Keresés

Részletes keresés

koryne Creative Commons License 2004.12.31 0 0 223
Nem baj, h itt örvendsz, én is örülök ennek :)
Nem olyan rossz az a PSP (még egyik új handheldet sem láttam élőben), de én nem venném meg... Legfeljebb ha ingyen odaadnák... Akkor meg eladnám és vennék egy DS-t :P
Én a N-nak drukkoltam, egész egyszerűen a PS-ös játékkínálat nem jön be! És most nehogy vki azt mondja, hogy N-ra csak Mario lesz...
Előzmény: szako (222)
szako Creative Commons License 2004.12.31 0 0 222

a DS százhatvanezerrel. :)))))))))))))))

 

na jó, leálltam.

Előzmény: szako (221)
szako Creative Commons License 2004.12.31 0 0 221

Ja és ez just in Japan.

:pp

Előzmény: szako (220)
szako Creative Commons License 2004.12.31 0 0 220

A múlt heti konzoleladásokban az SP(!) húszezerREL(!!!) verte a PSP-t. :))))))))))))))))

 

Röhögnöm kell, még akkor is, ha ebben nyilván közrejátszik, hogy fogyóban a PSP-készletek. De hát ami el van cseszve, az el van cseszve... :)

csabiRS Creative Commons License 2004.12.28 0 0 219

Egy kis karácsonyi meglepi csomag magamnak:))Nem ide való mert ugye nem ds fotók de azért nintendo:))

Ez az egyik személyes kedvencem ez a kazi ugy müködik hogy a yoshival sétálni simán a régi módon lehet de amint mondjuk egy félkör alakú jukba vagy emelkedöre érsz vagy egy nagy golyóraállsz akkor a gba gépet is dölteni kell attól függ jobbra vagy balra akrsz haladni föl vagy le:)))baromi mókás

Ide meg csak annyi megjegyzés hogy mikrofon van a gamehez :))))))))))

 

Minden nintendo tulajnak kellemes ünnepeket és boldog újévet.

szako Creative Commons License 2004.12.24 0 0 218
Európában nemtudom, de az amerikai kiadás elvileg február 14-én jön... Én is várom már.. :)
Előzmény: koryne (214)
szako Creative Commons License 2004.12.23 0 0 217

OK.

 

Valaki régebben panaszkodott itt a Lik-sang lassú ingyenes játékküldésére. Én 10-én rendeltem egy ilyet, 13-án elküldték, és tegnap már a kezeim közé kaparinthattam..

CHEAPBOY Creative Commons License 2004.12.23 0 0 216

Há' jovore, en matol (csutortok) , estetol kiveszem a szabit..... jovore ujult erovel, hamarosan uj oldallal... (www.gamestore.hu   mely valtja a good ol' www.cheapboy.hu t) jelentkezunk:P

Előzmény: szako (215)
szako Creative Commons License 2004.12.23 0 0 215
Cheap: lehet már tudni, mikor lesz DS és Mario?
koryne Creative Commons License 2004.12.21 0 0 214
A Mawaru-t nem adják ki Európában is? A Liksangon csak japán van :'(
Előzmény: SiD- (211)
bil Creative Commons License 2004.12.19 0 0 213
Ne fikázzuk a flesskártyásokat kéremszépen!
szako Creative Commons License 2004.12.16 0 0 212

Nekem mán nincsen is flesskártyám kérem! (Sőt, mielőtt ellopták se használtam túl sokat.. :p)

 

A minigémeket átalánosságban nagyon kajálom, a Feel The Magic kb. kompletten erről szól, jól összerakva kerettörténetileg és... khmm... egyéb módokon. ;))

 

Amíg létezik a 'fantázia' szó, addig nem lesz gond a DS-sel asszem. ;)) 

