Keresés

Részletes keresés

Psyche Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1522
Remélem, még nem késő!

Arcom bájos és nem álmos
Levesedbe szórjak tárkonyt?
Én vagyok az Eszmeralda
a kis győztes eszemadta!

Előzmény: freeze flash (1516)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1521
A pékség még nem nyitott,
Kemencébe a fejed vinnyog:DDDDDDDD
Nézi a pék a lukon, elsült e már,
Ha kész, jöhet rá a lekvár:DDDDDDD
Sült agyadon a lekvár lefolyik,
Pékné egy banánt a szádba nyomint,
Rátesz a kiarakati forgóra lazán,
Ott pörögsz délelőtt, mint tornász a hasán:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: Agyvezér (1520)
Agyvezér Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1520
Kinyitott már ma a pékség
tetszel nekem szőke szépség
ajkad mint egy ízes lekváros bukta
főleg azóta mióta apád az ajtót rácsukta
nem kell neked kifli inkább a banán
pörögsz mint a stanicli a majom f......-n

Ezt is kiírtam magamból Na csá: Irish

originalqszi Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1519
Jézus!!!!!!!!:(((( Én meg azt hittem a mexikóiról van szó:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Itt vagyok, mint Eszmeralda,
Arcom piros, mint ezer alma!
Hajam fekete, mint a legfeketébb pontok,
Belépőmre remélem, nagy tapsot kapok?!

Csak hirtelen, valami ilyesmi?????????????????

Előzmény: freeze flash (1518)
freeze flash Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1518
Mit, bazze, óóóó?!
Ő volt egy kis szegénymódó
Cigánylány, kit megóvó
A szép Quazimódó...

Anno Párizsban, a'la Notre Dame...

Előzmény: originalqszi (1517)
originalqszi Creative Commons License 2001.02.15 0 0 1517
Csak tudnám, hogy Eszmeralda mit csinál?????? Hogy néz ki???? Itt frivol sem lehetek:((((((
Verselni Te is tudsz!!!! Az mééééééééééééé nem jó????????????
Előzmény: freeze flash (1516)
freeze flash Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1516
Hüje költők, hű társaim,
Íme, itt a feladat,
Aki ebben nem vesz most részt,
Hát, az bizony kimarad!

Történés a következő,
Segítségtek kérem én,
Jelmezbál lesz lánykáméknál,
Esmeralda lesz... :-$ de m'ér?!?!? :-O

Belépéshez kéne egy vers,
Nem túl hosszú, de frappáns,
Ki megfelelőt alkot nékünk,
Annak lányom lesz hálás...

/Hálájára várni kell még,
Nem túl sokat, vagy tíz évet,
Aki erre lusta lenne,
Az kap tőlünk egy szép képet./

Legyen rövid, sőt találó,
Netán elmés, sőt vidám!
Amit hallva, ha Ő lennék,
Táncolna a kisgidám...

/Quasimodo felejthető,
A "kiráj"-t is lelőtték,
Ha ti ezt is beveszitek...
Nem lehettek ily dőrék.../

Még egy dolog, ami fontos:
Határidőnk oly rövid,
Ha esetleg segítetek,
Jó lenne azt holnapig!

Egész pontos időpont:
Biz' az péntek délután,
Akkor lesz a jelmezesbál,
Hol fellép a kiscicám... :-))))))

Chris Flower Creative Commons License 2001.02.01 0 0 1515
Üdv mindenkinek

Két saját szösszenet csak most, csak itt, csak Nektek:

Nap és alkonyat

Megállt az idő
A nap lusta fénye még rám tekint
Aztán tovább lép
Szinte mondja: Holnap itt leszek megint
Várok még valamit
De lassan megjön az alkonyat
Gyönyörű arcával
Egyre csak hívogat

Magányos élet

Most
Hogy a reménytelenség folyóját
Magam mögött hagyva
Csak mosolygok
Mint kisgyerek az angyalra
Aki felé nyújtja biztató kezét
Így várlak én is
Mint aki megunta
Magányos életét

Chris Flower

PITYKE Creative Commons License 2001.01.29 0 0 1514
SZÉP AZ ÉLET
Hétfon szart csinálok,
Kedden szart csinálok,
Szerdán szart csinálok,
Csütörtökön szart csinálok,
Pénteken szart csinálok,
Szombaton szart csinálok,
Vasárnap megpihenek,
Mégsem én vagyok Isten...
Teodor Creative Commons License 2001.01.24 0 0 1513

OROSZ BÁL, 1994.

