Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5292

Éljen! Különösen a fekete!

Előzmény: kenya15 (5290)
Jajca Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5291

Big like! :-)

Előzmény: cc (5287)
kenya15 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5290

éljen a köki szezon!!!

 

   

syssy48 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5289

Előzmény: cc (5287)
bandita39 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5288

Gyönyörüek,nagyon tudsz.

Előzmény: cc (5287)
cc Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5287

 

syssy48 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5286

Ez lehet, de nekem így is tecccik:D:D

Előzmény: sakac (5285)
sakac Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5285

Azt ismerem, de nem az a gondom vele.

A 800x600-s képet átméretezi 1280 x 960 -re...

Előzmény: syssy48 (5283)
bandita39 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 5284

Köszi szépen.

.

Előzmény: syssy48 (5283)
syssy48 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 5283

simán egyszerűen megnyomod a CTRL billentyűt és a minusz jelet egyszerre. És akkor kb. képernyőméretű lesz a kép. Ha így nem megy, próbáld meg a scrolllal az egéren.

Előzmény: bandita39 (5282)
bandita39 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 5282

Mi a menete ?

 

Előzmény: syssy48 (5281)
syssy48 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 5281

CTRL - (mínusz) és már jó is a kép:) 

Előzmény: sakac (5280)
sakac Creative Commons License 2015.03.21 0 0 5280

Na jól van mi a fenéért méretezi fel a képet?

sakac Creative Commons License 2015.03.21 0 0 5279

   

bandita39 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 5278

bandita39 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 5277

bandita39 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 5276

Nagyon Szívesen,a Nőkért bármit,Köszi igyekeztem kihozni a képből amit lehet,(eredetileg szürke hátterű volt)

Előzmény: Tünde Soltész (5275)
Tünde Soltész Creative Commons License 2015.03.16 0 0 5275

Nagyon köszönöm utólag is!!! Gyönyörű.

Előzmény: bandita39 (5273)
oblomovka Creative Commons License 2015.03.10 0 0 5274

 

bandita39 Creative Commons License 2015.03.08 0 0 5273

bandita39 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 5272

Köszi,most valahogy igy tetszett hogy én láttam,jó lett volna ha a fórum nem ront a minőségén,lassan jön a makrószezon:)

Előzmény: Tünde Soltész (5271)
Tünde Soltész Creative Commons License 2015.03.06 0 0 5271

Nagyon szépek! Én nem szoktam véleményt írni, de most kivételt teszek annak ellenére, nem vagyok profi, sőt! Én függőlegesbe tettem volna őket és egy kicsit átlósan. Elnézést... Így is csodásak, mert a tavaszt jelzik ezek a krókuszok.

Előzmény: bandita39 (5262)
kaposznyak Creative Commons License 2015.03.05 0 0 5270

Hát ezt nem tudom megmondani.

Előzmény: Pityu... (5269)
Pityu... Creative Commons License 2015.03.05 0 0 5269

Ki is akarom,csak kérdés,hány centi tárgytávolságot nyerek pl és milyen nagyítást,mert van egy 50mm sigma macro obim de ott ugye 4cm a közel pont.

Előzmény: kaposznyak (5268)
kaposznyak Creative Commons License 2015.03.05 0 0 5268

Mindenképp próbáld ki.

Előzmény: Pityu... (5266)
P*istD Creative Commons License 2015.03.05 0 1 5267

focus stacking 5 expóból, sajnos többre nem állt modellt :-)

 

Pityu... Creative Commons License 2015.03.05 0 0 5266

Ha van egy régi m42 es csatlakozású objektívem ami 135mm f2,8 at tud és rá rakok egy Raynox DCR-250 macro lencsét akkor azzal érhetek el valamit,vagy nem érdemes próbálkozni vele?

Pityu... Creative Commons License 2015.03.01 0 0 5265

Aszem egyenlőre nem kezdek ilyenbe.

Előzmény: P*istD (5260)
bandita39 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 5264

Köszi ma fotóztam őket a kertbe.

Előzmény: kaposznyak (5263)
kaposznyak Creative Commons License 2015.03.01 0 0 5263

Szépek.

Előzmény: bandita39 (5262)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!