Keresés

Részletes keresés

GA0425 Creative Commons License 2016.01.02 0 0 757

Sziasztok! A6000-esre szeretnék applikációt leszedni, de amikor megpróbálok a Playmemories oldalán belépni, a nem megfelelő országra (Magyarország) hivatkozva elutasít. Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy mi a megoldás?

tybycsoky1 Creative Commons License 2015.12.31 -3 0 756

Keres:  Sony NEX-5 vagy 3 fényképezőt vagy olcsóbb alphát esetleg valami olcsóbb tükörreflexes jó, alkalmi vételt keresek! CSAK olcsón vásárolnék, gyorsan, készpénzzel! Boltban, drága kitartott árakon én is tudok venni... NEM vagyok kereskedő, hanem műkedvelő, aki beleszeretett a műfajba és gyorsan kell neki egy gép. Mivel nem értek az objektívekhez cseppet sem, így feltett szándékom az objektíveket később csere-berélni. Köszönöm!

GA0425 Creative Commons License 2015.12.30 0 0 755

Nem szándékozik valaki eladni a Sony A6000-esét?

Alpar11 Creative Commons License 2015.12.29 0 0 754

Eladom tavaly januárban vásárolt, újszerű Sony ilce a7 fényképezőgépem a 28-70 mm obis szettel, dobozában minden tartozékával. A gépben 11000 expó van, tökéletesen működik, hobbiszerűleg volt használva családi fotózásra. Képeket emailben küldhetek. Gy.sz. 3976894. Ára: 355000 ft. E-mail: bocsardialpar@yahoo.com

nagi603 Creative Commons License 2015.12.29 0 0 753

Frissítés:

Sony SEL16F28 - 16mm f2.8, E - 32k (SN: 021795*, gyárilag nincs hozzá napellenző, obi test viseltes) Elkelt!
Tamron SP 70-300mm f4-5.6 Di USD, Alpha (LA-EA2-vel használtam) - 78k (erre 2017.06.26-ig még tart az 5 éves EU garancia a német központtól + hoya 62mm UV elülső védelem gyanánt, SN: 00964*, dobozzal, újszerű állapotban, még a fólia is rajta van a távolságjelzőn, edigital-os számlával)

 

Megtekintés/átvétel/stb továbbra is az OptiCam bizományiban (Bp 1051 Bajcsi Zs. út 20)

Előzmény: nagi603 (745)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.23 0 0 752

Nekem van egy SEL  16-50-esem, hibátlan, keveset használtam  (épp gép nélkül vagyok, a következőhöz majd adnak :-) ) , ha érdekes, 40 eFt -ért odaadom

SN: 2383749

Tel harminc-öt9nyolc huszon5huszon1

Előzmény: kazuar72 (749)
toeguep Creative Commons License 2015.12.23 0 0 751

Szia K_L_.

Átmegyek a kérdéseimmel a NEX forumra, nem vettem észre, hogy van az is.

Köszönöm amúgy a hozzászólásodat! Mivel total amatőr vagyok, ez nagy segitség, hogy leirtad, kb. milyen ISO és milyen rekesszel stb.. kezdjek próbálkozni.

Köszi és Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! 

toeguep

Előzmény: K_L_ (747)
tomega66 Creative Commons License 2015.12.23 0 0 750

Canon EF -Sony E mount  (7SII géphez) adaptert keresek! Ami átviszi az adatokat ( f érték stb.)

 

info@zigzagpictures.com

06202411806

kazuar72 Creative Commons License 2015.12.22 0 0 749

Hello,

Meg van még a 16-50 kit obijektíved?

Az fiam sajnos  eldobta a miénket. :(  Szerencsére a váznak nem lett baja, de az obi elég rosszul néz ki.

Előzmény: Koxi20 (672)
drszabopeter Creative Commons License 2015.12.22 -1 0 748

A legjobb ÁR/Érték arányú NEX-ekre való  fix objektív még mindig várja új tulajdonosát! Részletek lentebb... Érdeklődni (harminc) 9674340 telefonszámon is!

 

K_L_ Creative Commons License 2015.12.22 0 0 747

De ilyeneket a NEX fórumban kérdezz, ez az adás-vétel topik, nem idevaló!

Előzmény: toeguep (744)
K_L_ Creative Commons License 2015.12.22 0 0 746

 

Beltérben, hacsak nem "csarnokban" fotózol, inkább a 16-50-et (vagy 18-55) használd.

Állítsd be a gépen először is a fénymérést és a fókuszt középre (ha még nem tetted meg).

Ezután állítsd A módba és állítsd a záridőt legalább 1/160-ra (de ha lehet, még kisebbre, de 320 fölé valószínűleg nem kell menni), így a bemozdulással már valószínűleg nem lesz gond.

