Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 70
Nem kell vele beszélni. Ha elég nagy lesz a társaság, még látni sem igen kell.
Előzmény: Törölt nick (68)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 69
Van ilyen. Akkor azzal nem beszélsz. Megoldható ez akkor is, ha egy társaságban ültök. Nekem elhiheted, én is voltam így. Meg aztán be is dobhatsz néhány sört és már végképp nem fog izgatni a dolog :-)
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 68
Na, ez meg a másik: mi van, ha akad olyan, akivel nem szívesen futnék össze? :)
Bevallom, nem vagyok jó keresztény: nem szeretek mindenkit...
Előzmény: Kilroy (63)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 67

Súlyos tévedés, nincs diktatúra. Ne idd, több jut nekünk :-D

Előzmény: Yogi (66)
Yogi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 66
Legyen. Engem nem lehet ilyen diktatórikus eszközökkel megfélemlíteni!
A sör rossz!
Eppur si muove!
Előzmény: Kilroy (64)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 65
Én sem - maradok a sörnél :-)
Előzmény: Törölt nick (62)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 64
Nem, szerintem inkább pont ellenkezőleg :-) Viszont ha fikázod a sört, baj lehet, főleg ha Wágner úr meglátja, vagyis meghallja :-D
Előzmény: Yogi (61)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 63

Én mindig jól érzem magam ilyen talikon. A fizikai rosszullét az más kérdés :-DD Én sokakkal szívesen találkoznék (újra vagy először), de mindegy, hogy négyszemközt vagy nagyobb társaságban... utóbbiban is létrejönnek mindig kisebb szeparék, hogy Wágner úr örökbecsű kifejezésével éljek. Ezek néha átalakulnak, mert mégis többen vagyunk ott.

Az jó, ha sokat találkozol azzal, akivel a legszívesebben találkozol, de attól még talira is jöhetsz - ki tudja, kivel futsz ott össze, én ezt a kiszámíthatatlanságot is kedvelem, igaz nem mindig van ilyen :-)

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 62
Én tuti nem :)
Előzmény: Csokis (54)
Yogi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 61
Miért, ők sem szeretik a sört? Mindenki málnaszőrt fog inni?
Előzmény: Csokis (54)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 60
:)))
Voltam már pár talin, tudom, hogy milyen. Sőt, fotóztam is, szóval a mászkálás pláne megvolt.
Én ilyen helyeken egyszerűen nem érzem jól magam, bár ezt néha egész jól titkolom... Nem mindig, mert az is előfordult, hogy átment fizikai rosszullétbe :)))
Van egy-két ember, akivel szívesen találkoznék persze - de inkább négyszemközt.
Akivel pedig legszívesebben találkoznék, azzal találkoztam tegnap, találkoztam ma, és talán holnap is fogok :)))
Előzmény: Kilroy (58)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 59

Így van. Szerintem kár aggódni, az ilyen talik azért nagy eséllyel jók szoktak lenni :-) Főleg ha tényleg iszunk a helyszínen, mert az növeli a jókedvet :-D

Előzmény: Törölt nick (57)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 58

Igen, az. Ugyanis ha egy hozzászólásodra hivatkozva az előzőre utalok, akkor a hivatkozott előttire gondolok... logikusan szerintem.

Ez érdekes kérdés. Én azért szeretem, ha egy ilyen, definitíve 'nagy' talin sokan vagyunk, jó a sok régi arcot látni (és persze esetleg újakat is). Még akkor is, ha beszélni nem beszélek mindenkivel. Mert érdemben beszélni mindig csak egypár közel ülővel lehet, főleg ha nagyobb létszámnál esetleg emelkedettebb a hangulat, akarom mondani a zajszint :-) És helytől függően zene is lehet. De néha átül az ember másokhoz, hogy velük is dumáljon. Sőt ilyen talikon még nagyobb beszélgető kör is kialakul néha. Úgyhogy szerintem nyugodtan gyere csak el :-)

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 57
Meg aztán azért egészen a legutóbbi időkig is volt rá precedens, hogy a népek mindenféle felállásban - egészen fakultatíve, önként és dalolva - taliztak, taliznak, néha egészen tisztes létszámban. A medve bőrére inkább majd a helyszinen lesz érdemes inni.
Előzmény: Törölt nick (44)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 56

Azért ebben sem vagyok biztos. A talikon azért még ugyanolyan jó szokott lenni a hangulat. Persze ugyanakkor más is... de ez meg vele jár.

