Keresés

Részletes keresés

pisiboy Creative Commons License 2010.02.11 0 0 2941
Sziasztok!

Örömmel olvastam hogy szegedi pisikedvelö pár vagytok.szivesen csatlakoznék hozzátok.Ha ti is szeretnétek irjatok a genv@freemail.hu-ra.

Várom a levelet.
Előzmény: tangamania (2939)
goldeen Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2940

bővebben? szívesen hallanánk némi kedvcsinálót! :-)

hol? magánlakás, hotelszoba, szomszéd lakása, aki egy hétre elutazott?

napirend? masztiparti? gruppen? pisikóstoló, pisi-szommelier verseny?

pisikóstoló eredeti csomagolásból vagy pezsgőspohárból?

díjak? a legfinomabb pisi gyártója aranyeső ágat kap?

pisi-szommelier verseny: lányok találják ki, hogy melyik fiú pisije, vagy fiúk találják ki, hogy melyik lány pisije a pohár nedű?

célbapisilő verseny: lányok fiúk szájába céloznak, vagy fiúk a lányok szájába?

pisiivó verseny: fiúk hanyatt fekve, lányok a szájra guggolnak, és ki bírja tovább a pisit inni? esetleg teljes pisit első csepptől az utolsóig, az nyer egy pisifürdőt, amit körbeállva követnek el a résztvevők?

további ötletek? :-)))

Előzmény: tangamania (2939)
tangamania Creative Commons License 2010.02.03 0 1 2939
sziasztok.szegedröl keresünk párokat egy nagy pisi partyra.


Spriccpumpa Creative Commons License 2010.01.31 0 0 2938

 

 Jó! Értem, ne ragozzuk! Érezd jól Magad itt. 

Előzmény: Törölt nick (2937)
Évicuki Creative Commons License 2010.01.29 0 0 2935
S mi az a titok????

Egy kételkedő érdeklődő....
Előzmény: pisiboy (2931)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.01.28 0 0 2934

 

 "Bajai "

 

 Vezetéknév, vagy helységnév??!! Ugyanis nem mindegy... :-)))

Előzmény: Törölt nick (2933)
pisiboy Creative Commons License 2010.01.26 0 0 2932

Hello!

 

Nagyon elcsendesedett az oldal.sajnálom.

pisiboy Creative Commons License 2010.01.14 0 0 2931
Szia vad Rozsa!

Elképzelem milyen hatalmas élményben lehetett része a pasidnak amikor oda tartotta a kezét a puncidhoz amiből sugárban ömlött a pisi.IRIGYLEM.Az igazság az hogy én bőven hozzájutok az ilyen élvezetekhez,de elhihetitek hogy minden lanynak a pisije más-más izü.Jo hogy megtaláltam ezt a fórumot.Tetszik.Volt már olyan lánnyal kapcsolatom aki nagyon idegenkedett még attól is hogy bent legyek a fürdőszobában amikor pisil,aztán egy átmulatott éjszaka után(sok dolog kezdödik igy) a közös zuhanyzás során odabujtam a puncijához amikor pisilt.Nekem nagyon jo volt ő pedig már nem birta visszatartani,igy teleengedte a számat.Mit mondjak:isteni volt,utána akkorát élveztünk mint még addig soha.Csodálkozott hogy ezt az váltotta ki belöle ahogy látta hogy iszom a pisijét.Sajnos ez a kapcsim megszakadt,de azóta is minden csajomnak egy ilyen szitu után odabujok a puncijához ha pisil zuhanyzás közben.Elhihetitek a hatás nem szokott elmaradni,és nem csak nálam!!!
Szeretik a csajok is a tiltott gyümölcsöt,csak el kell lazulniuk,és félre kell tenniük a gátlásokat,a szégyenérzetüket.

Várom a hozzászólásokat,és olyan lányok jelentkezését akik szeretik a pisiszexet,vagy talán még nem is tudják hogy szeretik-e?Titka van neki!Én tudom a titkot hogy ne legyen undorito!!!

genv@freemail.hu

Vagy itt.

