Keresés

Részletes keresés

hWindy Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1783
Te meg ecceruen vegtelen ostoba... Sajnalom, de ez van.
Megkoszonnem, ha a jovoben ignoralgatnal Kekseggel es T. klikkjevel egyutt. Amugy meg nem ezt a topikot kene szetb@szni (marmint nem rendeltetesszeruen).

Előzmény: Tavaszcsillag (1782)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1782
OFF
Az élet az adok-kapokon múlik, és nem azon, hogy hiszem, hogy adok, aztán meg sírok, csak sírok, csak sírok.....
Én kaptam tőled, és adtam is, de soha senki nem várhatja el tőlem, hogy így vagy amúgy tegyek, ezt vagy amazt csináljam, Te Windy amit itt csinálsz az már túlzás...nem tudom ki mondta, de ha csak a magánban lebeszéltekkel tudsz visszavágni, akkor nagyon sajnállak,,,
De én szemét geci skorpió, sosem tettem ilyet....ha jól emlékszem...

Sok vagy már Windy, és olyan embereket bántasz akiket nem kellene....

Csillag

Előzmény: hWindy (1781)
hWindy Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1781
OFF:
Ugy laccik ez valami tipikus huzasa a "skorpiok"-nak. Mindegyik az en vallamon sir, ha szerelmi banata van, aztan meg feltamadvan mar egy qrvanagyot.

Halas kosszenetem. Jo lecke volt.

Előzmény: Tavaszcsillag (1780)


Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1780
LHV -ben is Windy?
Há hova tart a világ_?

Te Proxy! Ez már kezd engem érdekelni....:-)

Azembereszemegáll
Csillag

Jackal1 Creative Commons License 2000.10.08 0 0 1779
HI all...
hWindy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1778
Proxy "darling"
Asszittem megegyeztunk a lecsapott kagyló előtt még kaptam egy igéretet, nem? Mér' hogy még mindig él az oldalam???

Ha nem lettem volna eleg vilagos:
Azon az oldalon minden szemelyes adatom ott van. Ráadásul némi összefüggésben egy bizonyos LHV Informatikai Kft-vel.
Ez pl. Hollandiában a Meerkoetlaanon nem számított. Itt igen. 119:1-hez, hogy furákat gondolnának. Pláne felénk, hisz delftnyi kisvárosban élek.

Nincs több figyelmeztetés, se kérés. Ha záros időn belül nem takaritod le (mivel mint tuggyuk én nem férek hozzá!) meg fogom találni a törvényes utját, akármilyen módját.

"Kisszivem" (ahogy mondanad) mikor hiszed már el, hogy eléggé meggyuloltelek ahhoz - miután tökretettél, elb@sztad a munkámat, adósságba sodortál, hazuttál, megcsaltál, lealáztál, nyilvanosan lehetetlenne tettel, veszélyeztetted az életem, tönkrevágtad velem együtt a gyerekem is és mindezt magasról lesz@rtad, holott tudván-tudtad mit teszel - hogy szívbaj nélkül visszonozzam?
Szivem szerint ebben az életben nem is hallanék rólad többet, és 0 kedvem van piti bosszúhadjáratot folytatni. Ellenben azt hiszem mindenkepp akceptahato kivansagom, hogy semmilyen formaban nem kivanok a masok altal is hozzaferheto mutigyujtemenyedben szerepelni. Leszel szives végre leszedni?!
Vagy bizonyitsak talán???
hWindy Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1776
Mel ment.

Proxy
Kedvesem, leszel szives eltuntetni arrol a bizonyos oldalrol ahol is allast kerestem, de nem a topikhoz illo teruleten.

Halasan megkoszonom, mondjuk holnap reggelig. Utana lehet, hogy mar ingerultebb leszek.

Előzmény: Törölt nick (1775)
hWindy Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1774
Edes Parser:) En meg resze voltam, ha nem is a hagyomanyos modon...

Csokok neked amugy a lelki tamogatasert.

Előzmény: Törölt nick (1773)
hWindy Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1772
Te??? Itt???:))))))
Előzmény: Törölt nick (1736)
hWindy Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1771
Hat... ezt orommel hallom.
Exproxyne:)

Ja, a listan ne keressetek, nem vagyok rajta.
Tudtommal. Sot Proxinak halasan megkoszonom, ha normal polgari allast kereso cuccom sziveskedik lepakolni a prostipage-rol.

Valahogy az istennek se illek oda...

Előzmény: bubus (1743)
hWindy Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1770
Nahat, nahat... Indoklas nem volt?:)
Az uj pedzsnek meg gyonyoru ejkekje van, hasznald a fantaziad:)))*
Előzmény: sexvajonmi (1769)
sexvajonmi Creative Commons License 2000.10.03 0 0 1769
Engem erről a listáról kidobtak! Pedig szállítottam az infót... Amúgy meg az új pédzs gagyi! A régin ott voltak a fotók is...

szekszibojszi

Teknöc Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1768
Üdv Mindenkinek!

Új jelentkezőként szeretnék be kapcsolódni a társalgásba hisz jó magam is járok ilyen helyekre, sőt nagyon szeretem. Szeretnék segítséget kérni, hogy a neten hol lehet ilyen helyeket találni mert én nem nagyon tudok! Sajnos a TFP-ben csalódtam mert 3 olyan menyecskét sikerült kifognom mellyek nem igazán jöttek be!

