Keresés

Részletes keresés

hc Creative Commons License 2001.06.02 0 0 310
Az elevenesben az volt a legnagyobb ciki, hogy előtte volt egy kis nézeteltérésem a Modortalan Krisztával és fontolgattuk egy ellenbuli ötletét, pont az Elevenben.

hc

Dannie Creative Commons License 2001.06.02 0 0 309
Na jahh,tényleg elég gyatrák voltak!Ennyi idő alatt nem tudom honnan lehetne szponzorokat támogatókat találni.Egyszer a "nagysikerű" eleven centerben rendezték meg.Én nem voltam ott,de hallottam mennyire szánalmas volt az egész buli.
hc Creative Commons License 2001.06.02 0 0 308
Eddig a TV11 szervezte a bulit, de a régi csapatnak szinte hírmondója sem maradt. Főleg nem olyan aki magára vállalta volna a szervezés herce-hurcáját. Ráadásul az utóbbi néhány buli szinvonala borzasztó volt. Viszont legalább volt.
Ha valaki elvállalná a buli engedélyeinek és szponzorainak összeszedését, akkor a technikát és a műsort én magamra válalnám.

hc

Dannie Creative Commons License 2001.06.02 0 0 307
Üdv minden szomszédnak,a szeles Tűzkő utcából!
Látom már egy randin túl vagytok.Nem baj a kosár amúgy sem az erősségem...Más:
Tud valaki valamit az idei Szent Iván éji összezörrenésről?Tavaly nagyon elmaradt...Mi lehet az oka?
syrius Creative Commons License 2001.06.02 0 0 306
Melllya Culpa, de végül is a kétnapos osztálykirándulás és az a tény, hogy csemetémet (kulcs nélkül) ugyancsak oszt. kirándulásról vártam, otthon tartott. Minden bünti jogos, de remélem lesz folytatás és akkor a kezdőrúgást rajtam végezhetitek:-)
Előzmény: WaseK (304)
hc Creative Commons License 2001.06.02 0 0 305
WaseK:
Jó a kondid. Én amikor kimásztam a kádból már nem bírtam a klaviatúráig felemelni a kezem. Sőt reggel, öltözködés közben is nagyon messzinek tűnt a lábam. Lehet, hogy nőttem a kosarazástól? :-)

hc

WaseK Creative Commons License 2001.06.01 0 0 304
Aki nem jött el a találkozóra az vessen magára(sót, követ vagy amit a keze ügyében talál:)Iszonyatosan nagyon kosaraztunk, én személy szerint nagyon jól éreztem magam.

syrius: számodra van egy fenyegetésem.Az oké, hogy megrendelted a kosarazáshoz való időt(mondásod szerint), de ez túlzás volt.Bár lehet, hogy te minuszokban szoktál játszani:)A másik, meg hogy semmi fénykép nem volt.Hol volt a beigért képek áradata?:)

tölgy: süsü vagy(bocs Süsü:)), de igazán nem nehéz eltéveszteni egy iskolát.Azt közöltük, hogy nem a csikihegyek ami ugye köztudottan a felső suli.Kizárásos alapon maradt volna a másik:)

tölgy Creative Commons License 2001.06.01 0 0 303
na akkor én már le se ballagok, mert még mindig nem tom melyik pályán is lesztek!? addig oké, hogy a belső sétaút felőli oldalon, de mely két kersztutca közé esik?:-)
(ja és a holnapi 3naposra még össze kell szednem a sátor, hálózsák egyebeket, pedig olyan kiváncsi lennék a társulatra!:-)
üdv:tölgy
beszámoló lesz azért itt a topikban?
Süsü a párkány Creative Commons License 2001.06.01 0 0 302
Rajtam is fekete póló lesz. De ha ilyen szeles marad az idő, semmit nem fogtok belőle látni, mert még egy pulcsit is felveszek...
johnnybravo Creative Commons License 2001.06.01 0 0 301
Én úgynézki csak farmerban meg fekete polóban , de ott leszek. A svájci hétvégére már csak 10% esély van. :(((
remendo Creative Commons License 2001.06.01 0 0 300
Az igaz! Most nézem, hogy 6-kor van a gyülekező! Megharagudna, ha Ő lenne az utolsó a bölcsiben! :)))))
hc Creative Commons License 2001.06.01 0 0 299
Olyan sokáig hagyod ott porosodni szegény csemetét? :-)

hc

Előzmény: remendo (298)
remendo Creative Commons License 2001.06.01 0 0 298
Majd megnézlek benneteket, ha megyek a fiamért a bölcsibe! :))))))
hc Creative Commons License 2001.06.01 0 0 297
Én viszem a kisebbik fiamat és a súlyfeleslegemet. :-) Róluk könnyen felismerhető leszek.
Labdát hoz valaki vagy elvesszük az ott játszókét? Nekünk van labdánk, bár azt hiszem gyerek méret és garantáltan le van eresztve. :-(

