Keresés

Részletes keresés

ani0227 Creative Commons License 2006.12.20 0 0 72419
Én máshova jártam eddig,csak elment a kedvem az ottani dolgoktól.De mivel a másik legközelebbi Kaáli Debrecenben volt(így is két óra az út), ide jelentkeztem át!Most a második lombikra fogunk készűlni,de még meg akarom várni a vizsgaidőszakom végét.Már nagyon várom,hogy ott legyünk!
Az első lombikomat kémiai terhességnek mondta a doki.
Nem szabad rossz dolgokra gondolni,én mindig a negatív oldalát láttam a dolgoknak,csak a rossz dolgok jutottak eszembe.Lehet,hogy ez is közre játszott,hogy nem fejlődtek tovább.Éppen ezért te csak jó dolgokra gondoljál!
Sokat pihensz?Hogyan éled a baba-váró napjaidat?
Előzmény: göngyi (72416)
mudrine Creative Commons License 2006.12.20 0 0 72418

Szia Era!

 

Még egyszer nagyon sajnálom. Mennyi volt a hcg-szinted? Ha rossz, akkor már meg sem néznek ultrahangon? Nem tudom, hogy ilyenkor hogy megy. De az a lényeg, hogy nem adod fel. Most tényleg az a legrosszabb része, hogy ki kell várni a 3 hónapot. De el fog szaladni. Akkor pedig újult erővel és még több önbizalommal belevetheted magad a progiba. Fel a fejjel! Én is azt fogom tenni, ha a jövő héten az uh-on kiderül, hogy mégsincs baba a pociban. Kisírom magam, de megyünk tovább. Tudom, hogy sablonosan hangzik, de csak ezt tudom mondani.

Előzmény: era27 (72413)
mudrine Creative Commons License 2006.12.20 0 0 72417

Szia Gyöngyi!

 

Kisvárdán lakom, hosszú sötétbarna hajam van. Nem tudom, hogy ismersz-e. Te debreceni vagy? Hányadik próbálkozásod?

Nagyon szépen köszönöm a biztatást. De van bennem félelem. Amikor első vérvételre mentem (50 volt a hcg), azt mondta a doki, hogy maga terhes. Annyira tutira mondta. Hétfőn viszont már úgymond nem mondott semmit. Amikor megkérdeztem, hogy jó-e, azt mondta "Emelkedett, nem?". Már tényleg csak a remény maradt. Az viszont jó hír, hogy még nem jött meg. Igaz, hogy lehet az utrogestantól is. Majd az uh-on úgyis kiderül minden.

Neked viszont nagyon gratulálok. Szerintem is több baba lehet, mert ez nagyon szép eredmény. És ne gondolj arra, ha már ott vannak a pociban, hogy mi baj lehet még. Semmi baj nem lesz.

Szerintem ez a legnehezebb része az egésznek, a várakozás. Utána már könnyebb pozitívan gondolkozni, ha tudod, hogy ott van vagy vannak.

Előzmény: göngyi (72415)
göngyi Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72416
Szia ani!
Én a Tándor dr-hoz járok,eleinte egy kicsit komolyabb volt,de csak idő kell és megismeri az ember,és egy teljesen jó fej doki ő is.A Bodnár doktorról csak hallottam,hogy nagyon aranyos és mindíg viccelődik.Mikor kezditek el a kezelést,volt már máshol,vagy ez az első itt debiben?Én debreceni vagyok,és te?
Nagyon örültem a hcg szintemnek,és elég magas is így nem kizárt a doki szerint,hogy nem egy pici lesz.Bár majd ha kezeimben lesznek,talán akkor mondhatom,hogy megnyúgodtam.Sajnos akármilyenek az eredmények mindí történhetnek borzasztó dolgok,de nem szabad ilyenekre gondolni,csak pozitívan kell hozzáálni.
Előzmény: ani0227 (72398)
göngyi Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72415

Szia Anita!

Én nem tudom ki vagy,sajnos rossz a név memóriám.Leírod,hogy hol laksz és hogy nézel ki?Úgy biztos tudni fogom.

Ne aggódj,a szintedért.Amíg nem jön meg addig nincs semmi baj,légy nyúgodt.Nekem a múlt héten a Tándor dr. úr azt mondta,ha a mostani hétfői vérvételen a kb.!! 200-at eléri az már nagyon jó lenne.33-ról indultam.A tied sem sokkal kevesebb.Én nagyon szorítok nektek.Az egyik barátnőm azt mondta,hogy mindíg pozitívan kell gonolkozni,és most egy 4 hónapos kislánnyal babázik.