Csá: Teknöc

carramba Creative Commons License 2000.09.01 0 0 1767
Uraim! Ime egy gyöngyszem, most találtam..csak ne lenne olyan messze, bár ha belegondolok az a 90 kilometer nem is olyan sok:

http://www.rosennight.hu

Előzmény: muffbarát (1766)
muffbarát Creative Commons License 2000.08.30 0 0 1766
Mindenki!!

Kiváncsijancsi nincs egyedül, többen keresünk olyan lányt-asszonyt, mint ő.
Ki az a Fruzsina? Valóban ő az. Kérem, aki ismeri, ossza meg tapasztalatát itt, vagy inkább az LHV Szaknévsorban.

sikerdíj Creative Commons License 2000.08.29 0 0 1765
Akit kiváncsijancsi keres:
Fruzsina 06209606076 (a szünet előtti LHV-en, márciusban olvashattunk róla)
rántottszörny Creative Commons License 2000.08.24 0 0 1764
sziasztok.
A téma nagyon érdekel de leginkább a grouppensex. és az ehhez tartozó bulik. Ha ebben
tudtok segíteni akkor nagyon megköszönöm. sziasztok
Előzmény: kiváncsijancsi (1763)
kiváncsijancsi Creative Commons License 2000.08.24 0 0 1763
Üdv Mindenkinek !

Egy éve véletlenül találtam rá erre a helyre, azóta olvasgatom. A téma érdekel, mivel annak idején magam is gyakori vendége voltam a lányoknak. Engem leginkább a helyekrol szóló élménybeszámolók érdekeltek. Ha úgy gondoljátok én is elmesélem néhány régebbi élményemet.

Saját tapasztalatom legfontosabb része, hogy a legnagyobb élményt okozó lányokat csak egyszer lehetett elérni. Foleg emiatt manapság már ritkán látogatok ilyen helyeket. Ok valószínuleg -Nanához hasonlóan- csak rövid idore kóstoltak bele a szakmába, de kiszálltak még mielott a profizmus elszürkítette volna oket. Persze nem hibáztatom oket, a rutin minden munkát ellaposít.

Igazából éppen ebben az ügyben szeretném kérni a topic, Nagytudású Törzsközönségének segítségét. Hol találhatnék olyan, magukat nem hirdeto, szuk, maximum néhány férfibol álló ügyfélkörrel rendelkezo lányokat, asszonyokat, akiktol kevésbé futószalagszeru feelinggel távozik az ember.

Még annak idején a topicon szóba kerültek azok az irodák amelyekben fényképek alapján lehet hostesslányokat választani. Akkor a konklúzió az volt, hogy ezek drágák és macerásak (randi, virág, étterem).


döndödi dön Creative Commons License 2000.08.23 0 0 1762
émmeg továbbra setanálok képet...
segíccs legalább h melik menüponban van.
peg végigzongoráztam. komolyan.
sebokj Creative Commons License 2000.08.22 0 0 1761
Lehetséges, hogy a gépemmel van valami probléma. Én a Matávnet-en keresztül csatlakozom a hálóhoz, de azt nem tudom elképzelni, hogy esetleg a szerver lenne letiltva. Mindenesetre meg fogom nézetni a gépemet. Köszi.
Előzmény: lhv-user (1760)
lhv-user Creative Commons License 2000.08.21 0 0 1760
Ha mindketten csak ennyire olvastok figyelmesen, mint ebben a topikban, akkor nem csodálkozom. D úr (aki nekem válaszol, bár én nem hozzá szóltam) a képeket hiányolja egy általa megtalált oldalról. Te meg mindjárt beveszed őt a LHV-t nem találók néptelen csapatába.
Billy üzeni: try again!
Vagy nézesd meg a géped valami hozzáértő emberrel.
Előzmény: sebokj (1758)
sebokj Creative Commons License 2000.08.20 0 0 1759
Nincs sikerélményem, nekem nem működik.
Előzmény: lhv-user (1755)
sebokj Creative Commons License 2000.08.20 0 0 1758
Döndödi úrral együtt sem talaljuk a keresett oldalakat.
Sajnos.
Előzmény: lhv-user (1756)
döndödi dön Creative Commons License 2000.08.19 0 0 1757
bocsesz, de én ott egy daab képet sem találtam...
Előzmény: lhv-user (1756)
lhv-user Creative Commons License 2000.08.19 0 0 1756
Előzmény: sebokj (1751)
lhv-user Creative Commons License 2000.08.19 0 0 1755
Sikerült? Mert nekem végig működött.
Előzmény: sebokj (1753)
döndödi dön Creative Commons License 2000.08.17 0 0 1754
képeket hol lehet látni a hölgyekről?
sebokj Creative Commons License 2000.08.16 0 0 1753
Lehet, hogy visszatért, de én nem találom!
Előzmény: bubus (1743)
sebokj Creative Commons License 2000.08.16 0 0 1752
Sajnálom, de megint nincs meg! Változtattatok talán valamit?
Előzmény: lhv-user (1711)
sebokj Creative Commons License 2000.08.16 0 0 1751
Ki tudna segíteni? Nem találom az LHV-t! már harmadik napja azt írja ki a gépem, hogy hibás a web-cím. Nem tudom elhinni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!