Keresés

Részletes keresés

kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 48
23. nyertem. tapasztalatot:) a haverkodás csak annyi volt, hogy megdumáltuk ki honnan jött, azt mentünk, mert máshol vártak minket.

Justin: hát igen! kellett emelgetni öket! A fene egye meg (ez nöies volt) ha egy ilyet elkapok egyszer biztos megverem! Te is elöl voltál Quimbyn? Te nem érezted primitívnek? (lsd.lentebb)

newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 47
Lehet, hogy csalódást kell okoznom, de én lány vagyok. :o
és 22 éves. nem több, nem kevesebb. Szóval nem kell letagadnod, bármennyi is vagy! :)

A fenébe, hogy arról is lemaradtam, hogy a liam "mutogatott"...Jajj, olyan jó fej az a pali, imádom...(vagy mégse?)

Ugye milyen borzasztó érzés, mikor az ember épp a vége felé jönne bele a tombolásba, lelkesedésbe, örülésbe, és akkor minden elszáll....és nem vagyunk kielégítve...
aaaaaaaaaahhhh.

szóval Te a veszélyes zónában voltál..én meg a nyugisabban (csak a testem meg a lelkem nem volt nyugodt...:))

naaaa, mennyire is haverkodtatok össze??? :))

az üvegdobálósokat láttad? ha azok a kezeim közé kerültek volna...huuuhuuu....

Előzmény: kicsicsillag (45)
Justin Creative Commons License 2000.08.14 0 0 46
Hello!
Bocs,hogy visszatérek a Quimby koncerthez,de az Oázishoz nem tudok hozzászólni,mivel nem voltam ott:))).Nos csak annyit ezzel kapcsolatban,hogy télleg elég hihetetlen volt számomra is ez a sétálgatás mások fején ahogy Newgolddream írta.Az a helyzet,hogy nemigen terveztem olyat,hogy továbbítok bárkit is,mivel koncertet akartam nézni,nem pedig embereket emelgetni,csak éppen ha nem emelgetek,akkor az a szerencsétlen perecel olyat mint Hunyadi!Én nem tudom ki talaálta ki ezt a dolgot,de télleg nem Quimby-re való lenne az ilyen.A pogózásról is csak annyit,hogy én is szoktam,de ha lehet én vigyázni szoktam arra,hogy mások is megmaradjanak nagyjából.Előttem is volt egy csóka akiből kiállt két nagyon hegyes könyök,egy övtáska,és az emberannyira ugrált,hogy minduntalan elekadt bennem.És ez kib@szottul felb@szott agyilag.
Kicsicsillag!
Légyszi tájékoztass ha véletlenül megtudsz valamit arról,hogy esetleg mikor lesz Dunanewyork-ban Quimby koncert.Megnézném őket hazai pályán egyszer!Kösz

Üdv
Justin

kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 45
Lánytól ilyent kérdezni?!?:)Te mondd meg elöbb hány éves vagy, és majd ahhoz képest tagadom le az enyémet. Sajna nekem nem derült ki, hogy te fiú vagy-e v. lány. Lehet, hogy én vagyok szerencsétlen?:)

A fát azt sikerült elkapnom. Még azt is láttam, hogy Liam mutogatta, hogy gyújtsa meg!! Ha tényleg meggyújtotta volna akkor azt hiszem menekültem volna!!! Az lett volna igazán veszélyes. Még jó, hogy föleg a vége fele közre vettek minket srácok és onnantól a dalokat énekelni is tudtam! késöbb kiderült róluk, hogy Manchesterböl meg Liverpoolból jöttek, meg volt ott két német, meg két román is. Eléggé összehaverkodtunk, már amennyire koncerten lehet:) Onnantól tombolás és örülés volt, de elötte tényleg féltem. Mondjuk igaz, hogy onnantól a srácok mindig kidobálták elöre azt aki felmászott. Na, ök nem is jöttek vissza:))))

newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 44
Huh...hát ezekrol én mind lemaradtam...mondhatni azt, hogy: szerencsére. elotte épp attól féltem, hogy nehogy az legyen, mint azon a dániai vagy milyen fesztiválon a Pearl jam koncerten.
De a "mi részünkön" (én is valahol az 5.6.7. sorban tartózkodtam) szelídebb volt a hangulat.