Előzmény: mudrine (72397)
=***= Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72414
Sajnálom...
Előzmény: era27 (72406)
era27 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72413
Nagyon köszönöm az együttérzéseiteket.
Mudrine! Sajnos nem jutottam el az uh-ig, a második (19.napi) vérvételem eredménye lett siralmas.
Ma átmentem a barátnőmhöz. Van egy 2éves fia, meg egy két hetes lánya. Nem volt rossz látni őket,csak amikor hazajöttem olyan üresség volt bennem a nagy kertben, a házban. Majd elmúlik.
Persze, nem adom fel, csak bírjam idegekkel meg pénzzel. Alig várom már hogy leteljen ez a kötelező szünet...
ez van
Előzmény: Dongo75 (72412)
Dongo75 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72412
Era! Annyira sajnálom, tudom, hogy ezt utálod hallani, de mit lehet ilyenkor mondani?!? Sírd ki magad, aztán újult erővel folytasd a programot! Fel a fejjel!
Előzmény: era27 (72406)
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72411
Az egyik petevezetékem megvan,noha azt mondták az is használhatatlan.De mint emlitetted csodák vannak.A nem tökéletes vezető miatt félek az ismételt méhenkívüli terhességtől.
Előzmény: mudrine (72410)
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72410

Akkor ráhibáztam, hogy kislányod van. Nekem a petevezeték rövidebb, mint kellene lennie. Úgyhogy esélyem sincs természetes úton teherbe esni. Bár az orvos azt mondta, hogy lehetnek csodák. Csak velem ilyesmik nem szoktak történni. Egyébként 5 és fél éve szeretnénk babát. Későn vették észre, hogy ez a bajom. Eleinte csak hormonkezeléseket kaptam, mert nem volt peteérésem. Azt hitték, hogy csak ennyi a baj, de sajnos több lett belőle.

Hogy lehet, hogy most természetes úton vagy lehet terhes?

Előzmény: Corizalia (72409)
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72409
Igen kislány.Csenge.Elsőre sikerült.Nekem a petevezetékem volt eltávolitva méhenkívüli miatt,és nem sikerült a baba.Ezért lett lombik.
Előzmény: mudrine (72404)
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72408

                                         Szia Era!

 

Egy barátnőmnek az 5-ik lett sikeres!Nem könnyü,de feladni nem szabad!

Előzmény: era27 (72406)
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72407

Nagyon sajánlom, bár még nem beszéltem veled. De látom, hogy pozitívan állsz a dolgokhoz és ez a jó. Egyébként hogy derült ki, hogy nem sikerült? Már UH-n voltál?

 

Előzmény: era27 (72406)
era27 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72406
Sziasztok,

Sajnos tegnap tudtam meg a végleges választ, nem sikerült a második beültetésem sem. Nem tudnak mit mondani. Azóta a vérzésem is megjött.
Nemtudom milyen vizsgálatra mehetnék még, vagy milyen más intézménybe...Nagyon rossz ez így, karácsony előtt különösen.
Úgyhogy szrjudit, azalea, =***=...és mindenki aki mellettem állt és segített köszönöm nektek. Márciusban majd újra nekifutok...
Mindenkinek kellemes ünnepeket és egy jobb gyereksírással teli új évet!!!
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72405
Kislányod van egyáltalán? Nem tudom, hogy miért írtam.
Előzmény: Corizalia (72403)
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72404

Nekem ez az 1. beültetésem. Volt már előtte egy punkció, de ott csak 1 petesejt volt, az nem termékenyült meg. Gratulálok a kislányodhoz! Hányadikra sikerült?

Neked is sok sikert a mostani terhességhez!

Előzmény: Corizalia (72403)
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72403
Én spontán lettem terhes-ha az vagyok.K.b én is 2hetes lehetek.Van már egy 2,5 éves lombik babym.Ne add fel!Hányadik próba?
Előzmény: mudrine (72402)
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72402
Köszi a bíztatást! Még reménykedem. Te most hol tartasz?
Előzmény: Corizalia (72400)
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72401
Vagyis szerintem még elfogadható ez a hcg szint nálad.
Corizalia Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72400

                                       Szia!

 

Szerintem teljesen elfogadható a hcg szinted!

 

Nekem leesett az ébredési hőmérsékletem k.b 5 tizeddel,gondolom ez nem túl biztató...

Előzmény: mudrine (72399)
mudrine Creative Commons License 2006.12.19 0 0 72399

Sziasztok!

 

Nem tudná valaki megmondani, hogy a 167,5 hcg szint a beültetés utáni 15. napon jó-e vagy sem? Reménykedjek-e vagy nem?

ani0227 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 72398
Szia göngyi!!!
Igen,a Bodnár doktornál voltam!Nagyon cuki!:)
Gratulálok az eredményedhez!!!!!!!!!Debreceni vagy?Biztos meg foglak keresni,ha valami kérdésem lesz!Nagyon vigyázz magadra!(magatokra)Hány picikéd van?Hanyadik lombikod?
Előzmény: göngyi (72395)
mudrine Creative Commons License 2006.12.18 0 0 72397

Szia Gyöngyi!

