Keresés

Részletes keresés

mofdgy Creative Commons License 2012.05.29 0 0 233

na én pontosan ay ilyen helyzetekre gondolok mikor azt mondom, hogy erotikus pisilés...egy kukoricásban megbújva, guggolva könnyít magán...szerintem nagyon izgató...bár több lány hagyna magát lefényképezni/videózni :)

Előzmény: julioboss (231)
mofdgy Creative Commons License 2012.05.29 0 0 232

Hát akármennyire is olvasom és látom képeken, vagy videókon, akkor is a legizgatóbb amikor egy lány leguggolva pisil abban a bizonyos parkban, parkolóban vagy éppen bokorban...

legalábbis az én izlésvilágomban ezt izgatóbbnak találom, még akkor is ha csak egy képet látok róla, vagy akár egy történetecskét olvasok....sajános nagyon kevesen mesélik el saját kis töréneteiket, és kevés olyan erotikus törénetet találok az interneten amiben erotikusan van beállítva a pisilés...videókban is ritka, de képeket azt lehet találni bőven...

Előzmény: Törölt nick (229)
julioboss Creative Commons License 2012.05.27 0 1 231



julioboss Creative Commons License 2012.05.27 0 1 230

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 229

Állva pisilni már a nőknek is lehet

Hogy miért jobb a nőknek, s miért jobb a férfiaknak? - ezernyi válasz létezik rá. A férfiak háborúznak, a nők menstruálnak, a nők terhesek, a férfiak állva pisilhetnek. Hoppá! Ez utóbbi már változott.

 

A válasz, s a segédeszköz neve: a shewee.

 

Te, mint FÉRFI: mit szólnál, ha a parkban a fához bizonyos távolságból neked háttal álló hölgyet pillantanál meg, akinek a mozdulatai kísértetiesen hasonlítanak arra, amikor rádjön az inger, s megállsz egy kis időre... nem exhibicionista, ám mégis roppant izgató helyzetben...elhagyott parkban, kamionparkolóban, út szélén bokoroknál, stb., ám semmiképp nem a nagy plénum előtt egy-"kis pislésre"?Hm? Hmmm?Hmmm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 228

Uhh, na ilyet látva...a kezdetkor áttekinteni a gárdát és a legszebb ívűt psilő, legmesszebbre  pisilő fiú falloszát kézbe venni és a sok fölösleget a továbbiakban magam irányítom oda, ahova jól esik,ez nem kis kihívás...lenne:)

Előzmény: Bigmac777 (131)
mofdgy Creative Commons License 2012.02.28 0 0 227

Biztos nagyon értékelte, hogy a fénykép pont dolga végzése közben találta meg :) bár szerintem sokak örömére pont jókor :)

Előzmény: Törölt nick (225)
mofdgy Creative Commons License 2012.02.28 0 0 226

Hát nem is nagy közönség persze :) Mondjuk érdekes, hogy előtte és utána se volt ilyen jellegű párom..És aki "ilyen" volt az is csak véletlenül jött egyszer...mentünk bulizni vagy buliból és elmentünk a park mellett mikor mondtam, hogy nekem dolgom lenne ott a bokroknál, és ő utánam jött, annyit kért hogy had fogja meg miközben pisilek, mert ő ilyen még soha nem csinált és nagyon izgatja a dolog... el is végeztem dolgom és tényleg csak a kezében fogta végig...utána én is kértem tőle, ha ő már látott pisilni, hogy megnézhessem én is...Én nagyon erotikusnak tartottam, ahogy leguggolt, térdig tolt bugyival és pisilt...semmi extra gondolat nem volt a fejemben, csak annyi, hogy megnézhessem...igaz a hatás nem maradt el, olyan nagyon felállt, hogy szinte fájt...

Szóval Neked soha nem volt ilyen jellegű gondolatod, hogy megnézd, hogy pisil egy pasi? Vagy Te pisilj előtte? (Én nagyon nem tartom vonzónak pisiszexet vagy ilyesmit, csak azt, hogy látok pisilni egy lányt, természetesen / természetben mint ahogy a képek is amiket feltettem)

Amúgy, hogy történt a kis történet, mikor pisilni kellett, de rájöttél, hogy nem vagy egyedül? :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.25 0 0 225

Jópofa kép, még nevet is a lány! hihi!

Előzmény: mofdgy (219)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.25 0 0 224

Ha nincs más lehetőség persze kénytelenek vagyunk leguggolni, de a közönséget én például nem szeretem olyankor. Jártam már úgy hogy nem vettem észre csak  utólag, hogy nem vagyok egyedül!

mihhhaly Creative Commons License 2012.02.12 0 0 222

Én szoktam pisilni a szabadban, simán minden gond nélkül. 18 éves fiu vagyok, és szeretek az utcán pisilni, igaz igyekszem valamelyest elbújni, de volt hogy úgy pisiltem, hogy simán megláthat bárki, de nem nagyon zavart.  Városban nem, de erdőben még kakálni is szeretek a szabadban. Senki ne higgye, hogy a lányok nem szoktak pisilni a szabadban, csak ők nem hangoztatják, meg azért tényleg kevesebben pisilnek a szabadban mint a férfiak, mert nekik körülményesebb. De kisebb gyerek korban a lányok is pisilnek a szabadban, akkor még nem olyan gátlásosak. Parkokban lányokat is gyakran látok pisilni.

