Keresés

Részletes keresés

justtape Creative Commons License 2012.06.27 0 0 2896

Milyen lenne? hát..12órát még szerintem kibírna az illető, 24óra már biztos húzós lenne :D 

másik bondage-s topicban volt egy illető, aki 12órát volt már megkötözve, méghozzá állva.

24órát is biztos ki lehet bírni, csak gondolom nehezen, biztos éhezne,szomjazna az alany, ürítenie kéne..és valószínűleg zsibbadna a szája a pecektől és talán a keze lába is.

 

Előzmény: Jani1985 (2895)
Jani1985 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 2895

Vajon mi történne ha valakit hosszú órákra így hagynánk megkötözve?


Valamelyik nap kicsit fantáziáltam és elgondolkodtam,azon,hogyha mondjuk így hagynánk egy embert hosszab időre, 12 vagy ne adj isten 24 órára mi történne az illetővel?
Feltételezzük,hogy egy egy betörő így bánik el az egydülélő áldozattal majd magára hagyja és csak másnap találják meg így az illetőt milyen állapotban lenne...szerintetek?
Egy fiatal és egészséges emberrel képzeljük el.

Freedyke Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2894

Milyen csönd lett itt már megint :/



justtape Creative Commons License 2012.05.24 0 0 2893

Oké :)

Ziptiefan Creative Commons License 2012.05.24 0 0 2892

Csak reszeld le róla a vésznyíitót, és rögtön egész használhatóvá vállik. :)

 

De tényleg mennyünk át a másik topicba, amikor nem élethalál kérdése ne szennyezzük be ezt itt :)

Nem mintha nagy bűn lenne, de ha már az direkt arra van, akkor inkább ott tárgyaljunk.

 

Előzmény: justtape (2891)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2891

Köszi :) Kezemre ezt a szőrmés bilincset gondoltam, rendőrségi fém bilincsem nincs :D 
Azt legalább ki lehet nyitni, első SB-nak jó lesz :) 

ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2890

Csak azért ajánlgattam a másik helyet mert az SB itt necces.

 

Ha van köteled, akkor szerintem a hogtie menni fog.

Szerintem ez a vid jól megmutatja, hogy kell csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=lqU3XlG8XVc

És persze innen aztán lehet tovább nézelődni, a self-bondage hogtie szavak jó találatokat adhatnak:)

 

A lényeg, hogy vágószerszám legyen a közeledben, mert nagyon meg lehet szívni!

Előzmény: justtape (2889)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2889

Ismerem azt a topicot is, bár hozzászólni nem, de nézegetni szoktam rendszeresen :) 

Csak gondoltam most konkrét ötleteket kérek tőletek estére :D olyasmire gondoltam, hogy megpróbálom a gúzst, számat betömöm,beragasztom, szemem szintén leragasztom.

Nem tudom, gúzs össze fog e jönni, ezért kérdeztem másfajta ötleteket :)

ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2888

Ennyire nem akartam tolakodni, gondoltam, ha akarja akkor megtalálja, de ha mégsem akkor rákérdez hol van. :)

Előzmény: Ziptiefan (2887)
Ziptiefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2887

Ehez még hozzátenném, hogy ha megnevezed a másik topicot, akkor még könyebben oda találl a koléga.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9210169

Tádám.

 

Üdv

ducttapefan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2886

Erre tudnám ajánlani neked a másik topikot, ugyan ebben nekem is van rutinom, de az ott írogató egy-két ember tudott új dolgokat mondani;)

Előzmény: justtape (2885)
justtape Creative Commons License 2012.05.23 0 0 2885

Valaki írjon nekem önmegkötözéshez 1-2ötletet :) Barátnőm mondta, próbáljam ki a gúzst, van is hozzá ötletem, hogy csináljam, de várnék még többet.. :) igazából önmegkötözést sose próbáltam még, ezért gondoltam írok ide :)

aranymazsola Creative Commons License 2012.05.20 0 0 2884

szia én  benne vagíyok ebben a  játékban,

 

 

szia

Előzmény: mitirjakbe? (2878)
justtape Creative Commons License 2012.05.16 0 0 2883

Én még nem csináltam magamnak, de nekem is iszonyúan tetszik :D

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2882

Ja és többnyire Duct Tape.