Ezeken a gépeken az ISO-t is bátran állíthatod, szerintem még 6400-ig is. De képeket mindenképp csinálnod kell, hogy megnézd, az ISO emelésnél hol nem zajosak még a képek.

Ezt a két értéket úgy variáld, hogy a gép 8-as rekesz körüli értéket társítson hozzájuk; a mélységélesség is jó lesz valószínűleg.

 

 

Ezekkel a beállításokkal "normálisan" fényviszonyok között szobában-teremben is tudnod kell jó képeket csinálni, de próbaképeket a megfelelő beállításokhoz mindenképp készíteni kell!!!

 

Ha van vakud is, akkor sokkal egyszerűbb a dolog.

 

A fényképezés talán "legfőbb" szabálya, hogy FÉNY nélkül nem lehet fényképezni.

 

Előzmény: toeguep (744)
nagi603 Creative Commons License 2015.12.21 0 0 745

Hi,

 

Maradt még néhány dolog a bazárban:

Sony SEL16F28 - 16mm f2.8, E - 32k (SN: 021795*, gyárilag nincs hozzá napellenző, obi test viseltes)
Tamron SP 70-300mm f4-5.6 Di USD, Alpha (LA-EA2-vel használtam) - 78k (erre 2017.06.26-ig még tart az 5 éves EU garancia a német központtól + hoya 62mm UV elülső védelem gyanánt, SN: 00964*, dobozzal, újszerű állapotban, még a fólia is rajta van a távolságjelzőn, edigital-os számlával)

 

Megtekintés/átvétel/stb az OptiCam bizományiban (Bp 1051 Bajcsi Zs. út 20)

toeguep Creative Commons License 2015.12.21 0 0 744

Köszönöm szépen Neked is. Az a baj, nem csak a gépnek vannak hiányosságai... :)

Előzmény: csosasa (741)
pater68 Creative Commons License 2015.12.21 -1 0 743

Vigyázz, kétfajta van! 

Előzmény: lifeisgreat (742)
lifeisgreat Creative Commons License 2015.12.20 0 0 742

Sony NEX-M39 adaptert keresek

 

hayashimushroom@gmail.com

csosasa Creative Commons License 2015.12.20 0 0 741

Esetleg, ha nem túl nagy területről van szó,  próbáld bevilágítani a helyiséget. Egy, vagy két nagyteljesítményű slave módú vaku, pl. Yongnuo 560-II viszonylag olcsó, hatalmas fényt csinál, nagyon jó a detektor érzékenysége és a géped kis vakuja is el tudja sütni. Fölteszed valami nem feltűnő helyre, pl. szekrénytető és falra irányítva homogén erőss fényt ad. 6-8 méteres helyen biztosan működik, iso 800 vagy 1000- nél pedig simán tudsz 80-adot vagy 100-adot is exponálni. Ne add fel, jó a gép, csak pótolni kell a hiányosságait! Sok sikert a kísérletezéshez és Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Előzmény: toeguep (721)
Gdavidka Creative Commons License 2015.12.19 0 0 740

Köszönöm az érdeklődéseket, elkelt.

Sziasztok!

Eladó Sigma 60/2.8  fél éves, garanciális objektív

 

 

 

45 ezer Ft. Tel: 31/7812204  (sn a képen)

 

Előzmény: Gdavidka (737)
FZoli73 Creative Commons License 2015.12.19 0 0 739

Eladó egy kitben vásárolt Sony 16-50mm OSS powerzoom objektív teljesen újszerű állapotban. Csak néhányszor használtam tükörreflexes gép mellett.

Doboza és hátsó sapkája nincs.

Gyári szám: 2322745

Megtekinthető Sopronban, illetve gondos csomagolás után postázom is.

Csere nem érdekel.

Irányár: 42.000 Ft

 

Fekete Zoltán

+3630 9299 011

Petykos Creative Commons License 2015.12.19 0 0 738

 

Sziasztok!

 

Eladó egy új Sony E 35mm 1.8 objektív. 6 hónap Sony garancia.

 

SN: 32841540

 

Megnézni, kipróbálni Budapesten lehet.

 

Ár: 100.000 Ft

 

Esetleg Sigma 19mm 2.8-as üveget beszámítanék.

 

Tel: (huszas) 930 3139

 

E-mail publikus.

 

Gdavidka Creative Commons License 2015.12.18 0 0 737

Sziasztok!

Eladó Sigma 60/2.8  fél éves, garanciális objektív

 

 

 

45 ezer Ft. Tel: 31/7812204  (sn a képen)

tánczika Creative Commons License 2015.12.18 0 0 735

Szia,

 

nekem van egy, ha elvitték róla a Jupitert, eladó lesz külön is.

