Keresés

Részletes keresés

Dension_Team Creative Commons License 2001.11.07 0 0 337
Sziasztok!

DMP3-at és tartozékokat a Denson Kft. honlapján lehet rendelni a http://www.dension.com cimen a megrendelés menüpont segítségével.

Itt a regisztrációs adatok kitöltése utánn, lehet kiválasztani a kivánt termékeket. A kiszállítás postai úton történik. A fizetés magyar országi vásárlók esetében utánvéttel, külföldiek esetében hitelkártyával, vagy banki átutalással történhet.

Ha bármi probléma, kérdés vagy észrevétel van a weblappal kapcsolatan irjatok a webmaster@dension.hu cimre.

Üdv

Monostori Krisztián

Előzmény: HHapci (332)
WINOTTO Creative Commons License 2001.11.07 0 0 336
Köszi eFI ,mükszik az sms :)
eFi Creative Commons License 2001.11.06 0 0 335
lehet, h figyelmetlen vagy :)))
06-30-dension, azaz
06-30-3367466

eFi

Előzmény: WINOTTO (334)
WINOTTO Creative Commons License 2001.11.06 0 0 334
Lehet,hogy figyelmetlen vagyok de nem látom a honlapon a dension mobil számát /SMS nyereményjáték/ Ki tudja ? Hová küldjem ? Köszi!!!
Dension_Team Creative Commons License 2001.11.06 0 0 333
Sziasztok!

A Dension fejlesztő csapatában rám hárult az a feladat, hogy megoldást találjak a DMP3 különböző zaj problémáira. Ezért kérek mindenkit, ha zajosnak érzi a készülékét - lehet ez HDD, földelés, stb. eredetű, - akkor közvetlenül az epapp@dension.com címre küldjön egy rövid leírást az általa tapasztalt jelenségről. Szeretnénk minél több zajos lejátszót megvizsgálni annak beépített környezetében is, ezért szívesen látnánk azokat a jelentkezőket, akik vállalnának egy-egy próbát a saját autójukban. Kérlek ezt is jelezzétek a leveletekben. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Papp Ernő
Dension Kft

HHapci Creative Commons License 2001.11.06 0 0 332
Hello!
Én is venni szeretnék egy dmp3-at,de még nem láttam és halottam csak itt a forumból ismerem. Azért lenne 1-2 kérdésem mert postán
szeretném megrendelni.Pl hogy szól? Valami összehasonlítást írjatok mert eddig erről még nem igen esett szó.
A mély és magas hangszinek jól szólnak?
Melyik változat néz ki jobban?
Dmp3:
A Volume ha könnyen elérhető lenne az nekem is jobban bejönne.
Amit most rendelnék az már a racsnis potival van szerelve?
Esetleg ha nem akkor később lehetne bele külön.
Tényleg a Dsp prociról kérdezte valaki hogy milyen de még nem kapott válasz. Én is kiváncsi volnék a tipusára.
Valaki írta hogy szédszedte milyen volt bent?
Esetleg nem lehetne hozzá valami olyant kis erősítőt vagy leválasztót
csinálni ami kiküszöbölné a földhurkot? De nem a rádióado vagy az Mc adapterre gondolok.
A távirányító is jó lenne.

Üdv

ICTUS Creative Commons License 2001.11.06 0 0 331
Mint azt az előbbiekből is kiveheted, mi a Dension Dmp3-át tartjuk a legjobbnak.

Ne kísérletezz 64 MB-tal. Nagyon nagyon kevés.

Üdv:Ictus

Előzmény: Threat (330)
Threat Creative Commons License 2001.11.05 0 0 330
Sziasztok!

Elore bejelentem hogy nem a forum temajaban szeretnek hozzaszolni, de ez volt a lap tetejen, es ugy latom, sok hozzaerto latogatja, ugyhogy esetleges fovesztes terhe mellett ugy hataroztam, megkockaztatom, es segitseget kerek TOLETEK.

Szoval:

Amazon.com-on most qrva olcson arulnak egy samsung mp3 lejaccot. 32 mega memoria benne, es azt irjak, hogy max 64 (SmartMedia, ugye... ), DE! Mostmar vannak 128 megas kartyak is, es gondolom az is belefer a slotba. Szerintetek tudja kezelni a nagyobb kapacitasu kartyakat a lejacco??? Vagy telleg csak 32+32 megat tud? Nem vagyok total amator a temaban, de ehhez nem igazan ertek, es igazabol ettol fugg, megveszem-e a cuccost.

egyebkent o az:

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00005RG4O/107-6174374-4633308

Amerikaban ulok egyebkent, ingyen szallitjak, 80 dolcsi, es adnak egy 32 megas kartyat is hozza INGYEN!!!! Szerintetek is megeri? Lehet hogy igy is popec, de azert szeretnem tudni a valaszt az alapkerdesre is.

