Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

atiwrc Creative Commons License 2016.09.30 0 0 141

Zebra!
Hétvégén hogy fogod tudni venni a dolgokat vasárnap?

Blancpain, ETCC, TCR üti egymást, (ha már felvételről adja a sporttv igazán rakhatták volna máshova a tcr-t.....)

Ha még lesz vasárnap is EuroSport2-m akkor én az ETCC-t tervezem HDD felvevővel venni, a TCR-t pedig VHS-re.

veghmarton Creative Commons License 2016.09.26 0 0 140

MotoGP R14

https://mega.nz/#!7k0VWZoA!z5a6cjjHwZPhA1QURotDSAnfdtdO_vmNG4kaATNM8jo

jordof1ferrari Creative Commons License 2016.09.21 0 0 139

Szuasztok en egy le mans fan vagyok  es mar 3 honapot varok arra h akarmilyen minosegben felrakja a le mansi 24 oras szabadedzeset 1.idomerojet warmupjat es magat a versenyt.

veghmarton Creative Commons License 2016.09.21 0 0 138

divatdruki :D Ha pedig megnézed angolul akkor vérbeli, harcos true-druki vagy :D

foxbed Creative Commons License 2016.09.20 0 0 137

Elég csak a GP kategória!

Előzmény: foxbed (136)
foxbed Creative Commons License 2016.09.20 0 0 136

Sziasztok!

MotoGP német,osztrák,cseh,angol,SanMarinoi (9,10,11,12,13.) futamát hol találom?

Data.hu-ra megoldható?

Köszi előre is...

atiwrc Creative Commons License 2016.09.20 0 0 135

Miért lenne fura? F1-en kívül nem sok autosport dolog kerül fel oda. Más autosportos oldalakról szokták szerintem átvenni.
Vagy az ottani feltöltő felrakja a mag-ra is.
Wtcc is össze vissza hol ES hol M4, hol kimarad, pl az orosz, amit itt kergettem már hónapok óta, hogy az enyémet letörölhessem a hdd felvevőmről végre.
GP2 elvétve néhány darab, de ott is nem mindkét futamok. DTM(bár mintha több lett volna év elején)  és GP3 egy darab sincs.

Szóval, nem hinném, hogy egyhamar ott megfog jelenni bármiféle Le Mans 2016. Nagyrészt én láttam az egész versenyt, de 3 dvd-n itt van az egész, igaz elég pocsék minőségben, de aki tényleg nem tud várni néhány hónapot vagy akár egy félévet, ha igazi autósport fan, nem csak divatdruki akkor betudja szerezni angolul.

Előzmény: veghmarton (130)
atiwrc Creative Commons License 2016.09.20 0 0 134

Tényleg csak 1-2 szer ismételtek TCR-t. (Végre nem TRC a neve a honlapjukon, így több mint 1,5 év után :D)
Tempo-ból is már jóval kevesebb ismétlés van mint év elején, a többi műsort nem nagyon figyelem hogy most élő foci vagy foci ismétlés harmadszorra....

TCR-t felvettem, megpróbálom jövőhéten feltölteni.

Az egy dolog hogy felvételről adják, de azt hiszik, hogy egy autosport rajongónem fogja átnyomni az F1 rajtra 14:00-kor?
( olyan nincs hogy  csak TCR rajongó valaki :D)

Rövidebb volt mert biztos nem tartott 14:15-ig, de még nem volt vége mikor a neten már kezdődött az F1 warmup lap, ami a tv-hez képest késig jó fél percet.

A magyar kommentár meg....., ha már felvételről adják úgy hogy épp akkor rajtolnak akkor a közvetítés helyett muszáj a kommentátornak mindenféle adatokat felsorolnia 1,5 körön keresztül ahelyett hogy közvetítené a rajtot és az első köröket. Azokat majd elpufogtathatná mikor leül a versenye, meg elfogyott a mondanivalója...

