Keresés

Részletes keresés

Skuy Creative Commons License 2008.04.25 0 0 143
No akkor hasonló szinten vagyunk mindketten:-))
Háborus helyem van nekem is...csak idöm nincs rá nagyon sajnos:-(
Viszont most rákattantam az érmézésre:-)
Előzmény: mj620di (142)
mj620di Creative Commons License 2008.04.24 0 0 142
Hát mi számit extrának!De úgy fogalamaznék ,hogy általános dolgokat ami ebben a  témában jön!Talán a multkor egy orosz sityó!Engem a felszerelések érdekelnek nagyon!Hát ha jó idő lenne akkor mennék többet!Úgy fogalmazok hogy eddig csak az időjárás korlátozott!Holnap is megyek meg holnap után is  meg lehet utána is!Szóval ha jó idő van akkor megyek)))!A helyek változóak egy pár db fix van!De mennék szántókra is de azok most be vannak ültetve és nem akarom magam meg üttetni!))Érdekelnének az érmék is!Amúgy idén Januárban kezdtem az egészet!
Előzmény: Skuy (141)
Skuy Creative Commons License 2008.04.24 0 0 141
Üdv:-)Én is vagyok..csak melovolt sok kicsit..

Figyusz..te találtál már valami extra dolgot keresőddel??Meg milyen sürün jársz..és kb.milyen helyekre??
Előzmény: mj620di (139)
Samyr Creative Commons License 2008.04.24 0 0 140
 Itt vagyok, de nincs miröl írnom...
mj620di Creative Commons License 2008.04.23 0 0 139
Senki sehol?Hurrá itt a rossz idő!((
Előzmény: Skuy (138)
Skuy Creative Commons License 2008.04.20 0 0 138
Üdv!
Hát lehet rajta elméletileg állitani-viszont a fémmegkülönböztetés nem az erössége..ha állitod,akkor veszit az érzékelési mélységből.
Viszont mondjuk én elvagyok igy is vele...igaz kicsit sok hulladék is jön,viszont annál nagyobb öröm egy érme:-)
No,viszont eldicsekszek,hogy tegnap megtaláltam vele az elsö római érmémet:-)
Ugyhogy simán el lehet ezzel is keresözni.
Nem kell elhinni,ha valaki lefitymálja az MD 3009-est,hogy csak azért mert kinai nem tud semmit.
bizony ebbe az árkategoriába sztem a legjobb kis gép.
Én nyugodt szivvel merem ajánlani bárkinek,aki nem akar sokat költeni keresőre.Bizony nekem nem okozott csalódást!
Előzmény: m2robot (136)
mj620di Creative Commons License 2008.04.19 0 0 137
Sosem lessz jó idő!((
m2robot Creative Commons License 2008.04.18 0 0 136
Kösz a választ! Amugy külön jelzi a más fémeket ?
Előzmény: Skuy (108)
mj620di Creative Commons License 2008.04.17 0 0 135
Tyű!Az a 32 nem rossz!Nekem olyan 24 !sima fejjel!
Köszi!
Előzmény: Samyr (134)
Samyr Creative Commons License 2008.04.16 0 0 134
 All metal-ban 32-röl már ciccen rá néhányat, 26-rol teljes biztonsággal mondja...
Előzmény: mj620di (133)
mj620di Creative Commons License 2008.04.15 0 0 133
Samyr!
Majd valamikor ha tudod meg mérnéd nekem hogy nagy fejjel mennyiről vesz egy 20ast?Persze max érzékenységen!
Kössz!
Előzmény: Samyr (112)
mj620di Creative Commons License 2008.04.13 0 0 132
Most értem haza ki vagyok mint egy kutya!Jó ez a ace 250!)))Meg dolgoztat rendesen!Viszont nem is üres kézzel megy haza az ember!)))Ha Pécsről mész be Szentlőrincre akkor rögtön az elején balra van egy mezőgazdasági bolt+motoros bolt!Na onnan van a gépem!Kárpáti motorbolt!
Otm Shank Creative Commons License 2008.04.13 0 0 131
Hát sufni fémkeresős tapasztalatot tőlem nem valószínű h hallani fogtok :S
Elektronika számomra kínai, venni olyat meg nem akarok.
Az aknakeresőt pedig azért kérdeztem mert 75% meggyőződésem volt h faternak akad 1 (annak idején elég sok honvédségi cuccot szedett össze)
Lementem hozzá napkban és valóban volt neki, de már csak a fühallgatója marad :(
Kíváncsi lettem volna mit tud.
Most egy MD-t próbálok meg elbarterezni fényképezőre
Előzmény: Skuy (127)
Skuy Creative Commons License 2008.04.13 0 0 130

Nofene:-))Nekem meg az élettársam:-))

ezek szerint ott csuda jó dolgok vannak:-))

Előzmény: mj620di (129)
mj620di Creative Commons License 2008.04.13 0 0 129
Szentlőrincről van a motorom!
Előzmény: Skuy (128)
Skuy Creative Commons License 2008.04.13 0 0 128

Én  Baranyai vagyok-pécsen élek...

