Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.16 -4 2 7173

Megéri nekik! A csatornák, különösen a TV2 nagyon szereti, ha van a műsoraiban egy-két olyan figura, akire rá lehet bízni az ilyen negatív szerepeket!

Völgyi Zsuzsát sem most láttuk utoljára!

Előzmény: ga_zsi (7169)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.16 -5 12 7172

Völgyi Zsuzsa nem színész, de ne felejtsük el, évekig Gáspár Győző mellett dolgozott és mostanában is, csak ragadt rá ez-az, pláne, hogy ugyanahhoz a "kultúrkörhöz" tartoznak! Olyan álszent módon tud hazudni, hogy ha alkalmas befogadó partnert talál a környezetében, azt hiszi ő az "anyakirálynő", szent és sérthetetlen és csak az az igaz, amit ő mond. Egy energiavámpír!

 

Addig valóban színészkedik, ameddig mindenkinek a jó, megértő arcát mutatja, de elvesztette a "bástyáit" Tamás és Lajos személyében és most kiütközött a valódi énje: egy kiállhatatlan perszóna, akivel még normálisan vitatkozni sem lehet, mert nincsenek észérvei, csak bunkóskodik és próbálja úgy lezárni a vitát, hogy megsérti a másikat, beszól neki, vagy elhagyja a helyszínt. 

 

Én Demcsák Zsuzsán csodálkoztam: hagyta, hogy mondja-mondja-mondja, Fruzsinak pedig egyáltalán nem adott lehetőséget az ellenérvelésre. Mostanra viszont megértettem: ez valóban egy forgatókönyv szerinti dolog lehetett, Demcsák Zsuzsa tudhatta, hogy nem Zsuzsa-Fruzsi párbaj lesz, mert az a nőszemély nem csak a nyílt sisakos vitára nem alkalmas, hanem gyáva is! Demcsák nagyon kedvelte Fülöpöt, forgatási szünetben kiderülhetett számára, hogy a srác már haza akar menni!

 

(...és ez a "csöcsibaba" nem vitt csak rózsaszín cuccokat, vagy mindig ugyanabban van? Hogy ült ott a hintaágyban Fülöp mellett, alá lehetett látni!)

Előzmény: ga_zsi (7169)
Lamner Creative Commons License 2022.12.16 0 7 7171

Fülöp nem csak egy jó kiállású srác hanem még okos is.

A civil életben felépített magáról egy pozitív képet amit nem hagyott leépülni egy ilyen műsorért és azért az X összegért sem.

Bejött a műsorba mert ez is egy promóciós felület számára. Kihasználta a lehetőségeket és tovább építve brandjét emelt fővel távozott.

 

A többiek meg nem érdemelnek annyit sem, hogy koptassam a billentyűzetet.

szévike Creative Commons License 2022.12.16 -3 5 7170

Én azt hiszem, hogy mindenáron képernyőre akarnak kerülni. 

Fruzsi valahol hosszasan értekezett, hogy lehet ő bármilyen jó szinésznő a szinházban, ha nincs

képernyőn, akkor a közönség nagy része számára nem létezik. Most pedig képernyőre csak

valóságshowk-ban, bugyuta vetélkedőkben lehet kerülni, más műsor nem készül.

 

Egyébként pedig van az a pénz. Zsolti kottyantotta el, hogy a konyhafőnökben csak a részvételért

hét számjegyű összeget fizettek. Aztán rögtön el is terelte a szót. 

De mondjuk, ha figyelembe vesszük, hogy ezért az összegért egy másfél hónapot rendelkezésre kell

állni, addig nincs más munka, akkor ez nem is akkora nagy összeg.

Előzmény: ga_zsi (7169)
ga_zsi Creative Commons License 2022.12.16 -5 6 7169

mindig, minden műsorban lehet olvasni/tudni, hogy forgatókönyv az egész, csak a kiadott feladatot játsszák a szereplők.

két dolgot nem értek ezzel kapcsolatban. 1 - mindenki ennyire jó színész? még Völgyi Zsuzsa is? nem néztem volna ki belőle. bármennyire is jól játszik, ennyi idő alatt kijön a saját természete. szerintem most ezt látjuk a kisgömbőcnél.  2 -  mennyi lehet az a pénz, amennyiért megéri ennyire leégetni magát valakinek.

 

Spec. nálam a saját műsoruk óta mindig beugrik a róluk kialakult kép, ha meglátom pl. Szabó Zsófit, Póth Diát, Muri Enikőt,............

