Keresés

Részletes keresés

pepe_pepe Creative Commons License 2019.06.22 0 0 89329

Helyes.

Kár hogy Casillast nem fogják engedni mondjuk visszajönni kapusedzőnek

Előzmény: fazd (89321)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.06.22 0 0 89328

basszus, nagytakarítás volt ?

m.robi Creative Commons License 2019.06.21 0 0 89327

Kit akár a Juve? Theo-t? Én Iscot olvastam. 

Előzmény: NRCF (89322)
MadSane299 Creative Commons License 2019.06.21 0 1 89323
NRCF Creative Commons License 2019.06.20 0 0 89322

Remélem, hogy nem jön. Érdekes, hogy más magyar real fórumokon Pogba nagy favorit. (és aki nem akarja az vagyn ért a focihoz vagy rasszista vagy mindkettő 😂)

 

A Milan a hírek szerint anyagi gondokkal küzd így nem tudom mennyit fizetnének. A Juvéra viszont jó lenne rá sózni Theo-t 😀

Előzmény: fazd (89320)
fazd Creative Commons License 2019.06.20 0 1 89321

official: Raúl lett a Castilla edzője! 

fazd Creative Commons License 2019.06.20 0 0 89320

őt semmiképp se! friss, ropogós hírek szerint egyébként Pogba örömmel visszatérne Torinóba - ennek mi is örülnénk -, illetve a vezetőség (ez tegnapi értesülés) nem szeretne annyit fizetni a franciáért, mint amennyit a United kér, mindemellett Pogba extrém fizetési igényét sem szándékoznak kielégíteni. halovány reménysugár az alagút végén, mert egyértelmű, hogy Zidane őt szeretné. Ndombele és Eriksen is terítéken (továbbra is), nekik örülnék viszont. közben a Milan a Ceballos-Mariano párost vinné, a Juventus pedig Theo-t, akiért ugyanannyit szeretnénk kapni, mint amennyiért vettük (harmincat, ami szerintem kizárt). 

Előzmény: NRCF (89319)
NRCF Creative Commons License 2019.06.20 0 1 89319

Szerintem is hiba, de Zidane úgyse játszatta volna......

 

Amúgy nem rossz nyár ez eddig csak azt a kapitális hibát kell elkerülni, hogy leigazoljuk  azt a bohóc Pogbát......

Előzmény: fazd (89318)
fazd Creative Commons License 2019.06.20 0 1 89318

Llorente -> Atletico. hivatalos, negyven milliót fizettek érte. ennyiért éppenséggel el lehetett engedni, de valamiért azt érzem, rossz döntés volt. 

zico82 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 89317

Ezek közül max Robinho volt hasonló kaliber, de ő mentálisan nagyon gyenge volt. 

Előzmény: fazd (89316)
fazd Creative Commons License 2019.06.19 0 0 89316

több helyen is olvastam már, hogy Rodrygo mekkora ász és hogy iszonyatosan komoly potenciállal bír. nagyon remélem, hogy tényleg így van, bár én ezekkel a brazil titánokkal egyre óvatosabb vagyok. Pato, Robinho, Keirrison, Bernard, Lucas Piazón és a sor napestig folytatható. kíváncsian várom, mit produkál első évében, nyilván az elvárásokkal óvatosan kell bánni, hiszen nagyon fiatal még. 

Előzmény: zico82 (89315)
zico82 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 89315

"én is kölcsönadnám inkább"

 

Én ugyan nem adnám sehová :) Egyértelműen az első csapatnál a helye. Persze, előbb fel kell vennie a ritmust, braziloknál ez általában nem megy gyorsan, de bűn lenne nem használni. Egyből nem lesz kezdő, de a szűk keretben számolnék vele. Lucasnál vagy a mostani Asensio - Isco duónál már idén is jobb lehet. És ahogy korábban mondtam, nagyobb tehetség mint Vinícius.

