Keresés

Részletes keresés

sunbonnetsue Creative Commons License 2006.10.02 0 0 12

Szia ZSuzsuci,

 

 

nagy valószínűséggel azért, mert evvel amasinával a világon semmmi gond nincs. Vagy azért, amert akik ilyent használnak,pl. tudnak olvasni ( használati útmutatót) és nem most kezdték ezt a "szakmát".

Mint már egyszer jeleztem, én figyelemmel kísérem az angol nyelvű auroras topikot is a neten és iszonyatosan sok olyan kérdés , probléma , felvetés hangzik el, ami a fent említettekből adódik. Érdekes módon, itt Mo.on eddig senkinek nem jutott eszébe, hogy egy "1 plusz öltés" miatt levelet írjon Svájcba a gyártónak, vagy éppen firmeware-t frissitsen a varrógép szoftverén.

 

Sue

Előzmény: Zsuzsuci (11)
Zsuzsuci Creative Commons License 2006.09.29 0 0 11

Ide is beírom, hátha érint mást ia rajtam kívül: A Pfaffhoz vettem régebben azt a plexi kiegészítő aztalt, ami egyébként nagyon praktikus.A múltkor kipróbáltam az Aurórához, és ahhoz is használható

Pici eltérés azért van, de egész jó megoldás.

Sue! Hát, tényleg nem nagyon akar ez a topik pörögni,lehet hogy Neked volt igazad

 

katafa Creative Commons License 2006.09.25 0 0 10
http://www.tonicarroll.com/Punch%20Tool/Punch%20Tool%20Gallery.htm Hogy kedvet csináljak a needle punchinghoz::))
Zsuzsuci Creative Commons License 2006.09.25 0 0 9

Sue!

Tuuuudom hogy el kell olvasni a használati utaítást.Azon nem is lepődtem meg, hogy olajat kért, azt kétszer jelezte. De a 2000000 öltésre nem emlékeztem. Kösz a felhomályosítást

 

sunbonnetsue Creative Commons License 2006.09.25 0 0 8

Miután ez egy computervezérelt masina, neki nem jelent nagy problémát ennek a számolása és "nyilvántartása".

Pontosan ezért tudja eltárolni a memóriájában az utolsó öltésfajtát  és annak beállításait.

 

Sue

Előzmény: katafa (6)
sunbonnetsue Creative Commons License 2006.09.25 0 0 7

Szia Katafa,

 

Bizony -bizony.

Megy ez gyorsan. Én vettem egy levegő sprayt és avval fújattam ki a sok  szöszmöszt belőle. A másik fórumon azt olvastam, hogy ez nem árt a gépenek, ( merthogy felmerült ez is ) semmi baja nem lesz, a szerelő is ezt használja hozzá.

 

Sue

Előzmény: katafa (6)
katafa Creative Commons License 2006.09.25 0 0 6

Akkor én múlt vasárnapig elvarrtam volna 180 ezret? Épp Fhvárra menet meséltem Évinek, hogy felvillant az olajozós piktogramm.

Előzmény: sunbonnetsue (5)
sunbonnetsue Creative Commons License 2006.09.25 0 0 5

Szia  ZSuzsuci,

 

Onnan, hogy elolvastam a használati útmutatót. Abban az áll, hogy a masina 180.000 öltésenként szól, hogy olajozzuk meg, ill. a szerviz jel (egy csavarhúzó és egy villáskulcs szerűség keresztben) villan fel, ha elértük a 2.000.000 öltést. Na, ekkor kell elvinni majd a szervizbe.

Én utánaérdeklődtem, és azt mondták, hogy csak akkor kell  szaladnom, ha van valami gond, baj vele. Ha nincs,akkor ráérek, ha épp arra járok. Gonodolom egy kicsit nagyobb generál következik, mint amit mi otthon csinálunk vele.

Hát röviden ennyi

 

Sue

 

Előzmény: Zsuzsuci (4)
Zsuzsuci Creative Commons License 2006.09.25 0 0 4

Sziasztok! Én is itt vagyok ám. Köszi Sue hogy léptél, mostanában ugyan inkább sóvárogva nézzük egymást a géppel.Talán ma este lesz valami.

Te honnan is tudod, hogy hány öltést varrtatok együtt?

36évi Creative Commons License 2006.09.25 0 0 3
:))) Aha, a lángnyelvet, meg a kagylószerűt, meg azt a szép kis íves levelet, amit először megtanulom megrajzolni. :)
Előzmény: sunbonnetsue (2)
sunbonnetsue Creative Commons License 2006.09.25 0 0 2

természetesen,

itt fogjuk egymásnak megmutatni,ki milyen szépet tűzött a bsr-rel....

mint a DVD-n láttuk.

 

Sue

Előzmény: 36évi (1)
36évi Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1
Nahát, nahát, én lehetek a második? :))))
bindera Creative Commons License 2006.09.25 0 0 0
varr0gép?
sunbonnetsue Creative Commons License 2006.09.25 0 0 topiknyitó

Üdvözlet mindenkinek, akit ez a téma közelebbről érint!

Hatalmas tapasztalataim nekem sincsenek, hiszen én is csak fél éve vagyok boldog tulajdonosa egy ilyen masinának, de napi használat során  egyre jobban megismerjük egymást.

Ennek ellenére nagyon szívesen segítek, (ha tudok)ha valakinek evvel kapcsolatban van kérdése, gondja. És szívesen fogadok ötleteket is....

Sziasztok

Sue

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!