Szivattyús Szergej
Elment a bálba,
Öltönye szépen
Ki..kala..pálva!

Hát ott a büfében
A vodkát ki méri?
Nem más, mint Alácska
Alias Bloody Mary!

Rázták hát a rongyot,
S nem kellett aszpirin
Nyomták az Igét is,
Nem más, mint a Zsirin..

Az esti tombolán,
Nyert ki volt a helyin,,
Vagy féltucat Hitler,
Meg más is, csak nem a Lenin!

snejderfáni Creative Commons License 2001.01.22 0 0 1512
Rímtelen napjaim csak egyre telnek,
Boldog is lehetnék, mint egy kisgyermek. :(
TeJo Creative Commons License 2001.01.19 0 0 1511
BŐSZ VERS

Ez itt a Bősz!
Ha fád új, nyögve nyög
Hegedülj! Hegedülj!

snejderfáni Creative Commons License 2001.01.18 0 0 1510
Ejha!!! :)
Előzmény: totelcamp (1507)
originalqszi Creative Commons License 2001.01.18 0 0 1509
Ennyit elküldeni nem lehet!:((((
Kicsi az éjji keret!
Világosság terül szerteszét,
Kevesekben marad meg a setét!:)))))
Mindnki lát, holnap egyre többet,
Maga után senki sem köphet!!!!!!!!!!!
Előzmény: totelcamp (1507)
DarkSide Creative Commons License 2001.01.18 0 0 1508
Szia!

Hát nem semi, amit leírtál! Fantazstikus és még sorolhatnám a jelzőket! Még! Még! Még!

Tisztelettel DarkSide

Előzmény: totelcamp (1507)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.17 0 0 1507
CSAK EGY ÉJSZAKÁRA . . .

Csak egy éjszakára küldjétek el oket;
A pártoskodókat, a vitézkedoket.
Csak egy éjszakára:
Akik fent hirdetik, hogy - mi nem felejtünk,
Mikor a halálgép muzsikál felettünk;
Mikor láthatatlan magja kél a ködnek,
S gyilkos ólom-fecskék szanaszét röpködnek,

Csak egy éjszakára küldjétek el oket;
Gerendatöréskor szálka-keresoket.
Csak egy éjszakára:
Mikor siketíton bogni kezd a gránát,
S úgy nyög a véres föld, mintha gyomrát vágnák,
Robbanó golyónak mikor fénye támad,
S véres vize kicsap a vén Visztulának.

Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
Az uzsoragarast fogukhoz veroket.
Csak egy éjszakára:
Mikor gránát-vulkán izzó közepén
Úgy forog a férfi, mint a falevél;
S mire földre omlik, ó iszonyú omlás, -
Szép piros vitézbol csak fekete csontváz.

Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
A hitetleneket s az üzérkedoket.
Csak egy éjszakára:
Mikor a pokolnak égo torka tárul,
S vér csurog a földön, vér csurog a fáról,
Mikor a rongy sátor nyöszörög a szélben
S haló honvéd sóhajt: fiam . . . feleségem . . .

Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
Hosszú csahos nyelvvel hazaszeretoket.
Csak egy éjszakára:
Vakító csillagnak mikor támad fénye,
Lássák meg arcuk a San-folyó tükrébe,
Amikor magyar vért gozölve hömpölyget,
Hogy sírva sikoltsák: Istenem, ne többet.

Küldjétek el oket csak egy éjszakára,
Hogy emlékezzenek az anyjuk kínjára.
Csak egy éjszakára:
Hogy bujnának össze megrémülve, fázva;
Hogy fetrengne mind-mind, hogy meakulpázna;
Hogy tépné az ingét, hogy verné a mellét,
Hogy kiáltná bogve: Krisztusom, mi kell még!

Krisztusom, mi kell még! Véreim, mit adjak
Árjáért a vérnek, csak én megmaradjak!
Hogy esküdne mind-mind,
S hitetlen gogjében, akit sosem ismert,
Hogy hívná. a Krisztust, hogy hívná az Istent:
Magyar vérem ellen soha-soha többet!
- - Csak egy éjszakára küldjétek el oket.

Előzmény: TeJo (1506)
TeJo Creative Commons License 2001.01.17 0 0 1506
AZ VESSE RÁM..

