Keresés

Részletes keresés

JÉGmadár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 121
En azutan is ezt mondom, hogy az egeszet vegigolvastam :)
Előzmény: karbalán (119)
karbalán Creative Commons License 2005.06.20 0 0 120
Ha már krimi (bár nem igazán az), akkor a 6. és a 7. fejezet után is lehet majd tippelni arra a kérdésre, hogy "Kit látott Harry?" az adott fejezet végén. A hatodik ma este várható, a hetedik pedig csütörtökön.
Előzmény: Sus (118)
karbalán Creative Commons License 2005.06.20 0 0 119
Enahma "elfelejtette" megemlíteni, hogy az új portálján olvasható a saját, nem fanfic regénye is, és két fejezet elolvasása után azt kell mondjam, hogy nagyon jó, érdemes elolvasni.
Előzmény: Enahma (111)
Sus Creative Commons License 2005.06.20 0 0 118

Sziaztok!

 

Mindenkinek kellemes hetet, amennyire csak lehet! :)

 

 

Jégmadárnal:

 

Hát idétlen (is) vagyok, micsinájjak :D

Elküldtem és rögtön válaszolt is, hogy néhány napba telik, amíg lesz ideje rám.

 

Karbalán:

Ez a nyári kaland kezd egy jó kis krimivé válni. Nekem tetszik!

 

És Enahma HP-s honlapja is nagyon jó.

 

Csupa jó dolog így hétfőn :))

 

Előzmény: JÉGmadár (117)
JÉGmadár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 117

Hetfo reggel sulyos volt ezzel kezdeni..:))) Trot Lee...:)))))))

 

Viszont vmit nem ertek. Nem kuldted el Morgannak a novellad? Mert a Slytherin Common palyazatos reszlegeben nem lattam.

Előzmény: Sus (94)
Neji Creative Commons License 2005.06.20 0 0 116
Sziasztok!

Már egy ideje csendes olvasója vagyok műveiteknek és mind nagyon tetszik, igazán színvonalasak!

Nem tudom hogy álltok a slashel, én most nyitottam egy slashlapot többek között HP témában is. Ha van kedvetek hozzá,és nem idegenkedtek a slashtől, akkor szeretettel várlak titeket a www.uveggyongyjatek.uw.hu oldalon.

Enahma, utólagos engedelmeddel kiraktam az írásaid elérhetőségét a site-on, de ha zavar, akkor természetesen leszedem.

Üdv.:Neji
setesuta Creative Commons License 2005.06.20 0 0 115
Főleg az ajánlásoknak örülök, mert elég gyakran elveszek a fanficek közt.
Előzmény: Enahma (111)
setesuta Creative Commons License 2005.06.20 0 0 114
Repült a kedvencek közé!!!!
Előzmény: Enahma (111)
tothem Creative Commons License 2005.06.20 0 0 113
Úgy tűnik, Donát nem küzd alkotói válsággal. :))) Bár én el bírnám viselni, ha végre a saját tekergős történetére is szakítana egy kis időt!

Kedves Donát!
Hőseid a Halálfalók karmai között sínylődnek már hosszú ideje. Lassan már feladják a reményt, hogy kiszabadulnak. Igazán kegyes lehetnél hozzájuk, és új kalandokba hajszolhatnád őket! :D Tudod, hogy nem bírják a tétlenséget. :)))

Üdv nektek: tothem
Előzmény: milena85 (110)
tothem Creative Commons License 2005.06.20 0 0 112
Végre!...(megkönnyebbült sóhaj) :)

Köszi: tothem
Előzmény: jinjang (106)
Enahma Creative Commons License 2005.06.19 0 0 111

Bevallom őszintén, megtörtem.

Létrehoztam egy saját pottermániás weboldalt, sok-sok "nem, nem, soha" után.

Ide teszegetem fel az általam érdekesnek/érdemesnek tartott linkeket (magyar és angol egyelőre, de ha van rá igény, orosz, lengyel, olasz, spanyol és izraeli címeket is tudok), ficeket ajánlok (de ehhez hozzá lehetne szólni, és ti is ajánlhatnátok), illetve itt megtalálhatók a saját írásaim (nem fanfic is) stb.

 

Plíz, nézzetek már körül, és mondjátok el a véleményeteket! Ne a dizájnról, az ugyanis nem fog megváltozni (mivel az oldalt elsősorban kiindulásként és/vagy írások olvasására lehet használni - ezen kívül gondoltam a modemesekre is, tehát no reklám, no csicsa, no képek). Szöveg, ficek, linkek, ajánlások... Szeretném, ha ez az oldal már lehetne az, ami a nyomorult purlicerpenna nem lett: egy kiindulópont minden fanfic és Potter-rajongónak. Nem ehelyett a fórum helyett, hanem ennek mintegy "háttértárolójaként".

De egyenlőre várom a véleményeteket.

 

Az oldal itt van: www.enahma.gportal.hu

 

E.

milena85 Creative Commons License 2005.06.19 0 0 110
Jesszusom, Donát, te mindenhez kiegészítéseket írsz???? :))))))))))))))))))
Előzmény: dskywalker (108)
karbalán Creative Commons License 2005.06.19 0 0 109
Dskywalker kiegészítő történeteket írt a Nyári történet c. fanficemhez, és megkért, hogy tegyem fel a fanfiction.net-re magamhoz, hogy együtt legyenek. Az egyes fejezetek nem kapcsolódnak egymáshoz, teljesen függetlenül olvashatók: http://www.fanfiction.net/s/2444700/1/ Írjatok neki kritikákat :).

