A pékség még nem nyitott,
Kemencébe a fejed vinnyog:DDDDDDDD
Nézi a pék a lukon, elsült e már,
Ha kész, jöhet rá a lekvár:DDDDDDD
Sült agyadon a lekvár lefolyik,
Pékné egy banánt a szádba nyomint,
Rátesz a kiarakati forgóra lazán,
Ott pörögsz délelőtt, mint tornász a hasán:DDDDDDDDDDDD
Kinyitott már ma a pékség
tetszel nekem szőke szépség
ajkad mint egy ízes lekváros bukta
főleg azóta mióta apád az ajtót rácsukta
nem kell neked kifli inkább a banán
pörögsz mint a stanicli a majom f......-n
Csak tudnám, hogy Eszmeralda mit csinál?????? Hogy néz ki???? Itt frivol sem lehetek:((((((
Verselni Te is tudsz!!!! Az mééééééééééééé nem jó????????????
Két saját szösszenet csak most, csak itt, csak Nektek:
Nap és alkonyat
Megállt az idő
A nap lusta fénye még rám tekint
Aztán tovább lép
Szinte mondja: Holnap itt leszek megint
Várok még valamit
De lassan megjön az alkonyat
Gyönyörű arcával
Egyre csak hívogat
Magányos élet
Most
Hogy a reménytelenség folyóját
Magam mögött hagyva
Csak mosolygok
Mint kisgyerek az angyalra
Aki felé nyújtja biztató kezét
Így várlak én is
Mint aki megunta
Magányos életét
Ennyit elküldeni nem lehet!:((((
Kicsi az éjji keret!
Világosság terül szerteszét,
Kevesekben marad meg a setét!:)))))
Mindnki lát, holnap egyre többet,
Maga után senki sem köphet!!!!!!!!!!!
Csak egy éjszakára küldjétek el oket;
A pártoskodókat, a vitézkedoket.
Csak egy éjszakára:
Akik fent hirdetik, hogy - mi nem felejtünk,
Mikor a halálgép muzsikál felettünk;
Mikor láthatatlan magja kél a ködnek,
S gyilkos ólom-fecskék szanaszét röpködnek,
Csak egy éjszakára küldjétek el oket;
Gerendatöréskor szálka-keresoket.
Csak egy éjszakára:
Mikor siketíton bogni kezd a gránát,
S úgy nyög a véres föld, mintha gyomrát vágnák,
Robbanó golyónak mikor fénye támad,
S véres vize kicsap a vén Visztulának.
Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
Az uzsoragarast fogukhoz veroket.
Csak egy éjszakára:
Mikor gránát-vulkán izzó közepén
Úgy forog a férfi, mint a falevél;
S mire földre omlik, ó iszonyú omlás, -
Szép piros vitézbol csak fekete csontváz.
Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
A hitetleneket s az üzérkedoket.
Csak egy éjszakára:
Mikor a pokolnak égo torka tárul,
S vér csurog a földön, vér csurog a fáról,
Mikor a rongy sátor nyöszörög a szélben
S haló honvéd sóhajt: fiam . . . feleségem . . .
Csak egy éjszakára küldjétek el oket:
Hosszú csahos nyelvvel hazaszeretoket.
Csak egy éjszakára:
Vakító csillagnak mikor támad fénye,
Lássák meg arcuk a San-folyó tükrébe,
Amikor magyar vért gozölve hömpölyget,
Hogy sírva sikoltsák: Istenem, ne többet.
Küldjétek el oket csak egy éjszakára,
Hogy emlékezzenek az anyjuk kínjára.
Csak egy éjszakára:
Hogy bujnának össze megrémülve, fázva;
Hogy fetrengne mind-mind, hogy meakulpázna;
Hogy tépné az ingét, hogy verné a mellét,
Hogy kiáltná bogve: Krisztusom, mi kell még!
Krisztusom, mi kell még! Véreim, mit adjak
Árjáért a vérnek, csak én megmaradjak!
Hogy esküdne mind-mind,
S hitetlen gogjében, akit sosem ismert,
Hogy hívná. a Krisztust, hogy hívná az Istent:
Magyar vérem ellen soha-soha többet!
- - Csak egy éjszakára küldjétek el oket.
A válasz mi jött, ez volt:
" Ez nem volt túl fer Tőled,
de most az egyszer elnézem Neked!"
S mikor reagáltam rá, már késő este volt.
De újabb versem szállt a légben,
Melyre jött is válasz rövidesen:
"Már azt hittem, hogy haragszol rám
és azért nem válaszolsz nekem,
de a Te válaszodra legalább érdemes várni,
hiszen mindíg meglepetést okoz."
S repült még egy-két strófa, mi jókedélyt fokoz,
S ilyen Embernek érdemes verseket írni.
Kertészlegény mind, ki férfi!
Hüje az, ki ezt nem érti:DDDDDD
Persze kertben én nem kapálok,
Hanem a termést zabálom!
Mert ültetésnek eredménye,
A kert puha teremtménye:)))))))))))))))
Én ismerek embert,
Ki nem szereti a verset!
Persze csak azt, mit én írok!
Az ilyenekkel úgysem bírok:DDDDD
Ha meglátja: qszi verse,
Már hunyódik is szeme,
Aztán mégis nyitja,
Csak ez lehet a nyitja,
Hogy rámondja, hogy oh, de szar!
Bánom én, fő, hogy olvasta:DDDDDDDDDDDD
Látom a szemeden, elkalandoztál.
Ki az, akire gondolsz, lelked merre jár?
Tűzszemű Angyal, mondd kit rejt a szíved?
De válaszod legyen maga a Csend!
A második:
Tudom, gyűlölöd a verseket.
Üres szavak, vagy nem mondanak semmit Neked.
Pedig ezek őszine szavak, mondatok.
S sorok közt bújnak meg az igaz Gondolatok!
Hogy László József lenne?
Lehet. Biztos vagy benne?
Na mindegy, tudjuk, kiről van szó,
Koszorús költőnkről, ó!
Qszi, kérdésedre válaszolván,
Esetleg elárulhatnám,
Hogy fiú vagyok, biza',
Olyan, kinek nagy a f...a ! :)
Alpáriságom tán megbocsátható,
A rímekért írtam csak ezt, s ne húzzatok ezért karó
-ba :))