Előzmény: fazd (89313)
fazd Creative Commons License 2019.06.18 0 0 89314

Marcos Llorente a matracosoknál köthet ki. ha lehet hinni a híreknek tízmillió eurón megy az alkudozás, az Atletico negyvenet fizetne, mi ettől többet szeretnénk kapni érte, azaz pontosan a kivásárlási árát, amit ötven millió. a megoldást alighanem valahol félúton kell keresni. De Tomás is egyre közelebb Portugáliához, a Benfica húszat adna most, a vezetőség viszont ragaszkodik a harmincöt millióhoz. itt is ugyanaz lehet a helyzet, mint Llorente esetében. 

fazd Creative Commons License 2019.06.18 0 0 89313

én sem gondolom, hogy top középpályás lenne, de ingyen igazolható. komolyan persze nem vetődött fel a neve eddig sem velünk kapcsolatban. Rodrygo (ma volt a bemutatása egyébként) azt nyilatkozta, hogy ha a Castillában számolnak vele, ott fog bizonyítani. én is kölcsönadnám inkább, de ha kaphat elég lehetőséget a felnőttek között is, már nem biztos hogy megérné. 

Előzmény: zico82 (89310)
taszi6975 Creative Commons License 2019.06.15 0 0 89312

Pogba világbajnok, de nem való a Realba. Nem lesz jó csapat. A jövő évi Bl ben jobb lesz nála  1 1 Liverpool2043
2019-06-01Jürgen Klopp (since 2015-10-08)2 2 Man City2037
2019-05-12Pep Guardiola (since 2016-07-01)3 3 Barcelona1997
2019-05-19Valverde (since 2017-07-01)4 4 Bayern1944
2019-05-18Niko Kovač (since 2018-07-01)5 5 Tottenham1891
2019-06-01Mauricio Pochettino (since 2014-07-01)6 6 Chelsea1883
2019-05-29Maurizio Sarri (since 2018-07-14)7 7 Atlético1874
2019-05-18Diego Simeone (since 2011-12-23)8 8 Juventus1867
2019-05-26Massimiliano Allegri (since 2014-07-16)9 9 Arsenal1866
2019-05-29Unai Emery (since 2018-07-01)10 10 Man United

Előzmény: NRCF (89311)
NRCF Creative Commons License 2019.06.15 0 1 89311

Ha Pogba érkezik az hatalmas csalódás lesz számomra. Nem tudom mit lát benne Zidane, én csak egy nagyképű, közepes képességű játékost látok benne. Kizárt dolognak tartom, hogy hosszútávon hasznos játékosunk legyen.

 

Amúgy nem rossz nyár ez csak félek, hogy az érkezők nem kapják meg a lehetőséget. (persze nem Hazard-ról beszélek)

Ha már hoztunk egy tehetséges fiatal csatárt, akkor kapja meg a lehetőséget vagy Benzema mellett vagy helyett, de engedjük már el, hogy a francia az egyedüli csatár  (mert alkalmatlan rá....)  

Előzmény: fazd (89309)
zico82 Creative Commons License 2019.06.15 0 0 89310

Rabiot semmibe nem kerülne? A nagyobb fizetésigénye miatt hagyta ott a PSG-t, és a nagyobb fizetésigénye miatt nem tudott megegyezni a Barcelonával :)

Mellékesen szerintem abszolút nem topjátékos, Ceballos-t is jobbnak tartom, és ő sem fér oda.

 

Furcsa lenne, ha egy Rodrygo szintű tehetség a spanyol harmadosztályban fejlődni tudna.

Előzmény: fazd (89309)
fazd Creative Commons License 2019.06.14 0 0 89309

Sampaoli nyilatkozott, hogy piszok nehéz dolga lesz a brazilnak az első madridi évében. lehet érdemes lenne őt kölcsönadni, de a minimum (mint Vinícius esetében is volt), hogy a Castillában sok lehetőséget kaphasson. ettől függetlenül mindenki elismerősen nyilatkozik róla, óriási tehetség. Pogba pedig továbbra is elhibázott döntés lenne, de Zidane ragaszkodik hozzá, tehát igen nagy az esély rá, hogy érkezik. anyagilag Mbappé és Pogba érkezése egyszerre nem finanszírozható, de az Mbappé-Eriksen duó még éppen beleférhet(ne). én például Rabiot-ra is lecsapnék, semmibe nem kerülne. 