-----

Az EWC rajtot felvettem a SEP-es rossz minőségbe , gondoltam néhány körig hátha mondanak valami érdekeset. Hát kaptam a képembe 3 vagy 4 szer KIA reklámot, ok, hogy csúszott a rajt, de láttunk 3 percet a kezdésből és már nyomták is el. Furcsa volt a FIM logó, mert nem köszöntek el, közbe meg utána a motul reklám alatt vígan dumál Várhegyi meg talán Vörös. Ez alapján ők nem azt a képet látták, amit én a tv-be (vagy a bejövő jelet, vagy eurosport playert nézték esetleg?). Viszont akkor a rajt csúszásának okát hogy a fenébe nem látták, nekik az akkori reklám alatt is kellett akkor lennie képüknek.
A másik dolog, hogy legalább a rendező bevághatott volna egy képet hogy mikor lesz még élő bejelentkezés és melyik adón, mint szokott ez lenne Le Mans vagy Spa 24 esetében. Erre fel a FIM logó utáni ajánlóba mit mutatnak? ewc közvetíts vasárnap 07től 15ig, a szombat le van sz..va, hogy aznap még jópár órát adnak belőle.


Az Eurosport.hu tvműsoránál sajnos átváltottak arra változat amit a külföldi lapjaik is használnak. Már az is nagyon bosszant hogy oldalra felé kell sokat húzni, mire egy napot végignéz az ember(pc-n és telon is fárasztó), de azt már nem értem mi a jó büdös francért kell elrejteni a pontos kezdési időpontokat, egyesével felé kell húzni az egeret, vagy telorol rákattintani és akkor mutatja mettől meddig tart. Na de sok műsornál (főleg a hosszúaknál) ez nem működött nálam, így legfeljebb szemre lehetett tippelni a csíkok hosszúságaiból.....


ERC-t meg akartam nézni a torrentes autosport lapon, hát azt hittem nem jól látok, egy cseppet hiányos az idei év, nem magyar, hanem még angolul sincsenek fent a legutóbbi versenyek. :(

Előzmény: Zebra003 (132)
manta123 Creative Commons License 2016.09.19 -1 0 133

Heló zebra a lemans 24 órás minden mozzanatát hol találom bele értve a szabadedzés, az időmérők, be melegítő edzés és a verseny?

Zebra003 Creative Commons License 2016.09.18 0 0 132

Az ERC-t felvettem. Én az egyik motokrosszal jártam így, elfelejtettem felvenni, és nem adták többször, máskor meg négyszer is ismétlik. A lett ERC-t pont nem ismétlik egyszer sem.

 

Az EWC-t nem vettem, mert egyszerre volt a superbike, tcr, forma 1, negyedik már nem fért bele. A WEC is meg van.

 

A tcr-t nem vetted véletlenül? Az eleje kellene a 2. körig. Ezt se értem, ha felvételről adják miért kell pont vasárnap délben adni, amikor általában mindig van valami verseny. És miért nem tudják ismételni? Egy tcr versenyre emlékszem, amit ismételték a követekező szerdán.

 

 

Előzmény: atiwrc (131)
atiwrc Creative Commons License 2016.09.18 0 0 131

ERC Lettország 1.nap-ot sikerült felvenni?

Viharvolt, le áramtalanítottam mindent, aztán már 23:48kor riadtam fel :(.

WEC Austin, EWC Paul Ricard-ból rögzítel valamit?

veghmarton Creative Commons License 2016.09.14 0 0 130

http://data.hu/dir/imd0r50hxa391459

Itt van két kvali, meg a vége, meg összefoglaló. A tavalyi is valamikor fél évre rá érkezett meg egészben, gondolom majd idővel az ideit is feltölti csak nincs ideje. :) NCore-on sincs még fent amúgy, ami elég fura, eddig mindig fent volt pár napra rá. 

manta123 Creative Commons License 2016.09.14 -1 0 129

Szia zebra a lemans 24 órás minden mozzanatát hol találom bele értve a szabadedzés, az időmérők, be melegítő edzés és a verseny?

veghmarton Creative Commons License 2016.09.13 0 0 128

Szia! Sajnos elfogyott a tárhelyen a helyem, azért töröltem őket. Mindig az utolsó 2 futamnak lesz hely, érdemes gyorsan letölteni.

Nem tudom hova máshova engednek több GB méretű fájlt feltölteni, de megpróbálok kitalálni valamit.

Előzmény: Norbi2101 (127)
Norbi2101 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 127

Veghmarton!

Köszi a MotoGP -s feltöltéseket.

Az Osztrák és a Cseh Nagydíjat feltudnád tölteni újra mert nem elérhető.

Előre is köszi!