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2881

-Fiú.
-Hát nem tépi ki a hajam mert én is zacskót használok mellette. 

Tapegagfan Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2880

És mem fáj amikor leszeded? Hogy oldod meg hogy nem tépje ki a hajad?  Milyen szalagot használsz?

Előzmény: mitirjakbe? (2877)
Freedyke Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2879

Fiu vagy vagy lány? :D

 

Előzmény: mitirjakbe? (2878)
mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.14 0 0 2878

Bár magamat sosem tudom normálisan megkötözni.... de legalább hasonló... egyszer szeretném ha valaki úgy kötözne meg, és burkolná ragasztószalagba a fejem, hogy ne legyen ki út. :)

mitirjakbe? Creative Commons License 2012.05.14 0 0 2877

Sziasztok! Most látom..... a Kisides által megosztott videóban( http://xhamster.com/movies/389753/bondage_and_torture_by_snahbrandy.html ),

ahogyan a lány száját betapasztják.. és beragasztószalagozzák az arcát meg mindent.... itthon saját magamnak ugyanezt szoktam. Pontosan ugyanígy és képes vagyok akár órákat úgy lenni. Ezek szerint jobban ki kell ismernem a témát? :)

aranymazsola Creative Commons License 2012.04.15 0 0 2862
aranymazsola Creative Commons License 2012.04.15 0 0 2861

sziasztok      itt van  öt kedvenc vidóm.

 

http://hu.myvideo.de/watch/8506300 
http://hu.myvideo.de/watch/8503842
http://hu.myvideo.de/watch/8501486

http://hu.myvideo.de/watch/8506701

http://hu.myvideo.de/watch/8505219

 

 

 

mi a   véleményetek    rólla?

 

 

sziasztok

azaiak Creative Commons License 2012.04.03 0 0 2860

Bocs többiek, de azt hiszem már mindenkinek megvan a BDSM partnerlista, amit jtp-nek elküldtem.

azaiak Creative Commons License 2012.04.02 0 0 2859

Úgy legyen. Jó, küldök, de akkor küldj egy mailt a címemre, hogy válaszolhassak!

Előzmény: justtape (2858)
justtape Creative Commons License 2012.04.02 0 0 2858

Küldhetsz anyagokat :) A mi kapcsolatunk amúgy nem fog tönkremenni, nagyon ritka, de létezik a szerelem első látásra :)

Előzmény: azaiak (2857)
azaiak Creative Commons License 2012.03.31 0 0 2857

Ami tanácsokat adnék, annak nem sok köze lenne a love bondage világához, hisz az, hogy ilyesmit szerettek játszani, olyan sokban azért nem különbözik a vanilla szexet kedvelők világától. Persze amiben különbözik, arról is sokat lehetne írni ( szorosabb kapcsolatot jelent a közös titok, stb.) de az általános kapcsolati hibák, amiken felbomolhat egy viszony, sokkal súlyosabb témát jelentenek. Nincs időm belevágnbi, tehát csak egyetlen tanács: nyolcvan éves korotokig tervezzetek. Addigra is maradjanak új dolgok. mailben szívesen küldök hozzá anyagokat.

Előzmény: justtape (2856)
justtape Creative Commons License 2012.03.29 0 0 2856

Rávenni?Sehogy. :) 5-6hónapja, mikor megismerkedtem vele, akkor felvetettem neki a témát, de persze csak így viccből. :) Ha jól emlékszem, úgy volt, hogy szórakoztunk, és mondtam neki, h naa, csönd, különben beragasztom a száját.És tetszett neki, mondta, hogy hajrá, lehet próbálkozni..aztán idővel elkezdtünk erről beszélgetni, és elmondtam neki, hogy engem foglalkoztatnak ezek a dolgok, volt is 1-2alkalmam kipróbálni már. Csak úgy csillogott a szeme, mert aztán bevallotta, hogy nagyon régóta érdekli őt ez az egész, viszont sosem volt alkalma kipróbálni, vagyis csak 1x, még exbarátjával, de csak annyit, hogy sállal megkötötte a barátja kezét, bekötötte a szemét, és ennyi.

