottlévő motor közül. Nem tudom miért, de szerinte gyönyörű.

 

Jim

Előzmény: gstibb (26)
gstibb Creative Commons License 2004.10.04 0 0 26

GS 500 kék, és rajta volt a túra-motoros  és a motorbike-os matrica is :-)))

Egy fekete ZX9 állt még mellettem. Az autók között álltunk meg.

Előzmény: gustaw (25)
gustaw Creative Commons License 2004.10.04 0 0 25

Ez a hátránya ha nincs fel"tag"-elve agép gstibb! Ezt a szót a falfirkászok szokták használni, ha kitalálnak maguknak egy nevet és azt mindenhova odafújják. Én is megcsináltam magamnak a gustaw matricát, de az asszony elrejtette valahová. A www.BMW.de -n szoktam csetelni ott majdnem mindenkinek a szélvédőjén ott van a neve. Ajánlom mindenkinek!

A fóti banzájon mi is nagyon jól éreztük magunkat, még jó hogy nem neveztem be, mert a homokbánya szakadéka gyorsan leamortizálta volna a gépet, a többi nem lett volna veszélyes... na majd jövőre!

Apropó keresek törött BMW-t ha tud vki pls mail!

Gstibb te milyen géppel voltál?

ria_ch Creative Commons License 2004.10.04 0 0 24
Ha mar ugyis ez az offolda :

BOLDOG NEVNAPOT A FERENC NEVU MOTOROSOKNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

oktaclio Creative Commons License 2004.10.04 0 0 23
Ba...meg, elszakadt a kuplungbowdenem, nem tudtam menni Fótra.
>:-(
Bocs, ha valaki keresett volna...
gstibb Creative Commons License 2004.10.04 0 0 22
A két mocit láttuk, csak a gazdáikat nem:-((
Előzmény: jim32 (21)
jim32 Creative Commons License 2004.10.03 0 0 21

Sziasztok!

 

14.00 körül eljöttem Fótról, gyermekemnek még meg kell írnia a leckét és egyebek miatt, de köszi a tippet mindenkinek, jó buli volt. (Idén már voltunk Kókán, a cross-versenyen, az is hasonló jó volt, csak ott kis tavacskából locsolják a pályát, hogy ne legyen ekkora por.)

Tegnap is túráztunk a fiammal, Bp, - Mende - Tetepuszta (terepen) - Gombai tó - Úri - Sülysáp - Bp útvonalon, nagyon jó volt. Még sosem csináltunk ilyet, hogy csak így kirándulunk. (Aztán du. felmentünk a Citadellához, de a rengeteg rendőr látványa elijesztett, inkább elmentünk a budaörsi reptérre nézelődni.)

Pár kép arról, milyen volt ma Fóton:

 

ilyen a pálya

 

Amint ott elmondták, a pálya 7,2 km hosszú, nem látszik, csak ez a crossos része, megy egy hosszú, gyors egyenes a fák között, ill. van a homokbányában is belőle.

 

ugró

ha jó helyen állsz, bármerre nézel, folyik a verseny...

 

bukta

Lehet esést látni felülről....

 

babakocsi

Vagy újfajta babakocsit :)

 

tura

 

Gustaw motorja az enyém mellett. Nem beszéltünk össze... Középen a fiam.

 

droid

Droidokat is beengedtek a szervezők. Sőt, nincs is beengedés, csak bejössz.

Ingyen.

 

vegszo

Fóti csendélet október 3.-án Tök jó.

 

Jim

gustaw Creative Commons License 2004.10.01 0 0 20

Én is gondolkodtam a Dakaron, de az iszonyat pénz, talán kisebb enduro-versenyekkel kellene kezdeni. Ezért is töröm ezen  a fejem. Na meg a gyakorlat is fontos lenne, de ahhoz is pénz kell...

 

ha ésszel megy az ember csak nem vágja haza a gépet, nem?

Tényleg itt is vannak kategóriák, vagy hogy megy ez az egész?

 

More info pls!

oktaclio Creative Commons License 2004.10.01 0 0 19
Naszóval, ez valóban egy amatőr verseny, de ne indulj el a Bömbivel szerintem, hacsak nem figyel a zsebedben a motor ára még1x.
Gyere ki, most meglátod, hogy kik és milyen gépekkel indulnak, illetve milyen a terep. A Yamaha Tenerés srác valóban nem volt piskóta, de tegyük hozzá, hogy a Párizs-Dakarra készül...
De volt egy lány is egy DT Yamahával, 1 kört kibírt ő is.
Ide könnyű terepmotor kell, amit nem sajnál az ember (ez persze pénztárc-függő leginkább). Lehet, hogy jövőre veszek egy 125-ös szúnyogot és újból endurózok, mert nagyon szeretem. Csak hát mindig az a rohadt pénz. :-(
Na mindegy, majd ott megdumáljuk, én a büfé környékén próbálok meg parkolni, kék-fehér BIG, de talán már írtam.
Üdv
Okta
Előzmény: gustaw (16)
ria_ch Creative Commons License 2004.10.01 0 0 18
Udvozollek dicso lovag! Szep a ruhat, szep a lovad... (a tobbit elfelejtettem :( )

Megvan valakinek a Susu osszes????
Előzmény: gustaw (16)
gstibb Creative Commons License 2004.10.01 0 0 17

Csááááá! Leléééépteeemmm!!

Majd este még rátoknézek :-))

Előzmény: gustaw (16)
gustaw Creative Commons License 2004.10.01 0 0 16

na itt sem jártam még! Üdv mindenkinek!

