adamskij Creative Commons License 2023.04.26 0 1 206141

KDB nagyon megverte Ramsdale-t, aki túlságosan középen állt. talán bal alsóba várta volna? mindegy sajnos.

Előzmény: FreshPrince (206140)
FreshPrince Creative Commons License 2023.04.26 0 0 206140

Nevetséges gól. Azért De Bruyne nem egy szélvész , körülötte 4-en asszisztálnak. Nos ez így kevés.

adamskij Creative Commons License 2023.04.26 0 0 206139

sajnos osztom aggodalmad, szerintem is jóval esélyesebb és erősebb is most a City nálunk. aztán remélem persze nem adják magukat annyira könnyen a srácok, már egy döntetlen is kisebb csoda lenne az elmúlt évek eredményei tükrében.

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.04.26 0 1 206138

Tippem sajnos 3:1 ma. 3:0 lesz az 1. félidő, lesznek kellemetlen pillanatok is, aztán közel leszünk a 3-2-höz

Phoenix15 Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206134

Ilyen idegesítőre nem is emlékszem, mint a mai. De holnap legalább ennek már örülni fogok.

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 2 206133

Még játszunk velük, meglátjuk ott mire jutnak.

Igazából ez a szezon , ahogy alakult egy nagyon nagy lehetőség megnyerni a PL-t.
De az is igaz , hogy felülteljesít a csapat. Ezt azért nem várta szinte senki, hogy ilyen eredményes lesz a csapat. Nem akarom leírni a csapatot, mert sok fordulat volt. Élvezem a szezont, ugyanakkor sajnálom az elszórt előnyt. Pláne AHOGYAN elvesztegették.

Előzmény: adamskij (206132)
adamskij Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206132

dermesztő volt ez a meccs, vissza a legsötétebb Mustafi/Özil korszakhoz Emeryvel. akkor volt utoljára ennyire enervált az Emirates-ben döntetlenért küzdő Arsenal; vagy amikor a Burnley ellen Auba öngólt fejelt.

tálcán odaadtuk az előnyünket a Citynek és még csak most játszunk velünk.

setzer Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206131

St. Totteringham Day

albi08 Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206130

Néha meg berámolunk két perc alatt kettőt, ki érti ezt?

Azért a végén volt pár tizenegyesgyanús eset, de valamiért nem kellett visszanézni.

Szerdán ha így játszunk, hamar vége lesz a dalnak.

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206129

Nem csodálom hogy a kiesés ellen küzdenek , igaz így is pontokat rabolnak , szóval nem csodálom , hisz már a 30. Perc óta folyamatosan görcsöt kapnak 🤷🏼♂😂

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206128

Kapufa bazdmeg …

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206127

8 perc

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206126

Na még egyet

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206125

Esküszöm herótom van Jesustól , akinek jó a munkabírása, valahogy be van oltva gól ellen.

Odegaard, Saka. 3:3 😂 mi vaan?

ligula Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206124

Őrület, meglesz érzem!!!

adamskij Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206123

már rég volt szarzenál gála, viszont most egy adagban mindent sikerül alulmúlni.

Artetát már párszor elmarasztaltam elmaradt vagy elkésett cserék miatt, ő remélem tanul ebből, ideje lenne.

Fábio Vieira nem top 4 szint, ESR pedig ott ül a padon Nelsonnal együtt. legkésőbb félidőben be kellett volna hozni Trossard-t és Eddie-t is.

és az is kiderült, miért vált meg a City Jesustól és Zincsenkótól is; fejben nincsenek annyira erősek és elragadják őket az érzelmeik.

pár napja Thierry pont azt fejtette ki, hogy a bajnokság ezen szakaszában nem szabad, hogy elragadjanak az érzelmek a pályán, csak tudatosan, koncentráltan kell jól játszani. Jesus és Zini pont ennek az ellenkezőjét mutatják.

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206122

De későn jött ez...

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206121

Nem megy ez , ma sem. 🤷🏼♂

p6y8tt Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206120

Nehéz erre mit mondani, úgytűnik megismétlődik a tavalyi mentális összeomlás amire az elmúlt meccseken utalgattunk.

albi08 Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206119

Ez kb. ennyi volt. Fejben valami nagyon nincs rendben.

setzer Creative Commons License 2023.04.21 0 0 206118

Méghogy gála.

FreshPrince Creative Commons License 2023.04.21 0 1 206117

1-3 😂 mit csinálnak a srácok az elmúlt 3 meccsen? Fantasztikus amit a szezonban csináltak DE mindezt így, ilyen módon eldobni, ahogy azt az elmúlt 2,5 meccsen tették 🤦🏼♂