Keresés

Részletes keresés

Ingatlanos Sanyi Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1620

Kedves Katalin!

 

Ha akkutáli a lakás keresés akkor kérem keressen meg.

 

Üdvözlettel.

 

Nagy Sándor

70-245-6781

Duna House

 

 

Előzmény: Kiss Katalin4040 (1611)
Ingatlanos Sanyi Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1619

Sziasztok!

 

Ingatlanos cégnél dolgozom ha érdekel valakit ingatlan adás-vétel akkor nyugodtan keresetet biztos találunk megoldást a problémákra ha tudok válaszolok azonnal vagy mailbe is.

 

Üdv.

Sanyi.

70-245-6781

kaika88 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 1617

Sziasztok

 

Elado tegla lakast keresek az V, VI, VII, IX keruletek koruton beluli reszen, vagy a XIII kerulet Nyugatihoz kozeli reszen sajat reszre.

Kp-ben fizetek, garantalt, gyors ugyintezes! 

Liftes haz, elsotol utolso elotti emelet, egyedi futes elony. 

Kerem emailen kuldje ingatlan ajanlatat, utcaszammal es kepekkel. 

Elore is koszonom, 
Gal Klara

T.Tímea Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1616

Szia Kiss Katalin! 

 

Van egy lakás  a 3. kerületben, az Ürömi utcában. Barátnőm árulja. Első emelet, tégla, 3 szobás, felújítást igényel, házközponti fűtés, 32 millióért kínálja, de lehet vele egyezkedni. Most röviden ennyi, ha még érdekel.

 

Üdv: Tánczos Tímea

t.timea1094@gmail.com

Előzmény: Kiss Katalin4040 (1611)
Karana92 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 1615

Mogyoródon, 2 emeletes, 5 szobás, kertes családi ház eladó. Mindkét szinten fürdőszoba. A kertben gyümölcsfák és egy melegház is van.  Kellemes, csendes környék. Környéken: gyógyszertár, több bolt is, orvosi rendelő, óvoda (legalább 3), általános iskola, aquapark. Nagy családosoknak tökéletes. :)

ZsN2 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 1614

Szia! Aktuális még a keresésed? Bár a 14. kerület után van amit kínálok, de érdemes megnézni!

http://ingatlan.com/21179201 Hívj, ha érdekel!

Előzmény: Kiss Katalin4040 (1611)
Zsó49 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 1612

Hahó! Pécsett, 2 szobás, gázfűtéses lakásomat eladnám. Tudnátok segíteni???Köszi előre is. Zsóka

Kiss Katalin4040 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 1611

Szasztok! Házam eladtam, lakást kéne vennem 2 hónap alatt.

Leginkább tulajdonostól vennék téglalakást.
Milyen lakást?
Négy lakó, ill. hálószobásat keresek korszerű fűtéssel bármilyen változatban: 1+3, 2+2, 3+1, 4. Számításba jön ilyenné alakítható kényelmes három szobás is (~2+1). A szobák külön nyíljanak; hall, gardrób, galéria, alkóv stb. nem szoba. Külön konyha, erkély, terasz előny, tároló vagy pince, gépkocsi beálló vagy garázs szintén.
Hol?
Pesten a 4., 13. és 14. kerület szellősebb részein, Budán (nem Bel-Budán) a 2., 3., 11. és 12. kerületben. Csöndes, nem forgalmas utcában, de a BKV-megállótól nem távol.
(Magas)földszinti, félemeleti lakás esetén kertkapcsolat, első emelettől lift szükséges.
Mennyiért?
30 millió Ft-ig. Készpénzzel fizetek.
Ha tudtok ilyet, ajánlatot e-mail címemre kérek: lakastkeresek234@gmail.com. Pontos címet nem kérek, utcanevet igen, kínálati árat és tájékoztató jellegű (nem műszaki) alaprajzot a helyiségek nm-adataival. Rövid tényszerű ismertetést kérek: madárcsicsergést és áradó napfényt nem veszek...

BlackBestia Creative Commons License 2014.10.15 0 0 1610

Sziasztok! Gyöngyös és Heves között egy családi ház eladó! További információt e-mailen keresztül tudok adni! blackbestia@freemail.hu

morgen66 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 1609

Sziasztok!

Egy ismerősöm Budapesten keres öt milka kp.-ért lakást,önkormányzati kizárva.

Email címem publikus,ha esetleg valaki tud segíteni előre is köszönöm.

ebnevelde Creative Commons License 2014.10.13 0 0 1608

Lakásomat elcserélem vagy eladom!