Kár hogy nem errefelé lax te is...

Baranyából senki sincs ilyen témába,akit itt neten találni:-(

Előzmény: Otm Shank (126)
Skuy Creative Commons License 2008.04.13 0 0 127

Üdv...!

Értem mit szeretnél...

elösször is ,amit a médi ir az 60%ban egy nagy baromság szokott lenni,imádják eltulozni a fémkeresösök szokásait...hogy mindent kifosztanak,meg hogy fegyverarzenált gyüjtögetnek-ez egy baromság nagyrészt..

tudnék neked belinkelni ide jópár média hirt-ami pontról pontra egy nagy őkőrség!

Házi fémkeresök pedig igencsak a sufni kategoriába tartoznak sztem--vannak fent a neten leirások persze,amik igencsak profik-de egy olyan igazi gép -amivel tudsz is érmézni tökéletesen mondjuk..az simán 100ezer körülre jön ki ugy is..és akkor még ügyesen is kell összeraknod..

 

A vaterán azok a tizenezer ft-os orosz aknakeresök pedig érmézésre alkalmatlanok+sulyra is nagyobbak egy hobby keresőnél...

Én nem kisérleteznék mondjuk..

De persze meg lehet probálni...

Remélem majd megosztod velem is a tapasztalataidat

Előzmény: Otm Shank (126)
Otm Shank Creative Commons License 2008.04.12 0 0 126
Dunakanyarban, pontosabban a Szentendrei-szigeten lakom.
Olvasgattam fórumokat ahol házilag készítenek keresőket (meg a mostani Zsaruban is volt erről 1 cikk, h házi géppel keresgéltek világháborús fegyvereket), meg láttam vaterán orosz csodákat és nem tudtam eldönteni h mit lehet kihozni egy sufni keresőből meg az aknakeresőből.
Világháborús relikviák is érdekelnek, meg gyerekorom óta gyűjtögetem az érméket.
Itt a szigeten volt 1-2 római örtorony, meg a szovjetek rendszeresen gyakorlatoztak a déli részen, és az erdőben találtam is egy tucat érdekes dombot szabályos bevágásokkal.
Ezeket szeretném átnézegetni.
Előzmény: Skuy (122)
mj620di Creative Commons License 2008.04.12 0 0 125
Tegnap meglett!)
Előzmény: Skuy (124)
Skuy Creative Commons License 2008.04.12 0 0 124

Elhagytad???...Hát mire tartod a fémkeresödet:-)))

Nekem ez az általam vett ásó bevált...recés felével jól lehetett sarabolni is:-))

Meg kapaként is bevált...

De mondjuk veterán 5000-ért én se vettem volna meg...De semmilyenért nem adnék annyit...

Ez tökéletesen üzemelt nekem:-)

Előzmény: mj620di (119)
Skuy Creative Commons License 2008.04.12 0 0 123

Ha még tanulsz--akkor gondolom te se 50-100ezret akarsz beinvesztálni ebbe a hobbyba...

Pl.sok helyütt lehuzzák az általam vett kis MD-t ...De kezdésnek tökéletesen megfelel..eggyáltalán nem olyan gagyi ahogy sokan mondják,ezt személyesen tudom bizonyitani...és bizony az csak 25000pénz..nem sok 10ezer

Előzmény: Otm Shank (121)
Skuy Creative Commons License 2008.04.12 0 0 122

Üdv:-)

 

Én,mint az alábbi hsz.t olvasohatod-szintén kezdő vagyok...-első keresős tapasztalat szintén az előző hsz.omba:-)

Orosz aknakeresőkkel nagyon jól lehet talán aknát keresni--de ahogy én tudom érmézésre nem igazán alkalmas...Ha igy lenne,sztem mindenki ilyent venne:-)

De nem igy van...

Javaslom mielött bármit veszel,olvass egy kicsit utánna a "nagyok"között...ahol mindent megtalálsz a témáról

Fémkeresők Honlapja

 

egyébként hova valósi vagy??Milyen téma érdekel...II.vhb?

 

Előzmény: Otm Shank (121)
Otm Shank Creative Commons License 2008.04.11 0 0 121
Sziasztok!
Még új vagyok itt.
Mostanában kezdek/tem érdeklődni a keresőzés felől.
Sajnos túlsokat nem tudok fordítani a témára (mivelhogy tanuló vagyok), nézegettem neten orosz gyártmányú honvédségi keresőket.
Tudnátok segíteni abban h mire figyeljek oda vagy van valakinek tapasztalata ilyen szerkezetekkel?
mélység, érzékenység? vagy hogy egyáltalán érdemes foglalkozni velük?
előre is köszi!!!
Skuy Creative Commons License 2008.04.11 0 0 120

Üdv:-)

 

Megvolt a lengetés...:-)

Gazdagabb anyagilag nem lettem..csak sok kilonyi szöggel-vassal+egy óriási adag élménnyel--ami átragadt apámra+keresztapámra:-)

3-asban mentünk...és valami baromira élvezte mindenki...

