Hmmm, szoval latva a csodalatos vonalvezetesu szaguldozasomat beijedtetek es most csapadedzes lesz, hogy legkozelebb ne hagyjak ott mindenkit a palyan :))))))
A filmet en is megneznem szivesen a gokartozasrol es nagyon remelem, hogy latszik neha az arckifejezesem is :))))) Az elso hat percben a remulet a masodik hat percben meg az orulet :DDDDDD
Ja es hogy ismeteljem magamat.... Ugyanugy, ahogy az elozo buli utan most is koszonom mindenkinek, hogy jelenletevel hozzajarult ahhoz, hogy egy NAGYON jo delutant toltsunk el egyutt....
Hazaértem egyben - motorral mentem. Reggel az autópályán egészen Siófokig szívtam a ködben, de utána csodálatos-napsütéses remek időm volt. Siófokról Iregszemcse - Nagykónyi - Dombóvár (itt délig elidőztem), onnan Sásd (tök jó hullámos arra az út), Sikondán ebéd, aztán Pécs. Itt kerek 15 perc alatt elintéztem a dolgomat, és hazahúztam a hatoson. 2ó15p alatt Bp.-n voltam, ebből 15 perc a Paksi benzinkútnál tankolás-kávé-sisakpucolás.
Összesen mentem 433 km-t, fogysztás 5,8 l/100km. Soha egy nap alatt ennyit még nem motoroztam!!!!!
Csak a vége felé kezdtem elgémberedni egy kicsit, jó motor ez a Pegaso!!!!
Holnap hivatalból Dombóvárra és utána Pécsre kell mennem. Kocsival szoktam ekkorát tekerni, de most, hogy ilyen idő van elbizonytalanodtam. Mindkét ügyfél régi, szinte baráti a viszonyunk, tehát nem kell öltöny-nyakkendőhöz ragaszkodnom. Yahoo wödör szerint 20 fok lesz arrafelé, és csak ritkán zavar be felhő a napsütésbe. Mindehhez gyenge déli szél... Műholdkép szerint csak igen messze vannak felhők.
Dilemmában vagyok... Szerintetek? 1 kis motorozás?
Esetleg valaki csatlakozna? (9-re kell Dombóváron lennem, ami elég korai...) De összefuthatunk ott is, 10 felé...
Én isz jelentkeznék. A budaringi gokartnál yo a pálya, s nem csúszik. A Camponás nekem nem tetszett. Legalább lesz egy jó meccs. Tegnap húztam egy-két kövéret, de nem dobta meg eléggé az adrenalinom. Gyenge ez a gép, vmi emberesre vágyom... A Honda igyekezhetne már avval a V5-el. Addig meg gokart!
AF2!
A DVD, amit kaptam tőled az asztali formátum? A Media player nem akarja lejátszani.
Feri szombati értékelését annyival egészíteném ki, hogy a billiárdozás és a léghokizás is nagyon tuti volt, valamint Livi és Balázs is jót meccselt a sakktábla mellett.
Mikor lesz ismétlés???
Remélem legközelebb azok is eljönnek, akik most egyéb okok miatt nem lehettek velünk.
Feri,
csütörtökre megtudnád csinálni a gokartozást DVD-re??? (Nem akarlak sürgetni, csak ha szabadidőd engedi!!!!!)