Keresés

Részletes keresés

un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2806
Olyan kellemes estém volt, szerintem sokatok irigyel majd érte. Gondoltam, megosztom Veletek, hogy lássátok, nem reménytelen, van értelme keresni, próbálkozni... Lehet találni ilyen partnert... ;)
Tegnap este átjött Lola (ez a barátnőm álneve a témába vágó topikokban. Az Ő kérésére nem használom az igazi nevét, ne is kérdezzétek... ) Amikor megérkezett, olyan 8 körül, megkértem, ne menjen pisilni, amíg le nem fekszünk. 11 körül elmentünk zuhanyozni, ekkor már eléggé kellett pisilnie. Kérte, hogy hadd pisiljen egy kicsit. Nagylelkű voltam, de azért a kezemet a megfelelő helyre tettem. Ennek eredménye egy kellemes kis ujjazós zuhanyzás lett. Ez megadta az alaphangulatot az estéhez. Ami ezután történt az maga volt a csoda. Miközben az ágyban a punciját nyaltam és ujjammal izgattam, ki-ki spricceltek kisebb adagok. Nagyon izgató volt. Majd rámült, és miközben magába fogadta férfiasságomat pisilt. Ezt még párszor eljátszottuk... Leírhatatlan érzés úgy behatolni, hogy a lány közben rádpisil. És Lola is azt mondta, hogy csodás érzés, úgyhogy javaslom Nektek, próbáljátok ki, ha lesz rá lehetőségetek. Lola egy kicsit korábban élvezett el, mint én. Az orgazmusa pillanatában egy viszonylag nagyobb adag pisit engedett rám (ő volt felül). Ezt már én sem bírtam és ott helyben elélveztem. Csodálatos volt.
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2805
Örülök, hogy tetszett. Kedvesem ma nálam tölti az éjszakát. Esetleg majd mesélek ezt-azt... ;) Egyébként igen, a pisinek (ellenkező nemű egyedé természetesen) a látványa, illata, érintése teljesen fel tud húzi. Olyankor alig bírok magammal, azonnal hozzá szeretnék érni a lányhoz. (ha a barátnőm az illető, nem is szoktam sokat teketóriázni... ;))
A fórum, amit Kanis linkelt ontopic, egy kicsit máshogy. Engem az a része is nagyon érdekel a pisis játékoknak. Ha gondolod, nézd meg, ha tetszik írj (oda is)!
Előzmény: goldeen (2802)
Kanis Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2804
Nézz be ide, néhány nagyon jó hsz. olvasható ott (bár itt lenne).
Előzmény: goldeen (2802)


goldeen Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2802
Ez a hozzászólás rendkívül izgató volt, köszönöm! Bár nem a legjobb pillanatban, de kell nekem ilyenkor is bepillantani a fórumra... :-))) Jó látni, hogy vannak még rajtam kívül is "ilyen elvetemültek", akiket a pisi látványa, érzése ennyire fel tud húzni.
Előzmény: un uomo onesto (2801)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2801
Egyébként, amit még nagyon szeretek, az az amikor szeretkezés közben kedvesem, amikor elélvez rámpisil. Ezzel úgy fel szokott húzni, hogy nem sokkal később én is utána megyek. Nagyon szeretem... :)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2800
hát nem tudom, hogy az konkrétan milyen, de mi már csináltunk olyat, hogy ujjazás közben belülről elég erős hatást gyakoroltam a hólyagjára. És amikor éppen élvezett, megint megnyomtam a hólyagját, amitől az orgazmusa ritmusában a tenyerembe csorgatta a pisijét. Nagyon jó volt... :)
Előzmény: Dokee (2791)
faipari kártevő Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2799
az arcára akarok pisilniiii
ezért:) szívesen lennék a helyében;)
Előzmény: pöttöm iszkiri (2798)
pöttöm iszkiri Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2798
Miért szerencsés?
Előzmény: faipari kártevő (2797)
faipari kártevő Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2797
Szerencsés a párod!!! Ő is csinálta már Neked?
Előzmény: pöttöm iszkiri (2796)
pöttöm iszkiri Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2796
Mi is rég csináltuk már a párommal:(.

Pedig nagyon jó volt egyszerre beleélvezni, és belepisilni a szájába...

Érezni akarom nyelvét a puncimon, és az arcára akarok pisilniiii:D
faipari kártevő Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2795
Mi is próbáltuk egyszer (vagy egy éve) a drágaságommal... Nyaltam a punciját, ő meg eszméletlenül fel volt izgulva és belecsepegtetett egy kicsit a számba. Még most is erekcióm lesz, ha eszembejut. Szívesen megtenném vele újra, oda-vissza.
joci34 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 2794
SZIASZTOK!PISISZEXHEZ FIATAL,CSINOS LÁNYOKAT KERESEK.cycle74@freemail.hu
goldeen Creative Commons License 2009.03.10 0 0 2793
Ismertem egy olyan lányt, aki csak úgy érezte jól magát, ha arcon ült. Ha rájött, pisilt, és csak csücsült tovább, néha előre-hátra, jobbra-balra mocorgott, hogy ne legyen egyhangú az ücsörgés...
Előzmény: Törölt nick (2792)
Dokee Creative Commons License 2009.03.07 0 0 2791
Sziasztok!
A keleti, pisiltetős ujjazást próbálta már valaki a partnerével?
(Pl. az Asian Juice c. szexfilmben is látható ez a technika)
Dokee Creative Commons License 2009.03.07 0 0 2790
f
kék öngyujtó Creative Commons License 2009.03.07 0 0 2789