Előzmény: Snakeins (53)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 55
Várjál, nekem már későn van: melyik előző hsz?
Az, amelyiket úgy kezdtem, hogy "szerintem"? :)))
A létszámmal kapcsolatban amúgy nagyon vegyes érzelmeim vannak, mert utálom a tömeget, soha nem voltam bulizós típus, vagyis minél többen lesznek, és minél nagyobb lesz a "ricsaj", annál kevésbé valószínű, hogy én ott leszek, ugyanakkor meg szurkolok, hogy jól összejöjjön ez a tali...
Előzmény: Kilroy (51)
Csokis Creative Commons License 2007.12.16 0 0 54
Eztet itt ne feszegessük kérem, mert aztán a kedves olvtársak a te véredet fogják inni aperitivnek.
Előzmény: Yogi (48)
Snakeins Creative Commons License 2007.12.16 0 0 53
hmm - viszont neked is igazad van.

Talán éppen a talik hordozta hangulattól nőtte ki magát ez a Fórum azzá, ami mostanra lett.
Előzmény: Törölt nick (44)
Snakeins Creative Commons License 2007.12.16 0 0 52
Bölcs is vagy, nem csak szép... én is így látom -
Előzmény: rice (39)
Kilroy Creative Commons License 2007.12.16 0 0 51
Szerintem meg mindkettőtöknek igaza van :-) De azért kissé furcsának találom az előző hozzászólásod első mondatát, mert ez mondani lehet, de tudni... csak feltételezni lehet, a gyakorlatban meg az van, amit ide írunk. És különben is igazatok van, ez itt nem a mindenáron való minél nagyobb létszámról szól. Aki jön, jön, aki nem, nem...
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 50
Na, én is ezt mondtam :))
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 49
Szerintem a többség úgy gondolja, hogy alapvetően igazad van. Mindazonáltal, ha elmegy pl. a fél kocsma topic, meg a fél pft, az már eleve cirka 40-60 ember.

Egyébként, ez itt ugyan enyhén szólva off, de azért a 4-5 alapmondaton kívül van itt pl. ilyen is...
Előzmény: rice (39)
Yogi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 48
Dehogyis. A sört meg kell hagyni a Wagnernak meg a többi rejtői ősnicknek, mer' ők ennek örülni fognak, nekünk meg nem kell meginni azt a büdös löttyöt.
Előzmény: Wágner úr (46)
Wágner úr Creative Commons License 2007.12.16 0 0 47
A 4-5 alapmondat sok, egyetlen szó is elég belőlem, azt meg mindenki ismeri...
Előzmény: rice (39)
Wágner úr Creative Commons License 2007.12.16 0 0 46
Sörrel nem lehet nosztalgielázni, a Söröt inni köll!
Előzmény: Csokis (42)
Csokis Creative Commons License 2007.12.16 0 0 45
Tőlem feltétlen, mert dolgozom. Persze ha nem vagy még kitiltva a volt munkahelyedről, akkor akár ki is jöhetsz meglátogatni.
Előzmény: rice (43)
rice Creative Commons License 2007.12.16 0 0 43

fugyit irtal? szoval mi NŐK tartsuk tavol magunkat Toletek?:)

 

 

rizsa

Előzmény: Csokis (42)
Csokis Creative Commons License 2007.12.16 0 0 42
Ebben szerintem teljesen igazad van. A kérdés az, hogy hány nosztalgiázni vágyó vén fütyit lehet összerántani két ünnep közt.
Előzmény: rice (39)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 41
Csak tessék...
Előzmény: Snakeins (38)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.16 0 0 40
Igen, tudom: egyértelműen dolgozni fogsz :)
Előzmény: sneci (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!