Te úgy láttad,h ogy lelkes volt a közönség, és orjöngött vagy ellenkezoleg?
ne haragudj,hogy ezzel traktállak, tudom, nem is ebbe a topicba tartozik, de érdekelne más szemével, foleg miután én csomó mindent nem láttam! (pl azt a fát sem, amit kézrol kézre adogadtak....)

amúgy hány éves vagy? ha nem vagyok túl indiszkrét.

Előzmény: kicsicsillag (43)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 43
Kedves newgolddream! (és ki tudtam írni!!! )
Elöl úgy az 5-6-7. sor körül. Már ha volt ilyen.
Mivel lett a nyakamon keresztben egy vágás, mindenki azt kérdezte másnap hogy "öngyilkos akartál lenni?" v. "mi van, megkéseltek?". A hátam és a vállam tele volt zúzódásokkal. De nem is éreztem semmit. Utólag csak nagy buli volt, tombolás ... haverok, buli, ásványvíz ...(na jó egy kis sör is volt!:o))
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 42
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):))))))))))))))))))))))))

na ehhez mit szólsz?

a Te neved sem valami rövid!!:) (najó, az enyémnél rövidebb)

ugye viccelsz? ténlyeg a földrre kerültél??
Atyaég!!
utólag nézve valóban minden másképp hat....én is imádtam...énekeltem végig, mozogtam, néha ugráltam...álom volt....így utólag.
Te hol álltál?

Előzmény: kicsicsillag (41)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 41
nevess hosszúnevü:))) Ez pozitív volt, de ténnnyllleg!
Oasis:jó volt, kétszer voltam földön 2-3 percig, áttapostak rajtam, felszedtek. néhány fejberúgás, második vese leszakad... Volt valami zene is... Komolyra fordítva a zene jó volt, ismertem a számokat. Lelkesedésböl lehetett volna egy kicsit több is, dehát nem erröl voltak eddig sem híresek.Nagyot tomboltunk énekeltünk, jó volt. Így utólag. Közben életveszély.
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 40
Jelzésrendszer: mert nem igazán tudtam eldönteni,hogy van e némi irónia a "szim PATIKUS"-ban, ezért azt sem tudtam, hogy nevessek vagy szomorkodjak..:)

Más: ezt bizony attól a primitív, állat embertömegtol kéne megkérdezni, akik csak azért mennek el egy koncertre (akármilyenre, ami olcsó, ami elérheto, ami szabadtéri stb), hogy pogozhassanak, és sétálhassanak mások fején....hálát adhatok az Égnek, hogy én ebbol kimaaradtam, bár közel voltam néhány ilyen eszeloshöz....
Mire jó ez???!??? Ám errol nem a quimby tehet...

Úgyhogy nem te öregszel, hanem tényleg durvulunk...

de Oasisen is ez volt.
Apropó, ha már ennyit emlegettük, Neked tetszett? (jajj micsoda egy snasssz kérdés....)

Előzmény: kicsicsillag (39)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 39
Sajnos a jelzésrendszert nem értem kifejtenéd?
Más:
Na azt mondd meg, hogy miért kell Quimby koncerten az embereket fej fölött adogatni, azok miért rúgkapálnak? És miért kell úgy pogózni, hogy az ember vese nélkül támolyogjon ki? Quimby nem egy olyan kemény zenekar amit így kellen élvezni. Lehet, hogy én öregszem, de mostanában kezd eldurvulni a dolog:( Eddig a szigeten tetözött, de nem ez volt az elsö kellemetlen élményem. Kb. 7-szer rúgtak fejbe bakanccsal. ismeröst úgy rúgták fejbe, hogy ki kellett menni mert hányingere lett. (Oasisra visszajött, masszív kiscsaj:))
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 38
:))))

vagy inkább

:((((

Előzmény: kicsicsillag (37)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 37
Rád!Szim PATIKUS!
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 36
jujj....ezt most mire írtad? oasis? quimby? én?
Előzmény: kicsicsillag (35)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 35
naaaaaaaagyon szimmmmmmmmpatikus
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 34
na..akkor gondolom, hogy az oasisrol is meg van véleményed...