Előzmény: csabiRS (210)
SiD- Creative Commons License 2004.12.15 0 0 211
Az új Made In Wario-ban (nyugaton Wario Ware Inc) szerintem rengeteg zseniális ötlet lesz a touchscreen kihasználására. Egyébként a most megjelent GBA-s Mawaru Made In Wario is figyelemre méltó, amelynek a kazettájában egy kis elmozdulást érzékelő szenzort helyeztek el, ezáltal a komplett játékot a készülék különböző irányba való döntögetésével tudjuk irányítani. ZSENIÁLIS! "Sajnos" a flash kártya junkie-k erről lemaradnak...heheh ;)
Előzmény: csabiRS (210)
csabiRS Creative Commons License 2004.12.15 0 0 210
Flash kártya dsbe lehet hogy jó de a forumon mindenki csak flash kártyával nyomul ez annyira fárasztó eredetit nehogy vegyetek mert abból baj lesz!!!!!!!!!!!!!!!És nem gagyi a boritása épp ellenkezöleg az érintökijelzö pedig a legnagyobb ötlet amit ki lehetett talállni a mario 64 ds például profin használja.Még analog modon is lehet vele irányitani a figurát.A mini gamekröl meg nem is beszéltem szenzációsak .Egyik kedvencem amikor felüröl bomba manok potyognak alul pedig egy csuzlival kell lövöldözni öket tehát alul a kis müanyag ceruzával lehet kihuzni a csuzli gumiját és ellöni a bombát mindez a két képernyöt használva zseniálisan eltalállt.A többi vagy 30dbról nem is szólva.
Előzmény: William the Bloody (205)
SiD- Creative Commons License 2004.12.15 0 0 209

szako,

lelkemből szóltál!

ui.: a Sony szerintem egy nagy béta tesztnek használja ezt a 200ezer példányt...állítólag fejleszteni akarják a jövőben a készülék energia fogyasztását stb...Kutaragi bácsi azzal takarózik, hogy az eredeti Walkman is csak 2 óráig bírta elemről.

Előzmény: szako (208)
szako Creative Commons License 2004.12.15 0 0 208

Érdekes dolog ez. A PSP szép (hajaj, de még mennyire!), jó, fejlett (nagyon), láttam már egy rakat videót a rá készült játékokról, tényleg brutális a grafikája meg minden. De valahogy mégse vagyok annyira oda, hogy feltétlenül vegyek egyet.

Ha PS2-szintű játékokat akarok játszani, veszek PS2-t. Akkor viszont ne akarják ugyanazt lenyomni mégegyszer a torkomon handheldben. (Nem fogok kétszer kifizetni 1 játékot.)

Zsebben nem hordható, mert nagy. Ergó azért se akarnám megvenni, hogy zenét hallgassak rajta. Ráadásul ha akarnék, vehetnék hozzá valami jó nagy Memory Sticket, az meg ugye önmagában majdnem annyi zsé, mint egy helyes, apró flash-mp3-pléjer.

Videót lehet rajta nézni. Hurrá. Egy párezer ft-os kütyüvel a DS-en is, CF kártyával. Talán jobb a képernyője. De annyival drágább is.

 

A DS-t nem azé' szeressük, mer' grafikában lenyom minden asztali masinát. Nem is azé', mer' olyan dizájnja van, amitől hátast dob a sarki hentes. Azé' szeressük (legalábbis én mindenképp), mer' végre hoz valami _újat_, valami _innovatívat_, valamit, ami eddig még nem volt, legalábbis ilyen szinten.

 

A PSP egy 2004-es szinten fejlett konzol. Az, hogy épp hordozható, az egy dolog. 2 év múlva ki lehet majd adni a PSP2-t, még fejlettebb grafix-szal, még több poligonnal, még jobb dizájnnal. Újabb 2 év múlva jöhet a PSP3, aztán a 4, 5, 8, 67... És mi játszhatjuk rajta ugyanazokat a gémeket felturbózva, hurá. Alig várom.

Nem mondom, hogy a Nintendónál ilyesmi nincs. Mert van. Rókabőrnyúzás a köbön. De! A DS-ben van fantázia. Nem fogja minden játék kihozni belőle, de _minden_ játéknál jó esélyünk van rá, hogy úgy játsszunk vele, ahogy korábban még soha.