 

veghmarton Creative Commons License 2016.09.12 0 0 126

MotoGP 2016 R13

 

https://mega.nz/#!aol3FLjR!HFEWj3RyQ-MDymRO_L6AlO6EioXCtgTGhxO2RqFWLbQ

atiwrc Creative Commons License 2016.09.07 0 0 125

ES2-es WEC-et nem tudtam volna felvenni így az nekem sincs meg.

Ha jól látom nem csak a 17es hanem a 19es sincs fent media klikken, jól számolgattam, hogy a hiányzó 17es részt augusztus 9-én kellett adniuk?
Nem rémlik hogy m5ről vettem volna fel Hungaroring magazint szóval lehet az nekem is kimaradt :(.

Pár hete volt egy kedd ami szintén kimaradt valószínűleg a 16.-ai , bár a tvanimare csütörtökre írja, szóval azt hiszem 23.án kettőt is vettem fel.

Tegnap megint sikerült lekésni és nem felvenni :(

Előzmény: Zebra003 (124)
Zebra003 Creative Commons License 2016.09.06 0 0 124

Így jártam a WTCC magazinnal:

Az augusztus 6-ai wtcc magazin nem tudtam felvenni, mert akkor kezdődött az olimpia és megvariálták a műsort. Ezért letöltöttem a mediaklikkről, amit belinkeltél, a 7. részt, de a kép ugrál, mintha rosszul kódolták volna. Aztán lentebb írtad, hogy ez volt 07.23-án is, azt úgy vettem fel annak idején, hogy az elején 3 perc lemaradt. Gondoltam, hogy összerakom a mediaklikk-ről az elejét és azt, amit felvettem. Aztán másnap keresgélek a videóim között, és megtaláltam a teljes felvételt. Ezek szerint adták még valamikor a két dátum között, és a 08.06-ai a második ismétlés volt. Szóval a lényeg, hogy meg van az M4: WTCC Magazin Portugália. Azt, hogy mit adtak 08.06-án nem láttam, de a mediaklikk szerint a 7. rész volt.

A dtm magazinnal nincs probléma, a data-n már fent van.

 

Egyébként a wtcc, gp2, gp3, dtm, erc megvannak, mindegyik. Egyet nem vett fel valamiért: 2016-07-24 ES2: WEC Nürburgring 18:00-19:15 (élő)

És a hungaroring magazin 17. része hiányzik. Nem tudtam, hogy lesz az M5-ön, ismételni nem ismételték, és a mediaklikken sincs fent.

 

Előzmény: atiwrc (121)
veghmarton Creative Commons License 2016.09.06 0 0 123
Jenny93 Creative Commons License 2016.09.01 0 0 122

Szia! Köszi szépen! :) Kérlek, ha esetleg módodban áll, az elkövetkező versenyeket is töltsd majd fel :)) 

Előzmény: veghmarton (120)
atiwrc Creative Commons License 2016.08.31 0 0 121

Zebra!
Melyik M4-es wtcc magazint késted le Augusztus 6-án? A portugáliai (Villa Real) összefoglalót?

Ha jól gondolom csak az lehetett, mert Augusztus 7-én írtad a hsz-t és akkor volt az Argentin wtcc futam.

Valahonnan máshonnan sikerült beszerezni azóta?

Itt még úgy látom fent van:
http://www.mediaklikk.hu/video/wtcc-magazin-7-resz/

De innen sajnos nem tudom rögzíteni, mert a sokszor átugrik a felbontás rossz minőségbe.

Viszont! Mint említettem, mostanság néhány dolgot(gp2,gp3, wtcc) ilyen pocsék minőségben(SEP= 10ó/dvd) felvettem a HDD felvevővel, hogyha kellene esetleg a magyar hang.
Sajnos valami miatt a Line1-ről (scart-os "decoder" elnevezésű bemenet) vett dolgokat, amik SEP minőségűek, nem tudom kiírni DVD-re (csak valós időben másolhatja át), de a Line2-ről (RCA bemenet) SEP dolgokat viszont ki engedi írni. Ezért mostanság az SEP-es felvételeket a Line2-ről vettem fel. Sajnos kiderült, hogy az újra írható DVD-re (bár lehet az is kavar hogy +rw és nem -rw) ezeket a SEP-es dolgokat mindenféleképpen valós időben másolja, mindegy hogy Line1 vagy Line2-ről volt felvéve. (Azért egy 10órás LeMans valós időben átmásolva elég érdekes lenne, kiváncsi lennék milyen lenne a dvd mire megírja.....).