 

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kiváló. 

 

 

Ir.ára: 9,5 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

 

képeket megtekinthetik ezen a linken: http://olx.hu/hirdetes/csepeli-felujitott-lakas-elado-IDs3ky.html

monik4 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 1607

Szerintetek érdemes most panelt venni? Ki tudom adni könnyedén? És ha igen, merre? Örülnék ha írnának albérletet keresők is, hogy számotokra mi a fontos szempont? Az elhelyezkedést illetően és a lakást illetően is.

murray Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1606

hát igen. részvétem :-)

 

ne offoljunk tovább. keressék a lakást a népek...

Előzmény: Pocok75 (1605)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1605

Pl. olyannal, ablakbeépítésnél kiküldtek egy bunkót, aki szidta a házat, hogy ilyen szar olyan szar,  csak mert neki nem volt kicsapva a métervonal. Ki volt már vakolva. Nem volt egy 20e Ft-os szintezője. Aki küldte őket, tojt ránk, nem akart foglalkozni a dologgal. Már nem az a csapat épít be neki és az új ember mondta, hogy igen voltak vele gondok. Még a rendőrt is kihívtam, mert ki akarták bontani a nyílászárókat, amit ugye előre kifizettem. Nem akartam kifizetni a munkadíjat, csak ha a Premier kijön és jónak ítéli. 200e volt a beépítés am. 1 napi munka 3 embernek! Aztán a garis dolgokra nem is hívtam vissza őket, nagy lassan jöttek volna 2 hónap múlva és el is ment a kedvem tőlük. Szétbaszták pl. az egyik ablakkal egybeépített erkélyajtót. A bejárati ajtót megigazították, 5cm-el volt lejjebb, nem lehetett volna betonozni. 

A vakolás hullámos lett, festőt nehezen találtunk, aki szépen én jó áron dolgozik, meg aki be is fejezi (végül én vakoltam a spalettát, mert nem tudták volna megcsinálni szépen a festők, kőművesnek meg jó pénzkereset), fűtésszerelő szétbaszta az egyik falat, mert bevéste a falba a csövet amit nem kellene, mert GK fal lesz. Majd mindenki le akar húzni, ígérgetnek, nem jönnek el. Ilyenek. De sokan úgy vannak, hogy meglátják a házat és dupla ár mint telóba. Pénzesnek néznek, vagy csak nem akarja vállalni, mert szépen kéne csinálni.

 

Ilyen bebaszásos történetünk nincs. Olyat nem bíztunk meg, de szép sztori és részvétem! Erre a gyerek témára sokan írják, hogy elmennek, de én inkább rádobtam kb. 1M, ha mégse, akkor van lehetőség. A tető közepénél van lehetőség lépcsőre, csak a dolgozót veszítenénk el, és kintről feljutnak.

A ház jobb, ha pl. nincs távfűtés, vagy energiaszolgáltatás. Fával is lehet tüzelni, meg van tere az embernek. Ha ezeken a nehézségeken túljutunk jó lesz az! Én lakásba biztos nem mennék vissza. Első lakásom 25nm volt amit én pofoztam ki egyedül. De panelba nem vágyok 11 hónapot béreltünk, a szomszédok normálisak voltak, de akkor sem. Szagok, hangokat nem szeretem.

 

Előzmény: murray (1604)
murray Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1604

ha nem lett árban sokkal több akkor mi bajod volt a szakikkal?  én a vizszerelőkkel szívtam meg hazamegyek melóból szétvésve a ház minusz -5fok és seggrészeg a vízes, meló semmi..

az enyém is fafödémes kétrészes elöl fafödém hátul monolit hozzáépités.  az "elosztást'" én alakitottam ki Hilti-vel :-)  az egyszintes mellett jó hogy döntöttél, sógornőmék ürömön vettek 40 körül egy 3 szintes ikerházfelet és utálja, mindenhez lépcsőzni kell.

 

az utcában lakók szerint jó áron vettem , 20-21re már ki lehetne rakni (nem hinném de mindegy)  a mester azt mondja hogy a falazat stb, elmegy de rengeteg gond van még , járda, kerités, kapu, minden öreg és sz.r

itt is mindenki hétvégén todózgatja fodozgajta a házát , felnőtt gyerekek szülőkkel maradnak , ráépítenek ilyenek. senki nem akar elmenni.