SEGITSETEK PLZ!!!

Elore is koszonom, es megegyszer elnezest ezert az orbitalis OFF-ert.

Maradok Tovabbra is Tisztelettel: Threat :)

seaky Creative Commons License 2001.11.05 0 0 329
DENSION !
Kör alaku gomb: 2mp gombnyomására a CONTRAST beállitása jön be (nem tudom megkora munka) de nem lehetne ezt skin-elhetöre tenni pl. a hangerőt rá tudnám rakni vagy kinek mi a fontos:-)

AutoVolume: gondolom az ide implementált minimál kompresszor tartja egyenletes szinten a dinamikát nem lehetne kivezetni a lecsengési időt (ami megmondja hogy egy Attack után ha nem volt csucs mennyi idő mulva álljon az eredeti értékre ez most konstans 1-2mp) ez néha jó lehet :o

Treble & Bass : megint csak gondolom a treble ill. a bass a byte stream manipulásával van állitva, nem lehetne egy MIDDLE is bele. Igy lenne egy 3 komponensü EQ-unk amivel sokkal realisztikusabb FLAT,ROCK,TECHNO,LIVE!! etc. beállitásokat lehetne csinálni. No meg néha jól is jön ha lenyomom (olyan LIVE-os).

Köszönettel,
Seaky

kisistvan Creative Commons License 2001.11.04 0 0 328
Hali

Nekem a 1.07 es myradio lejátszásnál, ki és bekapcsolás után a kb 2 mp ig folytatja a számot , amit abba hagyott és utána tovább lép. Miért?
Jobb lenne ha nem lépne tovább, mint a többi lejátszásnál!

Köszi

ttttt Creative Commons License 2001.11.04 0 0 327
"Ami meg az 1.07-ben feltunt: ha egyszer beallitasz egy MyRadio profilt, azt az eletben nem tudod visszaallitani a default (asszem none) ertekre."

Szia!

Nincs is ra szukseg, hiszen ugyis a lejatszasi mod mondja meg hogy hasznalja e a beallitott MyRadio profilt vagy sem.

A managert erinto problemakat hetfon megvizsgaljuk.

Juhasz Tamas
Dension Kft

Előzmény: eFi (326)
eFi Creative Commons License 2001.11.03 0 0 326
Hali,

Nekem Win98 SE Intl es siman megy az 1.11-es manager is.
Viszont hiaba szerkesztek vele szep Virtual Dirt, azt kivalasztva az 1.07-es firmware-es player elkezd hulyesegeket csinalni, majd belefullad a 80-as Unknown errorba.
Ami meg az 1.07-ben feltunt: ha egyszer beallitasz egy MyRadio profilt, azt az eletben nem tudod visszaallitani a default (asszem none) ertekre.

eFi

Előzmény: WINOTTO (325)
WINOTTO Creative Commons License 2001.11.02 0 0 325
Sziasztok!

Nekem Win 98. Win ME.sem mükszik a manager!!!
Pedig újra raktam a windowst.

otto1964 Creative Commons License 2001.11.02 0 0 324
Sziasztok!

Nekem Win 98. Win ME.sem mükszik a manager!!!
Pedig újra instaláltam a windowst.

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.11.02 0 0 323
Na hali!

A 296.hozzászólásommal jeleztem, hogy a manager nem megy win2000 alatt, ugyanazzal a hibával szál el, amivel a többieké, de van akinek (ICTUS)WinME alatt. Gondolom az ünnepek alatt nem dolgoztok, mikorra nézitek meg? Csak megjegyzem, hogy ma péntek van :))

WINOTTO Creative Commons License 2001.11.01 0 0 322
Hali!

Nálam is az 1.11-es manager a dir.idx scannelése közben meg áll Access Violation at address 004D75A4 in DMP3M.EXE Read of address FFFFFFFF
Az előző verzió sem működött.

Van valami ötletetek?

A balansz szabályzó is lehetne még finomabb is.Kocsiban használva +1 kevés+2 sok (kis tér,hangszórók közelsége megkivánja)

ttttt Creative Commons License 2001.11.01 0 0 321
Hali!