Tévedtem, a sex az csak sex, nem kell romantikus maszlag. Ha a szerszám stimmel csináld amig jol esik, a lényeg ne szeress senkit, csak élvezd az életet.

Nem rég talélkoztam egy uj pasival, és máraz elsőeste elmondtam, kéne pisilnek, szeretnéd ha rajtad tenném azt? a választ nem, de nem hagytam annyiban kivittem magammal a wcre, és rávettem, tartsa a pinámon a kezét amig kifolyik belolem a pisim, a reakcio rendben volt, de nem akar ennél tobbet, pocsék szerető minden téren, de szép dolog tesztelni az embereket. Sok szerencsét és bátorságot a sexben,csók. valaki akit nem szeretnek viszont

goldeen Creative Commons License 2009.02.19 0 0 2788
Ezt tudom, nem is az a probléma, hanem hogy ritkán járok az index fórumon. Persze ha tudnám, hogy mindig találok itt egy kis izgató pisis sztorit, vagy egyáltalán valami kis pisis hozzászólást. No de addig is pisiljetek csak bátran, egy kis pisi csak jó lehet!
Előzmény: Kanis (2787)
Kanis Creative Commons License 2009.02.19 0 0 2787
Ha nem is levél, de van megoldás. Beállítások...Kedvencek rendezése: utolsó hsz. dátuma szerint... Akkor az alvó topikok leghátul vagy meg se jelennek (ha a kedvencek száma kicsi), a feltámadó topik meg legfelülre kerül.
Előzmény: goldeen (2786)
goldeen Creative Commons License 2009.02.18 0 0 2786
no, örülök, hogy újabb bejegyzések születtek a témában. kár, hogy nincs olyan funkció, hogy levelet kapjak arról, ha egy fórum végre reaktiválódik. no de ne is erről beszéljünk ugye, vannak itt ennél ragyogóbb témák is... régen írtam ide, engedjétek meg, hogy megosszam veletek legnagyobb örömömet, ami érhetett az életben: találtam egy olyan lányt, aki élvezettel belepisil a számba, kérés nélkül is. azért, mert tudja, hogy élvezem, és ő éppen azt élvezi, ahogy én élvezem. sajnos legtöbbször nincs időnk arra, hogy megfelelően előkészüljünk (sok tea, ananász, stb.) de a néha kicsit szúrósabbra sikerült nedű pici kis kellemetlenségét sokszorosan kárpótolja az intimitás, a pillanat intenzíven fellángoló érzelmei... a legjobb, hogy nem kell titokban mással, hanem mindent és bármikor azzal a személlyel, akit mindennél jobban... és ha szabad egy tanácsot adnom: ne féljen senki rákérdezni konkrétan, rámenősen, céltudatosan, mert ha bejön a dolog, akkor a társad tényleg mindenben a társad... no nem ömlesztem tovább ide ezeket a foszlányokat, további szép estét mindenkinek!
Előzmény: Törölt nick (2785)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 2785

   Áll a topik egy hete... :(

 

Pedig a téma többet érdemel... !!!

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 2783

   Szerintem nagyon "jó" ide ez a videó...

 

   Pont azt mutatja be, hogy mi NEM az, amiről itt beszélünk napok óta...

Érzelem, élvezet nélkül, undorral, egy videó kedvéért...

 

   Végigcsöpögtetthette volna a csaj lábait, karját, hasát, puncijába is csepegtethetett volna egy keveset... És végül a szájába... sokkal élvezetesebb lett volna... Mosolygós csaj nyelvére, fogára... mellbimbókat ki is hagytam...

 

   Nem tudok képet feltölteni, lehet, hogy mail- ben küldök...

Előzmény: kék öngyujtó (2782)
kék öngyujtó Creative Commons License 2009.02.10 0 0 2782

 

van gyogyszer amit szebb arckifejezéssel veszek be, mint ez a nő a hugyát.

borzalmas volt nézni. a vége aranyos, végig azt hittem traumája lessz a csajnak.

nem tudom elhinni, hogy van aki ezt élvezi, ennyire liberális még én sem vagyok.

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2781
Előzmény: kék öngyujtó (2777)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2780
én szerintem teljesen két külön téma a pisilés mint a szexualitás színesítése és a bepisálás ami úgy gondolom öncélú s pont ezért más tészta.
Előzmény: Törölt nick (2778)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2779

   Szerintem is inkább a vizualitáson van a hangsúly, nem a lenyelésen...

