Keresés

Részletes keresés

karbalán Creative Commons License 2005.06.24 0 0 188
Dskywalker kiegészítő történetei itt:http://www.fanfiction.net/s/2444700/5/, immár a Nyári történet összes eddigi fejezetéhez. Írjatok légyszi (vagy lécci (vagy legyetek szívesek :)) review-t.

Aki pedig azt szeretné tudni, hogy kit látott Harry a temetőben, már nem kell sokáig várnia :).
Enelen Creative Commons License 2005.06.24 0 0 187
Helotok! Felkerult nehany slash forditasom ide:

http://www.fanfiction.net/u/788390/

Egyik se tul durva vagy valami, az Ordog ugyvedjet kulonosen ajanlom... Ja, es otthon meg volt magyar billentyuzetem %D
Enahma Creative Commons License 2005.06.24 0 0 186

Van HP kronológia itt:

www.hp-lexicon.org

 

(Nem tudom, hogy a linkek átmennek-e. De ha túl durva neked letöltésileg, csak szólj, letöltöm és átküldöm tömörítve.)

 

Ezekből a fanfic-kronológia nem tudható, de kikövetkeztethető. Túl sok fanfic van ahhoz, hogy kronológiát írjunk hozzájuk!

:-DD

 

E.

Előzmény: Srábel Balambér (183)
bubu88 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 185

Jinjang és Milena85 története is tetszik. Demona továbbra is szimpatikus, Katrina történetének folytatása is kíváncsivá tesz.

Szóval várom mindkét történet folytatását, és csak így tovább!

Előzmény: milena85 (181)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.24 0 0 184

Jinjang, nagyon tetszik a történeted, csak így tovább! Szerintem Harry és Piton kapcsolatát remekül formálod!:)

 

Donát.

Előzmény: jinjang (179)
Srábel Balambér Creative Commons License 2005.06.24 0 0 183
Lehet valahol találni valamiféle HP-kronológiát? Amiben esetleg külön jelölik, hogy melyik származik eredeti HP-könyvből, és melyik ficekből.
Sus Creative Commons License 2005.06.24 0 0 182

Demona kezd szimpatikus lenni :)

 

Ami igazán tetszik nekem, az Harry fejlődése. Hogy tanulva erősödik és nem valami égből jött ajándék az, ami erőssé teszi.

Előzmény: jinjang (179)
milena85 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 181

 

 

Töltögetek, töltögetek: A bajkeverő 4. része....

 

http://www.fanfiction.net/s/2450776/4/

 

heliosz7 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 180
Fenntartom!
Előzmény: jinjang (179)
jinjang Creative Commons License 2005.06.24 0 0 179
Ígéret szép szó, ... :-)
Akik azt írták nekem a legutóbbi résszel kapcsolatban, hogy megkedvelték Demonát, kérem írják meg nekem, hogy az új rész után is fenntartják-e az álláspontjukat?
Enahma Creative Commons License 2005.06.23 0 0 178

Ohhh...

Újra elolvasva Susik írásait, már-már azon gondolkodom, hogy magam felhagyok az írással.

Hiába, no, akinek nem lehet a nyomába érni, annak nem lehet a nyomába érni...

 

Ezt csak azért írom ide, hogy aki még nem olvasta a történeteit, itt megtalálja:

http://www.fanfiction.net/u/161514/

 

*Nagyot sóhajtva újra nekifog, hogy végigolvassa a fent említett írásokat*

 

E.

heliosz7 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 177
Nekem is ma volt az utolsó vizsgám , szal most szabadság van 3 hónapig!!! Persze, amint megláttam a legújabb sztorik között elolvastam... nagyon kapós vok az írásaidra, szal csak így tovább, ha nem jobban! :))
Előzmény: milena85 (176)
milena85 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 176

 

Vizsgaidőszakom volt, ezért nem volt eddig frissítés. Ám az utolsó vizsgám ma volt, így hamarosan nekiülök egy hosszabb résznek, ami, ha a lektorom is leteszi a vizsgáját és kijavítja, rögtön felkerül minden elérhető helyere / honlap, ff.net, végül Merengő /

Egyébként köszi :D Örülök, hogy olvasol tőlem :D

Az átdolgozott bajkeverőt olvastad már? Némely helyeken apró, de jelentős változások történtek...máshol meg nagy és jelentős változások :d Pl huszonvalahány kicsi rész helyett most hat nagy van :D

Előzmény: heliosz7 (175)
heliosz7 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 175
A Merengőn én folyamtosan olvasom az írásaidat és nekem mind tetszik, figyelemmel követem A bajleverő-t is és szerintem nagyon jó, régen frissítettél már, hogy haladsz vele?
Előzmény: milena85 (168)
milena85 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 174

 

Mint mondtam, még csak barátkozom a fanfiction.net-tel, így elnézést a hibákért!

köszi!

ELVILEG fenn van már még három rövid novim is :

http://www.fanfiction.net/s/2450792/1/

 

http://www.fanfiction.net/s/2450787/1/

 

http://www.fanfiction.net/s/2450829/1/

 

GYakorlatilag majd timegmondjátok....

 

Sus Creative Commons License 2005.06.23 0 0 173

JÉGmadárnak:

 

Nekem mind a kettő nagyon tetszett :)

 

Előzmény: JÉGmadár (171)
milena85 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 172

gportal-no reklám: azt hiszem, lehet fizetni érte, és akkor egy hónapig nincsen.

 

Egyetlen kritikam az, hogy H. egy kicsit tul hamar lesz joban K.-val, meg hogy igy eszebe jut a neve.