Ezt már soha nem mossa le róluk semmi a szememben, de szerintem nagyon sokak szemében sem. Megéri? tényleg van az a pénz?

 

szévike Creative Commons License 2022.12.16 -3 5 7168

Igen, Fülöp mondata nálam is beakadt, de a párbaj kezdetén reméltem, hogy csak feltámadt benne a

versenyszellem és nem hagyja magát pont Zsuzsi által kipenderiteni. De hát a normális értékrendje

győzött és a kiszavazáson történtek megerősitették abban, hogy tényleg nem adja már a továbbiakhoz

a nevét.

Jól tette.

Előzmény: Ilhilla (7166)
szuszetti Creative Commons License 2022.12.16 -3 11 7167

Zsuzsinak nem szóltak, hogy amit mond, azt majd látni fogják a tévében?!

 

Fruzsinak gratula, hogy abban a vitában tartani tudta magát.

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.16 -5 6 7166

Nagyon helyesen írod, ez egy "társulat", egy hatalmas színház, amelyben Völgyi Zsuzsa az anyakirálynő! Szemmel láthatóan mindenkit próbál manipulálni, a saját célja (és a "kölök" védelme) érdekében! Már a reggeli ébredés gyanús volt, amikor Fülöp előadta: "ő már nem tud itt jókat aludni, nem érzi itt jól magát". Na, gondoltam, ez a srác menne haza és mi lett a vége: hazaküldte őt egy Völgyi Zsuzsa!

Már csak két "óriást" kell kipenderíteni (vagy azok nyírják ki egymást) és "küldetés teljesítve": elhárítva minden akadály a "kölök" útjából. Kérés: kire osztották a nők közül a finalista szerepét, aki persze nem tud majd hazafutni a hegyre! 

Előzmény: szévike (7161)
Zmmplen Creative Commons License 2022.12.16 -1 9 7165

Óóóóó, Fülöp, remek húzás volt! Bohóckodtál, de láttuk, kisujjadban van a megoldás! Nem véletlenül választottak a legokosabb játékosnak. Az önelégült Völgyi Zsuzsi azt hitte, legyőzött.

 

Völgyi nem merte kihívni Fruzsit, tisztában volt vele, nincs esélye. A megalázás helyett a Fülöp elleni mennybemenetelt választotta, „öngól”. Elvakultságában nem észlelte, Fülöpnek van értékrendje, tartása!

Kedvelek egy művészt, hírességet, ám amikor emberi mivoltát megmutatja, elveszti szimpátiám. Így vagyok Völgyi Zsuzsával. Számomra is „nevető gyilkos”. A sárgáknál Tamásra tapadt, Vajtó kiesése után egyből ifj. Schorbert védelmezőjévé avanzsált, majd mikor a lánycsapat eszmélése során elhalt manipulatív tevékenysége, egyből „átigazolt” a fiú csapathoz. Rögeszmésen megkérdőjelezi Fruzsi szavazását. De „ártatlan”, firtató kérdezősködéseivel, Dalma-Viki -Andi ellentétet is újra akarta éleszteni, de, nem jött ki jól belőle, mert Viki határozottan lerázta.

Nekem negatív személlyé vált. De, kíváncsian várom az újabb húzásait.

 

Ifj. Schorbert körömszakadtáig védelmezi a papa-, mamapótlót. Ennyi nap után se jön rá, hogy arra szavaz Fruzsi, vagy bárki, akire akar. Nevettük, mikor Fülöpnek magyarázta a megoldást, a kis okostojás nem látta, hogy Fülöp bolondozik, nem akar nyerni.

 

A fiúcsapat most jött rá, taktikázniuk kell, mert a lányok szépen hazaküldik őket. Előbb kellett volna eszmélniük.

Katalinda Creative Commons License 2022.12.16 0 0 7164

meglepő...bocsi sötét volt.

Előzmény: Katalinda (7157)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.15 -3 1 7163

Csuti ügyesen levágta Miki haját:

 

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.15 -2 11 7162

Ahogy Fülöp mondta, rászálltak. Ez igenis bántalmazás, Zsuzsi kiabált vele, hogy sunyi, holott pont ő volt eddig az. Meg mindenki más előbb sunyi, mint Fruzsi, aki pont nyíltan, szemtől szemben akarta megbeszélni, megérteni a dolgokat.