 

 

Anita vagyok, szintén a debreceni Kaáliba járok. Nem debreceni szőke, szemüveges lány vagy? Én Bodnár doktor Úrhoz járok. Ma voltam én is vérvételen. A transzfer nekem is dec. 3-án volt. Gratulálok a hcg szintedhez! Én sajnos nem örülök ennyire. Múlt hét kedden 50,8 volt a hcg-m, ma viszont 167,5 volt. Egy kicsit elkeseredtem, mivel hol áll ez a te 850-es szintedhez. Nem tudod véletlenül, hogy ez jó-e vagy sem, mert a doki nem mondott semmi konkrétat. Előre is köszi.

Előzmény: göngyi (72395)
Dongo75 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 72396

Sziasztok!

Kérdésem lenne már megint...

Következő ciklusban lesz nálunk lombik. Szombaton(23-án) kellene megjönnie a vérzésemnek, ezért szombat (16.) óta kapom a Decapeptylt. Ma elkezdtem barnázni és kicsit görcsölgetni is, ez nálam azt jelenti, hogy hamarosan meg fog jönni a vérzésem. Mi van akkor ha már holnap megjön?!? Ez akkor azt jelenti, hogy túl későn kezdem el adni a szurit és így nem is ér semmit??  Vagy csak szépen kapom tovább a Decát és a stimulációt bármikor el lehet indítani? Vagy hogyan van ez? Nekem eddig csak rövid protokoll volt, ezért vagyok ennyire megkeveredve. Persze felhívom a dokimat, ha megjön, de addig tudnátok vmit mondani nekem??

göngyi Creative Commons License 2006.12.18 0 0 72395

Szia!

Gyöngyi vagyok,és nagyon örültem,amikor olvastam,hogy te is a deb-i Kaáliba jársz.Gondolom a Bodnár doktorhoz,ő szokott bolondozni.Borzasztóan kedvesek,el sem tudtam képzelni,hogy van-e még ilyen csapat.Ha bármi kérdésed lenne ezzel a központtal kapcsolatban nagyon szívesen segítek neked is.Én a Tándor doktorhoz járok,és pont ma voltam nála.12,03-án volt transzferem.Nem szeretném elkiabálni,de a hcg-m 850.Igazából én azért írtam le,hogy van még remény mindenki számára,hiszen mi a férjemmel már 6 éve próbálkozunk.Túlvagyunk 2 műtéten,több inszemináción,és reménykedünk.Sok sikert nektek is.

boardbabe Creative Commons License 2006.12.17 0 0 72394

Köszi, a sok jó infót, a tapolcai mellett döntöttem felhívtam őket időpontegyeztetés célból, januárban kell újra hívnom őket a mestruációm 2. napján.

még egyszer köszi:)

Előzmény: fr.uzsi (72373)
fr.uzsi Creative Commons License 2006.12.16 0 0 72393
Azért más egy kicsit a rendszer, mert a tapolcai intézet eredetileg nem Kaáli Intézet volt. Nevében most sem az. :) Két éve kb valami miatt tulajdonosváltás volt az intézet élén, akkor vette meg a Kaáli. A tapolcai intézetnek más szerződése van az OEP-pel, mint a többi Kaáli Intézetnek, és ez a tulajdonosváltással sem változott.  Ezért van az, hogy a Kaáliban bizonyos dolgokért kell fizetni, Tapolcán pedig nem. Győrben 2004 októberében jártam utoljára. :) Szóval azóta tényleg kicserélődhetett a társaság. :)
Előzmény: JANDEK (72388)
ani0227 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 72392
Csütörtökön voltunk a debreceni Kaáliban,sikeresen átkértek!:)
Nagyon rendes,és jó pofa dokihoz kerültem.Sok erőt adott az újrakezdéshez!És az egész környezet olyan barátságosnak tünt.Remélem ezt így fogom gondolni később is,és nem kell újra csalódjak.
ani0227 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 72391
Szia krisina!
Nekem már többször volt,hogy 30-on felül volt a tüszőm,de ilyen esetben cisztáról beszéltek.Ez egy olyan tüsző,amelyik nem ovulált el.Nem kell megilyedni,mert menszeszkor ez kiürül.Ha meg nem, akkor megfelelő gyógyszerrel elmúlik.
Előzmény: krisina (72377)
krisina Creative Commons License 2006.12.16 0 0 72390
Megmondom őszintén, hogy szerintem ez nagyon alacsony! Tudom, hogy most nagyon utálsz! De így van! Nagyon sajnálom! De persze reménykedni kell! Látod én is reménykedem még pedig a nőgyogyó megmondta, hgy nem repedt a meg a tüszőm. Úgy, hogy mindentől függetlenül amíg meg nem jön rendesen addig bármi lehet. Reménykedjünk!
Előzmény: era27 (72389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!