Keresés

Részletes keresés

justtape Creative Commons License 2012.05.24 0 0 2893

Oké :)

Ziptiefan Creative Commons License 2012.05.24 0 0 2892

Csak reszeld le róla a vésznyíitót, és rögtön egész használhatóvá vállik. :)

 

De tényleg mennyünk át a másik topicba, amikor nem élethalál kérdése ne szennyezzük be ezt itt :)

Nem mintha nagy bűn lenne, de ha már az direkt arra van, akkor inkább ott tárgyaljunk.

 

Előzmény: justtape (2891)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2891

Köszi :) Kezemre ezt a szőrmés bilincset gondoltam, rendőrségi fém bilincsem nincs :D 
Azt legalább ki lehet nyitni, első SB-nak jó lesz :) 



ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2890

Csak azért ajánlgattam a másik helyet mert az SB itt necces.

 

Ha van köteled, akkor szerintem a hogtie menni fog.

Szerintem ez a vid jól megmutatja, hogy kell csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=lqU3XlG8XVc

És persze innen aztán lehet tovább nézelődni, a self-bondage hogtie szavak jó találatokat adhatnak:)

 

A lényeg, hogy vágószerszám legyen a közeledben, mert nagyon meg lehet szívni!

Előzmény: justtape (2889)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2889

Ismerem azt a topicot is, bár hozzászólni nem, de nézegetni szoktam rendszeresen :) 

Csak gondoltam most konkrét ötleteket kérek tőletek estére :D olyasmire gondoltam, hogy megpróbálom a gúzst, számat betömöm,beragasztom, szemem szintén leragasztom.

Nem tudom, gúzs össze fog e jönni, ezért kérdeztem másfajta ötleteket :)

ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2888

Ennyire nem akartam tolakodni, gondoltam, ha akarja akkor megtalálja, de ha mégsem akkor rákérdez hol van. :)

Előzmény: Ziptiefan (2887)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2887

Ehez még hozzátenném, hogy ha megnevezed a másik topicot, akkor még könyebben oda találl a koléga.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9210169

Tádám.

 

Üdv

ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2886

Erre tudnám ajánlani neked a másik topikot, ugyan ebben nekem is van rutinom, de az ott írogató egy-két ember tudott új dolgokat mondani;)

Előzmény: justtape (2885)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2885

Valaki írjon nekem önmegkötözéshez 1-2ötletet :) Barátnőm mondta, próbáljam ki a gúzst, van is hozzá ötletem, hogy csináljam, de várnék még többet.. :) igazából önmegkötözést sose próbáltam még, ezért gondoltam írok ide :)

aranymazsola Creative Commons License 2012.05.20 0 0 2884

szia én  benne vagíyok ebben a  játékban,

 

 

szia

Előzmény: mitirjakbe? (2878)
justtape Creative Commons License 2012.05.16 0 0 2883

Én még nem csináltam magamnak, de nekem is iszonyúan tetszik :D

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2882

Ja és többnyire Duct Tape.

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2881

-Fiú.
-Hát nem tépi ki a hajam mert én is zacskót használok mellette. 

Tapegagfan Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2880

És mem fáj amikor leszeded? Hogy oldod meg hogy nem tépje ki a hajad?  Milyen szalagot használsz?

Előzmény: mitirjakbe? (2877)
Freedyke Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2879

Fiu vagy vagy lány? :D

 

Előzmény: mitirjakbe? (2878)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.14 0 0 2878

Bár magamat sosem tudom normálisan megkötözni.... de legalább hasonló... egyszer szeretném ha valaki úgy kötözne meg, és burkolná ragasztószalagba a fejem, hogy ne legyen ki út. :)

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.14 0 0 2877

Sziasztok! Most látom..... a Kisides által megosztott videóban( http://xhamster.com/movies/389753/bondage_and_torture_by_snahbrandy.html ),

ahogyan a lány száját betapasztják.. és beragasztószalagozzák az arcát meg mindent.... itthon saját magamnak ugyanezt szoktam. Pontosan ugyanígy és képes vagyok akár órákat úgy lenni. Ezek szerint jobban ki kell ismernem a témát? :)

aranymazsola Creative Commons License 2012.04.15 0 0 2862
aranymazsola Creative Commons License 2012.04.15 0 0 2861

sziasztok      itt van  öt kedvenc vidóm.

 

http://hu.myvideo.de/watch/8506300 
http://hu.myvideo.de/watch/8503842
http://hu.myvideo.de/watch/8501486

http://hu.myvideo.de/watch/8506701

http://hu.myvideo.de/watch/8505219

 

 

 

mi a   véleményetek    rólla?

 

 

sziasztok

azaiak Creative Commons License 2012.04.03 0 0 2860

Bocs többiek, de azt hiszem már mindenkinek megvan a BDSM partnerlista, amit jtp-nek elküldtem.

azaiak Creative Commons License 2012.04.02 0 0 2859

Úgy legyen. Jó, küldök, de akkor küldj egy mailt a címemre, hogy válaszolhassak!

Előzmény: justtape (2858)
justtape Creative Commons License 2012.04.02 0 0 2858

Küldhetsz anyagokat :) A mi kapcsolatunk amúgy nem fog tönkremenni, nagyon ritka, de létezik a szerelem első látásra :)

Előzmény: azaiak (2857)
azaiak Creative Commons License 2012.03.31 0 0 2857

Ami tanácsokat adnék, annak nem sok köze lenne a love bondage világához, hisz az, hogy ilyesmit szerettek játszani, olyan sokban azért nem különbözik a vanilla szexet kedvelők világától. Persze amiben különbözik, arról is sokat lehetne írni ( szorosabb kapcsolatot jelent a közös titok, stb.) de az általános kapcsolati hibák, amiken felbomolhat egy viszony, sokkal súlyosabb témát jelentenek. Nincs időm belevágnbi, tehát csak egyetlen tanács: nyolcvan éves korotokig tervezzetek. Addigra is maradjanak új dolgok. mailben szívesen küldök hozzá anyagokat.