Előzmény: szévike (7161)
szévike Creative Commons License 2022.12.15 -4 11 7161

Fura egy társulat ez. Van én nem értek semmit?

 

A játékban minden etap végén mindenkinek szavaznia kell valakire.

Soha senki nem firtatja, hogy ki, kire tett, kivétel Fruzsi, mert ő 

senkire sem tehet.

Vagy hogy is van ez?

 

Senki nem szólal meg? Hallgatnak. Mi az hogy Fruzsi küldte haza

Lajost. S a többiek szavazata? Tőlük senki sem kéri számon.

De nem is lehet. Mindenkinek joga, hogy döntsön.

Kivéve Fruzsi.

shu14 Creative Commons License 2022.12.15 -4 3 7160

Közben elemezgetem a játékot. Minden páratlan lépésben a legkisebb elemet kell mozgatni, és szigorúan egy irányba. A páros lépések adják magukat. Az egy irány attól függ, hogy hány elemmel indul. Ha páratlan (itt a mainál páratlan elemek voltak, 5, 7, 9), akkor 1>3>2>1>3>2>1 a kicsi elem mozgási iránya. Páros elemnél fordítva. Ez a kettes számrendszerre épülő feladvány, a legkisebb elem minden 2. lépésben mozog, a második legkisebb minden 4. lépésben (ellenkező irányban, azaz 1>2>3>1>2>3), a harmadik minden 8. lépésben (a kicsi irányában), és így tovább. Minden plusz elem duplázza a lépések számát. Azért nem mindegy, hogy milyen irányban mozgatjuk a kicsi elemet, mert ha ezt nem jól követjük, akkor a rossz oszlopra fog fölkerülni az összes.

 

Ezért megérte végignézni a fúriák veszekedését. :)

Előzmény: shu14 (7158)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.15 -4 7 7159

Sunyi módon mindig hátrafelé lesett, nehogy Fruzsina meghallja, hogy ellene beszél. Beszél? Dadog! Tiszta apja, még ebben is!

Előzmény: shu14 (7156)
shu14 Creative Commons License 2022.12.15 -3 4 7158

Tower of Hanoi - Wikipedia

 

Az eredeti 9 elemes változat 511 megfelelően irányzott lépésből tehető ki, azzal el lettek volna egy darabig.

Katalinda Creative Commons License 2022.12.15 0 8 7157

Nem sunyi ez a Zsuzsi? Viszont Szorcsik ma  *5-ös volt, egészen meglepö.

shu14 Creative Commons License 2022.12.15 -3 11 7156

Málészájú Schobert gyerek kezd megmutatkozni.

Tulipántoss Creative Commons License 2022.12.15 0 5 7155

Egyetértek gondolataiddal! 

(Az utolsóval meg "pláne sőt!" :)

Előzmény: Mazsola0070 (7152)
Tulipántoss Creative Commons License 2022.12.15 0 12 7154

Én is úgy gondolom, hogy a csudát se érdekli a farm mosogatási szokása. Ide-oda kapkodnak a látszat kedvéért és mondják a sok sületlenséget.

Az már jobban feltűnik, ahogy Zsuzsi egyre jobban leírja magát! 

 

És méghogy Zsuzsi "balesetet szenvedett munka közben??!!" A farm legjobb vicce! 

Bizisten első blikkre azt gondoltam a balesetről, hogy Zsuzsi leesett az ágyról?! Még most is röhögök, pedig lassan kezdődik az esti műsor! 

Végül is az történhetett - persze csak fikció! -,  hogy Zsuzsi bizonyára elaludt evés közben és megbökte magát.

Ugyehogyugye Zsuzsi!?! Méghogy Fruzsi meg a "karma"?! No meg a szubkultúra......


Ha ma este Fruzsira teszik a jeleket, akkor - bárkit is hív ki -, semmit nem csinálnék, hagynám nyerni az illetőt. Így legalább hazamehet, és helyreáll a lelkibékéje. Fruzsi olyan, amilyen, de a többiek sem különbek a Deákné vásznánál! 

Lamner Creative Commons License 2022.12.15 -5 1 7153

"Hacsak nem az volt a kifejezett cél, hogy a négy csajt megalázzák,"

 

Mi volt abban a megalázás hogy ami szutykot ott hagytak maguk után azt el kellett takarítani.

Az hogy valamiért ott maradt az egy dolog, de hogy azt el kellett végül takarítani az nálam a természetes kategória.