 

nos, nem vagyok tökéletes :D  Én valahogy úgy gondolom, hogy valahol Harry tudatallatijában ott volt egy sokszor ismétlődő emlék a dalról, és aki énekelte. Ahogy mondta is, bele se gondolt, mit mond, csak úgy kicsúszott a száján a név,Katrina :D És hogy túl hamar lesz jóban vele? K. aranyos kis nő, meg nyilvánvalóan benne van a fiúban, hogy általa új információkhoz juthat. Kíváncsi a lelkem :D De majd jön a folytatás, csak kicsit elkeveredtem az oldalon, és kisebb nehézségeim adódtak :D

 

Mindenkinek köszönöm, hogy olvasta! Írhattok Review-t is :D

Előzmény: JÉGmadár (171)
JÉGmadár Creative Commons License 2005.06.23 0 0 171

Nem volt ez azert olyan rossz, hogy ennyire aggodjal :)) Engem erdekel a kovetkezo resz. Egyetlen kritikam az, hogy H. egy kicsit tul hamar lesz joban K.-val, meg hogy igy eszebe jut a neve.

 

 

Egyebkent ma a Merengon boklaszva (miert jarok en egyaltalan ilyen helyeken?) felfedeztem egy szerzot, aki meg csak 14 eves, de "ahhoz kepest" tok jol ir. (ezt nem azert irom, mert lenezem a 14 eveseket, csak azert, mert eddig meg nem nagyon talaltam olyan irast, amit 14 eves irt es felkeltette az en venseges ven 27 evem erdeklodeset..:)) Mas stilus, mas erdeklodesi kor, mas gondok...:) Szerintem erdemes odafigyelni a feltorekvo ifju nemzedekre (is), ezert ajanlom

figyelmetekbe a Merengon http://fanfiction.srv.hu  Belldandy 2 novellajat (A karacsonyi bal - ez Neville-rol szol, Szerelem vagy valami hasonlo - ez pedig Bellatrix/Lucius) Vannak mas irasai is, a prefektusos regenye kicsit fura nekem, a tobbit meg meg nem olvastam, ugyhogy azokrol nem nyilatkozom.

 

 

 

OFF

Enahma, te igazibol gportal-szakerto vagy, csak nem tudsz rola. Hogyan sikerult eltuntetni a reklamot az oldal tetejerol? Minden gportaltulajdonos valasza erdekel.

Előzmény: milena85 (168)
bubu88 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 170
Hmmm, tetszett!
Előzmény: milena85 (168)
Sus Creative Commons License 2005.06.23 0 0 169

A vége annyira váratlan volt, hogy bizonnyal el fogom olvasni a folytatást id :)

Eddig szerintem OK!

Előzmény: milena85 (168)
milena85 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 168

 

Hali! Nos, akik estleg még nem tudták, hogy elmésnek nem nevezhető hozzászólásaim mellett én is fanfic írásra adtam a fejem, azoknak íme: http://www.fanfiction.net/s/2450776/1/

 

Nem tartom magam túl sokra, szerintem max aranyos, meghát el kell nekem nézni, hogy hatalmas Snape-rajongó vagyok, és hát.....na mindegy. Megtisztelnétek azzal, ha elolvasnátok, és véleményeznétek! A folytatást hamarosan felrakom! Köszi!

karbalán Creative Commons License 2005.06.22 0 0 167
Ja és úgy tűnik, le leszek mészárolva :DDD
Előzmény: Melkor. (165)
karbalán Creative Commons License 2005.06.22 0 0 166
Csak Harry után megy. Vagy nem?
Előzmény: Melkor. (165)
Melkor. Creative Commons License 2005.06.22 0 0 165

 Még egy ilyen befejezés és véged!  :DDD

 A történeted jópofa, de furcsa, hogy Vanda csak így jön-megy a varázsvilágban.

Előzmény: karbalán (152)
Enahma Creative Commons License 2005.06.22 0 0 164

Nekem taníthatnál ilyet! Ha kell, fel is költözök hozzád egy-két napra. (Gondolom, annyi idő elég az alapok elsajátításához.) Csak legyen már júl 1. du.!

*sóhajt és legyint*

E.

 

Előzmény: jinjang (155)
Enahma Creative Commons License 2005.06.22 0 0 163

Béqa.... öööööööö... béka....... ööööö........... béna....... öööööööö

:-D

 

E.

Előzmény: karbalán (158)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.22 0 0 162

Öööö??? Nem állítottam az ellenkezőjét... vagy igen? Olyan bizonytalan vagyok... vagy mégsem?

 

:)))

 

Donát.

Előzmény: karbalán (161)
karbalán Creative Commons License 2005.06.22 0 0 161
Megjegyzés: Umbridge nem volt halálfaló.
Előzmény: dskywalker (159)
JÉGmadár Creative Commons License 2005.06.22 0 0 160
Szerintem maga Hermione irta a levelet. Termeszetesen Imperius atokkal kenyszeritettek ra.
Előzmény: karbalán (152)
dskywalker Creative Commons License 2005.06.22 0 0 159

A halálfalók nem viseltek álarcot?

 

Egyébként megint jó kérdés... régóta ismeri, és szerintem jó lehet köztük a viszony, ha Harry nem feltételezné róla, hogy idecsalja... talán Remus, nem ő túl jóban volt Jamesszel--- Vagy koboldölő Caramel?:))))

 

Nem tudom, én nem hinném, hogy Percy lenne az... sok mindent kinézek belőle, de hogy halálfaló lenne, azt kétlem... Draco lehet? Bár... őt se hinném, róla azért feltételezné Harry, hogy odacsalja őket... én vmelyik tanárra gyanakszom. Lehet hogy a sharrytől átitatott Trelawney?:))))

 

Tothem: kösz a felvilágosítást az ünnepekkel kapcsolatban!

 

Donát.

Előzmény: karbalán (158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!