 

ria_ch Creative Commons License 2004.09.30 0 0 15
Nem! :(((( De legalabb mar otthon ejszakankent alszok netezes helyett...

Mar csak a melohelyen garazdalkodok... De ott sem kellene... Ejnye :)
Előzmény: gstibb (14)
gstibb Creative Commons License 2004.09.30 0 0 14

Rijácska,

 

akarsz róla beszélni??????

Előzmény: ria_ch (13)
ria_ch Creative Commons License 2004.09.30 0 0 13
Megalakitjuk az "Offolok klubjat"? :))))

Hmm, nagyon nem megy nekem ez a netmentes eletmod :(
Előzmény: mz-per-x (12)
mz-per-x Creative Commons License 2004.09.29 0 0 12
Előzmény: ria_ch (7)
ria_ch Creative Commons License 2004.09.29 0 0 11
Ezt majd az ido megmondja... De a napi 5-50 hozzaszolassal ami atlagos ettol a csapattol nem hiszem, hogy elvesznenk :)
Előzmény: szutyok897 (10)
szutyok897 Creative Commons License 2004.09.29 0 0 10
Az ok, hogy a bejáratás problémái nem illik a túrás topikba, de miért ne illene a MOTORBIKE-ba??? Ha túl sok topic van, akkor elsűllyednek.
Előzmény: BIKE-R (6)
ria_ch Creative Commons License 2004.09.28 0 0 9
Jujjjjjj :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ez fajdalmas volt :DDDDDDD
Előzmény: KecsŐ (8)
KecsŐ Creative Commons License 2004.09.28 0 0 8

ezt nézzétek meg, megéri!

www.headshot.hu/gyuriba

ria_ch Creative Commons License 2004.09.28 0 0 7
Csak en lettem leszeparalva, mert hat ugysem megyek turazni, de offolni azt profin tudok ;)

Előzmény: KecsŐ (5)
BIKE-R Creative Commons License 2004.09.28 0 0 6

Gstibb,

 

Ha aktívan internet közelben lettem volna a hétvégén, akkor nem maradtam volna le kishíjján az AKMT-s gurulásról :(  

 

Annak örülök, hogy a kutyás buliból jól jöttél ki :)

 

Az AKMT-s guruláson is volt egy majdnem zakóval végződő crash. Egy 400-as CX Honda 100-as tempónál úgy gondolta, hogy leáll, a hátsó kerék blokkolt és kb 1-2 mp múlva húzta be a srác a kuplungot, ezért a mögötte jövő utolérte......

Az őrangyaloknak nem kellett szaunába menni, hogy leizzadjanak....

Szerencsére mindketten megúszták zakó nélkül, de a CX (mivel nem akart üzembiztosan működni) traileren ment haza.

 

Kecső,

 

Isten hozott !! :)

 

A szeparálásnak csupán annyi oka van, hogy ha valaki a túrákra kíváncsi, akkor ne a bejáratásról, meg minden másról olvasson többtíz (akár 100) hozzászólást is. Illetve ne kelljen mindent többször beirni a topicba, mert az előző kapcsolódó hozzászólás több oldallal előtte szerepel.

 

A CSAPAT NEM VÁLT SZÉT, CSAK A TOPICOK LESZNEK KÖVETHETŐBBEK :)

 

 

 

Előzmény: gstibb (4)
KecsŐ Creative Commons License 2004.09.28 0 0 5

Én is tiszteletemet teszem az új topicban. Bár szerintem túlzás igy szétszeparálódni... de majd meglátjuk, hogy fog működni.

 

KecsŐ

gstibb Creative Commons License 2004.09.28 0 0 4

Bike-R,

 

Legközelebb dobd már föl, hogy Te hétvégén mész gurulni (ugyebár Túra-Motoros topic erről szól)!!!!!!!!!!!

Mi is gondolkodtubk, mert tetszett volna a túra, de a hajnali indulás + éjszakai hazaérkezés elég necces lett volna egyedül. Te meg ugye beteg voltál, így nem is kerestelek:-((((

 

Így mindkét nap kénytelen voltam a Mátrában motorozni.  Vasárnap egy kutyát is elcsaptam:-(( Pont egy kanyar után kiugrott az út széli bozótból, de egyenesbe hoztam + satufék, így szerencsére csak a kutya seggét ütöttem el, az meg elpördült, így senkinek nem lett semi baja:-)))

Előzmény: BIKE-R (2)
ria_ch Creative Commons License 2004.09.27 0 0 3
Gratula a gyogyulasodhoz, irigykedesem a motorozasodhoz es most ismet megprobalom folytatni az elvonokurat :)))))
Előzmény: BIKE-R (2)
BIKE-R Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2

Ria,

 

Gyógyuló félben vagyok :)  

Nem tudom, hogy az egészségemnek tegnap mennyire tettem jót azzal, hogy egy egésznapos guruláson voltam az AKMT-sekkel (30 motor és kb 37 emberke).........

Reggel kb. 8 fok volt (Brrrrrrrrrr) :(

 

Vanchu,

 

Az eredeti topic nem hiszem, hogy pihenni fog :)  Remélhetőleg Feri kanyarint valami kis beszámolót a horvát (túra-autós) kiruccanásról :)

vanchu Creative Commons License 2004.09.27 0 0 1

Zsír!

 

Bár most, hogy nyakunkon a tél nem tudom mi lesz az eredeti topikkal. ;-)

Előzmény: BIKE-R (-)
ria_ch Creative Commons License 2004.09.27 0 0 0
Ide jottem :)

Meggyogyultal mar?
Előzmény: BIKE-R (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!