Előzmény: zico82 (89302)
fazd Creative Commons License 2019.06.13 0 0 89308

Mendy is hivatalos közben! most a klub elsősorban az eladásokra fog fókuszálni, bő háromszáz milliót költöttünk idén, ami természetesen rekord (és még egészen biztosan nem ez a végösszeg, pláne ha Mbappé is érkezik). a Marca közölt egy összeállítást a biztos és az opcionálisan távozókról. a lap szerint Keylor, Theo, Reguilón, Llorente, Ceballos, Odegaard, James, Kovacic, Bale, De Tomás és Mayoral került átadólistára, míg Lunin, Luca, Vallejo, Isco, Brahim, Lucas és Mariano távozhatnak ha úgy alakul. 

 

az ukrán szerintem marad mint ahogyan Brahim is (őt meg kell tartani, mert üde színfolt volt idén). Luca is vélhetően biztos távozó, Vallejo kölcsönbe kerülhet, Isco, Lucas és Mariano pedig egy megfelelő ajánlat esetén. 

 

a hírek arról szólnak, hogy a klub háromszáz millió euró értékben kíván most eladni, hogy szükség esetén nagyságrendileg még egy ugyanekkora összeget elkölthessen. az elmúlt évek pénzügyi eredménye egyébként egy ekkora deficitet el is bírna. 

 

Keylor (10-15 millió), Theo (15 millió), Reguilón (10-15 millió, viszont esetében kevés érdeklődőről hallani - a Leganés kölcsönvenné, de abból a klub nyilván nem profitálna, ő viszont csak olyan csapatba menne, amelynél garantált a nemzetközi kupaindulás, mint a Dortmund és a Sevilla). Llorente (a piaci értéke 20 millió, leginkább a Lazio és a Sevilla vinné, ötven milliót kérnénk érte, ami nyilván túlzó; húsz millió egy elfogadható összeg lenne cserébe). Ceballos (kérőkben nincs hiány, a Tottenham, a West Ham, az Arsenal, a Betis és a Napoli mind-mind vinnék, érte azért egy 30 milliót illene kapni). Odegaard (szépen feltornázta az árát idén, a Leverkusen tűnik a legvalószínűbb célállomásnak, de az Ajax és a Mönchengladbach neve is felmerült - 20 millió euró abszolút reális érte). Kovacic (30 millió, vélhetően Inter). James (egyértelműen húzónév, én csalódott lennék ha ötven millió alatt kelne el - a neve és az életkora miatt annak kell eladni, aki a legtöbbet fizeti, aktuálisan a Napoli tűnik befutónak, de összeboronálták már a fél kontinenssel így is). Bale (sötét ló, százmilliót kérnénk érte, ami botorság, szerintem maximum James-árban mehet el végül, azaz a kért összeg feléért). De Tomás (20-25 millió euró, szinte bizonyosan lecsap rá a Benfica). Mayoral (5-6 millió, a Levante kölcsönvenné, az Atalanta és a Real Sociedad ugyanakkor végleg). 

 

a legalacsonyabb összegekből kiindulva ez 260 millió, vagyis még mindig kevésnek tűnik, úgyhogy minden Bale és James eladási árán múlik. persze várható némi extra bevétel is, Hermoso után 10-15 millió eurót simán bezsebelhetünk, illetve négy-öt milliót az olyan morzsák után is, mint Tejero, Febas, Luca vagy éppen Sergio Díaz.

 

összességében ha csak a Pogba/Eriksen páros egyike érkezik, már nem lehetünk nagy gondban, de például Mbappé megvásárlásához minimum kell a Lucas/Isco/Asensio/Marinano/Vallejo ötös közül bármely három eladása is.

pepe_pepe Creative Commons License 2019.06.11 0 0 89305

ez a Bale hogy fér be hozzánk ... tudom hogy "egyedül van" a Wales-ben, de akkor is voltak értékelhetetlen megmozdulásai ... pedig esküszöm, imádtam a palit

taszi6975 Creative Commons License 2019.06.11 0 0 89304

Nem hiszem, hogy jobb csapat, mint a tavalyi

zico82 Creative Commons License 2019.06.09 0 1 89303

Remélem Zidane nézte a franciák meccsét, mert Varane és Pogba még egy bűnrossz csapatból is lefelé lógott ki. Előbbi érkezése óta rendkivül egyenletesen fejlődik visszafelé. 

zico82 Creative Commons License 2019.06.06 0 0 89302

"ütős lenne egy Hazard, Vinícius, Benzema, Jovic, Mbappé, Asensio hatos"

 

Azért Rodrygo is ott lesz még. Legalább akkora talentum mint Vinícius, csak ő nincs beoltva góllövés ellen :)

Asensióra kíváncsi leszek. Két éve isten volt, tavaly már nem annyira, idén meg katasztrófa. Jelenleg többet látok a Brahim gyerekben.

