Keresés

Részletes keresés

Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.16 0 0 2977

 

 Igen! Jól mondod! Azért vannak rendes srácok is, akik úgy akarnak Téged, ahogyan vagy, tehát, a finom pisiddel együtt. {Ilyen vagyok én is... :-)))}

Előzmény: pisilke (2972)
bék.m. Creative Commons License 2010.05.16 0 0 2976
Még annyit pisilke,hogy ami a bemutatkozásodban van arra vágyok nagyon!!!
Előzmény: pisilke (2972)
rieju125 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2974

MIÉrt van itt ien kevés lány:S nem értem kelene ide több mégmindig várom a jelentkezésüket köszönöm



fantasy37 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2973
"Valóban, ez az ideális eset, a baj csak az, hogy ritkán jön össze... :-((("

Már mint a meglévő pároddal gondolod. Ha tudod az okot, hogy miért nem vállalja be, akkor meg is tudod oldani.
Arról beszéltem, amikor valaki kifejezetten a pisiszexre keres partnert. Na az nagyon gáz!
Előzmény: Spriccpumpa (2971)
pisilke Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2972
Na ja. Én is olyanokkal futok össze, akiknek a pisiszex nem jön be. No nem sok kapcsolatom volt még, eléggé meg is válogatom, kivel jövök össze, de eddig csak egyvalaki volt, aki élvezte is valamennyire. Ez van. Nehéz olyan partnert találni, aki nemcsak a pisikélésben társad, hanem minden másban is. A férfiak többsége nem társra akar lelni, hanem csak fel akarja próbálni a csajt. Ez van. Ha egyszer kifoghatnék egy olyan jóképű nekem is tetsző srácot, aki engem is és a pisimet is akarja, na az lenne a nagy szám. Csak azért nem fogok senkivel összejönni, hogy ráüljek az arcára és belepisiljek a szájába.
Előzmény: Spriccpumpa (2971)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2971

 

 "ha mindketten akarják"

 

 Nos, pontosan ez az egész témakör kritikus pontja!

Valóban, ez az ideális eset, a baj csak az, hogy ritkán jön össze... :-(((

Előzmény: fantasy37 (2969)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2970

 

 Mindenben van valamilyen veszély! Az egész élet egy nagy kockázatvállalás. Kellő óvatossággal és odafigyeléssel sokminden túlélhető! .-)))

Előzmény: Törölt nick (2967)
fantasy37 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2969
Nem értelek benneteket. Egy meglévő kapcsolatba belefér a pisiszex is, ha mindketten akarják, de hogy valaki, kimondottan pisilésre keres nőt/férfit, azt nem fogom fel.
Egy idegennel sosem csinálnám.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2967
Olyanról tudtok, hogy a pisiben lévő esetleges baktériumok, netán vyrusok, fertőzhetnek-e? Vagyis idegenben játszani veszélyes lehet?
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2966
Igazad van, és ahogyan így leírod, lánnyal is izgi. De nekem még egy lányt sem sikerült rávennem.
Előzmény: pisilke (2959)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2965
Ha Bp-i vagy, összefuthatunk.
Előzmény: Törölt nick (2961)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 2964
Szia. Érdekelne, de Bp-i vok.
Előzmény: bék.m. (2963)
rieju125 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 2962
hali engem is érdekelne ien lány havan ien kérem irjon a horgasz14@windowslive.com ra köszönöm nem baj ha 14-töl a csilagos égg várom a jelentkezöket
Előzmény: Törölt nick (2961)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 2961

Szia.

 

Jó kis elképzelés :)

Előzmény: Törölt nick (2958)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.14 0 0 2960

 

 Nos, pont ilyen csajszi az ideálom! Merre találhatók az ilyenek?? Eszembe sem jutna, hogy a végét várjam, vagy, hogy nyöszörögjek. A kérdésére azt válaszolnám, hogy: adj még, sokat, sokat, sokat... Igen! Finom, sőt, nagyon finom!!

 

 Osztályon felüli hölgy lehetsz, ha az Vagy...

Előzmény: pisilke (2959)
pisilke Creative Commons License 2010.05.14 0 1 2959
A hugyozás az tényleg férfi móka, de a pisilés az bizony inkább nőies. Képzeld csak el, hogy egy vagány csajszi rácsüccsen az arcodra, nyalod, nyalod, ahogy a nyelved bírja, hogy a kedvére tegyél. Egyszer csak egyre sósabb az íz, pici kis cseppekben adagolja a pisit, hátha fel se tűnik... A cseppek végül egybe folynak, halvány folyamatossággal egyre több a lé, míg végül nem bírja tartani, és elönti a szádat a forró pisi. Te meg csak nyeled és nyeled, mit tudsz tenni mást, a fejed a combjaival erősen szorítja, és fülig érő mosollyal néz le rád. Te meg csak várod a végét, egyszer majd csak kifogy... Jó sok pisi, nem is gondoltad, hogy ilyen csöpp kis csajba ennyi beleférhet... Finom volt? Kérdezi. Te nyögni is alig bírsz rá valamit, csak nyalod és nyalod tovább, végkimerülésig.
Előzmény: Törölt nick (2958)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.13 0 0 2958
Sziasztok! Szerintem a hugyozás az olyan nagyon fiús dolog, amikor szétterpeszti a lábát egy srác, kigombolja a nacit és erős sugárban messzire vizel. Mivel én bi srác vagyok ezért inkább izgat ha egy fiú vizel le, vagy én egy lányt, vagy fiút. És persze a pisilő kukit pisilés közben is lehetne keményre szopni..:) Persze ha egy lány akarja a kukimat fogni és engem megpisiltetni, az is izgat. Ha ezekre lenne jelentkező örülnék.
kai hansen Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2957
szeretnék pisiszexet kedvelő hölgyekkel megismerkedni. Kai
pisiboy Creative Commons License 2010.05.07 0 0 2956
Van olyan debreceni csaj aki szeret egy kandur szájába pisilni?Vagy csak szeretnéd kipróbálni?Velem megteheted.
Keress meg.
joci34 Creative Commons License 2010.05.01 0 0 2955
Pisiszexhez csinos lányokat keresek.Ha érdekelnek a nedves játékok,irj a cycle74@freemail.hu-ra
Előzmény: Törölt nick (2947)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.04.25 0 0 2953