Puszi mindenkinek a pisis puncijára!!!:)
Előzmény: Vad Rózsa (2912)
Gábriel_arkangyal Creative Commons License 2010.01.13 0 0 2929
Szerintem először inkább egy helyesírástanárt keress...
Előzmény: ekitsip (2926)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.12 0 0 2928
Izgató...
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.12 0 0 2927
Izgató ...
ekitsip Creative Commons License 2010.01.02 0 0 2926

Szombathelyen

Pisi sexset kedvelő 20-40 év körüli hölgyet keresek.

ekitsip@freemail.hu

Spriccpumpa Creative Commons License 2009.12.31 0 0 2925

 

 Pisilős B. Ú. É. K.!!!

tangamania Creative Commons License 2009.12.31 0 1 2924
mi most probaltuk ki kb egy honapja....izgi és finom..........
Atlain Creative Commons License 2009.12.31 0 0 2923
Szerintem nagyon. Mi a párommal minden lehetséges alkalommal szájbapisiljük egymást.
Előzmény: peemaniac (2895)
TTAMAS Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2921
A környéke lehet, de a fülke nem.
Előzmény: feketeöves (2920)
feketeöves Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2920

Nagyon tetszik a sztori! :)

Mellesleg megjegyezném: "A próbafülkék környéke fokozott kamera-felügyelet alatt áll!" - de ezekszerint a biztonsági operátornak is tetszettetek...! :)))))

Előzmény: Vad Rózsa (2912)
Vad Rózsa Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2919
Majd legközelebb fölteszem a netre a havi pisilési menetrendet...

Holnap az Árkádba megyek :)
Előzmény: Immersteht69 (2917)
Vad Rózsa Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2918
Miatyánk, Miatyánk, Miatyánk!

Ennyi elég lesz? :)
Előzmény: Immersteht69 (2916)
Immersteht69 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 2917
Érdekes. Akkor lett volna igazán izgalmas, ha én kuksiztalak volna. :)
Előzmény: Vad Rózsa (2912)
Immersteht69 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 2916
A szükség nagy úr, de azért ne hidd, hogy ilyen olcsón megúszod. Néhány Miatyánkot el kell mondanod penitencia gyanánt, hogy elkerüld az örök pokol kínzó lángját. :-)
Előzmény: Vad Rózsa (852)
bnw stories Creative Commons License 2009.12.16 0 0 2915
átélt,saját sztori a témában(is).

http://bnwstories.blogspot.com/
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.02 0 0 2914
neked az írásaid is megmozgatják az ember minden részét......
Előzmény: Moravia Lánya (2909)
egervári Creative Commons License 2009.12.02 0 0 2913
ahol te megjelensz ember nem marad "szárazon"....:)
Előzmény: Moravia Lánya (2909)
Vad Rózsa Creative Commons License 2009.12.02 0 0 2912
Régen írtam már a topikba, de most izgalmas dolog esett meg velem, jószerivel véletlenül.

Barátommal nézelődtünk az egyik nagy bevásárlóközpontban este 8 után. Meglepően kevesen voltak az üzletekben. Egy idő óta már kellett pisilnem, de gondoltam kibírom még egy darabig. Bementünk az egyik nagy ruhaboltba, alig lézengett pár ember, az eladók meg azt nézték, hogy már alig több, mint fél óra van hátra zárásig, nemigen törődtek a néhány "vásárlóval". Nézelődés közben megtetszett egy ruha, és mondtam a barátomnak, hogy fölpróbálom.

El is indultunk a próbafülkékhez. Legalább tíz próbafülke sorakozott egymás mellett egy beugró folyosón, és mind üres volt. Én a leghátsó felé vettem az irányt, a barátom meg követett. Bementem a fülkébe, behúztam a függönyt, és kezdtem levetkőzni. Hirtelen nagyon erős pisilési inger tört rám. Tudom, nem szép dolog, meg szégyellhetem magam, de arra gondoltam, úgy sincs senki a közelben, elintézem a dolgom a fülkében (boics a takarítóktól...). Mivel már fehérneműben álltam, gyorsan letoltam a bugyimat és leguggoltam. Közben el is feledkeztem kint "őrködő" barátomról.

