Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

babar34 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 10

Ma reggel is láttam, a piacnál a parkolóban. Oldalról először azt hittem valami Honda...

Előzmény: babar34 (9)
babar34 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 9
Kecskemét, Wesselényi, Nagykőrösi utca sarok. K&H Bank előtt állt a parkolóban múlt hét pénteken, vagy csütörtökön. Talán kintről hozta. Engem is meglepett, ezért írtam be...
Előzmény: Mr.Dimitrij (8)
Mr.Dimitrij Creative Commons License 2010.02.23 0 0 8
F10-et? Melyik országban? Itthon márciustól rendelhető. És biztosan várni kell rá két hónapot.
Előzmény: babar34 (7)
babar34 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 7

Múlt héten láttam egyet feketében (egy bank előtt), igazól csak a szín nem tetszett, így nem tűnt aránytalannak. Lehet, hogy az objektív torzított...

Kimondottan elegáns, szép autó!

r1tch Creative Commons License 2010.02.10 0 0 6
No kérem, tessék eztet megnézni, majd az F10 arcát:

http://www.motor-talk.de/images/News/2003-02/8860pix1hires.jpg - Link

3er Coupe

f10

Hümm.
Előzmény: babar34 (4)
babar34 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 5

Hát igen, nekem is vegyes érzéseim vannak vele, kell egy jó pár hónap, év mire  megszokjuk az utakon.

Nekem is szokatlan volt az e90 belseje az "igazi-klasszikus BMW belső"höz képest, klasszikus műszerfala,  de gyorsan megszereti az ember. Olyan kultúrált, modern és praktikus... És nagyon szép!

Azt írtad estlen. És ebben ott értünk egyet, hogy az e60 vagy akár az e90 merőben új forma lett, teljesen szakítva a korábbi modellekkkel, ez meg azért nem egészen vadi új design. Konszolidáltabb talán... 

Előzmény: Mr.Dimitrij (3)
babar34 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 4

Sziasztok!

Úgy korrekt, beteszem ide is;

Hát nézegettem ezt az új (F10) 5öst és arra jutottam, hogy igen visszafogott lett a design az elődhöz képest. Nem kockáztattak semmit, tele van az e90 formavilágával, csak nagyobb. És sajna nem kellően arányos. (Én rövidnek találom a hátulját/csomagtartóját az egész autóhoz képest).

Ráadásul, ha jól láttam ugyanolyan színben kattintgatták Portugáliában (Sparkling grafit - bézs bör belsővel), mint ahogy az e90-t 2005-ös katalógusában.

Na jó, ez szubjektív...

Viszont tele van technikai csemegével, jó hátra hagyva a konkurenciát; pl.: nem sok széria dicsekedhet hátsó kerék kormányzással  (extraként). Az elektronikus kütyük meg már szinte abszurd; táblafelismerő rendszer stb.

 

MIndezekkel együtt nagyon tetszik, ráadásul lassan kell egy nagyobb bmw...

 

És örülök ennek a topicnak!

Mr.Dimitrij Creative Commons License 2010.02.09 0 0 3
Gyermekkorom nagy álma. Már akkor is jobban akartam, mint az E-Mercit. :-)
De az igazi áttörést az E39 hozta.
Most meg itt ez a szétplasztikázott csoda... A belseje már az X6-ban sem tetszett annyira, a külső simítások pedig az új Hetessel kezdve konkrétan elcsúfították az autót!
Egy alapvetően furcsa formavilágot nem lehet megváltoztatni a lámpák cseréjével! Így olyan esetlen az egész. Viszont a hátsó lámpák nagyon tetszenek, már a 3-as faceliftnél is ilyesmi van.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 2
nekem az E34 AZ ÖTÖS, de azért ez az új szép lett:)
Előzmény: Mr.Dimitrij (1)
Mr.Dimitrij Creative Commons License 2010.02.08 0 0 1
2010. márciusától szállítják. Az első tulaj szíveskedjen jelentkezni... :-))
Mr.Dimitrij Creative Commons License 2010.02.08 0 0 0

Mr.Dimitrij Creative Commons License 2010.02.08 0 0 topiknyitó




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!