Keresés

Részletes keresés

mj620di Creative Commons License 2008.05.06 0 0 168

Grat!De közös keresőnek nem lessz túrós a háta?

(Monjuk nem az én dolgom:-)   )

Előzmény: kalozkapitany (166)
mj620di Creative Commons License 2008.05.06 0 0 167

Nem csak az opciókat kell nézni gép vásárláskor hanem hogy pl hogy szelektál mennyire pontos stb!Az előző gépemhez képest ezzel kétszer olyan gyorsan haladok pedig az is garrett volt!

Meg több minden jön!Sokat számít a pontosság!A multkor mikor kint voltunk volt két md , és még ők ki ástak és megtaláltak 1 valamit addig én kettőt!Tehát ez elég fontos dolog!Viszont akkor is meg éri a pénzét az md!De ha vanrá több akkor nem érdemes spórolni ezen!

Előzmény: Skuy (165)
kalozkapitany Creative Commons License 2008.05.06 0 0 166
A héten ha minden jól megy a szomszédommal közösbe veszünk egy MD3009-et!
Skuy Creative Commons License 2008.05.06 0 0 165
Igazad van -viszont azért pl.némelyik gép bőven nem tud annyival többet--mint ahány szor nagyobb az ára-sztem...:-)
Előzmény: mj620di (164)
mj620di Creative Commons License 2008.05.06 0 0 164
Én szoktam együtt dolgozni md -sekkel!Az árát meg éri de attó többet nem!Tekintve hogy 24 ért lehet egy műszered és egy hobbid!Persze szerintem ez az egész kb 50-60% elméleti tudás(nyomozás egy bizonyos esemény,terület,stb után) 30% gép és 20 szerencse!Persze ebben a témában!Érméknél majdnem első a gép!
Előzmény: Skuy (163)
Skuy Creative Commons License 2008.05.06 0 0 163
Üdv:-)
Mondjuk szubjektiv véleményem szerint,akkor már inkább az MD3030-as...
Nekem az Md3009-esem is szépen dolgozik...viszont az MD 3030-as az enyémnek a nagytesoja--és ha az tényleg ennyivel többet tud,ahogy leirják akkor már jó kis müszer lehet!
amiért meg olcsobb az ugye egyértelmüen,mert kinai gyártmány-viszont ez eggyáltalán nem azt jelenti,hogy kinai gagyi lenne.erre bizony a sokhelyen lenézett 3009es gépem az élő példa:-)Nekem is csak egy a bajom:hogy csak mindig azok a fránya 10filléresek jönnek..:-))
Hát igen...ez a találás nagyon hely függö!!
látni sokhelyen képet igazi csemegékről....viszont ugye a szárm,helyről szó se esik---vajon miért is???
Valószinü,nem a kert végi veteményesben történt a találás!!:-)
És nem pedig azért,mert valami hiper -super géppel keresték:-)
Előzmény: mj620di (162)
mj620di Creative Commons License 2008.05.06 0 0 162
Hát én sokat leveleztem a metectorral más ügyben előtte és nagyon segítőkész volt és rendes!Sőt kaptam az akciós ajándékon felül még plussz egyet!Lehet azért nem írt az md ről mert az oldalukon le ír mindent róla!De ha rám halgatsz akkor ace 150!Az árát nézd az ott ki írt euróba és a mostani árfolyammal számold!
Előzmény: Törölt nick (160)
Skuy Creative Commons License 2008.05.06 0 0 161
Üdv!
Szomoruan olvastam az irásod,hogy az MD-kről nem kaptál felvilágositást:-(

Na de néztem neked valamit...Ez a tipus a legerösebb MD..szerintem 179 euró még bele is fér a keretedbe..:-)
27cm-es nagy fejjel van-/MD3009-es csak 21cm-es fejjel van!/

És itt a link :-))MD 3030
nézd meg..szerintem nem lehet rossz gép!
Remélem sikerül összehozni valamit-amibe tudok igyekszem segiteni!

Üdv:Skuy
Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 160
ÜDV MINDENKINEK!KŐSZÖNÖM A TANÁCS mj620di. EL KELL MONDANOM, HOGY metector kft NEM BIZTOS, HOGY JÓ VÁLASZTÁS. MÁSOLAT A hujber holand edgárnak ELKÜLDÖTT E-MAILBÖL

TISZTELT METECTOR KFT!
ÉRDEKLŐDNÉK, HOGY POSTAI UTÁN VÉTELLEL LEHET ŐNNŐKNÉL RENDELNI, MONDJUK MD 3009 FÉMKERESŐT? MÁSIK KÉRDÉSEM 50000 FORINTÉRT MILYEN FÉMDETEKTORT(JÓ LENNE, HA SZELEKTÁLÓS VOLNA/ TUDNAK AJÁLANI? EZEN KÍVŰL VAN-E MÁS MD VAGY SILVER STAR 3 TERMÉKÜK? A FÁRADOZÁSUKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM. LEGMÉLYEBB TISZTELETTEL john doe <johndoe@euromail.hu>
VÁLASZ AZ E-MAILEMRE www. metector. hu-TŐL