Nagyon sokat beszélgettünk a témáról, majd miután összejöttünk ( nem ezért jöttünk össze, nagyon megszerettük egymást, ez csak egy plusz dolog, hogy mind2őnket foglalkoztat a bondage :) ) akkor ki is próbáltattam vele ezt az egészet.

Hátul összeragasztottam a kezét, beragasztottam a száját, bekötöttem a szemét ( neki ez az egyik kedvence, a szembekötés), majd így izgattam. Ez volt az első ilyen élménye, és nagyon tetszett neki :) 

Azóta vettem már szájpecket, több ragszalagot, és köteleket is terveztem, szerintem következő hónapban fogok is :)

Vasárnap jött hozzám barátnőm,és akkor több mindent kipróbáltattam vele.Azt tudni kell, hogy bár eddig csak beszéltünk róla, barátnőm nagyon szereti az erős kötözéseket, a gúzs a kedvence :) 

És hát kapva az alkalmon, gúzsba is kötöttem őt. :) Pecket raktam a szájába, aztán gondoltam had "szenvedjen":) Elötte volt egy olyan kötözés is, hogy a feje felé kötöttem a kezét,száját körberagasztottam, szemét bekötöttem, és így izgattam.

Viszont én is kaptam ám tőle 2kötözést, és nem is kevés ideig kényeztetett, és ki is elégített :) Aztán mindennek a végén egy szexxel zártuk a sort, ami mondanom sem kell, nagyon jó volt :) Megbeszéltük, hogy legközelebb a kötözős szex következik :) 

Mivel írtam, hogy kötelet jövő hónapban tervezek venni, ezért a kötözéseket egyelőre csomagolószalaggal csináltuk.Nem túlzottan fáj a leszedés :)

A kötözések alatt sokat kényeztettük egymást, de ebbe most külön nem megyek bele, mindenki tudja szerintem, hogy miről van szó, inkább azt próbáltam elmesélni, ami a topichoz tartozik, a bondage élményt :) 

Következő alkalommal ki szeretnénk majd próbálni a fóliázást is, egész test körül, a székhez kötözést, és majd egyszer, valamikor ki fogjuk próbálni a lógatást, ami annyit takar, hogy úgy kötözöm meg barátnőm, hogy a kötél végét valahova felerősítem :) Persze ez majd sok előkészületeket fog igényelni, de ennek még úgy se most lesz itt az ideje.

Ha bármi kérdése van bárkinek, nyugodtan írjon, naponta figyelem a forumot :) Ha esetleg tanács, vagy hasonló kellene, azt is szívesen meghallgatom :)

Előzmény: duct (2855)
duct Creative Commons License 2012.03.29 0 0 2855

Akkor rajta,húzzál bele!

Mit jelent nálad a "nagyobb kötözős élmény" ????

És a kezét kötöztem meg? Mivel ,hogyan,mennyi ideig stb.....

"beragasztottam a száját" és azt hogy ? Üldögéltetek a szobában és egyszer csak azt mondtad most beragasztom a szád??

Adjál ötleteket a kezdő/próbálkozó topiktársaknak ,hogy neked ,hogy sikerült rávenned a barátnőd?!

 


Előzmény: justtape (2854)
justtape Creative Commons License 2012.03.27 0 0 2854

Na, hétvégén megvolt az első nagyobb kötözős élményem a barátnőmmel.Nagyon jó volt :) 

Vagyis igazából a második, de az elsőnél csak a kezét kötöztem meg, beragasztottam a száját, és ennyi.Még sose próbálta a bondaget, viszont gondolatban mindig izgatta őt.

Nagyon tetszett neki, én pedig nagyon örülök, hogy tetszik neki, mivel így sokszor tudunk majd "szórakozni":)

duct Creative Commons License 2012.03.12 0 0 2853

Fátylat reá, izé vagy ragtapaszt:)  

Előzmény: tape gagger (2852)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!