Keresés

Részletes keresés

BIKE-R Creative Commons License 2004.10.26 0 0 89

November 6 (szombat), de 11.óra, Budaring gokart pálya 

 

Résztvevők:

- Feri

- Gstibb

- KawaBazsy

- BIKE-R

- .........

 

Tessék jelentkezni!!!!!

jim32 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 88

Sziasztok,

 

Holnap hivatalból Dombóvárra és utána Pécsre kell mennem. Kocsival szoktam ekkorát tekerni, de most, hogy ilyen idő van elbizonytalanodtam. Mindkét ügyfél régi, szinte baráti a viszonyunk, tehát nem kell öltöny-nyakkendőhöz ragaszkodnom. Yahoo wödör szerint 20 fok lesz arrafelé, és csak ritkán zavar be felhő a napsütésbe. Mindehhez gyenge déli szél... Műholdkép szerint csak igen messze vannak felhők.

Dilemmában vagyok... Szerintetek? 1 kis motorozás?

Esetleg valaki csatlakozna? (9-re kell Dombóváron lennem, ami elég korai...) De összefuthatunk ott is, 10 felé...

 

Jim

KawaBazsy Creative Commons License 2004.10.25 0 0 87

 

  Bike-R!

 

  Én isz jelentkeznék. A budaringi gokartnál yo a pálya, s nem csúszik. A Camponás nekem nem tetszett. Legalább lesz egy jó meccs. Tegnap húztam egy-két kövéret, de nem dobta meg eléggé az adrenalinom. Gyenge ez a gép, vmi emberesre vágyom... A Honda igyekezhetne már avval a V5-el. Addig meg gokart!

 

 AF2!

 

 A DVD, amit kaptam tőled az asztali formátum? A Media player nem akarja lejátszani.  

Előzmény: BIKE-R (85)
af2 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 86

:-))) Rendben, csütörtökön viszem.

 

Előzmény: gstibb (84)
BIKE-R Creative Commons License 2004.10.25 0 0 85

Nos akkor meghirdetem a Túra-Motorosok következő gokartozását:

 

November 6, de 11.óra, Budaring gokart pálya 

 

Résztvevők:

- Feri

- Gstibb

- BIKE-R

- ........

 

Tessék jelentkezni!!!!!

Előzmény: gstibb (84)
gstibb Creative Commons License 2004.10.25 0 0 84

Na arra a gokartozós videóra én is kíváncsi lennék :-))))

És szívesen részt vennék egy következő "mérkőzésen" is.

 

 

 

BIKE-R Creative Commons License 2004.10.25 0 0 83

Ez a hétvége nekünk sem jó, de a jövő hét jó lehet :) 

Akkor jövő hét szombat (november 6, de 11.óra, Budaring gokart pálya) ????

 

 

Előzmény: af2 (82)
af2 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 82
Én benne vagyok, de ez a hétvége nem jó.:-(
Előzmény: BIKE-R (81)
BIKE-R Creative Commons License 2004.10.25 0 0 81

Előre is köszi... :))))

 

Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy nézett ki ez a gokartozás kívülről :))))

Mert belülről nagggggyyyyooooon jóóóóóóóóóóó volt :)

 

Amíg ilyen jó idő van, rendezni kellene még egy Budaringi gokartozást (akár valamelyik csütörtökön, akár hétvégén).

Előzmény: af2 (80)
af2 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 80

Ha már ilyen visszafogottan nem sürgetsz, miért ne?

 

Előzmény: BIKE-R (79)
BIKE-R Creative Commons License 2004.10.25 0 0 79

Üdv Mindenkinek!

 

Feri szombati értékelését annyival egészíteném ki, hogy a billiárdozás és a léghokizás is nagyon tuti volt, valamint Livi és Balázs is jót meccselt a sakktábla mellett.

 

Mikor lesz ismétlés???

 

Remélem legközelebb azok is eljönnek, akik most egyéb okok miatt nem lehettek velünk.

 

Feri,

 

csütörtökre megtudnád csinálni a gokartozást DVD-re??? (Nem akarlak sürgetni, csak ha szabadidőd engedi!!!!!)

jim32 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 78

Szerintem lehet ilyesmit olcsóbban is kapni, bár időnként "minden pénzt megér" hogy rendesen lássak. A mostani spray-m nem tökéletes - ingyen volt.

Ha ez tényleg ennyire jó, akkor én benevezek rá....

Voltam katona, a gázálarccal bármit csináltam, párásodott. Mivel hallani sem lehetett benne, meg egy idő után látni sem, nagyon szerettük hordani...

Előzmény: af2 (77)
af2 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 77

Sziasztok Túrások!

 

Jó volt a szombati Go-kart. Sikerült időközben utánanéznem a Ria által annyira dicsért páramentesítőnek. 50 ml-es flakonban nem árulják, hanem rendelni lehet 12-es csomagolásban. 5 EUR darabja + postaköltség. Gondolom így kb 6-ra jön ki.

Miután a nyomozásba bevontam - az amúgy vegyész Öcsémet - rögtön le is hülyézett, hogy ennyi pénzt akarok kidobni egy ilyen hülyeségre, amire a sima szappan ugyanolyan jó. Az ilyen spraykben sincs más, és igazán emlékezhetnék rá a katonaság idejéből, amikor a gázálarcot ezzel páramentesítették. Valaki emlékszik ilyenre? Én nem voltam katona.