Előzmény: lifeisgreat (734)
lifeisgreat Creative Commons License 2015.12.17 0 0 734

Keresek M39-NEX  adaptert

hayashimushroom@gmail.com

acsorszi Creative Commons License 2015.12.17 0 0 733

LEÁRAZTAM

 

Kedves Olvasó!

 

Eladó egy megfelelő adapterrel a NEXen is kiválóan használható portrézásra (különösen belső térben) nagy fényerejű, de olcsó Minolta MC ROKKOR-PF 50/1.7 objektív

 

Kiváló állapotban.

No: 2585240

 

Ára: 8000 Ft 5500 Ft

 

tel: harminc 206 52 ötvenegy, vagy e-mail

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.16 0 0 731

Karácsonyra valakinek?

 

Kihasználatlanság miatt eladó:

 Itt a fórumon vásároltam mindet , hibátlanok.

 

Sony A 6000 (ILCE 6000) váz, SN: 3802299                                                    120.000 Ft
(számla 2014.08-i, Sony központi szalonból, dobozában, 2016.08-ig kiterjesztett garanciával)

 

Sony SEL-20F28 20mm f/2.8 SN 0199045 E-mount dobozában                              35.000 Ft 

 

Sony SEL-24F18Z Sonnar T* 24mm f1.8 ZA SN: 44972019  E-mount                    150.000 Ft

 

Szép fényeket a vevőknek!

 

Ez még vevőre vár:

 

Sony SEL-18200 18-200mm f/3.5-6.3 E OSS SN 1980948 E-mount  utazózoom      120.000 Ft

 

Telefon: harminc- 59nyolc huszon5huszon1, ha nem tudom felvenni, küldjön sms-t, visszahívom.

 

Budapesten egyeztetett időpontban megnézhető, kipróbálható.

Előzmény: Törölt nick (729)
JORGEE Creative Commons License 2015.12.15 0 0 730

Eladó Sony A7S2  A72  A7R2 L-Plate. Én azért vettem mert jobb a fogása a gépnek, és inkább ezen teszem le a betonra stb. Kettő jött kis kínai barátoméktól ezért az egyik nem kell :D

 

Fix 5000e forint szériaszám nincs.

 

 

 

705348524

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 0 0 729

Karácsonyra valakinek?

 

Kihasználatlanság miatt eladóak az alább felsoroltak:

 Itt a fórumon vásároltam mindet (2014 novemberben, az utazózoomot idén tavasszal), hibátlanok.

 

Sony A 6000 (ILCE 6000) váz, SN: 3802299                                                    120.000 Ft
(számla 2014.08-i, Sony központi szalonból, dobozában, 2016.08-ig kiterjesztett garanciával)

 

Sony SEL-20F28 20mm f/2.8 SN 0199045 E-mount dobozában                              35.000 Ft félretéve

 

Sony SEL-24F18Z Sonnar T* 24mm f1.8 ZA SN: 44972019  E-mount                    150.000 Ft

 

Sony SEL-18200 18-200mm f/3.5-6.3 E OSS SN 1980948 E-mount  utazózoom      120.000 Ft

(nincs hozzá napellenző, 67 mm-es kell, beszerezhető)

 

 

Telefon: harminc- 59nyolc huszon5huszon1, ha nem tudom felvenni, küldjön sms-t, visszahívom.

 

Budapesten egyeztetett időpontban megnézhető, kipróbálható.

Előzmény: Törölt nick (726)
mzoli7101 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 728

Köszönöm az érdeklődést, a hirdetés már nem aktuális.

 

Előzmény: mzoli7101 (722)
toeguep Creative Commons License 2015.12.14 0 0 727

Köszönöm mindkettőtöknek a tanácsokat!!!

Előzmény: pagrus (725)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 0 0 726

Kihasználatlanság miatt eladóak az alább felsoroltak:

 

Itt a fórumon vásároltam mindet (2014 novemberben, az utazózoomot idén tavasszal), hibátlanok.

 Sony A 6000 (ILCE 6000) váz, SN: 3802299                                                    120.000 Ft
(számla 2014.08-i, Sony központi szalonból, dobozában, 2017.08-ig kiterjesztett garanciával)

 

Sony SEL-20F28 20mm f/2.8 SN 0199045 E-mount dobozában        35.000 Ft félretéve

 

 Sony SEL-24F18Z Sonnar T* 24mm f1.8 ZA SN: 44972019  E-mount                    150.000 Ft

 

 Sony SEL-18200 18-200mm f/3.5-6.3 E OSS SN 1980948 E-mount  utazózoom      120.000 Ft

(nincs hozzá napellenző, 67 mm-es kell, beszerezhető)

 

 Telefon: harminc- 59nyolc huszon5huszon1, ha nem tudom felvenni, küldjön sms-t, visszahívom.

 

Budapesten egyeztetett időpontban megnézhető, kipróbálható.

Előzmény: Törölt nick (719)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!