Gyülekező 6-kor a kosárpálya szélén a sétálóút felőli palánk környékén.

hc

ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.06.01 0 0 296
Engem már csak az izgat, honnan fogjuk megismerni egymást. Engem könnyű lesz: keressetek egy kétméteres, kopaszra nyírt néger labdazsonglőrt.:)
syrius Creative Commons License 2001.06.01 0 0 295
Van digikamerám is, ha gondoljátok beszúrhatunk képes beszámolót.
Előzmény: tölgy (294)
tölgy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 294
egy halk kérdés:
fotót szeretnénk eme nagy meccsről? vagy maradjon az inkognitó???? vigyek gépet?:-)
én ugyis csak néző leszek!
és még mindig nem tisztázott az időpont!!!!!!!!!!!!!!kezdet-vég? kb!?
(én melcsiből jövök, és másnap utazok 3 napos másik talira a 40+-os topikkal)
üdv:tölgy
Előzmény: BlackBird (293)
BlackBird Creative Commons License 2001.05.31 0 0 293
BAD NEWS----Sajna holnap nem tudok jelenlenni a találkán, nem tudom lemondani a holnap esti programom:(((( De lélekben veletek leszek, és a következőn (ugye lesz?) tutira ott leszek!!!

Bocsi mindenkitől még1x....

syrius Creative Commons License 2001.05.31 0 0 292
A meccsre (és a pólóra) tekintettel, holnapra átmeneti lehülést jártam ki, magamra is gondolva.
Előzmény: WaseK (291)
WaseK Creative Commons License 2001.05.31 0 0 291
Én a törököt nem ismerem, meg annyit nem fordulok már arra, szóval valaki olyan mondjon helyet aki ismeri:)
Fekete pólóba meg bele fogunk sülni, ha süt a nap.Meg aztán valaki olyat is beszervezünk aki nem is indexes:)
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.05.31 0 0 290
Na télleg, akkor hol találkozunk? Az addig biztos, hogy a Törökben, csak azt kéne eldönteni, hogy hol. Mert gondolom péntek délután azért lesznek egy páran. Mondjuk jöhetnénk mi topicosok fekete polóban. Na milyen ötlet?
tölgy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 289
bocs, helyesen: nem ismerem a telepet!:-)
Előzmény: tölgy (287)
johnnybravo Creative Commons License 2001.05.31 0 0 288
Hadd lássuk azt a csajt. Ha irl nem is tudok jelen lenni de egy jpg-et szívesen megtekintenék róla... :) Egyébként az öcsémmel mi is játszottunk megyei 1. osztályban szóval jól tessék helyezkedni ! ,)
Előzmény: Jessica_atr (276)
tölgy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 287
na és akkor hol? hánykor lesz a néznivalóm? meg a drukkolók csapata? (ismerem ám annyira a telepet, még csak 4 éve vagyok itt!:-)
tölgy
WaseK Creative Commons License 2001.05.31 0 0 286
Na jó, közönségzaj:)Én se akarom ám túlhajtani magamat, még elfáradok:)Meg aztán másnap fárasztó napom lesz.Mindegy ki játszik ki nem, azért egy kis innivalót le tud nyomni a torkán:)
BlackBird Creative Commons License 2001.05.31 0 0 285
Helló-helló, újra itt.... A magam részéről ha tudok menni ( x% , tutira máshol kéne lennem, de lehet, hogy azt lemondom, ha le lehet...)(mehetek, srácok?;))), akkor Süsü csapatát szeretném erősíteni..:))) A kosár valahogy nagyon nem az én műfajom, de azért lélekben szeretnék a pályán lenni:)) Süsü: szerintem hajtsunk a közönségzajra...:))))
syrius Creative Commons License 2001.05.30 0 0 284
OK, de amíg beérek addig az öcsém beugrik helyettem. Jordán Miklósnak hívják, most magyarított az USÁból:-)
Előzmény: Jessica_atr (276)
Süsü a párkány Creative Commons License 2001.05.30 0 0 283
Na jó, akkor palánk. Vagy közönségzaj. Mert évekkel ezelőtt olyan jól tönkrevágtam a térdeimet a kosarazással, hogy még a busz után se tudtam futni, még bandázsban sem. Viszont azóta is irigykedve nézek a kosarazókra...
WaseK Creative Commons License 2001.05.30 0 0 282
Miért pont partvonal?:)
EGyébként az igy szép dolog, hogy nagyjából tisztázzuk ki jön, csak azt is beszéljük meg, hogy pontosan hol is találkozunk?Nehogy aztán másokkal kezdjek el kosarazni:)))
Süsü a párkány Creative Commons License 2001.05.30 0 0 281
Én is jövök, már ha felébredek időben. Lehetek én a partvonal? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!