Érdekel még valakit a spray, mert a 12 db elsőre valóban kicsit drágának tűnik, a szappan tényleg gazdaságosabb, habár kételyeim vannak a rendes átláthatósággal kapcsolatban, de ki fogom próbálni.

mz-per-x Creative Commons License 2004.10.23 0 0 76

Szeretnék találkozni veletek, de úgy gondolom, hogy a jelenlegi vírusállományomat nem szeretném átadni senkinek!

 

Üdvözlöm a találkozókat, kellemes időtöltést/pizzázást és miegyebet. Érezzétek jól magatokat, remélem a legközelebbi összejön!

keekharisnya Creative Commons License 2004.10.22 0 0 75

grrrrrrrrrrrr...

Miért érzem azt, hogy csak kötözködöl?

 

A beszervezés Andrisom és kedves párjának szólt. Ő nem jön, én megyek. /Motorozni fog, az időjárást és az évszakot figyelembe véve ezt nagyon meg tudom érteni :)/

 

A gyorshajtásra vigyázzon a sofőröm. :)

 

Az ABC-t nem értem.

 

Ági

 

 

 

 

gstibb Creative Commons License 2004.10.22 0 0 74

Az a gáz, hogy ott nem lehet összetolni az asztalokat :-(((( Vagy vigyek flexet?:-))))

af2 Creative Commons License 2004.10.22 0 0 73

Először is: ez nem hivatalos rendezvény, így nem is kell hivatalosan jelentkezni, elég ha szólsz.

Másodszor: Mint ilyen egyszerű polgári kezdeményezés - RIA_ch rajongók - nem is kértünk rendőri felvezetést, így jó lesz ha vigyázol, nehogy elkapjanak gyorshajtásért.:-))))))))):->>>>>

Harmadszor: Ha figyelemmel kisérnéd a topicot, láthatnád, hogy a FŐNÖK kimondottan utasított minket a beszervezésedre. :-)))))

Negyedszer:* Mit szólsz, hogy kezdem megtanulni az abc-t

Előzmény: keekharisnya (72)
keekharisnya Creative Commons License 2004.10.22 0 0 72

Sziasztok,

 

'mééé kell megzavarni a szegény, egyszerű típusú lelkek fejét?

Jelentkeznék a szombati összejövetelre, de fogalmam sincs, hogy hol tehetem ezt meg hivatalosan :(

 

:)))

Szóval mennék, ha nem bánjátok.

 

Ági

BIKE-R Creative Commons License 2004.10.21 0 0 71

Egy kis csemege a 2005-ös újdonságokból:

 

http://www.motorrevu.hu/lap/aktualissz/current/cikk010.html

BIKE-R Creative Commons License 2004.10.21 0 0 70

Vikinggel beszéltem, és pozitív visszajelzést kaptam a Camponás bulival kapcsolatban. Szóval jön/jönnek :))))

 

Joci, itt van minden infó, nem a Túra-Motorosban :)))))

ria_ch Creative Commons License 2004.10.20 0 0 69
Tokeletes... Ott leszek (valahol :) )
Előzmény: BIKE-R (67)
af2 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 68

Biker!

Valami kis térképet nem tudsz mellékelni hozzá? Pl. melyik részen érdemes parkolni, hogy nehogy nagyon megéhezzünk mire odatalálunk, meg ehhez hasonló:-)))

Egyébként szerintem jó. :-) Csütörtök is jó. Tegnapelőtt még este is egész jó idő volt, egész kellemeset gurultam itt a környéken :-) Páty-Zsámbék-Perbál-Tinnye-Pcsaba-Pszentiván vonalon. Egyébként Zsámbékon nem csak a romtemplom van mint látványosság, de egy csodálatos magán Lámpamúzeum, (vele szemben szintén nagyon hangulatos Lámpakocsma), na meg 6-ig nyitva a Ziegler ostya mintabolt.

Előzmény: BIKE-R (67)
BIKE-R Creative Commons License 2004.10.20 0 0 67

Üdv Mindenkinek!

 

Nos, mi lenne, ha szépen lassan pontosítanánk ennek a találkának az időpontját (pl. okt.23. szombat 14.00 Campona, Emelet, Don Pepe pizzéria előtti asztalok, vagy valami hason-ló).

 

Csanád, Feri,

 

Kéretik beszervezni Andrisomat és kedves párját, amennyiben szabadidejük engedi. Én megpróbálom Vikinget rábeszélni a bulira :)

 

Csütörtökön - ha az időjárás engedi - ismételten Citadella 18.00-tól (remélhetőleg nem szezonzáró).

ria_ch Creative Commons License 2004.10.19 0 0 66
Nem iszok, nem dohanyzok, nem kavezok, nem motorozok.... De netezek, mint az orult :DDDDDD A fene egye meg :DDDDDDD
Előzmény: Csanád (64)
af2 Creative Commons License 2004.10.19 0 0 65
Sőt!!:-) Már válaszoltam is.:-DDDD
Előzmény: Csanád (64)
Csanád Creative Commons License 2004.10.19 0 0 64

 

Hát...a szagos-színes levélke!

( Milyen az elvonókura ???? Nehezen megy? )   ;*DDD

Előzmény: ria_ch (63)
ria_ch Creative Commons License 2004.10.19 0 0 63
Mi ebben a titok? :)
Előzmény: Csanád (62)
Csanád Creative Commons License 2004.10.19 0 0 62

 

Ti itt most ( titokban ) szűritek össze a levet???

ria_ch Creative Commons License 2004.10.19 0 0 61
Elment a mail :)
Előzmény: af2 (59)
af2 Creative Commons License 2004.10.19 0 0 60
Nem számít, motorral ez pár perc.
Előzmény: ria_ch (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!