hát...ami a quimby eloadását illeti: azért valamilyen mértékben kitettek magukért...dE emlékszem, oket is megdobták, meg mutogatott is nekik valami csajszi, akinek a tibor be is szólt, és végülis abban igaza volt...
az viszont valóban tagadhatatlan, hogy a pia meg a cigi és az orrfújás elég intenzíven közrejátszik a bulijaikon

Előzmény: kicsicsillag (33)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 33
A hülyének nézés: azt hiszik, hogy az a magatartás amit a színpadon mutattak engem kielégített mint rajongót? Hát primitív vagyok én, hogy ilyen elöadás is elég nekem? Elvárom, hogy ha már kiáll egy együttes akkor adjon elö, és nem "cigi, pia, zenélgetünk egy kicsit" elöadás legyen. Elismerem kis klubbokban ez is jó, de ha kiállnak egy nagy színpadra akkor legyen a produkció ahhoz méltó!
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 32
Lécci ezt a "nem szeretem ha hülyének néznek" dolgot fejtsd ki bovebben!! mire érted? ki nézett hülyének? a quimby? a sziget? a közönség? vagy ki?
Előzmény: kicsicsillag (31)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 31
Szívesen írnám én is azt, hogy megyek amikor tehetem, de ennek 2 akadálya van.
1., nem szeretem ha hülyének néznek. Naagyoon nem!!
2., Dunaújvárosban nöttem fel, ahol jószokás volt koncertekere és ilyen jellegü bulikra járni - volt is jó sok szerintem újváros ilyen szempontból állati hely volt - de pesten nincs egy átkozotte ismerös aki jönne.
Ezek után esélytelen. Sajnamajna...
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 30
Dehogy haragszom!!! hova gondolsz....Igazad van, egyet értek abban, hogy nem játszották le az Oasist. És az is igaz, hogy nem valók nagyon nagyszínpadra, ám én ettol függetlenül élveztem a koncertet (csak emiatt lemaradtam egy LIam-integetésrol), és továbbra is fogok menni amikor csak tehetem.
4-kor keltél??? JÉzusom!!!

szia
:))

Előzmény: kicsicsillag (29)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 29
Mármint a dobálás! A véleményedre kíváncsi vagyok!
A hülyeséget írjuk a 4-órási kelés számlájára.
Kérlek legalább azt írd meg, hogy nem haragszol!
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 28
Na, nem mintha hiányozna
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.14 0 0 27
Azért mert nem szereted, vagy mert egy a vélemény? Kifejted bövebben?
Én egyébként ettöl függetlenül nem akarom látni öket többet de a zenét hallgatom.
Fejlödési ívük sajna tényleg a "Kispál"-éra emlékeztet. Most még fenn...
Előzmény: newgolddream (26)
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 26
én biztos nem foglak megdobálni...
Előzmény: kicsicsillag (19)
Justin Creative Commons License 2000.08.13 0 0 25
Kösz!
Ezek szerint két lemezről maradtam le eddig!Lehet kapni?
Justin
Előzmény: zsosz (24)
zsosz Creative Commons License 2000.08.13 0 0 24
első lemezük címe: sip of story

