Keresés

Részletes keresés

mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.05 0 0 16
Sajnos a szöveg lemaradt, de az ábra önmagáért beszél! :)))
Előzmény: mosogep-szerelo (15)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.05 0 0 15
egy érdekes diagramm a vízkőréteg vastagság és a + áramfelvétel összefüggéséről.
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.04 0 0 14

 

 

Szia Zsuzsó!

 

Ha a Whirpool-od 9 éves és még megy akkor mi a problémád vele? :)

Az egy nagyon szép kor, dícséret illeti a gyártót! Szerintem is jobb a felültöltős, kisebb helyet foglal, ami jelentős szempont, a csapágyazása is jobb.

Én a túl bonyolult szerkezeteknek nem vagyok híve, max a centrifuga fordulatszám legyen változtatható, annak van értelme! Ezek a gépek elektronikásak, de azt is lehet javítani általában. A kombinált mosó-szárítóknak nem vagyok híve, ha mindenképpen kell a gépi szárító jobb külön gépet venni! Talán a német gépek a legjobbak, de ez szubjektív! Nekem Zanussi van! :)

 

Üdv!  mosogep-szerelo

Előzmény: Zsuzsó (13)
Zsuzsó Creative Commons License 2005.04.03 0 0 13

Sziasztok!

 

A mi mosógépünk 9 éves. Whirpool. Kicsit nyöszörög, néha meg kell löködni, hogy elinduljon, szóval szerintem nincs neki ugyanennyi hátra...

 

Milyet érdemes venni? Egyáltalán melyek a jó vagy nagyon jó típusok? Kell-e a nagyon digitális, és agyon-automatizált?

 

Én mindenképp a felültöltőset favorizálom, igaz, hogy drágább talán, de nekem bejött nagyon.

 

Mosógép-szerelő: ha nem titok Te milyet vettél?

 

Egyenlőre kimos, de hátha hirtelen kell dönteni...

 

Zsuzsó 

mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.03 0 0 12
Hát Apám én ezt nem értem! Talán ha kibontanád???
Előzmény: rali (11)
rali Creative Commons License 2005.04.03 0 0 11
Azt, hogy *****.
Előzmény: mosogep-szerelo (10)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.03 0 0 10

 

 

Barátom mond már el mit jelent ez??? Plíz!

Előzmény: rali (9)
rali Creative Commons License 2005.04.03 0 0 9
*****
Előzmény: mosogep-szerelo (8)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.03 0 0 8

 

 

Hűha!  vízlágyításban nem vagyok profi, de köszönöm, hogy így megtiszteltél! :)))

Előzmény: Csokis (7)
Csokis Creative Commons License 2005.04.03 0 0 7
Én is valami hasonlóra gondoltam, örülök hogy egy profi megerősített ebben. Köszi a választ!
Előzmény: mosogep-szerelo (6)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.03 0 0 6

 

 

Szia!

 

Írtam egy szép hosszú hozzászólást, de valami okból kitörlődött, tán a calgon bosszúja? :)))

 

Előbb a személyes "gyakorlatomat" írom le: Én még sohasem vettem + vízlágyítót a mosópor mellé! Semmilyen márkát! Mégis 14 évig szolgált minket az ENERGOMAT, majd lecseréltük egy modernebbre, pedig még tette volna a dolgát "szegény"!

Többféle kémiai vízlágyítót lehet kapni, nem csak a fent nevezettet, szerintem túl nagy külömbség nem lehet közöttük, de ez csak az én laikus véleményem! Azon is el lehetne gondolkozni, hogy szabad-e vizeinket még több kemikáliával szennyezni?

Aztán vannak más elven működő vízlágyítók is, azok nem kapnak akkora publicitást!

A mai modern mosógépeket nem húsz évre tervezik, mint a régi magyar és NDK gépeket, tehát ha calgon, ha nem calgon előbb-utóbb elromlik bennük valami! Ez van! :(((

 

mosogep-szerelo

Előzmény: Csokis (5)
Csokis Creative Commons License 2005.04.03 0 0 5
Akkor jövök is egy kérdéssel, köszi! Van bármi értelme a Calgon-féléknek? (Mármint a Henkel-félék hasznának növelésén túl?) Mindig úgy gondolom, hogy olyan drága, hogy évek alatt tuti ráköltöm a mosásra azt a különbséget, amivel -esetleg- tovább tart tőle a gép. Egyáltalán, tényleg tovább tart?
Előzmény: mosogep-szerelo (4)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2005.04.03 0 0 4

 

 

Hali!

 

Gondoltam felhozom a topicot, így nem kell újat nyitni!

Szívesen várom a kérdéseket mosógép ügyben, remélem tudok válaszolni! :)))

 

mosogep-szerelo

_HOK_ Creative Commons License 2002.10.09 0 0 3
Küldj egy emailt az AEG ügyfélszolgálatának.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (-)
G.B.Bejja Creative Commons License 2002.10.06 0 0 2
Kimentem a fürdőszobába, mert ismerős volt a márka, de a miénk SIVAMAT.((
Szerintem nem sok olyan van, amit ne tudnál kitalálni, de ha mégis, szerintem egy nagy boltban ahol árulnak ilyet / Média Markt, stb/ biztos tudnak egy használati utasítást fénymásolni.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (-)
Schizo Frame Creative Commons License 2002.10.06 0 0 1
Nézz körül otthon jobban: hátha van olyan papír ami jó bele!

Ne érd be a másolt fénnyel: használj eredetit!

Előzmény: Hayloft Ezekiel (-)
rali Creative Commons License 2002.10.06 0 0 0
0 ilyen dokumentummal rendelkezem.
Előzmény: Hayloft Ezekiel (-)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.10.06 0 0 topiknyitó
Hali!

Van egy gondom. Vettünk tesómmal egy mosógépet és nagyon aranyos meg szép, csak nincs hozzá semmi papírunk. Használtan vettük.
Úgy hívják, hogy AEGH Öko_lavamat 4752
feltúrtam a netet, de nem találtam sehol használati leírst róla sehol. Ha tud nekem egy ilyet prezentálni akár egy fénymásolás erejéig akkor jövök neki egy Guinnessel!

köszi,

Hayloft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!