Szuksegem lenne 1-2db olyan VBR fajlra, ami Fraunhofer kodoloval keszult. Akinek van ilyen jelentkezzen itt a forumon.

Elore is koszonom:

Juhasz Tamas
DENSION Kft.

ICTUS Creative Commons License 2001.11.01 0 0 320
Boccs, javítva:

Kilépéskor meg a 004B7E37 -es címen üzeni ezt.

Előzmény: ICTUS (319)
ICTUS Creative Commons License 2001.11.01 0 0 319
Sziasztok!

Nálam az 1.11-es manager a dir.idx scannelése közben meg áll Access Violation at address 004D75A4 in DMP3M.EXE Read of address FFFFFFFF

Kilépéskor meg a 994B7E37 -es címen üzeni ezt.
Az előző verzió sem működött.

OS=Win ME
Nektek megy ?

Üdv: Ictus

F_R_D Creative Commons License 2001.11.01 0 0 318
Ja, viszont majd elfelejtettem:
>- Aktualisan jatszott szam sorszamat mutato szamlalo hibasan szamlalt Program es Jukebox modban. Javitva.
Nem igazán.... A képlet ugyanaz.
Egyébként ha teljes könyvtárakat adok hozzá (hosszú jog-nyomás), akkor frankó minden. Ha egyenként adom hozzá a számokat (rövid nyomás) akkor a már lentebb írt képlet működik.
Ha vegyesen van ez is, az is, akkor a könyvtárastul hozzáadott számok alatt működik, és ahogy egy "egyke" kerül sorra, rögtön meghülyül.

F_R_D Creative Commons License 2001.11.01 0 0 317
Az állománynak 23:38 - as ideje van...
Apukám, azért négynapos hétvége előtt éjjel fél tizenkettőig dolgozni/tesztelni... háát kemény...
(Mindenesetre le a kalappal a hozzáállás előtt...)
Benoe77 Creative Commons License 2001.10.31 0 0 316
Már fent van az új manager! (1.11)

Mindjárt tesztelem!!

-Benoe

speeder Creative Commons License 2001.10.31 0 0 315
Köszi...
F_R_D Creative Commons License 2001.10.31 0 0 314
Akkor próbáld meg ezt:

http://www.dension.com/download/

Előzmény: speeder (313)
speeder Creative Commons License 2001.10.31 0 0 313
Hali!

Idézek a letöltések oldalról:
The requested URL /termekek/letoltesek/letoltesek.html was not found on this server.

:((

ttttt Creative Commons License 2001.10.31 0 0 312
Udv mindenkinek!

Meg nyomozzuk hogy mi tortenhetett a LETOLTESEK oldalunkkal, de a ami a lenyeg: a hibat javitottuk, ujra MUKODIK. Egy oldal frissitest erdemes kerni ha megse jonne be elsore.

Egyben bocs a kellemetlensegert.

Juhasz Tamas
Dension Kft.

borzoló Creative Commons License 2001.10.30 0 0 311
Még egy kérdés a Dension felé:

várható, hogy a Manager program támogatni fogja a proxy szervereket?

Üdv

Borzoló

borzoló Creative Commons License 2001.10.30 0 0 310
ttttt-nek

Köszi, ez annyira kézenfekvő, hogy nem jutott eszembe. Akkor esetleg a profilok betöltését lehetne előrébb hozni a menüben (ez csak kötözködés :).

Viszont azt vettem észre, hogy a véletlenszerű lejátszás nem igazán szórja szét az adott játéklista számait. Gyakran előfordul, hogy ugyanaz a szám mondjuk 10 számon belül újra megszólal. Én speciel úgy képzelném a random listát, hogy abban mindenki csak egyszer szerepel. Vagy nem készül újabb lista az eredetiből, csak hasracsapásszerűen választ egyet a belőle? Akkor viszont figyelni kéne, hogy ami az elmúlt néhány szám alatt elhangzott, ne jöjjön már újra.

Üdv

Borzoló

Előzmény: ttttt (305)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.30 0 0 309
Hali!
A letöltés oldal már napok óta nem működik. Utoljára az 1.06-os firmware-t és az 1.10-es managert lehetett letölteni egy rövid ideig.

Densionos kollegák! Nem megy a letöltés oldal!

Üdv: Ictus

Előzmény: ISDN User (308)
ISDN User Creative Commons License 2001.10.30 0 0 308
Nekem nem jön be a letöltés oldalon semmi, Nektek?

Karesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!