zsosz

Előzmény: Justin (23)
Justin Creative Commons License 2000.08.13 0 0 23
Cső!
A Quimby nekem is tetszik nem kicsit,de áruljátok már el azt,hogy mellik volt az első albumuk,mert sajna nem vagyok kiművelve belőlük.Nekem a Majomtangó óta vannak meg,és nem tudom mennyiről vagyok lemaradva!
A sziget koncerttel kapcsolatban csak annyit,hogy a szigeten minden koncert szarabb,mint hogyha például a Pecsába lenne a szabadtéren,úgyhogy ne csodálkozzatok,ha ugyanazt a poént szedik elő,mint mondjuk Mezőtúron!Csak Quimby-n voltam szigeten,és nekem nem tetszett!Nem a program miatt,hanem a technikai malőrök miatt,ugyanis abból volt bőven.El is határoztam,hogy ha csak egy mód van rá akkor nem megyek oda többet!(bocs ez kicsit off volt).Inkább azt írjátok mikor lesz Batta és környékén koncertjük!
Kösz
Justin
Borzas Creative Commons License 2000.08.12 0 0 22
Hülyéskedtek mán'...

Én a nyár folyamán négyszer láttam a Quimbyt, és noha szöveg majdnem ugyanaz mindig, a zenélésben mindig van valami pillanatszülte újdonság. Ezek a kretének képesek, és élvezik amit csinálnak.

a régirajongóságról csak annyit, hogy pl. én 18 vagyok, úgyhogy nem lehetek régirajongó (3 és fél éve?), viszont a Jerrycan dance a kedvencem volt és lesz, noha a szövegek ott a legsablonosabbak (egyben legfílingesebbek), ezt ne értsétek félre, de ezeka Make It Double-féle szimpatikus hedonista szösszenések magyarul tán a fülemet is bántanák. Meg a zene is elég tradic. Emellett mégis a legjobb a Ballad of Jerry pl.. De az ékszeres album is van ilyen jó, csak zenében eredetibb. A szöveg meg, ugye a Kisstibi slágercéh munkája
Tetszik a mostanában való konc...
(sza' a kortársblokk a végén Fever+Unom)

Mennem kell

Eördögh Creative Commons License 2000.08.11 0 0 21
És akkor neharag, de "ugyanazok a poénok, amik egy hónapja a zöldpardonban" - ez nem hatalmas gáz? Szerintem a Quimbyben két olyan frontember is van, amilyenből más zenekaroknak nem ritka, hogy egy sem jut. És hogy ez a két hajdan sziporkázó elméjű figura odáig jutott, hogy egy hónap késéssel ugyanazokat a poénokat lőjék el (várhatólag hasonló összetételű közönségnek)... Hát ne.
Én is szeretek összehasonlítgatni, és nekem a Quimby pályagörbéje a Kispáléra tűnik hasonlítani. Sok embernek bejönnek az új Kispál-számok, de megosztja a rajongótábort, amit most csinálnak. Én úgy látom, hogy hasonló helyzetbe került a Quimby is: ha sarkítani akarok, akkor azt mondom, hogy a népszerűség oltárán a régi törzsközönség egy részét áldozzák fel.
Na, tessék köpködni.
zsosz Creative Commons License 2000.08.11 0 0 20
sajna a 3. ponttal egyetértek, annak ellenére, hogy egyik nagy kedvencemről van szó, de tény ami tény: nem valók nagyszínpadra. elvesznek, nem jönnek át a poénok, szar az egész :( najó ez utóbbi kissé sok, de nekem is ellenszenvesek voltak ugyanazok a poénok, amik mondjuk egy hónapja a zöldpardonban teccettek...

zsosz

Előzmény: kicsicsillag (19)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.08.11 0 0 19
Szióka!
1. Szerettem a régi Quimbyt. (Angol számok)
2. Az újat sem tartottam rossznak.
3. Pepsisziget: Koncerten csikkeresgélés, borozgatás, -> nem szeretem ha hülyének néznek. Szerintem ez volt a primitívség magasfoka. Utálom látni öket. A zenétöl sajna nem fogok tudni elvonatkoztatni de a véleményem marad. És nem játszották le az Oasis-t.

jöhet a sárdobálás. állom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!