Van egy oldalam, oda gyűjtöm az általam készített képeket, saját ízlés szerint, négy kategóriába sorolva. Szerintem nagyonamatőr szinten nem olyan borzalmasak, de ízlések és pofonok, nekem speciel tetszenek, mert én készítettem őket. Na ömlengés off :D