Hello,
a honlapunkon, a fémszelekciós rovatban levő fémkeresőket
forgalmazzuk.(www.metector.hu)
A Silver Start műszert, a amgyar gyártójánál lehet beszerezni,
Szigetszentmiklóson, mi nem foglalkozunk vele.
Postai utánvétel nem probléma, de az ÁSZF-ben honlapunkon bővebb információt
kaphat a szállítási feltételekről.
Minőségi termék ebben a kategóriában kizárólag a Garrett Ace 150-es modell.


Üdvözlettel:

--
Hujber Roland Edgár
Metector KFT
H-8296 Monostorapáti
Petőfi u.85
Web:www.metector.hu
E-mail:info@metector.hu
Mobil:+36/30-4397649
Tel:+36/87-435062
A KAPOTT E-MAIL BESZÉDESEM HELYETEM.
UI: LEGALÁBB A MAGYAR SZÓT HELYESEN ÍRTA VOLNA LE, AZT IS ELNÉZTEM, VOLNA NEKI, HOGY A KÍNAI MD TERMÉKEKRE TETT KÉRDÉSEIMRE NEM VÁLASZOLT.

Előzmény: mj620di (159)
mj620di Creative Commons License 2008.05.05 0 0 159
Ha egy picit rá dobsz akkor tudsz venni egy Garrett ace 150 et!És ez nem zsákba cicuka!
tt a link!Én is innen vettem a 250 esemet!
http://metector.hu/index.php?id=femszelekcios&brand_link=Garrett&bd=garrett&ud=termek/Garrett/ace150&termek=Ace%20150
Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.04 0 0 158
Szebb napokat kivánok! Köszönöm a segítséget Skuy. Sajnos el kell mondanom, hogy többször néztem a FÉMKERESŐ HONLAP-ot /CHRENKÓ FERENC féle/, de sajnos itt sokáig tartott a regisztráció elfogadása. Nem lehetett a fórumra bejutni május elseje miatt, és így ne, tudtam egy hirdetést elhelyezni. Ma 2008. 05. 04. 19. 30 már be lehetett volna lépni, de nem volt kedvem hozzá. Sümegh József fémkeresős klub honlapján is többször jártam. Itt meg állt az élet. Ugyan azok a hirdetések vannak már 2007 novemberétől. Még a VATERA még el is megy a maga 96 fémkeresőjével, de ott is kevés a licittelő. Minden esetre köszönöm a segítséget. A legmélyebb tisztelettel JOHN DOE.   johndoe@euromail.hu 

baambula Creative Commons License 2008.05.04 0 0 157
Sziasztok!
Minap szert tettem egy szovjetszkaja IMP-55-ös aknakeresőre. Ha valaki tudna segíteni a beállításában, vagy lenne hozzá leírása, vagy egyáltalán tudná, hogy miket állítanak a 4db potik, örömmel fogadnám a segítségét.
Egyenlőre fülsiketítően sípol, bárhogyan állítom is a potikat, és csak 1 cm-ről vesz észre mondjuk egy szívlapátot.
Nem várok sokat tőle, de ennél azért biztosan többre hivatott.
Skuy Creative Commons License 2008.05.04 0 0 156

Üdv!

 

Eladó fémkeresők

szerintem nézz itt körül,más topicokba is vannak hirdetések ezen az oldalon..és dobd be ide is a hirdetésed--tuti lesz eladó silver star 3-asa valakinek..vagy egyéb ketyeréje.

Nézz körül,hátha....:-)

Ezek szerint te is jövendő kereső leszel?:-))

Sok sikert!!

Előzmény: Törölt nick (153)
Skuy Creative Commons License 2008.05.04 0 0 155

Látom ugyanazt olvassuk-ugyanakkor:-))

Hát igen,családba ezek szerint nálad is van,aki enyhén szolva is hülyének néz,hogy ilyen ketyerét vásárolsz:-)Oszt pislog mint a lukinyul,mikor kiderül--jééé ez müködik is!!:-))tegnap viszont már az elözö demonstrácion résztvevők,követelték,hogy vegyem elő a gépet és mutassam meg a többieknek is,mit tud a gépezet:-)

 

Egyébként nálam is van ez a jelenség-tegnap 10-es max discrim-en,csodálatosan jelezte a 40-en centin levö elásott kapa fejet:-)

 