 

Ezért lelkesedem annyira a DS lehetőségeiért, és ezért szemlélem mérsékelt izgalommal, ugyanakkor elismeréssel (és nem irigységgel, mert ha akarok, majd veszek) a PSP-t.

Előzmény: William the Bloody (206)
szako Creative Commons License 2004.12.15 0 0 207

Én fogtam már kézbe, írtam is, milyen nehéz, és egyébként se tűnik bóvlinak, inkább fémesnek.

(Persze a PSP-é a jobb dizájn.)

Előzmény: William the Bloody (205)
William the Bloody Creative Commons License 2004.12.15 0 0 206

"Hosszú sorokban álltak a japánok a boltok előtt a tegnap megjelent hordozható játékkonzol, a PlayStation Portable miatt. Többezer ember várt türelmesen órákat hogy hozzájusson a 200 000 leszállított játék egyikéhez.

A hatalmas igények ellenére a Sony szóvivőjének közlése szerint nem fogják megnövelni az év végéig piacra dobni tervezett félmilliós darabszámot. Az elképzelések szerint 2005 márciusára három millió termék fogja elhagyni a gyártósorokat.


A japán konszern fő célja, hogy letörje a hordozható konzolok terén piacvezető Nintendo dominanciáját. A PSP Japánban 19,800 jenbe, azaz kb. 35 000 forintba kerül, a Nintendo DS pedig valamivel 30 ezer forint alatt van. A Nintendo célja, hogy 2005 márciusáig 5 milliót adjanak el a DS-ből.

A filmek és zenék lejátszására is alkalmas konzol Európában és az Egyesült Államokban csak jövőre lesz kapható."

 

forras: www.sg.hu

William the Bloody Creative Commons License 2004.12.15 0 0 205

Sziasztok.

 

A kepek alapjan a DS muanyag boritasa elegge bovlinak tunik, a valosagban is ugyanez a helyzet ?

 

GBA-s flashkartyakkal probaltatok mar ?

szako Creative Commons License 2004.12.15 0 0 204
OK, ez jól hangzik nekem. Ha lesz, értesíts. :)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.12.15 0 0 203
Sajnos minden DS ami meg jon, elkelt...:/ talan a 21 unnep kozott, vagy kicsivel utana 40 korul tudnek amcsit, MP demoval.
szako Creative Commons License 2004.12.15 0 0 202
Ha már itt tartunk, tudnál esetleg amcsi DS-t szerválni (Metroid demóval) még az ünnepek előtt? :) (Esetleg japánt, de abból hiányzik a demó.. :/ )
szako Creative Commons License 2004.12.15 0 0 201
OK, thx! :)
Előzmény: CHEAPBOY (200)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.12.14 0 0 200

Holnapra megtudakolom.

 

Persze, hogy angolt:D Japani eszembe se jutott:)

szako Creative Commons License 2004.12.14 0 0 199

Ez mikor derülhet ki?

Ja, ugye angolt? Japánul nem tudok.. :p

Előzmény: CHEAPBOY (198)
CHEAPBOY Creative Commons License 2004.12.14 0 0 198
Elevileg tudok szervalni 8000ftért ha erdekel, de nem tudom hogy iden belefer e meg.
szako Creative Commons License 2004.12.14 0 0 197
Cheap: hülye kérdés, de azért felteszem. Nincs egy eladó Mario 64-ed DS-re? :)))
szako Creative Commons License 2004.12.14 0 0 196
Semmi baj, valahol a konkurencia is ide tartozik. :)
Előzmény: dcgamer (195)
dcgamer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 195

 

Bocs ez a szöveg eltévedt.

dcgamer Creative Commons License 2004.12.14 0 0 194
A PSP is régiófüggetlen lesz, de csak a játékok terén. Mert lesz rá még mindenféle szofver.
Előzmény: szako (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!