Keresés

Részletes keresés

pee2011 Creative Commons License 2014.12.16 0 0 7443

Hát 17 környéke a hossz, de a vastagság az 6 lett, amikor valaki teljesen keméyre izgatja :-)

Szerény tapasztalatom szerint a vastagság és a forma fontosabb szempont a lányoknál, mint a hossz. Bevallásuk szerint a 17-18-nál hosszabb inkább fáj, mint élmény.

Szóval még mindíg csak jótanács a türelem türelem és megjön az eredmény.

 

Előzmény: ujjfoka (7442)
ujjfoka Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7442

Üdv a fórumban!

Én is hasonlókat mondhatok róla.
Mekkora méretekről van szó, amit dícsérnek?

Előzmény: pee2011 (7439)
Big_Boy_89 Creative Commons License 2014.12.14 0 0 7441

Full egyértelmű és egyben költői kérdés mert a tabletták szart se érnek némi vérbőséget idéznek elő gondoljatok bele ha lenne ilyen készítmény már rég a köztudatba lenne ez csak egy fogás amivel a kisebb méretű farokkal rendelkezőkből próbálnak pénzt kicsikarni és kétségbe esésükbe kiadják a 20 ezreket mire rájönnek h szart se ér addigra már tömtek egy adag pénzt a gyártó zsebébe amivel qa gyártó el is érte a célját kérem tisztelettel.

Előzmény: Elek91 (7437)


Törölt nick Creative Commons License 2014.12.13 0 0 7440

Sziasztok!

 

Ma vettem egy Pro Extender nevű készüléket, de magyar nyelvű használati utasítás nincs hozzá, csak angol, meg kínai. Mint sokan, kínaiul nem tudok egyáltalán, az angol sem az erősségem, nagyon alap szinten tudok csak angolul. Régen volt egy Andro Penis készletem, de nem voltam elég kitartó, és eladtam, viszont emlékszem hogy a (magyar!) használati utasításában benne volt hogy mekkora méretnél mekkora rudakat kell használni a nyújtáshoz és hány hétig, a Pro Extendernél viszont ilyen nincs.

 

Valaki lenne olyan kedves, és kisegítene?

 

Kiegészítésként egyébként van egy pumpám is (levegős), tervezem hogy mellé a jelq-t is alkalmazom, remélem eredményes leszek.

 

Üdv!

pee2011 Creative Commons License 2014.12.13 0 1 7439

Sziasztok,

 

Mondjuk én kb 5 éve csinálom a jelq-et, és mondhatom, hogy tökéletesen működik.

AMit én észrevettem magamon, hogy ha teljesen lankadt állapotban kezdem el, és itt a lényeg : egészen benyúlok két ujjammal a tövébe, annyira amennyire csak kényelmesen tudok és onnan huzom kifelé a makkig, akkor pilanatok alatt kijjebb jön 2 cm-el. Úgyanis a bent levő 3 szalag, ami tartja a farkunkat, az azonal megnyúlik. Kb egy fél évg, mindíg vissza is ment, úgy 10 perc múlva, de mára ez megszűnt, vagyis már lankadtan eleve 3 cm-el kijjebb van ma, mint 5 éve.

Még egy javaslat : észrevettem, hogy ha körbeölelő OK fogást alkalmazok, akkor alul néha fájt utána, nem vészes. Viszont ha föntről hüvelykujj-mutatóujjal, de alul nem körbezárva csak a farkam két oldalán szorítva inditom nagyon a tövén bentről a mozudaltot, akkor elvileg bármaddig lehet csinálni.

A mai végeredmény, kb 3 cm hosszban, átmérőben pedig 1 cm növekedés ezt ma a lányok szó szerint meg is említik, hogy hú de szép és főleg milyen vastag.

S mivel elég sok lánnyal van dolgom (nem vagyok nős), szinte mindegyik szóvá tette két éve.

Ami a lényeg sztem : türelem+türelem+türelem. Ne akarjatok eredményt pár hét után. 

 

Üdv István

AnAli Creative Commons License 2014.12.05 0 0 7438

Szerintem en magyarul irtam.

Nem tudom mennyi magyarazat lenne eleg neked, egy ket mozdulatbol allo gyakorlathoz.

Ha pedig kerdesed van akkor tedd fel, szivesen valaszolok.

Előzmény: Elek91 (7437)
Elek91 Creative Commons License 2014.12.04 0 0 7437

Valami magyar nyelvű iromány nincsen? :)

Előzmény: AnAli (7436)
AnAli Creative Commons License 2014.12.04 0 0 7436

Szia, itt megtalasz minden informaciot:

 

https://www.pegym.com/penis-exercises/how-does-jelqing-work-jelq-techniques-jelquing

 

A lenyeg hogy soha ne alljon 100%-on a farkad csak 50-70 de 50 azert legyen meg,

hogy tudjal elegendo vert maszirozni  a farkadban, mindig a tovetol kezdd es a makk peremenel allj meg, csak annyira szorits ra hogy ne erezz fajdalmat, de erezhatoen pumpald a vert, valamilyen sikositot hasznalj hozza!