mofdgy Creative Commons License 2012.02.09 0 0 221

Lányokat annyira nem vonza ez a topik? :) biztos volt, van aki szivesen áll(gugol) félre egy elhagyott utcában egy kis pisiszünetre vagy valami hasonló... Történettel, képpel vagy videóval :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.17 0 0 220

Írj emalit és megbeszéljük :)

Előzmény: Törölt nick (210)
mofdgy Creative Commons License 2012.01.16 0 0 219

Hétfő van, nehezen indul a hét...legyen inkább két kép :)

julioboss Creative Commons License 2012.01.14 0 0 218

én élvezem a szaban pisilést ést azt is, ha meglátnak, de én is szoktam kukkolni, főleg parkolókban

mofdgy Creative Commons License 2012.01.13 0 0 217

senki nem készített képeket a párjáórl vagy magáról? :) sajnos én sem tettem meg mikor még volt rá alkalmam :(

mofdgy Creative Commons License 2012.01.12 0 0 216

Ez kimaradt :)

Előzmény: mofdgy (215)
mofdgy Creative Commons License 2012.01.12 0 0 215

van ennél szebb??

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.10 0 0 214
Rosszul fogalmaztam. Kulturált lehet sokféleképpen a dolog, úgy is, ahogy azt te is leírtad. De én inkább maradnék a közös folyatásnál.
Előzmény: TökÖdön (213)
TökÖdön Creative Commons License 2012.01.10 0 0 213

Kulturált keretek között?Nálad ez mit jelent? Nem akarnék belédhatolni :-D Engem csak az izgat hogy fogjuk egymásnak és azt nem tagadom hogy szívesen ki is verném neked utána,valószínű ugyanis hogy felizgulnánk. Ez még kulturált keretek között van? Akkor én komolyan gondolom.

Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 212
Ha ezt kulturált keretek között tudjuk tartani, akkor érdekelne (vagyis ha ténylegesen ennyiről szólna, és nem többről).
Előzmény: TökÖdön (211)
TökÖdön Creative Commons License 2012.01.09 0 0 211

Milyen jó is az :-) Egy jó haverommal sokszor versenyt pisilünk. Csak az a baj hogy nem vevő rá hogy egymást megpisiltessük,pedig irtó jó érzés valakinek fogni ahogy pisil:-D Ilyesmire sem vagy vevő? Gondold el,megfogod másnak és irányítod,rajzolsz vele a földre stb:-D

Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.09 0 0 210
Akkor tehetnénk egy próbát. Hm? :-)
Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.07 0 0 209

Tetszik a dolog!:)

Előzmény: Törölt nick (207)
mofdgy Creative Commons License 2012.01.06 0 0 208

nincs 1-2 kóbor lány akinek lenne története, pl éppen odaértem a bokorhoz, vagy ki gondolta, hogy ott szemben azok ablakok? :) 

hamár ez a téma akkor inkább utcán szabadban szeretem nézni ahogy a lányok pisilnek...

Volt régen egy barátnőm, soha nem próbáltuk a pisi-sexet de állandóan mentünk együtt wc-re vagy ha a szabadban jött rá vagy rám akkor oda is ...ő fogta a farkamat, ha én pisiltem én meg utána megnéztem, ahogy letolja a nadrágot utána a bugyit és leguggolva pisi kezd, majd ha végzett odatörölt kicsit és húzta vissza a ruháit... muszáj volt nekem előbb mert ha ő pisilt előbb akkor felállt és nem tudtam pisilni :)

sok park és vasutátjáró esett áldozatul...mindig volt benne egy kis izgalom, hogy talán jönnek éppen vagy meglátnak...de szerencsére megúsztuk mindig...a legjobbak akkor történtek mikor 3 napos rendezvények voltak a városban és a női mosdó állandóan tele volt, a közeli park meg nagyon sötét és tele volt fákkal, bokrokkal..a barátnője is jött néha velünk...sajnos ő kicsit alrébb kuporodott le tőlünk, de kicsit sejtette a sötétben, hogy itt guggol és pisil velünk...hallani lehetett, ahogy mellőlem két lány is engedi ki magából...

sajnos a kapcsolatnak vége lett és azóta nem találtam olyan lányt akiben találtam volna egy kevéske hajlamot is ilyesmire... azóta sajna az interneten nagyon ritkán fellelt videók és képek elégítik ki az ilyen irányú érdeklődésem....

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 207

Egy közös esti laza beszélgetés a szabadban, majd közös pisi érdekelne... Ha valakinek van kedve hozzá, írhatna. Mást nem szeretnék, csak látni és láttatni. ;)

netista Creative Commons License 2011.11.26 0 0 206

Rendszeresen pisilek énis az utcán és bár nem állok úgy direkt hogy észrevegyék,kicsit izgató ha mégis.Volt már párszor,kicsit zavarba jöttem ugyan,de jó volt! Szabadtéri rendezvényen pár sör után több srácot is láttam,ők is engem és volt hogy célbapisiltünk,tök állat volt:)

Liebgott Creative Commons License 2011.11.02 0 0 204

mondhatjuk úgy is.. :) azért egy buliba sok csinos lány van.. nekem sajnos mindig elgorombul a fantáziám :)

Kanis Creative Commons License 2011.11.02 0 0 203

ha egy kanos fiúnak nagyon kell pisilnie, néha feláll.

Előzmény: ameliii (202)
ameliii Creative Commons License 2011.11.01 0 0 202

de neked mitől állt?

Előzmény: Liebgott (201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!