Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.08 0 0 6496

Bocsáss meg, nem akartalak "lebaglyozni", mondjuk én inkább ilyen éjjeli madár vagyok, de eddig jobbára csak nappali képeket publikáltál és így rosszul írtam ezt a változást. Annak idején az embereket pacsirta vagy bagoly alkatúaknak sorolták be, hogy ki mikor él többet, aktívabb.Prága éjszaka, a Vencel téren mindig nyüzsi van, valami miatt még filmeztek is a szobor körül.                       

Előzmény: extekergo (6494)
zaunn1979 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 6495

extekergo Creative Commons License 2011.08.05 0 0 6494

Nem nevezném magam éjszakai bagolyank... de néha setétben jövök haza és akkor kattintok párat. :)

Igen, mint a képeiden is látni meg van az éjjeli, villyanyfényes képeknek a varázsa!

Előzmény: Törölt nick (6493)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.05 0 0 6493

Szép lett az éjszakai kapu, látom Te időnként éjszakai bagoly vagy. :-) Az éjszaka fényei nekem is mindig különösek, érdekesek.

A Prágai vár.

A vasúti pályaudvar régi és újabb része. 

Véletlenül be tudtunk kukkantani az Opreaház előterébe is, vetekszik a Budapestivel.

Előzmény: extekergo (6491)
eechalhoub Creative Commons License 2011.08.04 0 0 6492

    :)

extekergo Creative Commons License 2011.08.04 0 0 6491


Eger az érsekség kapuja éjjel.

extekergo Creative Commons License 2011.08.04 0 0 6490

Csíkos nincs? :(

Előzmény: M.VIII (6489)
M.VIII Creative Commons License 2011.08.04 0 0 6489

Tessék választani!

 

bogacsa01 Creative Commons License 2011.07.26 0 0 6488

Örülök, hogy tetszett! Ha lesz még, majd jelzem. Ez kb 3 óra értékelhető termése. Van még az oldalon (http://91.82.40.222) jelenleg 806 kép, ha valakinek ideje engedi...

A tarsolyban van egy naplementés sorozat, ha felkerül, azt is jelzem, szerintem jó lett.

Előzmény: tomcat#01 (6487)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6487

A villámos fotóid nagyon tetszenek :-) Én is előszeretettel vadászom őket :-)

Előzmény: bogacsa01 (6484)
Pertibi Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6486

bogacsa01 Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6485

A javításban jók a hivatkozások! :-)

 

Bocsi!

bogacsa01 Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6484

Történt egy kis malőr: az előző bejegyzésnél nem jók a hivatkozások! Spórolni akartam a gépeléssel és Control + C, Control + V-vel "gyorsítottam, majd átírtam a hivatkozásokban a számokat, de ezek szerint maga a hivatkozás mindig ugyanaz maradt! Minden hivatkozás - bár más a szám - a felhős képre mutat.

 

Tanulságos eset.

 

Megpróbálom mégegyszer, most jól:

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080264.shtml

 

 

 

Nagyobb mérteben: http://91.82.40.222/csakezt/p1090111.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080838.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080900.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080904.shtml

bogacsa01 Creative Commons License 2011.07.25 0 0 6483

Néhány újabb képem:

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080264.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1090111.shtml

 

És egy viharos este:

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080838.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080900.shtml

 

 

 

Nagyobb méretben: http://91.82.40.222/csakezt/p1080904.shtml

eechalhoub Creative Commons License 2011.07.19 0 0 6482

egyik sem? végülis ez is egy vélemény :D / Egy 50/1.4-es pentax obival az eos 500D-men követtem el a következőt:

 

 

Előzmény: malacnátha (6469)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 6481

Volt egyszer egy bikavér ünnepe és a Budapest Bár koncert, a műfajt szépen megújította, nagyon szórakoztató volt.

ne_sa Creative Commons License 2011.07.17 0 0 6480

Szorakozik a forummotor:(

 

Itt van a kep

Előzmény: ne_sa (6479)
ne_sa Creative Commons License 2011.07.17 0 0 6479

Jo lett!

 

Előzmény: Beiderman (6477)
malacnátha Creative Commons License 2011.07.17 0 0 6478

Elég egyéni koncepciók :))

Előzmény: Pertibi (6474)
Beiderman Creative Commons License 2011.07.16 0 0 6477

Fuji s9600

malacnátha Creative Commons License 2011.07.16 0 0 6476

Nagyon jó ez a szivárvány :)

 

Itt egy aloeverás pókra futotta:

Előzmény: Törölt nick (6472)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.14 0 0 6475

Krimli vizesés, Ausztria.

Előzmény: deko-terv (6473)
Pertibi Creative Commons License 2011.07.14 0 0 6474

deko-terv Creative Commons License 2011.07.13 0 0 6473

Szép helyen jártál, és a kép is tetszik.

Hol készítetted?

Előzmény: Törölt nick (6471)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.13 0 0 6472

Előzmény: Törölt nick (6471)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.13 0 0 6471

Roadtrain Creative Commons License 2011.07.10 0 0 6470

Nekem az első!

Előzmény: eechalhoub (6467)
malacnátha Creative Commons License 2011.07.10 0 0 6469

Egyik sem.. :)

Előzmény: eechalhoub (6467)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.10 0 0 6468

Egyik kollégámról most tudtam meg, hogy nagy fotós.

Nézelődjetek:

 

http://stefanthaler.net/

 

http://stefanthaler.aminus3.com/portfolio/

 

Vélemények?

eechalhoub Creative Commons License 2011.07.10 0 0 6467

Ezeket ma készítettem, nektek melyik tetszik jobban? :)

 

           

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!