Ugy segitettek ásni minden szutyok szögre:-))

 

Egyébként kiemelkedöen jól teljesitett az MD 3009-es-ahoz képest,hogy 24ezer pénz volt!!Meglepöen jól!

szántoföldön voltunk-és szépen ügyesen jelezte a 10-15cm mélyen levö minden szöget-aluminiumot...

Na és sikerült kiásni egy nagy ekevesat10x30cm es darab kb  40-50cm mélyről./ebböl következtetve ilyen mélyről egy tüzérségi hüvelyt,sisakot simán kijelez ugyanigy.

Élmény/találási arány/ár..szoval igy tekintve nem bántam meg hogy megvettem a gépet.

Sokan sokhelyen lefikázták..pedig egyáltalán nem olyan gagyi mint hinné az ember!

Nekem pont megfelelő például.Kincset nem találtam..de ha a fillért kijelzi a föld alol-akkor más pénzérmét is kijelez majd sztem.

 

Gyalásóról pedig:célját tökéletesen teljesitette,nem bántam meg..és végig azt használtam:-)

 

Ami tetszett...hogy elsö bekapcsolásra az első jel egy 1968-as cseh korona volt:-))Na ez épp jól megalapozta a hangulatunk:-)

Ami érdekeset találtam még-az egy kutya nyakbaakasztos jelölése volt...

Réz sztem-egyik oldalán kutyafej,másikon évszám 1908-baranya +sorszám beütés.,..szép patinás volt..amit itthon sikerült elb..nom:-((Pedig csak fogkrémmel dörzsiztem meg...

De nem szabadott volna:-(((...elvesztette a patináját:-((

hogy lehet ismét széppé varázsolni??

Igy jár egy kezdőőő...tanulopénznek tökéletes volt:-(

találtam még igencsak elcsunyult beazanosithatatlan érmét...meg sok-sok vasat-minden féle formát,tipust..

 

Lényeg..hogy lehet csak egy  MD 3009-esem van...

DE leteszteltem...és azt adta amit vártam tőle,azt is meglepően tökéletesen!

Szoval kezdöknek-kispénzüeknek nyugodtan ajánlhatom MD 3009-et...

az élményt amiért az ember keresőzni akar..és tanulni a keresést pont megfelelő.

 

Van egy másik élményem is...de annak még utánna kell járnom,hogy ne mondjak hülyeséget:-))

 

Előzmény: mj620di (119)
mj620di Creative Commons License 2008.04.11 0 0 119
Ma megyek én is mindjárt indulok!))
Nem rossz de elég erős?Én a jól bevált magyart használom!A társam meg II. vh-s németet!!!Annak a vitrinben lenne a helye de ő üti vágja!)Az a baj hogx az enyémnek nincs meg a tokja!
Még egy ültető kapa kéne!A multkor igénybe kellett vennem (sisak ki kaparáshoz)a kocsi kerék anya kulcsát és elhagytam!!!))
Előzmény: Skuy (118)
Skuy Creative Commons License 2008.04.11 0 0 118

Gratulation:-)

akkor tessék minnél hamarabb felavatni:-)

 

Én ma megyek lengetni eggyet:-)

Tegnap nagy vadászás árán sikerült találni egy normálisnak tünő gyalásót...

Ti mit használtok??

 

Én ezt vettem...

vaterás a kép--de nem ott vettem..

Vaterán ára:minimál ár:4000ft--villámára:5000ft..

 

No ezzel szembe itt pécsen :2490Ft-ért árulják az üzletben..

Igy egyből muszály volt megvennem:-)

Vicces a vaterán ennyit kérni érte...:-(

Előzmény: mj620di (115)
Skuy Creative Commons License 2008.04.11 0 0 117

Az..az:-)ezek szerint...

jóóvan nem vagyok nagy kémikus-fizikus:-))

amennyi ónt fogtam életembe kezembe....:-)

Előzmény: Samyr (116)
Samyr Creative Commons License 2008.04.10 0 0 116

 

Ugye, hogy bádogos forrasztóón! :-)

Előzmény: Skuy (114)
mj620di Creative Commons License 2008.04.10 0 0 115
Juhéjj megjött az ace!
Előzmény: Skuy (114)
Skuy Creative Commons License 2008.04.08 0 0 114

Mondom....DE ÓLOM.....:-)

 

Előzmény: Samyr (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!