Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23971


Vándorló Pillanatok - Amatőr Alkotók Vándorkiállítása

A Helikon-Art Művészeti Alapítvány szeretettel meghív vándorkiállításának szegedi állomására.

Szeged, 2010. január 8-29.
Helyszín: Radnóti Kávézó (SZTE Bölcsészettudományi Kar épülete, Egyetem u. 2.)

További helyszínek Szeged után: Pécs, Sümeg, Győr, Pozsony [Szlovákia], Felsőszeli [Szlovákia], Eger, Budapest

(Belépődíj nincs.)

http://www.helikonart.hu/
seeman Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23970
Nálunk is jön a következő árhullám.
Előzmény: Jajca (23968)
tyutyus Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23969
Az általános és középsulisoknak van egy pályázat ITT. Pps és diaporáma is mehet, nemcsak film.
Jajca Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23968
Hasonlóképpen a Kőrösök vidékére is. Bélmegyer felé menet néztem és igen magasan van a Kettős-Kőrös zavaros vize.
Ez meg csak egy szórványosan előforduló madár, a nagy őrgébics.

Előzmény: Vandras (23967)
Vandras Creative Commons License 2010.01.09 0 0 23967
Mártélyra beköszönt a Tisza
tlight Creative Commons License 2010.01.05 0 0 23966
2 db. 3000 Ft-os pentacon 50/1,8 szembefordítva egymással 1 db M42/EOS adapter és már ehhez hasonlót látsz ;-)
Előzmény: sztyui2 (23965)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 23965
De jó lenne, ha lenne egy makróobjektívem, vagy legalább egy közgyűrűsorom:D
Ezt látnom kell a saját szememmel, a saját keresőmön keresztül:D
Talán majd jövőre...
Előzmény: Vandras (23964)
Vandras Creative Commons License 2010.01.05 0 0 23964
Esett a hó. Próbáltam többet erről a kicsikéről, de sikerült lelehelnem.
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 23963
Mini-DAF-tali lesz a héten!

Hódmezővásárhelyen a Pirosban, jan. 6. szerda este 7 magasságában.

Aki jön, jön, aki nem, az nem... xD
Jajca Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23962
No meg a madárkák is rájártak az etetőre ;-)









Jajca Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23961
Szépek Vandras! Reggel gondoltam a ráérős fotósokra, gyönyörű, föld és víz felett kb. 3-5 méter vastag ködös reggel volt sejtelmes halvány rózsavörös színekkel... én meg a kocsiban baktattam vagy 50-el a ködben... ááááhh :-(
Ezek meg tegnapi, Canyon kompaktos csabaiak:





Előzmény: Vandras (23953)
Vandras Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23960
Anjálom a korareggel (napfölkeltétől), vagy a késő délutánt, és ha nem felejted riogass meg előtte.
Előzmény: ezisjo (23959)
ezisjo Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23959
Nyáron voltam Szentesen pár napig. Nagy kár, hogy nem mentem le Mártélyra. Legközelebb bepótolom....
Előzmény: Vandras (23957)
h_mate Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23958
Szeged :)
Köszönöm!
Előzmény: Vandras (23957)
Vandras Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23957
Hát nem tudom hol tanyázol ezért az útvonalak:
Szeged-Hódmezővásárhely-Mártély (busz, vonat, bicikli, autó)
Szentes -Szegvár-Mindszet-Mártély
A falu közepén lehet az üdülő területre eljutni, ott van parkoló, lehet sétálni.
a képek az üdölő területen készültek.
Előzmény: h_mate (23956)
h_mate Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23956
Köszönöm!
Tetszik a kép nagyon!
Mártélyra (vagy ezen részére) hogy lehet eljutni?
email: hernadimate kukac gmail pont com

Köszi és bocs a buta kérdésért! :o)
Előzmény: Vandras (23955)
Vandras Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23955
Oly E-420 Olympus Zuiko 70-300
Előzmény: h_mate (23954)
h_mate Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23954
Szia!

Milyen objektívvel és géppel készítetted az utolsó képet? Az is Mártély?

Köszönöm!
Előzmény: Vandras (23953)
Vandras Creative Commons License 2010.01.04 0 0 23953
Egy kis idei Mártély
tlight Creative Commons License 2009.12.31 0 0 23952

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FujiFix S304 ;-)

Fo_Jo Creative Commons License 2009.12.31 0 0 23951
BUÉK !!!
Jajca Creative Commons License 2009.12.31 0 0 23950
Vandras Creative Commons License 2009.12.31 0 0 23949
Jajca Creative Commons License 2009.12.29 0 0 23948
"Tegnap du. láttam egy gyönyörű rókát a bélmegyeri út mentén!"

Én meg ma reggel... róka, holló (sajt nem volt), dolmányos varjú, ölyvek! Vágatlan demó képek ;-)



Előzmény: tlight (23944)
Jajca Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23947
Siiirály! ;-)
Előzmény: seeman (23946)
seeman Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23946

OFF!

Ma madaraztam én is egy kicsit a Dunánál. Elnézést kérek, ha nagyon amatőr lett! :)

ON!

Előzmény: Jajca (23945)
Jajca Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23945
Amit megittam, az az Alex Villányi Cuvée volt, ez egy orchidea virágának a felülete ;-)
És a kép hol maradt a kis vörösről... vagy legalább valamiről.
Nekem meg jöttek a vendégek az etetőre... csak hát a fények... azok kevésbé :-(





Előzmény: tlight (23944)
tlight Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23944

Ezt az izét a képen megetted vagy megittad... ;-)

Tegnap du. láttam egy gyönyörű rókát a bélmegyeri út mentén!

Előzmény: Jajca (23939)
Jajca Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23943
Csak otthon, az udvarban. Amiket mostanság tettem fel madaras képeket, azok ennél készültek.
Előzmény: Zoszi69 (23942)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.12.26 0 0 23942
Szia! bocs, hogy megkérdezem, de a madáretető otthon, az udvarban van, vagy valahol kint (pl. Pósteleken)?
Előzmény: Jajca (23939)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!