Előzmény: Otm Shank (154)
Otm Shank Creative Commons License 2008.05.03 0 0 154
egyenlőre én is csak a családi szántókban, volt szőlősökben néztem körül.
remélem holnap időm engedi
ma nálunk is volt kis bemutató, és hihetetlenkedők is vannak :)
egyenlőre a szelekcióval állok hadilábon, gép jelzi, csak a nagyobb vasakat 30-40cm távolból összekeveri más, értékesebb fémekkel :S
ezt még ki kell tapasztalni
de legalább azt már tudom h a cobra is csinál ilyet ezt nehezen lehet kiküszöbölni
másik forumon Feri megmagyarázta a jelenséget
jóéjjt
Előzmény: Skuy (152)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 153
SZÉP NAPOKAT KÍVÁNOK MINDENKINEK! VÁSÁROLNÉK FÉMSZELEKTÁLÓS FÉMKERESŐT!!!MAXIMUM 50000 FORINTÉRT.AJÁNLATOKAT johndoe@euromail.hu E-MAIL CÍMRE VÁROM. 10 NAP UTÁN A HÍRDETÉSEM NEM LESZ ÉRVÉNYES.
Skuy Creative Commons License 2008.05.03 0 0 152
Üdv:-)
Én 32 vagyok és az élettársammal élek kettecskén:-)
akkor te jó helyen lax:-)Hát felénk is van mindenféle dolog..csak hát én igazán még semmi idegen helyen nem voltam-csak családi birtokokon szigoruan.Ma is lengettem egy jót...kis demonstrativ lengetés volt családtagok számára,na meg a hitetlenkedőknek..
Bizony szépen hozott mindenféle vasat...de bezzeg érmébe csak 10-20 filléreseket:-))Viszont abszolute megbizhatóan teljesitett a gép:-)Van a területünkön egy szép llövészárok rendszer-csak hát jelenleg sajna méteres csalán alatt leledzik az egész,ugyhogy ott majd okt-november környékén lehet igazából keresözni.
Hétfőn megyek a másik családi birtokra...mondjuk ott még nem teszteltem,ugyhogy arra nagyon kiváncsi vagyok,hogy vajon ott miket rejt a kertünk:-)
Hát régészek nemigazán kérnek a társaságukból-kivéve ha valaki benfenntes a körökben....
De hát ez mint tapasztaljuk egy ilyen ország...Ami kerek azt tolják,ami szögletes azt guritják mindig:-((
Túl egyszerü lenne a dolog különben ugyebár:-)

Msn+elöbb utobb csak össze futunk:-))
Előzmény: Otm Shank (151)
Otm Shank Creative Commons License 2008.05.03 0 0 151
Hát sajnos elég ferde szemmel néznek ránk amikor kimegyünk a mezőkre (személyesen is tapasztaltam), pedig csak azt szeretnénk megmenteni ami különben további évszázadokig kallódna, esetleg teljesen tönkremenne a földben.
Mostanában nemszoktam roncskutatós oldalakat figyelgetni, környékemen nem voltak harcok.
De most teljesen lázbahozott h utánaolvastam a kornyék történelmének és igaz gazdagon lakott helyen vagyok (vaskortól kezdve éltek itt, rómaiak, kelták, török időkben a közelben 7 falu is elnéptelenedett)
Szívesen együtt dolgoznék régészekkel, nagyon kíváncsi vagyok a település történelmére.
Sajnos úgy tűnik elkerüljük gymást msn-en
21 vagyok. Te?
Előzmény: Skuy (150)
Skuy Creative Commons License 2008.05.02 0 0 150

No akkor nem csalodtál a gépben :-)ennek őrülök!

Hát igen..az a baj,hogy mi kis hobbis keresők nem vagyunk tul sokan...

mivel mi kicsiben vagyunk-nem régészkedünk!Igy a nagyok nem állnak velünk szoba..azok jóó mélyen hallgatnak mindenről:-)

De őszintén megmondom,hogy én nem is fosztogatnék olyan helyen..ha meg olyan dolgot találok -De sajna nem találok:-(-azt be is vinném a muzeumnak.

Csak lenne olyan!!Én megelégednék emléknek a dokumentált fotokkal is bizony!!Roncskutatos forumot is szoktad olvasgatni II.vhb-s témában??

Én még ott szoktam csorgatni a nyálam:-)

Jaa..felvettelek msn-re közben:-)

 

Pedig milyen jó lenne egy közös lengetés !!A két amatőr kezdő el lengetgetne:-))

Egyébként mennyi idös vagy?

