Keresés

Részletes keresés

Snuffles Creative Commons License 2006.07.18 0 0 26

Van egy oldalam, oda gyűjtöm az általam készített képeket, saját ízlés szerint, négy kategóriába sorolva. Szerintem nagyonamatőr szinten nem olyan borzalmasak, de ízlések és pofonok, nekem speciel tetszenek, mert én készítettem őket. Na ömlengés off :D

 

http://gummikatzchen.freeblog.hu

kukac jani Creative Commons License 2005.05.29 0 0 25
Helló![image1][image1]
Halek Creative Commons License 2005.05.26 0 0 24
dropa milyen géppel fotózol?! :)
Eliodora Creative Commons License 2005.05.18 0 0 23
Eliodora Creative Commons License 2005.04.04 0 0 22
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.03 0 0 21
segítség képpen ötleteket meríthetsz az alábbi weblapokon lévő nagyon színvonalas képekből:

fotózz.hu

Fotóház fotoarena
Előzmény: dropa (19)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.03 0 0 20
dropa jók a képeid. kezdetnek mindenféleképpen. :-)

van egy háttérképes oldal, amely szívesen megjeleníti a kezdő fotósok képeit:
napihatterkepek.hu
Előzmény: dropa (19)
dropa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 19
dropa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 18

 

Körös, 2005. január
dropa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 17

Kösz!

 

Igyekszik az ember, ha már a fórumba beszúrás nem nagyon megy...

Előzmény: Százbolha (15)
Százbolha Creative Commons License 2005.01.19 0 0 16

Várjál.. rossz a linkem!

 

Ezt akartam:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9119046&la=41256906

 

 

Százbolha

Előzmény: dropa (14)
Százbolha Creative Commons License 2005.01.19 0 0 15

Igazán példaértékü fotó!

 

ha majd egyszer én is elérem az amatőr szintet, akkor talán készítek pár ennyire korrekt tárgyfotót.

 

 

Addig is adok egy linket, ahol "Amatőr fotók"-at  lehet nézegetni:

 

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=41255118&t=9119046

 

 

Százbolha

Előzmény: dropa (13)
dropa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 14

Kösz, cserében beszúrom pár versemet is:

 

" "

 

:))))

Előzmény: _Szlejer_ (3)
dropa Creative Commons License 2005.01.19 0 0 13

Nem lopták el a képes, csupán az én drága közüzemi gépemen a rendszergazda letiltotta a feltöltést.

 

De egy friss képemet megtalálhatjátok itt:

 

 

Dropafotó
félkupica fekete főnök Creative Commons License 2005.01.05 0 0 12

tanácsot boltból, szakembertől. fényképezőgépet bevált fényképezőgép-gyártótól.

 

[fff]

Előzmény: Patrikx (10)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 11
Ilyen fényképezőgéppel kezd:
Előzmény: Patrikx (10)
Patrikx Creative Commons License 2005.01.04 0 0 10

Hello!

Szeretném elkezdeni a fotózást,tudnátok nekem segíteni,hogy kezdetnek milyen gépet érdemes venni(tükörreflexes v. digitális;milyen márkát,típust).

Esetleg még tudna-e valaki ajánlani fotós iskolát Szegeden.

Segítséget előre is köszi

oxyura Creative Commons License 2005.01.04 0 0 9
Basszus, ez aztán kép a javából!ELLOPTÁK!!!
Előzmény: omega14 (8)
omega14 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 8
A láthatatlan ember ?
Előzmény: dropa (-)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 7
Vazeeee. Ugyan azt fotóztuk!
Előzmény: dropa (-)
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 6
Az én saját képem:
Előzmény: dropa (-)
félkupica fekete főnök Creative Commons License 2005.01.04 0 0 5


::félkupica

Aureus1 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 4
Most mér, mi bajotok?, Így legalább mindenki a saját fantáziájára hagyatkozhat!! Szép táj.. szép fotók.. épületek.. Látod..????..aaahhh...
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.01.04 0 0 3
Csak így tovább, igazán ígéretes tehetségnek tűnsz...
huzat Creative Commons License 2005.01.04 0 0 2
ilyet én is tudok...
Előzmény: dropa (-)
joskabacsi Creative Commons License 2005.01.04 0 0 1
eddig nem találtam hibát bennük....
4KEREKES Creative Commons License 2005.01.04 0 0 0

O kép

 

dropa Creative Commons License 2005.01.04 0 0 topiknyitó

Néhány saját kép:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!