 

Udv

Előzmény: Elek91 (7435)
Elek91 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7435

Szia!

 

Esetleg leírnád, hogy mi ennek a Jelq-nek a menete?

 

Köszi!

Előzmény: AnAli (7434)
AnAli Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7434

Sziasztok! Ket hete kezdtem el a Jelq-t, heti 4nap alkalmankent 200 huzassal.

Mivel csak zuhanyzas kozben van ra lehetosegem ezert ugy csinalom, es tusfurdovel.

Elotte csinalok egy valtozuhanyt, par perc hideg viz, par perc forro, ezt ugy 10 szer, forroval zarva.

 

Ket het alatt azt tapasztalom hogy lankadt allapotban nagyobb lett, hosszabb es vastagabb, jobban kidudorodik  a nadragbol, allva pedig mintha kicsit vaskosabb lenne.

 

Szerintem mindenkepp van pozitiv hatasa, a verkeringesnek biztos jot tesz, ami eleg fontos szempont.

Kesobb meg irok, hogy mi a valtozas.

 

Udvozlet

Elek91 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 7433

Enyémre esetleg valaki?

 

Köszi!

Előzmény: Elek91 (7431)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7432

Sziasztok!

 

Kérdésem annyi lenne, hogy valakinek sikerült kapcsolatba lépnie Feri890-nel? 

 

Email címe: eredmeny43@gmail.com

 

Ha igen légyszíves írjátok le hogy hol. 

 

Köszi

 

Email címem: robi50000@gmail.com

Elek91 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 7431

Koszi!

 

Es tudnal linkelni valami folyamatot a jelqrol, mert eddig olvastam kb 3 leirast, es mindenhol mast irtak.

 

Koszi!

Előzmény: Törölt nick (7430)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 7430

Jelq a legolcsóbb

Előzmény: Elek91 (7429)
Elek91 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 7429

Sziasztok!

 

Mostanában elkezdett foglalkoztatni ez a pénisz nagyobbításos téma.

Eléggé sok hozzászólást végig olvastam, láttam, hogy sokan más-más módszerrel próbálkoztok.

 

Ezért is szeretném segítségetek kérni, hogy szerintetek melyik a leghatásosabb, és viszonylag rövid időn belül használ, és persze valamennyire költségkímélő is lenne.

 

Válaszaitokat előre is köszönöm!

 

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.19 0 0 7428

Például így, ha nem hanyagolom el 18-19 között áll be Vac4 extenderrel és jelq-val, néha pumpa.

 

st.jimmy351 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 7427

Sziasztok!

Bathmate-el lehet 1-2 centit nőni hosszban, rendszeres használattal? Külföldi webshopokban (pl. lovehoney) elég jókat olvasni róla...

Daywalker1 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 7426

Ha ennyire használ a cucc mért hagyod abba ?

Előzmény: v.d.c. (7425)
v.d.c. Creative Commons License 2014.11.15 0 0 7425

Sziasztok! Én többféle módszert kipróbáltam és azt kell hogy mondjam rengeteg kamu van az interneten. Nekem csak egy termék vált be a virilys. nézzetek utána a honlapukon megéri. Nekem van még 9 dobozzaé, darabja 10.000 ha valakit érdekel a kisskiss.bangbangx@yahoo.com emailen lehet érdeklődni. Neten 15ezer egy doboz. 2x 1 kapszulát kell bevenni naponta teljesen természetes növényi cucc. 

 

ati 45 Creative Commons License 2014.11.12 0 0 7424

Üdvözlöm megvenném a pumpát ha egy kicsit még engedne az árból,ha meg nem sértem.

Előzmény: Panda16 (7381)
ati 45 Creative Commons License 2014.11.12 0 0 7423

Sziasztok vennék egy vizes pénisznövelő  hidró pumpát,ha van valaki aki eladja ,vagy tudd a bolti árnál olcsóbbat,kérlek írjatok ,köszi.  panto68@freemail.hu

Panda-77 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 7422

Eladó BATHMATE  Hydropumpám.  5 hónap használatával hosszban + 3,5 cm, vastagságban  + 1,8 cm-t értem el vele!  A készüléket Németországban vásároltam.

 

sanya15@citromail.hu

 

Ára: 12.000 Ft

Grabby Creative Commons License 2014.11.05 0 0 7421

Eladnék egy BATHMATE X40-t, átlátszó színben. Goliathra váltás miatt adom el, 1,5 hónapot használtam. Nem akármilyen szívóreje van és a sima Bathmatehez képest jóval kényelmesebb, illetve bőven van növekedési tér benne. Eredeti dobozával és pótfejjel van, illetve érvényes garancia. Aki kéri, képet emailbe szívesen küldök.