Donát! Voldi nem tudja elrabolni, mert túl sokan vannak körülötte. Mit értesz az alatt, hogy "csapongó"?
Előzmény: dskywalker (108)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.19 0 0 108

Kicsit érdekesre sikeredett a nyári történet folytatása, de nem nem csalódtam!:) Szóval kicsit furának találom ezt a letapogatást, de istenem, Mardekár és Griffendél annyi trükköt ismer:)) Más: Voldemort miért csak figyelteti Harryt, miért nem rabolja el, vagy ilyesmi?:) De kétségtelenül tetszik a folytatás, bár a stílusa kissé csapongó:)))

 

Donát.

Előzmény: karbalán (104)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.19 0 0 107

Bocsi az akkor elkerülte a figyelmemet:))) DE a gömb... az mindent visz!:)

 

Donát.

Előzmény: Sus (102)
jinjang Creative Commons License 2005.06.18 0 0 106
Ma. :-)
Előzmény: Sus (68)
karbalán Creative Commons License 2005.06.18 0 0 105
Elfelejtettem írni, hogy ezúttal is Enahma javított sok hibát, továbbá, hogy ezzel a fejezettel túljutottunk a történet felén. Összesen 8 vagy 9 fejezet lesz.
Előzmény: karbalán (104)
karbalán Creative Commons License 2005.06.18 0 0 104
Végre felkerült a Nyári történet 5. része: http://www.fanfiction.net/s/2431212/5/. Igazság szerint már múlt vasárnap megvolt, csak meg akartam várni, míg elkészül az 6. fejezet. Sajnos a héten sok egyéb dolgom volt, hameg lett volna időm, túl fáradt voltam az értelmes gonsolkodáshoz.
Morgan Fay Creative Commons License 2005.06.17 0 0 103

 

Igen, pályázati téma volt, és elvileg még most is az :)

És tényleg nem a Pincén van :)

 

Morgan

Előzmény: Sus (102)
Sus Creative Commons License 2005.06.17 0 0 102

Na, AZ nem az én ötletem volt, hanem - mint írtam - egy pályázatban szerepelt :)

(ha a kötelező házasságokra gondolsz...)

Előzmény: dskywalker (101)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.17 0 0 101

Gratulálok eszeveszetten jó ötlet, azóta is ezzel példálózok sok helyen, hogy milyen jó lenne egy ilyen gömb!:)))

 

Egyébként azért nem jött be, mert utálom Mrs.Figg-et egyszerűen nem csípem, és kizártnak tartom, hogy ő és Dumbledore, hát izé, érted. Viszont a Minisztériumi ötletet érdekesnek és egyben megdöbbentőnek tartom. Ilyen mélyre süllyedt volna a varázsló társadalom? De ez is jó ötlet!:)

 

Donát.

Előzmény: Sus (100)
Sus Creative Commons License 2005.06.17 0 0 100

:) persze, azért nem fogott meg annyira, mert már el vagy kényeztetve :).

 

Viszont a gömböt azt én találtam ki (vagy ha van máshol is, akkor én is kitaláltam :) )

Előzmény: dskywalker (99)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.17 0 0 99

Hali!

 

Elolvastam, de ez most nem fogott meg annyira, mint az előzőek, pl. az a gömb remek ötlet, csak nem tudom, tőled származik? Csak azért, mert alig olvasok ficcet, és lehet, hogy sok helyen szerepelt már, de ha saját ötlet, az fantasztikus!:)

Előzmény: Sus (98)
Sus Creative Commons License 2005.06.17 0 0 98

Valóban!

 

Kösz!

Előzmény: tothem (97)
tothem Creative Commons License 2005.06.17 0 0 97
A Slytherin Common-on volt ilyen pályázat.

Üdv: tothem
Előzmény: Sus (96)
Sus Creative Commons License 2005.06.17 0 0 96

Uff! Akkor rosszul emlékeztem!

Bocs!

 

(Csak tudnám akkor, hogy honnan szedtem :)) )

Előzmény: geisha (95)
geisha Creative Commons License 2005.06.17 0 0 95

Hello sziasztok!

Valami félreértés adódott itten, amit szeretnék tisztázni. Nálunk a Pincén nincs ilyen jellegű pályázat. Ámbátor ettől függetlenül rendkívül szívesen látok új műveket és új írókat.

Örülök, hogy látogatod az oldalunkat.

 

Geisha

Előzmény: Sus (94)
Sus Creative Commons License 2005.06.17 0 0 94

Sziasztok ma is :)!

 

Az alább olvasott témában (pince pályázat - minisztériumi rendeletek) írtam egy fic-et, amit ezennel a köz elé terjesztek :).

 

 

Őszbe csavarodva

 

Mindenféle véleményt nagyon várok, hogy okulhassak :)

 

Sus

Sus Creative Commons License 2005.06.16 0 0 93

Enelen:

Hol is lehet elovasni angolul? :)

Előzmény: Enelen (90)
setesuta Creative Commons License 2005.06.16 0 0 92
Most próbáltam, bejön a skyehawke!
Előzmény: Szunya (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!