Előzmény: Mazsola0070 (7150)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.15 0 9 7152

Völgyi és ifj. Schobert is folyamatosan azért gyalázza Fruzsit, mert Vajtóra tette az útilaput.

 

Az baromira nem érdekli őket, hogy Dudás és Andi is Vajtóra szavazott, Fruzsi a hibás mindenért. (Pedig ha ő szavaz egyedül a Donra, akkor nem esik ki.)

 

Az tetszett a legjobban, hogy ifj. Schobert pont az előtt a Dudás előtt szidta Fruzsit, aki szintén Vajtóra szavazott, illetve a párbajban olyan feladatot választott, amelyben nyilvánvaló volt, hogy Vajtó egészen biztosan nem nyerhet.

 

Ehhez képest Fruzsit utálja mindenki és a homokhordós játékban is őt ejtették ki elsőnek, a Vajtót ténylegesen kiejtő Dudás pedig a legkevesebb homokot kapta és védett lett....

 

Nem értem én ezeket....

 

Fruzsi helyében a párbajban (mert nyilvánvaló, hogy ő lesz a kihívó) brahiból kihívnám Fülöpöt (ha már Dudás védett), és látványosan direkt nem csinálnék semmit, hogy Fülöp nyerhessen.  

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.15 -3 1 7151

Tényleg! Akkor ebbe belealudtam :-) Persze nagy mosogatás nem volt, csak néhány dolgot kellett nekik.

 

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.15 -1 4 7150

Mondjuk ezt az egész takarítást nem igazán értettem, ez egy TV műsor, ahol az ilyen feladatokat profi takarítócégek végzik el a szereplők és a stáb után.

 

Hacsak nem az volt a kifejezett cél, hogy a négy csajt megalázzák, kíváncsi lennék, mi van a szerződésükben, bármilyen alja, gusztustalan munkát kötelező megcsinálniuk, amit G. Zsóti mond nekik?

 

A Konyhafőnökben sem a szereplők mosogatnak el maguk után szerintem.... 

Előzmény: Ilhilla (7147)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.15 -3 1 7149

Orvosom mondta: vigyázzak a cukorral, hajlamos vagyok az "inzulinrezisztenciára".

Előzmény: Eklatáns Béla (7143)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.15 -3 6 7148

Lehet, hogy "csordaszellem" miatt ma Fruzsinát választják ki, ő viszont végre megszabadít bennünket Zsuzsától, aki szerintem még sokkal irritálóbb, mint Viki. Megy, hallgatózik, nem csinál semmit, majd lefekszik aludni.

Ez egyébként már lassan csürhe lesz, mert a csordában legalább van egy főkolompos, de itt többen is, kilencen nyolc felé húznak.

Dalmáról pedig ne is ejtsünk szót, talán ő a legutálatosabb! 

Előzmény: csakbámulok (7146)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.15 -3 3 7147

Lényegtelen, de a mosogatást is mutatták: Andika ült a "hálóterem" előtt és mosta az edényeket (tányér, bögre), majd beletette egy vödör vízbe. A többi szutykos edény viszont ment a zsákokba, valószínűleg egy konténerbe bele sem fért a sok szenny! 

Nem csodálom, hogy tartottak a méh -és darázs csípéstől, hiszen ők maguk "ágyaztak meg" a rajoknak, még a karamell is ott maradt! 

Előzmény: gombóc63 (7142)
csakbámulok Creative Commons License 2022.12.15 0 11 7146

Most őszintén, ki a csudát érdekel, hogy hol mosogattak, vagy hogy ők csinálták-e egyáltalán! Én biztos nem szerettem volna végignézni a mosogatást. Sokkal inkább érdekel(ne), hogy mi ez a "nyájszellem" miért nem merik nyiltan felvállalni a véleményüket. Nálam most már Zsuzsi is feketelistára került, úgy vélem, nélküle és Viki nélkül is meglenne a nézettség, mert aki eddig nézte, az már kiváncsi a folytatásra. DE NEM A SZARKAVARÁSRA!! Viki és Zsuzsi szarkavarása nem ad hozzá semmit a műsorhoz.

Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.15 -2 1 7145

Egyáltalán hogyan maradhatott ott olyan szutyok? Tényleg csak felkapták a cuccukat és mentek?

Előzmény: Magdi60 (7141)
szuszetti Creative Commons License 2022.12.15 -2 2 7144

Folyó- és melegvíz nélkül biztosan nem ott mosogattak el

Ritka nagy szutyok maradt ott utánuk költözéskor :/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!