Az ára 25e Ft!
Ha bármi kérdés van ide küldétek: grabby@citromail.hu

 

Köszönöm és további sikeres növelést mindenkinek!

Priapos Creative Commons License 2014.11.04 0 0 7420

Egy régi, 1978-as tanulmány a mikropénisz kezelésére n*vekedési hormon és teszt*szteron kenőcs használatával, igaz pubertás korban, vagy inkább előtte. Fórumokon ennek ellenére olvasni sikertörténeteket felnőtteknél is. 

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/660741

 


Five patients were treated with gonadotropin and topical testosterone for micropenis associated with hypothalamic hypogonadotropic hypogonadism. All patients received 1,000 units of gonadotropin weekly for 3 weeks, with a 6-week interval followed by 10% topical testosterone cream twice daily for 3 weeks. Serum testosterone levels were measured and remained equivalent for both modes of therapy. Average penile growth response with gonadotropin was 14.3% increase in length and 5.0% increase of girth. Topical testosterone produced an average increase of 60% in penile length and 52.9% in girth. The greatest growth response occurred in prepubertal male subjects with a minimal response in postpubertal male subjects. This study suggests that 10% topical testosterone cream twice daily will produce effective penile growth. The response appears to be greater in younger children, which is consistent with previously published studies of age-related 5 reductase activity.

jeremy21 Creative Commons License 2014.10.29 0 0 7419

Szia! Nem kell ahhoz semmilyen spéci cucc. Sima műanyag meg gumi az egész készülék. Bármilyen mosogatószer jó neki, csak ne súrolószer vagy por, mert az megkarcolja a felületét.

Előzmény: Mrgreen13 (7418)
Mrgreen13 Creative Commons License 2014.10.29 0 0 7418

Hello!

 

Akinek van bathmate és használja mit használ a tisztásához. Már mint milyen spéci sterilizáló tabletát , gélt vagy esetleg kevésbé "spéci" tusfürdőt, szappant, tisztítószert?

  

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 7417

Sziasztok!

Rendeltem magamnak egy ProExtender-t de tévedés miatt 2db-ot küldtek :)!

Ezért áruba bocsájtanám az egyiket amit nem használok!

Eddigi használat során "3 hónap" méretnövelő hatást még nem tapasztaltam de elméletileg 6-12hónap között várható!

De viszont a görbületet szemlátomást kezdi korrigálni!

Akit érdekel 7000Ft plusz postaköltségért odatudom adni!

Előre utalás után 500Ft utánvét esetén pedig 1800Ft postaköltséggel kell számolni!

Big_Boy_89 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 7416

Szeva, dettó ugyan az mint a többi hidro bár talán a BM nek a hydromax sorozata jobb mint a sima BM hosszútávon a pumpások panaszkodnak h csökken a cerka keménysége én most akartok majd egy BM Hydromax X30 at jelenleg BIB hangert használok de ismerem a pumpákat is igaz a swaját cerkámon még nem tapasztaltam.

Előzmény: nyaxi00 (7415)
nyaxi00 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 7415

Olvastam most nemrég jelent meg a Penomet nevű hidropumpa, kb. azt írja magáról ,mint a Bathmate, csak kevesebbe kerül. Néztem fórumokat, videókat jutubon, de angolul nem tudok, a diamond shopban kapható most 20 ezerért. Valakinek van róla valami tapasztalata?

Big_Boy_89 Creative Commons License 2014.10.17 0 0 7414

http://www.bibhanger.com/forums/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=131 itt van az tükör és a kitapintós teszt remélem tudsz angolul........

Emitt meg a LOT ez a loss of thig back a farkqad lefelé lóg ez a 6 óra felfelé a fejed felé 12 óra egyenesen merőlegesen a testedre az a 9 óra fogod a farkad és 12 órától indítasz elhúzod a farkad 12 órába rászorítasz egy PC izom feszítést érzed h a farkad visszahúz mész lefelé 12 11 10 9 óráknál mindnél csinálsz egy egy pc izom szorítást ahol a hátrahúzás megszűnik az a LOT od minél magasabb óra szám mellett tűnik el a hátrahúzás annál többet tudsz tépni a felső tartó szalagokon a BIB hangerrel az enyém 8 körül van de általában 7 fél 8 tól kezd eltűnni nagy átlagba de mindenképp ülve comb közé kell lógatni hónapokig azt ha a LOT od magasan tűnik el akkor mehet másik irányba mondjuk 12 órába a 6 helyett kb ennyi.

Előzmény: neved? (7412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!