Mivel már nagyon kellet a hely úgy gondoltam egy fene egyszer engedem neki hogy a gyormásolás mellet még +20+30 percig írogassa az újraírható dvdmet.  A kíírással nem is volt gond, gépen is le tudom elvileg játszani, viszont a Handbrake és más program sem látja normálisan a lemezen a SEP-es dolgokat, csak a többi videot engedi lerippelni, azokat nem. Az említett két problémás videó egy M4 dtm Zandvoort magazin és egy M4 Portugália wtcc magazin volt. Mivel ezeket nem tudtam lerippelni, nem is akartam törölni a HDD felvevőről. Elviekben csak a többit töröltem.

Ma használni akartam újra a dvd+rw lemezemet és ilyenkor lecsekkolom mindig formatálás előtt hogy minden megvan-e rippelve PC-n, (természetesen  a két M4-es videó nem volt ott mivel nem tudtam rippelni), a HDD felvevőn viszont a Zandvoort-os DTM-et találtam csak meg, nem tudom hogy akkor töröltem véletlen az M4 wtcc-t vagy hova lett :/.

Hosszú lett a leírás de a lényeg, az hogy még meg van (ilyen pocsék minőségben) újraírhatón, csak kérdés hogy mit kezdjek vele, próbáljam valahogy a .vob-okat gépen elrakni és majd ügyködünk vele(szükségem lenne az újraírhatóra...) vagy sikerült-e beszerezned máshonnan azóta?

Ja majdnem elfelejtettem, hogy a videó dátuma a valós időben történő másolás miatt 08.23-ra változott, de videó neve szerencsére tartalmazza a dátumot is és ott 07.23 10:10 perc van megadva. Visszakerestem a műsorújságaimat, és az F1 Hungaroring-i FP3 előtt volt ilyen hogy:
2016-07-23 Szombat M4: WTCC Magazin Portugália 10:15-10:45

Neked akkor sem sikerült felvenned?
Vagy most esetleg valamifélév összefoglaló/argentín előzetes témájú magazin volt?

Köszi a mihamarabbi  választ!

Előzmény: Zebra003 (106)
veghmarton Creative Commons License 2016.08.30 0 0 120

MotoGP 2016 R11

https://mega.nz/#!2wNz2aqT!kvFvy43kXef2SBm60_GWISg7jaPRTqCV__8RoCgQRxc

veghmarton Creative Commons License 2016.08.30 0 0 119

MotoGP 2016 R10

 

https://mega.nz/#!7x1TwBpY!71MFPOvqX2QubMy57Lmml8iR_YnAxFWbUKHo2E4NAs4

veghmarton Creative Commons License 2016.08.30 0 0 118
veghmarton Creative Commons License 2016.08.30 0 0 117

Én most töltöm le Ncore-ról, ha lejön feltöltöm valahova aztán linkelem ide.

Előzmény: Jenny93 (116)
Jenny93 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 116

Szia Zebra! Sikerült felvenned az elmúlt három MotoGP futamot? (Sachsenring, Spielberg, Brno) Ha igen, kérlek, amint időd engedi tedd fel őket :) Köszi előre is :) 

manta123 Creative Commons License 2016.08.25 -1 0 115

Heló zebra a lemans 24 órás minden mozzanatát hol találom bele értve a szabadedzés, az időmérők, be melegítő edzés és a verseny?

jordof1ferrari Creative Commons License 2016.08.19 0 0 114

Szia hamilton66

Ha a TALALKA PR szot elkuldod SMS-ben a 0690888370 es telefonszamra es elkuldod a 12 szamjegyu kodot azt beaktivalom es utana megadod az e-mail cimed akkor kuldom a meghivot.

hamilton66 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 113

Valaki nem tud adni Ncorevagy Teracodmeghívót Moto Gp futamok miatt

Előzmény: veghmarton (112)
veghmarton Creative Commons License 2016.08.12 0 0 112

Köszi, ez jó :) De a plugin továbbra is tökéletes jutubhoz és máshoz :P

Előzmény: dhp (111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!