Előzmény: Otm Shank (149)
Otm Shank Creative Commons License 2008.05.02 0 0 149
Persze szoktam lenni: otmshank@freemail.hu a címem
Köszi!
a baráti az 15+ posta volt
elvileg ikonokkal jelzi h mit is talál de 10cm után már keveri rendesen a dolgokat :S
jópár óra vár még rám h kitapasztaljam a dolgait
szoktam a másik fórumot is olvasgatni, meg néha informálódni
unokatestvéremmel lementünk a határba fél óra alatt jött minden: sörösdoboz, ekevas, szög
de egy gödörnél leragadtunk legalább 1 órát de csak egy apró szöget találtunk, vmi nagyobb vas lehetett a földeben de nem akartuk kiásni más veteményesét
az a szög kb 10-15 cm mélyen lehetett és kb 20-as
nekem is jóvolna vki akivel lengethetnék, de környéken senki nem hódol ennek a szenvedélynek :(
Előzmény: Skuy (148)
Skuy Creative Commons License 2008.05.02 0 0 148
Kár,hogy nem vagy közelebb...jó lenne egy helybeli lengetőtárs...! másik Fémkeresös forumot szoktad olvasni?
Megnéztem a géped..pofás kis jószág:-)
Milyen mélyről jöttek a találatok?
MSN szoktál lenni?
Előzmény: Otm Shank (146)
Skuy Creative Commons License 2008.05.02 0 0 147
No de a lényeg,hogy jól jelez a gép:-)Nem kell elhinni mindig,hogy csak a 60-70..vagy a 100ezer feletti árú gépek a jók!Mennyi volt a baráti ár végül is??
Mostanába semmi extra..csak a lentebb irtak.Viszont holnap megyek vidékre nagyszülökhöz...ahova természetesen feltétlen viszem a gépet...
Kicsit bejárom a birtokukat:-)Na meg hétfőn is megyek eggyet lengetni:-)
Előzmény: Otm Shank (146)
Otm Shank Creative Commons License 2008.05.02 0 0 146
Köszi :)
végül nem MD lett, hanem egy L47BH
nem tudom h MD hez képest milyen gép, de nagyon baráti áron jutottam hozzá
tegnap találtam némi alufóliát, késnyelet meg vmi repesz szerűt ami kb 2cm vastag és 65dkg
és még az sem kizárt h feltártam vmi "ősi" pottyantós budit :) volt ott klotyókallantyú meg zsanér
ha időm engedi ma is kiszeretnék menni kicsit
Motanában találtál vmi izgalmat?
Előzmény: Skuy (145)
Skuy Creative Commons License 2008.05.02 0 0 145
Gratulation!!!
No és milyen gép lett végül is??Csak nem egy MD 3009??:-)
Nyugi..lesz az még jobb találat is:-)Ma én is kiástam vagy 30cm-ről egy jó kis "ókori"dezodoros flakont:-)
Meg egy valag szöget+egy 1db.10fillérest:-)

szoval MiD lett végül is?:-)
Előzmény: Otm Shank (144)
Otm Shank Creative Commons License 2008.04.30 0 0 144
Hétfőn megérkezett a keresőm :))
és végre ma korábban értem haza h kipróbálhassan, meg is volt az első "leletem" (vmi felismerhetetlen kenőcsös tubus) na meg szög és drót
sajnos rövidre kellett fognom a vadászatot mert fél óra után elkezdett zuhogni és még most is esik :(
Skuy Creative Commons License 2008.04.25 0 0 143
No akkor hasonló szinten vagyunk mindketten:-))
Háborus helyem van nekem is...csak idöm nincs rá nagyon sajnos:-(
Viszont most rákattantam az érmézésre:-)
Előzmény: mj620di (142)
mj620di Creative Commons License 2008.04.24 0 0 142
Hát mi számit extrának!De úgy fogalamaznék ,hogy általános dolgokat ami ebben a  témában jön!Talán a multkor egy orosz sityó!Engem a felszerelések érdekelnek nagyon!Hát ha jó idő lenne akkor mennék többet!Úgy fogalmazok hogy eddig csak az időjárás korlátozott!Holnap is megyek meg holnap után is  meg lehet utána is!Szóval ha jó idő van akkor megyek)))!A helyek változóak egy pár db fix van!De mennék szántókra is de azok most be vannak ültetve és nem akarom magam meg üttetni!))Érdekelnének az érmék is!Amúgy idén Januárban kezdtem az egészet!
Előzmény: Skuy (141)
Skuy Creative Commons License 2008.04.24 0 0 141
Üdv:-)Én is vagyok..csak melovolt sok kicsit..

Figyusz..te találtál már valami extra dolgot keresőddel??Meg milyen sürün jársz..és kb.milyen helyekre??
Előzmény: mj620di (139)
Samyr Creative Commons License 2008.04.24 0 0 140
 Itt vagyok, de nincs miröl írnom...
mj620di Creative Commons License 2008.04.23 0 0 139
Senki sehol?Hurrá itt a rossz idő!((
Előzmény: Skuy (138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!