A szégyenérzet miatt, hogy "rossz fát teszek a tűzre", nehezen indult a pisi, de ahogy ellazultam, erős, sistergő sugár tört ki a lábam közül. Nem tudom, barátom ezt hallotta-e meg, vagy csak unta a várakozást, mindenesetre pont ekkor húzta félre a függönyt, és fennakadtak a szemei a látványtól. Én már nem tudtam elállítani a pisilést, úgy hogy folytattam a dolgom. A barátom odalépett, leguggolt és odatartotta a kezét az arany sugárhoz. Addig nem is tudtam, hogy érdeklődik a dolog iránt. Hamarosan végeztem, közben barátom elkezdte simogatni a puncimat. Nagyon begerjedtünk mind a ketten.

Gyorsan kinéztünk, a környéken változatlanul nem láttunk senkit, így "pucsítottam" neki, és ő hátulról belém hatolt. Gyors menet volt, csendben is próbáltunk maradni, de így is nagyot élveztünk. Utána gyorsan fölöltöztem és a próbálni vitt ruhát visszatéve a helyére távoztunk. Csak egy jókora tócsa maradt utánunk...
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.11.26 0 0 2911

 

 Már kerestél! Ilyen nagy a sikered?!

Előzmény: joci34 (2910)
joci34 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 2910
Sziasztok!
Pisiszexhez csinos,fiatal lányokat keresek.cycle74@freemail.hu-ra irjatok.
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2909
Az első a szexuális fantáziák c. topikba készült és Kanis meghívására tettem be ide. Az vízió volt, több külön külön megélt esemény összemosásának eredménye. Akkor még nem tudtam, hogy akármennyire közel érzek magamhoz valakit, ebben a szituációban hihetetlen belső gátlások merülnek fel.
Elementáris erővel hatott rám a történés és remélem lesz folytatása.


Valaki esetleg még?
Előzmény: pispar (2908)
pispar Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2908
Szia!Ez annyira gyönyörű és átélhető történet volt,hogy mi is megkívántuk:-) persze nem az első eset nekünk sem és örülünk hogy mások is szeretnek hasonló dolgokat! Csak így tovább!Üdv
Előzmény: Moravia Lánya (2907)
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2907

Ez volt a vízió és akkor jöjjön a valóság, ami egy kicsit más. Vagyis nagyon más.
Szeretkezés után ki akartam menni pisilni, mire Te rám néztél és tudtam, eljött a pillanat, amit már mindketten vártunk. Zavart voltam, végül is új helyzet előtt álltam, még ha számtalanszor lejátszódott a fantáziámban. A fürdőszobáig eljutni is nehézségbe ütközött, nagyon kellett, feszített, komoly görcsöt okozott a visszatartás és akkor beálltunk a tusolóba. Ott álltunk és vártunk, próbáltam elengedni magam, de lazaságnak nyoma sem volt, úgy éreztem a hatalmas mennyiségű pisi felszívódott bennem, nem akart jönni, nyomtam, feszítettem, hiába.
Te különböző módon izgattál, ami még inkább elvonta a figyelmem. Nem hittem volna, hogy valaha ekkora nehézségbe ütközik egy pisilés, még ha az nem is szokványos módon történik. Két puha kezed közé vetted arcom, csókot leheltél csukott szemeimre, szorítottál, ekkor kértem most ne, semmit ne. Hirtelen előtörtek az autógéntréninges emlékeim. Csendet és mozdulatlanságot kértem, befelé fordultam, megszűnt a környezet, a fények eltűntek, mormoltam magamban, most pisilni fogok. Nagy nehezen elindult, amit nagy örömmel nyugtáztál, úgy álltál, hogy végig follyon a hasadon, azon keresztül a farkadon. Ekkor abbamaradt. Ismét nyugalmat csendet mozdulatlanságot kértem, kezdtem előröl. És elindult, lassan, de visszavonhatatlanul, már ha akartam volna sem tudom megállítani. Éreztem a meleg nedvet, amint hol a combomon, hol a hasadról farkadról visszakanyarodva csurog végig bőrömön. Szorítottál, sírtam, lecsókoltad könnyeim, remegett a lábam, pár pillanat múlva az egész testem, majd zokogtam és félig ájultan tartottál ölelő szerető karjaidban.
Gyenge voltam, védtelen és kiszolgáltatott. Csodálatos volt. Eggyé válás egy másik úton.
(a kép illusztráció)
Előzmény: Moravia Lánya (2905)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!