 

Eriksen és Pogba pedig teljesen más típusú játékos. Zidane egy fizikális embert akar középre, a dán nem kifejezetten az. Nekem sem szimpatikus a francia, de ha nem ő jön, szvsz egy más hasonló stílusú ember lesz majd helyette, és nem a dán.

Előzmény: fazd (89300)
fazd Creative Commons License 2019.06.06 0 0 89301

érdemes lesz ma résen lenni, gyakorlatilag az összes forrás arról számol be, hogy Hazard még ma hivatalos lesz, száz millió eurót (plusz bónuszok) fizetünk érte és ötéves szerződést ír alá. 

fazd Creative Commons License 2019.06.05 0 0 89300

Hazard bármelyik percben hivatalos lehet - persze ez már napok óta téma. közben Eriksen is nyilatkozott. úgy fogalmazott, elérkezett az idő, hogy máshol is kipróbálhassa magát, pályafutása mérföldköve lehet ez a mostani nyár. a vezetőség egyébként abszolút őt preferálná, kérdés hogy Zidane kit szeretne (és nagyon úgy fest, hogy ő Pogba mellett tette le a voksát). egyébként az összes mértékadó spanyol és francia lap lehozta, hogy Mbappé mégis távozni szeretne. ütős lenne egy Hazard, Vinícius, Benzema, Jovic, Mbappé, Asensio hatos. a Marca szerint Isco is átadólistára került, ami nem feltétlenül egyenlő a távozásával, de a klub nem zárkózik el az eladásától, ha megfelelő összeget kínálnak érte. hozzáteszem, ha Ceballos, Isco és Llorente is mennek, elég szűkösen leszünk, én előbbit semmiképp sem engedném el például vagy ha mégis, csak kölcsönbe. Brahim viszont örülhet, neki biztosan több lehetősége lesz így. a középpályás védekezés az, ami igazán aggaszt, Casemiro egy személyen nem egy életbiztosítás, mögé mindenképp kéne még valaki. James viszont ideig-óráig visszatér, a Bayern hivatalosan is közölte, nem veszik meg a kolumbiait. nem tudom, mit kérhetünk érte, de talán többet, mint 42 millió eurót.

ave én Creative Commons License 2019.06.04 0 0 89299

ez egy érdekes kérdés. első ránézésre azt mondanám, mivel nem csak fociklub, hanem ezen felül egy gazdasági társaság, a teljes pénzügyi működésére nyilván nincs befolyása az UEFA-nak, nem zárolhatják a számláikat, vagy ilyesmi. a HR-jük az ő dolguk, csak az operációba szólhat bele az UEFA. viszont ugye ott van Raiola eltiltása, analóg módon arra se lehetne, mégis van

Előzmény: fazd (89297)
zico82 Creative Commons License 2019.06.04 0 0 89298
Elvileg megvehetnek bárkit, csak új játékost nem regisztrálhatnak. Azt nem tudom, ő újnak számít vagy sem? De azt igen, hogy a PL-ben senkit nem győzött meg.
Előzmény: fazd (89297)
fazd Creative Commons License 2019.06.04 0 0 89297

egyébként megvehetnék most is? nem tudom, az őket érintő szankciók mennyire tehetnék lehetővé. 

Előzmény: zico82 (89296)
zico82 Creative Commons License 2019.06.04 0 0 89296

Attól, hogy Modric kiöregszik, Kovacic még nem lesz jobb futballista. Egyszerűen kevés. Nem véletlen, hogy a Chelsea sem akarja megtartani.

Előzmény: broken9191 (89294)
fazd Creative Commons License 2019.06.04 0 0 89295

szerintem is helye lenne itt. más kérdés, hogy egy szezont még padozna így is, pláne ha érkezik Eriksen. 

 

közben, bár nem esett róla szó, de Jovic a miénk, engem abszolút felcsigázott és a mai piaci viszonyokhoz képest még csak azt lehet mondani, hogy drága lett volna.

Előzmény: broken9191 (89294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!