 

Ezt újra nem részletezem, korábbi hozzászólásaimban leírtam...

 

   Nem az undort, hanem az izgalmat, élvezetet kell fokozni egymásban...

 

Kár bármit erőltetni, fokozatossággal úgyis magától jön, aminek jönnie kell, ez kialakul közben...

Előzmény: kék öngyujtó (2777)
kék öngyujtó Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2777

 

Tudjátok, komolyan mondtam, hogy erős hatással van rám a pipi sex alatt.

de lenyelni? nem is tudom, pár cseppet, ha az illető fontos boztos tetszene is.

de lenyelni, mint egy folyadékot, ez nekem még bizar.

elfogadom aki szereti, de nekem nem ok.

ezt le lehet küzdeni?

édifiu Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2776
Én imádom a pisit,mikor a puncibol rámfolyik a farkam is felál töle annyira jo.persze ha valaki olyan csinálja aki élvezi mertcsak ugy jo.de szeretem ha számbapisilnek fantasztikus érzés.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2775
Igen, erről van szó!
A fétisek az átlagtól eltérő dolgok.
Csak sokan azt hiszik, lefelé, a primitívség irányába!
Pedig mennyire nem így van, hanem felfelé! Sokkal nagyobb igényességgel lehet csak jól csinálni!

Csak az egyszerű, "pina, pina, punci" szemléletű emberek ezt csak lefelé való süllyedésnek tudják elképzelni, szegényes fantáziájuk által, primitíven, gusztustalanul.

Pedig éppen ellenkezőleg, ez az átlag "dugás"- hoz képest éppen felfelé emelkedik ki, igényesen, apró részleteivel együtt...

Az, hogy el tudd fogadni a másik ilyen irányú információját, megtapasztalását. Ismételni nem akarom az előttem írót, akire pont reagálok, mert nagyon jól elmondta.

Ez a téma is érdekel nagyon, de hogy én is hozzátegyek példát az előzőkhöz, a saját fétisemmel példűálózom az előbb említettekre.
A női nem nemi táji vonzalmak, láb, kar sem mindenkinél jönnek be, hanem ha olyanok, amik megfognak, és ehhez az élvezethez a partner pozitív reagálása is szükséges.
Nyilván egy feszülő női comb, kar élvezete sem ugyanazt a vágyat fogja átéltetni, amit egy vaginás, hímvesszős aktus, hanem részben hasonlót, részben eltérőt...
A pisi is ilyen...

Nagy átélőképesség, fantázia kell hozzá, talán ezért is értik meg kevesen.

Pedig milyen összetett, komplex élményt nyújthat!

Hozzáteszem, bár ezt már korábban írtam, de összefoglalásként:
(Szerintem ezen fórumon "törzs"tagok közül mindannyiunk nevében megfogalmazhatom):

Ezek a fétisek, vágyak nem a "normál" nemi vágyak helyett, hanem mellettük vannak, nagyon jó kiegészítésként.

Külön-külön is élvezet lehet a kétfajta vágy, de ha összehangolódik, szerintem hatalmas élvezetet tud nyújtani!
Előzmény: kék öngyujtó (2774)
kék öngyujtó Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2774

 

Ez nem sex, ez annál sokkal több, mint hogy valakivel az ember kefél, análisan

vagy bármilyen más módon. A pisilés alatt nem az orgazmus a stress téma.

Csak a nyaugalum marad, és a másik teste egy uj dologgal gazdagodik.

olyasmire kell figyelni , amire amugy nincs mód. a légzése a testhőmérséklete,

léveznie kell , egy olyan dolog elengedését , amire soha másképp

nincs lehettőség. Nem olyan mint ha kinyal valaki, az személytelen és nem nagy

dolog. De hogy a pisidet ismerje érezze a börén , az egészen más!

Csak olyannal szabad megtenni aki igazán fontos.

sok szerencsét mindenkinek, nagyon megéri.

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 2772

   Bárcsak mindenki így látná a dolgot!

 

Hihetetlenül vágyom egy olyan együttlétre, ahol tabuk nélkül átélhetem a lánnyal, kölcsönösen, az ilyen "apró" vágyakat, de mély átéléssel...

 

Az egymás pisijének vizuális látványát, érzését, mellette persze "normál" szexuális vágyak megélését is...

 

A pisit, és az egész női test szeretetet, vagy a kettőt kombinálva...

 

Pl. mély tekintetével rámnéz a lány, széttárom szeméremajkait, és közben kifeszülő könyökhajlatai közül, ami két oldalról csábít közvetlenül nemiszerve mellől, elkezdi csöpögtetni lanygyos nedvét... Eközben pajzán szemekkel néz, mosolyog, könyökhajlati erei, gyűrődésvonal rajzolatai talán fokozzák az izgató látványt, a pontot az "I"-re a széttárt nemiszerv teszi rá, főleg ha megindul belőle a... :)

Előzmény: kék öngyujtó (2771)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!