Előzmény: Pocok75 (1602)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1603

Pesttől 19km-re árulok 100m2-es családi házat 18,4m-ért és 15.000 a gáz átalány. Nem hiszem, hogy a km vagy az ár vagy a gáz marha sok lenne. Ja és 6 éves a ház, még festeni se kell jószerivel.

Előzmény: murray (1591)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1602

7M volt ebből a telek. 20 km kb. Bp. Igen szinte 0-ról, bár volt egy nyaralója páromnak, amit olcsón szereztek. Azt felújítottuk és eladtuk.

Több lesz, mint 30M a vége. Nem került minden 1,5x annyiba. Eléggé úgy jött ki mint, kalkuláltam. A gépészet lett több, mint számoltam, bár nem lett túlbonyolítva. Ja meg a statika miatt és volt +500e kb.

Inkább idegileg nem bírtam és most se szeretek szakikkal találkozni.

Amikor nézelődtünk, ikerházra futotta volna. Fosták a házakat sorban. Régi felújítandót nem mertem volna megvenni, mert lutri, meg rossz az elosztás. Sokat néztünk, de főleg Pesten.

Eladásra építettek összecsapottak, és ha már nem Pest, akkor legyen egyszintes. Mindkettőnk vágya ez volt.

Azok meg 30M-ért fafödémmel készülnek, ha meg megvan csinálva rendesen 40 felett vannak, emeltet max. 5cm szigetelés, vagy nincs is. Aztán ennyi pénzért meg már az elosztás se mindegy.

Szóval inkább olyat akartunk ami ránk van szabva, és legyen benne minden jó, hogy ne fizessük ki mindenünk energiára, legyen masszív, nem kispóroltan épített. Monolit födém van, a tetőben még van kb.120 nm, szóval 2 gyerek, is maradhat, ha úgy alakulna. Kb. 160nm van most.

Mi nem találtunk Pesten normális házat, Budát nem is néztük, csak néha rákerestem, de esélytelen volt.

Jó áron vetted a házat, visszakapod amit beleraktál. Nekem is az volt a célom, hogy ne bukjak azon amit veszek.

Na jó, de te is eljutsz a végére és akkor jó lesz. Majd szigeteld le a házat, akkor nem fáztok és nem megy a gatyád a fűtésre! :)

Előzmény: murray (1600)
murray Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1601

"Azt hiszem ilyenkor én is csodálkozok, hogy ezek után ki fogja elcserélni ezt egy panelre, ami önkormányzatos?"

 

ez egy röhejes ötlet ingyen kapták az államtól 30 éve , egy családi ház meg egy élet munkája. kár is szót vesztegetni rá

Előzmény: Pocok75 (1594)
murray Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1600

hát igen új épitésű azért az jó. ez a 30 úgy jött össze hogy a nulláról? vettél egy telket és alapásás meg minden? ebben tuti tönkrementem volna mert minden másfélszer annyi a végén mit amit megbeszéltél..

nem is csodálom..mér nem vettél inkább? azért 30ért már van választék jó helyeken is.

 

én 16ért vettem viszonylag jó helyen budán egy öreg házat egy nénitől de annyi dzsuvát hordtam már ki hogy elérne a parlamentig..ezt felújitottam részben mesterekkel részben a végén már magam mert elfogyott a mani, és kb 19nél tarok most és most jőn a fűtés meg a tető.. 

 

hogy megérit-e azt nem tudom. vannak pillanatok amikor vágyakozva nézek fel a panelházakba mert ott döglik mindenki a melegben én meg 19m elköltése után is hallgatom az asszonyt h szétfagy..

meg amikor a csatornát ástam nyakig a szarba amig a kollégák hétvégén párizsban voltak aztán persze megkapom a "ó, neked könnyű ott fent budán a hegyen.."  persze, nézd végig amit csinálok.

 

Előzmény: Pocok75 (1598)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1599

Villany nem drágább sokkal. Nekünk a fűtés+meleg víz átlagba 8e (fűtött tér 135nm). Gáz nincs. Vízfogyasztás 12-15m3 4 fővel. A mindig valami meg kell csinálni, na az sok! :D

Előzmény: murray (1597)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1598

Új építésű, alacsony energia igényű. Telekkel együtt ennyi eddig. A munkadíjakat nem vagyok egyszerűen kifizetni amit kérnek, mert sokszor nem reális. A másik, hogy a munkafolyamatok megkérdezése után nem bízom rájuk a munkát. Vagy el se vállalják, ill. sok nem is jött el a munkát elvégezni, csak ígérte.