Előzmény: justtape (2856)
justtape Creative Commons License 2012.03.29 0 0 2856

Rávenni?Sehogy. :) 5-6hónapja, mikor megismerkedtem vele, akkor felvetettem neki a témát, de persze csak így viccből. :) Ha jól emlékszem, úgy volt, hogy szórakoztunk, és mondtam neki, h naa, csönd, különben beragasztom a száját.És tetszett neki, mondta, hogy hajrá, lehet próbálkozni..aztán idővel elkezdtünk erről beszélgetni, és elmondtam neki, hogy engem foglalkoztatnak ezek a dolgok, volt is 1-2alkalmam kipróbálni már. Csak úgy csillogott a szeme, mert aztán bevallotta, hogy nagyon régóta érdekli őt ez az egész, viszont sosem volt alkalma kipróbálni, vagyis csak 1x, még exbarátjával, de csak annyit, hogy sállal megkötötte a barátja kezét, bekötötte a szemét, és ennyi.

Nagyon sokat beszélgettünk a témáról, majd miután összejöttünk ( nem ezért jöttünk össze, nagyon megszerettük egymást, ez csak egy plusz dolog, hogy mind2őnket foglalkoztat a bondage :) ) akkor ki is próbáltattam vele ezt az egészet.

Hátul összeragasztottam a kezét, beragasztottam a száját, bekötöttem a szemét ( neki ez az egyik kedvence, a szembekötés), majd így izgattam. Ez volt az első ilyen élménye, és nagyon tetszett neki :) 

Azóta vettem már szájpecket, több ragszalagot, és köteleket is terveztem, szerintem következő hónapban fogok is :)

Vasárnap jött hozzám barátnőm,és akkor több mindent kipróbáltattam vele.Azt tudni kell, hogy bár eddig csak beszéltünk róla, barátnőm nagyon szereti az erős kötözéseket, a gúzs a kedvence :) 

És hát kapva az alkalmon, gúzsba is kötöttem őt. :) Pecket raktam a szájába, aztán gondoltam had "szenvedjen":) Elötte volt egy olyan kötözés is, hogy a feje felé kötöttem a kezét,száját körberagasztottam, szemét bekötöttem, és így izgattam.

Viszont én is kaptam ám tőle 2kötözést, és nem is kevés ideig kényeztetett, és ki is elégített :) Aztán mindennek a végén egy szexxel zártuk a sort, ami mondanom sem kell, nagyon jó volt :) Megbeszéltük, hogy legközelebb a kötözős szex következik :) 

Mivel írtam, hogy kötelet jövő hónapban tervezek venni, ezért a kötözéseket egyelőre csomagolószalaggal csináltuk.Nem túlzottan fáj a leszedés :)

A kötözések alatt sokat kényeztettük egymást, de ebbe most külön nem megyek bele, mindenki tudja szerintem, hogy miről van szó, inkább azt próbáltam elmesélni, ami a topichoz tartozik, a bondage élményt :) 

Következő alkalommal ki szeretnénk majd próbálni a fóliázást is, egész test körül, a székhez kötözést, és majd egyszer, valamikor ki fogjuk próbálni a lógatást, ami annyit takar, hogy úgy kötözöm meg barátnőm, hogy a kötél végét valahova felerősítem :) Persze ez majd sok előkészületeket fog igényelni, de ennek még úgy se most lesz itt az ideje.

Ha bármi kérdése van bárkinek, nyugodtan írjon, naponta figyelem a forumot :) Ha esetleg tanács, vagy hasonló kellene, azt is szívesen meghallgatom :)

Előzmény: duct (2855)
duct Creative Commons License 2012.03.29 0 0 2855

Akkor rajta,húzzál bele!

Mit jelent nálad a "nagyobb kötözős élmény" ????

És a kezét kötöztem meg? Mivel ,hogyan,mennyi ideig stb.....

"beragasztottam a száját" és azt hogy ? Üldögéltetek a szobában és egyszer csak azt mondtad most beragasztom a szád??

Adjál ötleteket a kezdő/próbálkozó topiktársaknak ,hogy neked ,hogy sikerült rávenned a barátnőd?!

 


Előzmény: justtape (2854)
justtape Creative Commons License 2012.03.27 0 0 2854

Na, hétvégén megvolt az első nagyobb kötözős élményem a barátnőmmel.Nagyon jó volt :) 

Vagyis igazából a második, de az elsőnél csak a kezét kötöztem meg, beragasztottam a száját, és ennyi.Még sose próbálta a bondaget, viszont gondolatban mindig izgatta őt.

Nagyon tetszett neki, én pedig nagyon örülök, hogy tetszik neki, mivel így sokszor tudunk majd "szórakozni":)

duct Creative Commons License 2012.03.12 0 0 2853

Fátylat reá, izé vagy ragtapaszt:)  

Előzmény: tape gagger (2852)
tape gagger Creative Commons License 2012.03.11 0 0 2852

Bocsánatot kérek rexikétől és mindenkitől! Mindenki maga dönti el, kinek ki jön be, nem kellett volna beírnom ezt a bunkóságot.

Lidia19 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 2851

Írtam is neki üzit :)! 
Ez az oldal sem rossz, itt több a felhasználó!

Egyébként ismertek még ilyen oldalakat?

Előzmény: Törölt nick (2850)
lac;) Creative Commons License 2012.03.10 0 0 2849

szia privátba megadod az email címed?

engem is ugyan az a stílus érdekel mint Téged!

Előzmény: rexikeeee (2824)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!