Az vesse rám az első tortát,
Ki még nem köszörült soha csorbát!

macskamati Creative Commons License 2001.01.15 0 0 1505
láng láng tűzvarázs
szemedben fények
szememben fények
hangodban parázs
lelkemben ének

láng láng tűzvarázs
elviszel innen
elviszlek innen
szívemre palást
pillanat-élet

PITYKE Creative Commons License 2001.01.05 0 0 1504
Minek kell kötekedni,
Más embert lóvá tenni?
Maradj inkább magadnak,
Negatív érzelmeid hagyjanak
El örökre,
Béküljünk ki egykettőre.
mókamiki Creative Commons License 2001.01.05 0 0 1503
Azért jöttem ide késve,
mert vártam még az éljenzésre,
mivel úgy látom elmarad
gondoltam, szavam megmarad
bennem, s ez így van jól.

Hol Original sikeresebb
mint ki pontos ritmussal kerekebb
az maradjon meg Pitykének.

(Az már itt csak hab a tortán
hogy Romhányiból László lett.
Ezért búcsuzom is kurtán
Isten áldja kendteket.)

Előzmény: PITYKE (1479)
DarkSide Creative Commons License 2001.01.02 0 0 1502
A válasz mi jött, ez volt:
" Ez nem volt túl fer Tőled,
de most az egyszer elnézem Neked!"
S mikor reagáltam rá, már késő este volt.

De újabb versem szállt a légben,
Melyre jött is válasz rövidesen:
"Már azt hittem, hogy haragszol rám
és azért nem válaszolsz nekem,

de a Te válaszodra legalább érdemes várni,
hiszen mindíg meglepetést okoz."
S repült még egy-két strófa, mi jókedélyt fokoz,
S ilyen Embernek érdemes verseket írni.

Előzmény: originalqszi (1497)
DarkSide Creative Commons License 2001.01.02 0 0 1501
Fagyott földet jégcsákánnyal
Illik kotorászni.
Jégcsap retkek és jégvirágok közt
Télen lehet csak gyomlálni.
Előzmény: PITYKE (1500)
PITYKE Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1500
Kertben télen kapálni?
Fagyott földet felásni?
Bajok vannak itt, nagyok:
Megzakkant az agyatok!
originalqszi Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1499
Kertészlegény mind, ki férfi!
Hüje az, ki ezt nem érti:DDDDDD
Persze kertben én nem kapálok,
Hanem a termést zabálom!
Mert ültetésnek eredménye,
A kert puha teremtménye:)))))))))))))))
Előzmény: fordfairlane (1498)
fordfairlane Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1498
En kis kerteszlegeny vagyok,
Kapalok mint allat.
Kapalasom ha zavarod,
Szetutom a szadat.
:-)
originalqszi Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1497
Én ismerek embert,
Ki nem szereti a verset!
Persze csak azt, mit én írok!
Az ilyenekkel úgysem bírok:DDDDD
Ha meglátja: qszi verse,
Már hunyódik is szeme,
Aztán mégis nyitja,
Csak ez lehet a nyitja,
Hogy rámondja, hogy oh, de szar!
Bánom én, fő, hogy olvasta:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: DarkSide (1495)
originalqszi Creative Commons License 2000.12.28 0 0 1496
Tosznak a legyek és a szarvasok,
Férjeknek fején a szarv a' sok,
Ha csal az asszony, az szarvas ok,
Nem segítnek kézben a szar vasok:DDDDDDDD
DarkSide Creative Commons License 2000.12.27 0 0 1495
Most kaptam az infót, hogy a célszemély nem ért teljesen egyet második szösszenetem első felének mondanivalójával:)

Jó hír! :)

DarkSide Creative Commons License 2000.12.27 0 0 1494
Sziasztok!

Két kis szösszenet:

Az első:

Látom a szemeden, elkalandoztál.
Ki az, akire gondolsz, lelked merre jár?
Tűzszemű Angyal, mondd kit rejt a szíved?
De válaszod legyen maga a Csend!

A második:

Tudom, gyűlölöd a verseket.
Üres szavak, vagy nem mondanak semmit Neked.
Pedig ezek őszine szavak, mondatok.
S sorok közt bújnak meg az igaz Gondolatok!

Tisztelettel DarkSide

PITYKE Creative Commons License 2000.12.23 0 0 1493
Hogy László József lenne?
Lehet. Biztos vagy benne?
Na mindegy, tudjuk, kiről van szó,
Koszorús költőnkről, ó!
Qszi, kérdésedre válaszolván,
Esetleg elárulhatnám,
Hogy fiú vagyok, biza',
Olyan, kinek nagy a f...a ! :)
Alpáriságom tán megbocsátható,
A rímekért írtam csak ezt, s ne húzzatok ezért karó
-ba :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!