Én most nem is dolgozok, mert megszűnt a kapcsolat a német céggel, és nem is rendelnek semmit. De be is sokalltam a robotba. Azt hiszem, ha végzek a házzal megyek tanulni valami mást. :)

Itthon leszek és a házat csinálom. Most volt 5 hét szünet, mert egy nem beépített garázs fölötti elemmagas áthidalóval eltörtem a kezem és semmit nem tudok csinálni szinte.

Mi is 7 éve nyaraltunk utoljára. 1x láttam a tengert. Első házunk Gárdonyba volt, a felújítása után 1x nem mentem le a velencei tóra, csak dolgoztam reggeltől estig. 130km autózás hétvégén csak munka (12-16 óra),otthon.

Megérte? :)

Előzmény: murray (1596)
murray Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1597

látszólag sokba kerül a panel,  meg tudom hogy szívás a közös költség de a családi házban egyszerüen a dimenziók is mások!  locsolsz a méregdrága vizzel, állandóan megy a fűnyiró, a szerszámgépek, villanyszámla is duplája mint a panelban.   és mindig , mindig van még valami amit meg kell csinálni amire kell a pénz szórakozás helyett és stb. 

Előzmény: efuleske (1595)
murray Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1596

ez kemény a 30M. ! én kb 20nál tartok de ha most 5M-t a kezembe adnának a házra haza se érnék vele

így van ahogy írod . Mindened , mindened a házban van, nyaralás abból áll hogy megnézem a régi tengerpartos képeket és helló.  és még kb 5 évig minimum ez lesz. és nem is keresek szarul.  és most tanultam meg betont keverni meg csempézni meg minden..

Előzmény: Pocok75 (1594)
efuleske Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1595

Manapság már semmi sem olcsó. Még a panel is nagyon sokba kerül :)

 

Előzmény: Pocok75 (1594)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1594

Ez bizony így van. Nekünk is 30M benne van és hol van a vége? Szakikkal szenvedni, sok saját munka. Ideg összeroppanás az építkezéstől. Rengeteg munka összeszedni a pénzt a házra. Semmi nyaralás. Írásodból, mintha magunkat látnám, bár a fűtés nálunk kedvezőbb. Korbak egyformák vagyunk. :)

Azt hiszem ilyenkor én is csodálkozok, hogy ezek után ki fogja elcserélni ezt egy panelre, ami önkormányzatos?

Előzmény: murray (1592)
efuleske Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1593

Köszönöm a felvilágosítást kedves murray. :) Azért nem adom fel.....bár tisztába vagyok a leírtakkal

Nem kell nekem nagy ingatlan. A 3 szobás is bőven elég csak el innen ebből a dobozból

Előzmény: murray (1591)
murray Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1592

pl amig a panelban lakó barátaim szabadidőben mennek biciklizni meg kirándulni addig én lapátolom a sódert, meg vakolok, meg festek, meg túrom a földet. a panelban kutyát se érdekli hogy néz ki a ház kívülről. felporszivoznak és mehetünk a szabadba.  és már két panellakás árát belefecöltem és még mindeg ezer minden van. súlyos árat kell fizetni a panel-családi ház váltásért.

Előzmény: murray (1591)
murray Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1591

Csókolom, ez úgy van hogy BP és kb 30 km-es körben minden családi ház iszonyat drága ahonnan be lehet járni és ami azután van az halott, fillérekért van.  kis rezsi az nincs a családi házban főleg egy négyszobásban mert én most jöttem ki a panelból és duplája a gázfűtés mint a távhő . mondjuk a lakás alapterület is duplája. 130nm.  tudom hogy meg lehet fulladni a panelban de ha az embernek nincs 30-40 milliója egy olyan házra amin már nincs munka az jó.  annyi munka van a családi házban hogy iszonyat negyvenévesen alig bírom már és télen pl sokkal jobb a panelban.  vannak képeslapok és van a valóság. tessék meggondolni.

Előzmény: efuleske (1590)
efuleske Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1590

Tudom, hogy nem könnyű, de azért találtam ilyent, csak az a baj, hogy messze van. 

Lehet önkormányzati is, a lényeg a kis rezsi, ugyanis nyugdíjasok vagyunk

Előzmény: murray (1589)
murray Creative Commons License 2014.10.01 0 0 1589

ez álom. a családi ház is önkormányzati legyen? nincs olyan túl sok.

Előzmény: efuleske (1588)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!