Keresés

Részletes keresés

dropa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 13

Nem lopták el a képes, csupán az én drága közüzemi gépemen a rendszergazda letiltotta a feltöltést.

 

De egy friss képemet megtalálhatjátok itt:

 

 

Dropafotó
félkupica fekete főnök Creative Commons License 2005.01.05 0 0 12

tanácsot boltból, szakembertől. fényképezőgépet bevált fényképezőgép-gyártótól.

 

[fff]

Előzmény: Patrikx (10)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 11
Ilyen fényképezőgéppel kezd:
Előzmény: Patrikx (10)
Patrikx Creative Commons License 2005.01.04 0 0 10

Hello!

Szeretném elkezdeni a fotózást,tudnátok nekem segíteni,hogy kezdetnek milyen gépet érdemes venni(tükörreflexes v. digitális;milyen márkát,típust).

Esetleg még tudna-e valaki ajánlani fotós iskolát Szegeden.

Segítséget előre is köszi

oxyura Creative Commons License 2005.01.04 0 0 9
Basszus, ez aztán kép a javából!ELLOPTÁK!!!
Előzmény: omega14 (8)
omega14 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 8
A láthatatlan ember ?
Előzmény: dropa (-)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 7
Vazeeee. Ugyan azt fotóztuk!
Előzmény: dropa (-)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 6
Az én saját képem:
Előzmény: dropa (-)
félkupica fekete főnök Creative Commons License 2005.01.04 0 0 5


::félkupica

Aureus1 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 4
Most mér, mi bajotok?, Így legalább mindenki a saját fantáziájára hagyatkozhat!! Szép táj.. szép fotók.. épületek.. Látod..????..aaahhh...
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.01.04 0 0 3
Csak így tovább, igazán ígéretes tehetségnek tűnsz...
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 2
ilyet én is tudok...
Előzmény: dropa (-)
joskabacsi Creative Commons License 2005.01.04 0 0 1
eddig nem találtam hibát bennük....
4KEREKES Creative Commons License 2005.01.04 0 0 0

O kép

 

dropa Creative Commons License 2005.01.04 0 0 topiknyitó

Néhány saját kép:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!