 

 Ez igen! Belevaló lány vagy! Vannak még ilyen történeteid?  Jelentkezhetnél gyakrabban.

Előzmény: Vad Rózsa (2952)
Vad Rózsa Creative Commons License 2010.04.23 0 0 2952
Látom tolonganak a jelentkezők! :))) Ha akarod, küldök neked egy kis friss, reggeli pisit zacskózva. Kicsit fölmelegíted és már jó is.

De vigaszul kapsz egy történetet is. Pár napja barátommal megnéztem a Szabadság téri új szökőkutat. A kút csobogásától nagyon rám jött a pisilhetnék. A közelben sehol nincs WC, pedig a helyzet nem tűrt halasztást. Szerencsére a szökőkút mellett van egy kis márványkút is, "praktikus" medencével. Már viszonylag kevesen jártak a környéken, azok is zömmel a szökőkúttal játszottak, ezért úgy döntöttem, nem keresek alkalmasabb helyet. Barátomat megkértem, álljon elém és takarjon, amennyire tud. Diszkréten lehúztam a nadrágomat és a bugyimat, hogy a puncim épp szabadon legyen, és fölpattantam a kút peremére. Szinte azonnal el is kezdtem pisilni. Vagy egy percig csurgattam a nedűt, baromi jól esett könnyíteni magamon. Néhány arra járó észrevette, mit csinálok, de nem izgatott a dolog, örültem, hogy kipisilhetem magam. Barátomat is felizgatta a dolog, de hát szexről sajnos szó sem lehetett, csak otthon...
Előzmény: bék.m. (2951)
bék.m. Creative Commons License 2010.03.15 0 0 2950
Keresek békéscsaba vagy környékén olyan hölgyet,nöt akivel kiprobálnánk a szexnek ezt a formáját.Ahogy nyalom a puncit szeretnék egy kis pisit is érezni.Milyen lehet?
Van valaki aki benne lenne?Én 32 vok.
Lajkoka Creative Commons License 2010.03.13 0 0 2949
A napi folyadék beviteltől függ az ize, (pl én kv-zom és annak elég jellegzetes szaga ás ize is van) Ha megiszol1 fél liter teát akkor biztos jo lesz, az elég hamar kiürül
Előzmény: anyuci25 (2948)
anyuci25 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 2948

Sziasztok!

 

Nekem igazából egy kérdésem lenne! mitől függ, az, hogy valakinek milyen ízű a pisije? A válaszokat előre is köszönöm!Üdv

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.06 0 1 2947
mitc buchannon Creative Commons License 2010.02.16 0 0 2945
Köszi,megnyugtattál!
Előzmény: Spriccpumpa (2943)
goldeen Creative Commons License 2010.02.15 0 0 2944
végülis, ha jól belegondolok, ezt a témát korábban, más formában, más szemszögből kiindulva már érintettük: kit izgatna egy részeg csöves csövelése nem igaz? valakit az izgat, ha csak pisilni lát egy számára tetszetős lánykát, de el nem tudná képzelni, hogy a lány végterméke az arcán, pláne a szájában landoljon. valakinek a pisi látványa akkor teljes, ha a pisi közvetlen közelről, persze eredeti csomagolásból spriccel, érezheti az illatokon kívül a spriccelés enyhe nyomását a nyelvén, a melegséget, ami végigárad az arcon, az apró pici kis tágulásokat-összehúzódásokat, a punci finom munkáját, ahogy az utolsó cseppet is kipréseli magából. hallhatja az alig hallható apró kis nyögdécselést, a lány lélegzése és a pisilése összhangját, a visszafojtott, és kiengedett levegő elszabadulását, és a végén a kielégült, boldog lélegzést, miközben a mellek mozognak fel, le, fel, lehhehe...
Előzmény: mitc buchannon (2942)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.02.14 0 0 2943

 

 Miért lenne beteges?! Ott érdekel, máshol nem. Ennyi! Élvezd sikeresen, ott ahol érdekel. Ez még változhat. Lehet, hogy később mindenhol érdekel majd...

Előzmény: mitc buchannon (2942)
mitc buchannon Creative Commons License 2010.02.13 0 0 2942

Sziasztok,sokszor olvastam ezt a fórumot,most vettem rá magam hogy regisztráljak.Mi a barátnőmmel rendszeresen járunk ki fotózni a szabadba,én azt élvezem ha a motorháztetőn pózol.Egyszer pisilnie kellett közben.én mondtam neki nyugodtan,ő beleegyezett de kikötötte szex közben nem engedi.Azóta már van pár videó és kép ahogy az autón pisil.Nekem örömöt okoz,neki is jó hogy látja én nagyon élvezem.Természetesen mindig szeretkezéssel ér véget a fotózás.Már alig várom hogy jó idő legyen.Az az érdekes hogyha máshol pisil az nem izgat engem.Ez beteges?Várom válaszaitokat.köszi.sziasztok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!